Вт, 24.10.2017, 10:23
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 2 з 2«12
Модератор форуму: Ktara, НІКОЛЯ, Bandalak, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ X: СИСТЕМА UCOZ. СТВОРЕННЯ САЙТІВ, СКРИПТИ, ІНШЕ » 10.10 Дизайн сторінок. Шаблони. Інформери та інші питання по системі Юкоз » Приховування назви сторінки сайту
Приховування назви сторінки сайту
volevikt Дата: Вт, 11.06.2013, 17:12 | Повідомлення № 1
Перспективна вчителька
Нагороди: 24
Рейтинг: 199
При роботі зі сторінками сайту виникла потреба приховати їх назву на самій сторінці.
В даній темі прошу обговорити всі можливі варіанти.

Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

Відредаговано: volevikt - Вт, 11.06.2013, 17:30
volodschool2 Дата: Вт, 11.06.2013, 17:14 | Повідомлення № 16
Досвідчений учасник
Нагороди: 12
Рейтинг: 267
Цитата (volevikt)
Але зникли всі посилання на сторінки і меню сайту стало неробочим. Не відкривається жодна сторінка сайту.
Щось тут не так. Ви ж поставили галочку "Використовувати персональний шаблон для сторінки"? Чому ж зміни подіяли глобально? Я перевірив на одному із своїх сайтів, після видалення $MODULE_NAME$ назва сторінки зникла, ніяких описаних Вами жахів із сайтом не сталось.
Главная » Управление дизайном » Редактирование шаблонов »Редактор страниц  » ВАША СТОРІНКА  - подивіться внизу список доступних кодів, там має бути
$MODULE_NAME$ - назва модуля, от цей код і відповідає за показ назви сторінки.

Цитата (volevikt)
Вилучала код <title>$SITE_NAME$ - $MODULE_NAME$</title> - теж не спрацьовує.
Цим Ви змінювали тільки тайтл, в даному випадку він складається з двох частин "Назва сайту"+"Назва модуля".Від обраного юкозівського шаблону сайту залежить стиль відображення назви сторінки, от на цьому форумі  $MODULE_NAME$ пише "Малюнок-фон сторінки сайту" в показаному нижче місці.

Відредаговано: volodschool2 - Вт, 11.06.2013, 16:33
Пилипчук_О_П Дата: Вт, 11.06.2013, 17:14 | Повідомлення № 17
Ветеран спілкування
Нагороди: 28
Рейтинг: 329
Цитата (volevikt)
А чому йде мова про Каталог статей?

Я вирішив, що матеріал публікується як стаття... Просто сам так публікую матеріали.

Спробував щойно на двох сайтах створити саме сторінку і побачив, що там стандартного заголовка немає взагалі. Демонструється лише тіло сторінки.
volevikt Дата: Вт, 11.06.2013, 17:14 | Повідомлення № 18
Перспективна вчителька
Нарешті все вийшло!!! 
Знайшла в html-коді потрібний елемент і видалила.

ДУЖЕ ДЯКУЮ!!!
volevikt Дата: Вт, 11.06.2013, 17:36 | Повідомлення № 19
Перспективна вчителька
Цитата (volodschool2)
Ви ж поставили галочку "Використовувати персональний шаблон для сторінки"?

Так. Я скористалася запропонованим Вами способом і все чудово вийшло.
Але проблема в тому, що я можу використати персональний шаблон лише для 20 сторінок сайту. А мені потрібно трішки більше.
Чи існують інші способи приховування назви сторінки?

Відредаговано: volevikt - Вт, 11.06.2013, 17:36
Пилипчук_О_П Дата: Вт, 11.06.2013, 18:21 | Повідомлення № 20
Ветеран спілкування
А чому не користуєтесь структурою, яку пропонує Ucoz? Каталог статей - дворівневий. Його мало б вистачити.
volevikt Дата: Вт, 11.06.2013, 19:47 | Повідомлення № 21
Перспективна вчителька
Я поки що не чіпаю Каталог статтей, так як для цього блоку заплановано зовсім інше.
Пилипчук_О_П Дата: Вт, 11.06.2013, 21:23 | Повідомлення № 22
Ветеран спілкування
Звучить інтригуюче... :) Але ж Вам потрібні додаткові сторінки, а Ucoz, якщо не помиляюсь, безплатно дає лише 20 сторінок за межами модулів. Якщо не каталог статей, то може Блог підійде?
volevikt Дата: Вт, 11.06.2013, 21:39 | Повідомлення № 23
Перспективна вчителька
Я хочу знайти ще одне рішення саме для сторінок сайту.
Поки що на сайті 52 сторінки. Не всі вони потребують приховування назви.
Я приховала назву для 20 сторінок, потрібно ще для 3-5 сторінок.
Повинен же бути якийсь вихід...
Блог і Каталог статтей - це прекрасно. Але для них хотілося б придумати щось більш оригінальніше, ніж звичайна статична інформація.
volodschool2 Дата: Вт, 11.06.2013, 22:30 | Повідомлення № 24
Досвідчений учасник
Нагороди: 12
Рейтинг: 267
Цитата (volevikt)
Але для них хотілося б придумати щось більш оригінальніше
А чому б Вам не скористатися "нормальною" CMS типу джумли, або чимось подібним? Там значно більше простору для фантазії і не буде проблем з юкозівськими заморочками і рекламою. Хостинг зараз відносно дешевий. Зверніться до Jokerz, у нього для освітніх сайтів значні знижки, я користуюсь і дуже задоволений. Можна скористатись і безкоштовними хостингами, наприклад hostinger.com.ua.
А щодо 52-х статичних сторінок на сайті, то тим більше Вам юкоз не підходить, чи не простіше (читай правильніше) все це було зверстати в HTML+CSS і закинути на якийсь безкоштовний хостинг? Звичайно, вирішувати Вам, але треба це зробити якомога раніше, щоб не шкодувати за втраченим часом і марно виконаною роботою. Успіхів!
volevikt Дата: Вт, 11.06.2013, 22:54 | Повідомлення № 25
Перспективна вчителька
Можливо, я б скористалася Вашою порадою, але фізично мені це не під силу.
Я адмініструю 4 укозівських сайти. Окрім шкільного, та особистого (до якого не доходять руки), створила та іноді коригую сайт відділу освіти (хоча й покинула роботу методиста і на даний час працюю лише в школі) та сайт районного Будинку творчості.
Останній створила на проханням його директора, яка була моїм вчителем і яку дуже поважаю. Меню прописала. Майже всі сторінки створені. На даний час займаюся наповненням інформації та власною самоосвітою в області веб-дизайну. Багато чого навчилася, пригадала деякі теги, дізналася про інші можливості укозівського сайту.
Десь через 2 тижні планую віддати цей сайт в руки молодої дівчини, яка є працівником БДТ і володіє хтмл на початковому рівні. Як Ви гадаєте, зможе вона 
Цитата (volodschool2)
скористатися "нормальною" CMS типу джумли, або чимось подібним
?
Впевнена, що ні.

В мене багато планів на це літо, тому фізично не в змозі приділити багато часу цьому сайту. Але хотілося б по максимуму їм допомогти та навчити елементарним прийомам роботи на сайті.
Сподіваюся, що я знайду рішення проблеми.
У будь-якому разі я вдячна всім за поради та допомогу.

Відредаговано: volevikt - Вт, 11.06.2013, 22:55
Пилипчук_О_П Дата: Вт, 11.06.2013, 23:01 | Повідомлення № 26
Ветеран спілкування
Може так? Рецепт з повідомлення 18 вимикає заголовки на всіх сторінках. А там, де заголовок потрібен - прописати вручну.
volevikt Дата: Вт, 11.06.2013, 23:18 | Повідомлення № 27
Перспективна вчителька
Щойно перевірила. Все працює!
На сторінки, де потрібно вставити назву сторінки, прописала вилучений з Редактора сторінок код: 
<?if($MODULE_URL$)?><h1>$MODULE_NAME$</h1><?endif?>
і назва сторінок з'являється.)
Вважаю, що проблему вирішено.
Ще раз дякую всім, хто відгукнувся, за поради та допомогу! 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ X: СИСТЕМА UCOZ. СТВОРЕННЯ САЙТІВ, СКРИПТИ, ІНШЕ » 10.10 Дизайн сторінок. Шаблони. Інформери та інші питання по системі Юкоз » Приховування назви сторінки сайту
Сторінка 2 з 2«12
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.