Пн, 11.12.2017, 17:08
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 1 з 11
Модератор форуму: Ktara, НІКОЛЯ, Bandalak, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ X: СИСТЕМА UCOZ. СТВОРЕННЯ САЙТІВ, СКРИПТИ, ІНШЕ » 10.10 Дизайн сторінок. Шаблони. Інформери та інші питання по системі Юкоз » Дизайн сайту
Дизайн сайту
vladim Дата: Пт, 09.09.2011, 14:14 | Повідомлення № 1

Необходимо создать сайт на ucoz. Проблема в дизайне сайта. Ни один из стандартных шаблонов не понравился. Где еще можно найти более-менее приличные шаблоны дизайна сайта?
Заранее благодарен за помощь.
Пилипчук_О_П Дата: Пт, 09.09.2011, 18:13 | Повідомлення № 2
Ветеран спілкування
Нагороди: 30
Рейтинг: 352
Чужий шаблон на безплатний Юкоз навряд чи без мороки завантажите. Краще взяти якийсь із готових, запропонованих Юкозом, і відредагувати під свої потреби засобами того ж Юкозу. Приклад:

http://vprava.at.ua/

У стандартному шаболоні замінено малюнок у шапці сайту.
volodschool2 Дата: Пт, 09.09.2011, 21:08 | Повідомлення № 3
Досвідчений учасник
Нагороди: 12
Рейтинг: 287
http://www.google.com.ua/search?....bih=865
Все залежить від того, що називати "морокою". По Інтернету гуляє море шаблонів для укоза, можна підредагувати дизайн і застосувати для свого сайту. В панелі керування є "Конструктор шаблонів", туди можна вставити будь-який шаблон, створений в HTML з використанням укозовських $кодів$. Файли із зображеннями, скриптами, стилями і т.д. закачуються по FTP. Мій приклад застосування нестандартного шаблона на укозі http://volodschool1.org.ua

Відредаговано: volodschool2 - Пт, 09.09.2011, 21:20
Пилипчук_О_П Дата: Пт, 09.09.2011, 23:43 | Повідомлення № 4
Ветеран спілкування
Нагороди: 30
Рейтинг: 352
То vladim. Висновок: Юкоз цілком придатний для продовження проекту. Хоч на стандартних, хоч на "лівих" шаблонах.
То volodschool2. А цей прикол:

самі зробили, чи у мене браузер (Опера) чудить?
Прикріплення: 5067802.gif(3Kb)
volodschool2 Дата: Пт, 09.09.2011, 23:49 | Повідомлення № 5
Досвідчений учасник
B) Це чудить mycounter.ua , але чому тільки на цьому сайті(?), на інших моїх такого "улокирп" немає. Буду шукати, де собака порилась.
NataliyG Дата: Пн, 25.03.2013, 17:20 | Повідомлення № 6
Активний учасник
Нагороди: 2
Рейтинг: 37
У мене наступна проблема. Це напевне стосується шаблону.В меню сайту відображаються не всі блоки: "меню сайту", "календар", "пошук"...
"Друзі сайту" не відображаються, "категорії" я прибрала бо зробила меню з вкладками. Коли включити конструктом  там можна побачити всі блок.  В чому справа? Допоможіть!
volodschool2 Дата: Пн, 25.03.2013, 17:44 | Повідомлення № 7
Досвідчений учасник
Цитата (NataliyG)
"Друзі сайту" не відображаються
Глянув, блок "Друзі сайту"
на сайті є і навіть в ньому один друг - Відділ освіти Сокальської РДА. Так в чому проблема?
NataliyG Дата: Пн, 25.03.2013, 18:40 | Повідомлення № 8
Активний учасник
Цитата (volodschool2)
Глянув, блок "Друзі сайту" на сайті є і навіть в ньому один друг - Відділ освіти Сокальської РДА. Так в чому проблема?
Я адмініструю ще один сайт: http://pershi-stezhi.ucoz.net/ 
Так би мовити волонтерська робота. Цим я займаюся разом із подругою. Вона в основному займається наповненням сайту. У мене підозра, що то вона щось випадково відключила і я не можу зрозуміти що.
bgd Дата: Пн, 25.03.2013, 20:48 | Повідомлення № 9
Досвідчений вчитель
Нагороди: 5
Рейтинг: 68
Цитата (NataliyG)
У мене наступна проблема. Це напевне стосується шаблону.В меню сайту відображаються не всі блоки: "меню сайту", "календар", "пошук"... "Друзі сайту" не відображаються, "категорії" я прибрала бо зробила меню з вкладками. Коли включити конструктом  там можна побачити всі блок.  В чому справа? Допоможіть!

Таке може бути, коли не має жодного "друга" сайту!!!
В режимі конструктора, введіть один сайт-друг і ВСЕ БУДЕ ПРАЦЮВАТИ!!!!

Інакше потрібно заходити в панель адміністрування, і там дивитися!!!
volodschool2 Дата: Пн, 25.03.2013, 21:06 | Повідомлення № 10
Досвідчений учасник
Цитата (NataliyG)
Я адмініструю ще один сайт
Там також бачу "друзів":
Пластовий портал
Ми у FB
NataliyG Дата: Вт, 26.03.2013, 19:55 | Повідомлення № 11
Активний учасник
Цитата (bgd)
Таке може бути, коли не має жодного "друга" сайту!!! В режимі конструктора, введіть один сайт-друг і ВСЕ БУДЕ ПРАЦЮВАТИ!!!!

Так все правильно! Просто друзі були випадково видалені! Я вже все виправила. Дякую!!!!
Форум інформатиків » РОЗДІЛ X: СИСТЕМА UCOZ. СТВОРЕННЯ САЙТІВ, СКРИПТИ, ІНШЕ » 10.10 Дизайн сторінок. Шаблони. Інформери та інші питання по системі Юкоз » Дизайн сайту
Сторінка 1 з 11
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.