Пт, 22.09.2017, 00:15
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 4 з 7«1234567»
Модератор форуму: Ktara, НІКОЛЯ, Bandalak, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ X: СИСТЕМА UCOZ. СТВОРЕННЯ САЙТІВ, СКРИПТИ, ІНШЕ » 10.10 Дизайн сторінок. Шаблони. Інформери та інші питання по системі Юкоз » Глюки Юкозу (Скаржимося на глюки, але сприймаємо їх з гумором!)
Глюки Юкозу
Ktara Дата: Вт, 15.11.2011, 17:11 | Повідомлення № 46
Перспективна вчителька
Нагороди: 36
Рейтинг: 285
У меня тоже сайт на Укозе, но проблем нет (да и не было никогда)
bgd Дата: Вт, 15.11.2011, 18:21 | Повідомлення № 47
Досвідчений вчитель
Нагороди: 4
Рейтинг: 50
Quote (NataliyG)
Якщо код безпеки вводиш 15-20 разів то не тільки за регістром почнеш слідкувати але і мову вводу поміняєш. Ось тільки що не знаю з якої спроби ввійшла, тепер при вході на сайт мене питають пароль я його вводжу а мені кажуть uID тимчасово заблоковано. Це що для мене за покарання, може ну його той укоз. Явже не знаю що він від мене хоче, я вже і пароль пробувала змінювати, а глюки глюками.

Наталія, привіт! А ти з інших комп'ютерів пробувала заходити???
Пилипчук_О_П Дата: Вт, 15.11.2011, 18:39 | Повідомлення № 48
Ветеран спілкування
Нагороди: 28
Рейтинг: 309
На форумі Юкозу знайшов таку пораду: "обратитесь в support@ucoz.ru обязательно указав адрес сайта".
NataliyG Дата: Ср, 30.11.2011, 13:12 | Повідомлення № 49
Активний учасник
Нагороди: 2
Рейтинг: 37
Quote (Пилипчук_О_П)
"обратитесь в support@ucoz.ru обязательно указав адрес сайта".

Звернулася, але вони не спішать мені помагати. Може проблема із швидкістю: в мене модем Київстар?
Бо це просто капець. Я більше вам скажу я на форум інформатиків потраплює тільки з третьої спроби.
Комарик Дата: Ср, 30.11.2011, 18:34 | Повідомлення № 50
Прописаний назавжди
Нагороди: 0
Рейтинг: 14
а Ви попросіть когось з форуму (кому довіряєте) щоб спробував з свого компа зайти у Вашу юкозівську панель управляння. от і буде видно, проблема у Вашому компі, чи інеті, чи все ж юкоз глюкає...
Пилипчук_О_П Дата: Ср, 30.11.2011, 19:34 | Повідомлення № 51
Ветеран спілкування
Нагороди: 28
Рейтинг: 309
Quote (NataliyG)
в мене модем Київстар?

Мушу приєднати свій "гнівний голос"... У сусідів з комп'ютера пройти Юкозівську капчу неможливо (модем DJuice) :'( Через 10 хвилин зі свого комп'ютера з Інтертелекомівським модемом - все нормально. Сьогодні з Київстарівського модему не зміг зайти на "славетний" сайт ВКонтакті: всі інші відкриваються, а він - зась (мрія шкільного адміна :) ). Очевидно, треба "знати якесь слово", але, оскільки воно нецензурне, то Київстар його не розголошує B)
Ковальчук_Олександр Дата: Ср, 30.11.2011, 19:48 | Повідомлення № 52
Ветеран спілкування
Нагороди: 17
Рейтинг: 192
Quote (Пилипчук_О_П)
Сьогодні з Київстарівського модему не зміг зайти на "славетний" сайт ВКонтакті:

У мене теж таке було (коли основний Інтернет не працював пробував з’єднати телефон з ноутбуком через блютуз і зайти на Вконтакте). Так що очевидно, що причина в Вашому провайдері.
NataliyG Дата: Ср, 30.11.2011, 20:33 | Повідомлення № 53
Активний учасник
Нагороди: 2
Рейтинг: 37
Quote (Ковальчук_Олександр)
Так що очевидно, що причина в Вашому провайдері.

Я вже це зрозуміла. Бо я не можу зареєструватися на жодному укозівському сайті всі мені розказують який у мене невірний код безпеки. Але нажаль поки, що умене іншого провайдера нема.
swetikccc Дата: Ср, 30.11.2011, 22:27 | Повідомлення № 54
Ветеран спілкування
Нагороди: 25
Рейтинг: 346
Quote (NataliyG)
Я вже це зрозуміла. Бо я не можу зареєструватися на жодному укозівському сайті всі мені розказують який у мене невірний код безпеки. Але нажаль поки, що умене іншого провайдера нема.

Вихід один проксі.
volevikt Дата: Вт, 08.10.2013, 13:48 | Повідомлення № 55
Перспективна вчителька
Нагороди: 24
Рейтинг: 182
Маю проблеми зі своїм шкільним сайтом. Можливо, це й не глюк, але не знаю, що це.
Заходжу на сайт під своїм логіном, а вийти потім зі свого мініпрофіля не можу. Можливо, хтось мав подібну проблему і може щось порадити.
VasilVas Дата: Вт, 08.10.2013, 15:21 | Повідомлення № 56
Я тут недавно...
Рейтинг: 4
1. Читайте тут:

http://forum.ucoz.ru/forum/35-55768-1

http://blog.ucoz.ru/blog....-13-279
- починаючи з поста №74 і далі

http://forum.ucoz.ru/forum/35-57551-1

2. Завантажте Мозіллу. З нею є вірогідність, що ваша проблема вирішиться, але можуть з’явитися інші. Взагалі таке враження, що Юкозівська молодь постійно експериментують. І не сильно «заморочуються» з наслідками. Рос поговірка «Одно лечат, другое – калечат» тут якраз доречна.

Маю досвід спілкування з ними. Нині маю проблеми у форумі свого сайту, які з’явились саме якраз після їх чергових «оновлень». Поки що на поставлені питання не реагують, або рекомендують нісенітницю типу «відновіть стандартні налаштування». І не хочуть чути, що з тими налаштуваннями з котрими зараз проблеми, сайт безпроблемно діяв майже два роки.

3. Вирішите проблему – напишіть сюди. Можливо комусь теж потрібна допомога.

Відредаговано: VasilVas - Вт, 08.10.2013, 15:25
bgd Дата: Вт, 08.10.2013, 17:03 | Повідомлення № 57
Досвідчений вчитель
Нагороди: 4
Рейтинг: 50
Цитата (volevikt)
Маю проблеми зі своїм шкільним сайтом. Можливо, це й не глюк, але не знаю, що це. Заходжу на сайт під своїм логіном, а вийти потім зі свого мініпрофіля не можу. Можливо, хтось мав подібну проблему і може щось порадити.

Це проблема із кешом браузера, зокрема в мене було так само з Оперою старішої версії. Почистіть кеш браузера і обновіть сам браузер і все у вас буде працювати.
volevikt Дата: Вт, 08.10.2013, 17:20 | Повідомлення № 58
Перспективна вчителька
Нагороди: 24
Рейтинг: 182
Адмініструю 5 укозівських сайти (на одному з них - другий адмін). На всіх однакова проблема.
Вдалося вийти через Експлорер. Підозрюю, що проблема виникає, коли користуюся своїм улюбленим Хромом.(((((
VasilVas Дата: Ср, 09.10.2013, 00:06 | Повідомлення № 59
Я тут недавно...
Рейтинг: 4
Цитата (volevikt)
Це проблема із кешом браузера, зокрема в мене було так само з Оперою старішої версії. Почистіть кеш браузера і обновіть сам браузер і все у вас буде працювати.

Ви знаєте, коли у мене це сталося, то спершу я також чистив КЕШ - допомагало на один раз вийти із сайту. А потім все повторювалося. Навідавшись на сайт Юкозу, виявив, що це не тільки у мене. Там вже були скарги від інших адмінів. Були підтвердження проблеми від модераторів Юкозу. Потім керівник Юкозу особисто повідомив у форумі, що проблема передана програмістам і буде усунута при найближчому оновленні. "Усунули" через три неділі. Зникла так само, як і з'явилась. Ні КЕШ не потрібно було чистити, ні браузер оновлювати.
На жаль, після останніх оновлень на Юкозі глюків стало багато. Особливо у тих, хто обрав колись шаблони ранніх дизайнів. Безкоштовна підтримка реагує в'яло. Принаймні безкоштовних сайтів. Ось, як я вже вище зазначав, маю проблеми у роботі блока форуму свого сайту ( http://nosivka-syut.at.ua/forum ). Більш-менш нормально можна працювати із цим блоком тільки з Опери. З IE і FireFox блок практично не працює. Але ж користувачі форуму повинні мати змогу приймати участь у форумі із будь якого браузера, який встановлений на їхньому ПК, а не підлаштовуватись під глюки Юкоза! На жаль, я не є програмістом і можу розраховувати тільки на підтримку служби Юкоз. Вони ж відмовчуються.
Ковальчук_Олександр Дата: Ср, 09.10.2013, 00:27 | Повідомлення № 60
Ветеран спілкування
Нагороди: 17
Рейтинг: 192
Цитата (VasilVas)
Ось, як я вже вище зазначав, маю проблеми у роботі блока форуму свого сайту ( http://nosivka-syut.at.ua/forum ).

Це баги Ucoz? В нас начебто форум працює без нарікань.
Форум інформатиків » РОЗДІЛ X: СИСТЕМА UCOZ. СТВОРЕННЯ САЙТІВ, СКРИПТИ, ІНШЕ » 10.10 Дизайн сторінок. Шаблони. Інформери та інші питання по системі Юкоз » Глюки Юкозу (Скаржимося на глюки, але сприймаємо їх з гумором!)
Сторінка 4 з 7«1234567»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.