Сб, 10.12.2022, 07:01
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Модератор форуму: Ktara, НІКОЛЯ, Bandalak, volevikt  
Форум інформатиків » РОЗДІЛ V: ПРОГРАМНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ » 5.1 Програмне забезпечення для роботи в школі » Питання по роботі в різних програмах.
Питання по роботі в різних програмах.
Yurik_lutsk Дата: Чт, 25.10.2007, 13:08 | Повідомлення № 1
Я тут недавно...
Нагороди: 0
Рейтинг: 0
Прошу виносити в даній темі питання, які пов'язані по роботі в різних програмах

Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

Відредаговано: WWW - Ср, 04.06.2008, 00:35
Ковшун Дата: Сб, 01.03.2008, 00:49 | Повідомлення № 31
Досвідчений учасник
Нагороди: 1
Рейтинг: 25
Quote (Ковальчук_Олександр)
Повторюся ще раз конкретніше, щоб розставти всі крапки над і.
1. Сходинки для інформатики для 2 класу збивають частоту оновлення монітору до 60 Гц і сама по собі вона не вертається на місце. Тобто після кожного користування програмою, потрібно заходити у властивості екрану і змінювати частоту до 85 Гц.

Нічого подібного не відбувається!
Програма "Сходинки до інформатики 2004" (для 2-4 класів) це одна програма. Там є лише закладки "2 клас", "3-4 клас". Нічого незрозуміло, як це може відбуватися!
Є деякі програми, які збивають частоту оновлення монітору до 60 Гц, але після завершення роботи цих програм вона сама повертається на місце.
Тоді виходить, що у вас частота оновлення не збивається і залишається старою - 85 Гц. Виходить, що така проблема лише у мене. Сподіваюсь, що в цьому винне вбудоване відео.

Виходить що так!
badm Дата: Сб, 01.03.2008, 00:49 | Повідомлення № 32
Знаток програмування
Рейтинг: 3
тут проблема у чомусь іншому у мене відео 1 мб і все нормально. Просто можливо завелике розширення?
kom_adm Дата: Сб, 01.03.2008, 00:49 | Повідомлення № 33
Ветеран спілкування
Нагороди: 19
Рейтинг: 217
У мене разришение 1024х768. А хіба не такі рекомендовані норми для 17" моніторів? Коли запускаю будь-яку програму із розділу "2 клас", то з’являється інформаційне вікно із попередженням: "Данная программа предназначена для работы в видеорежиме 800х600 точек. Хотите разрешить программе изменить видеорежим?" Натискаю "Да" і роздільна здатність змінюється до 800Х600, 60 Гц. Після виходу з програми, роздільна здатність так і залишається 800х600 і частота залишається 60 Гц. І потрібно на кожному комп’ютері знову налаштовувати параметри роздільної здатності і частоти оновлення. Для мене це неподобство. Видно, на більше українські програмісти не спромоглися. Могли б хоч якісь новіші версії випустити, де нема такої проблеми.
Ковшун Дата: Сб, 01.03.2008, 00:49 | Повідомлення № 34
Досвідчений учасник
Нагороди: 1
Рейтинг: 25
Коли запускаю будь-яку програму із розділу "2 клас", то з’являється інформаційне вікно із попередженням: "Данная программа предназначена для работы в видеорежиме 800х600 точек. Хотите разрешить программе изменить видеорежим?" Натискаю "Да" і роздільна здатність змінюється до 800Х600, 60 Гц. Після виходу з програми, роздільна здатність так і залишається 800х600 і частота залишається 60 Гц. І потрібно на кожному комп’ютері знову налаштовувати параметри роздільної здатності і частоти оновлення. Для мене це неподобство. Видно, на більше українські програмісти не спромоглися. Могли б хоч якісь новіші версії випустити, де нема такої проблеми.

У мене такого не має!
amprig Дата: Вт, 04.03.2008, 22:17 | Повідомлення № 35
Часто заходить...
Рейтинг: 0
Видно, на більше українські програмісти не спромоглися. Могли б хоч якісь новіші версії випустити, де нема такої проблеми.

Мне кажется, что просто люди работали на свой страх и риск, разрабатывали это давненько, поддержки финансовой нет, продажа программы дело хлопотное, а официальные лица только проверяют и дают указания. Нет системы в подготовке программного обеспечения для школ. Легче просто запретитить Офис, чем предложить что-то в замен. Я использую Сходинки давно, для младших классов пока лучшего нет. Разрешение поэтому не меняю с 800, на частоту не жалуются, только компы не ставлю к окну, жалюзи не очень помогают: "в поле зрения работающего не должно быть окна".
Пилипчук_О_П Дата: Пт, 14.03.2008, 02:51 | Повідомлення № 36
Ветеран спілкування
Нагороди: 38
Рейтинг: 406
Quote (sem)
как только ячейка становится не активной шестерка "срывается" с верхнего индекса.

Вибачте за "невелике" спізнення. Лише сьогодні прийшов на цей форум, а тут, бачу, робота кипить!!!

Хочу додати ще одну "крапку" до дискусії про верхній індекс в Excel. З пропуском не зривається, бо обробляється як текст, без пропуска - зривається, бо обробляється як число. Нічого нікуди не "зірветься", якщо на початку рядка набрати символ "апостроф": тоді примусово введені дані оброблятимуться як текст і можна буде форматувати шрифт.

anton_k Дата: Пт, 14.03.2008, 18:27 | Повідомлення № 37
Часто заходить...
Рейтинг: 2
. Сходинки для інформатики для 2 класу збивають частоту оновлення монітору до 60 Гц і сама по собі вона не вертається на місце

Люди, ну чого ви даремно нервуєте між собою. Я вважаю,що з таким запитанням треба звертатися до РОЗРОБНИКІВ ПРОГРАМИ. (їхні контакти мають бути вказаними на диску). якщо контактів немає, то напишіть мені я зв’яжуся з авторами сходинок. Вони — наші, київські, я їх знаю.
А мені жодного разу не довелося працювати зі сходинками, бо працюю з дорослими.

bgd Дата: Пт, 14.03.2008, 20:40 | Повідомлення № 38
Досвідчений вчитель
Нагороди: 5
Рейтинг: 93
Це проблема в "Сходинках для 2 класу", здається там в інструкції так і пише-60Гц. Ще там проблема, що деякі завдання на моніторі при цій частоті невидно. Поставте "Сходинки 2004" з інтегрованими 2-4 класами під один пусковий файл і частота падати не буде. Буде триматися 85 і більше Гц. І все буде ОК!
kom_adm Дата: Сб, 15.03.2008, 01:28 | Повідомлення № 39
Ветеран спілкування
Quote (bgd)
Поставте "Сходинки 2004" з інтегрованими 2-4 класами під один пусковий файл і частота падати не буде. Буде триматися 85 і більше Гц. І все буде ОК!

bgd, дякую я вже знайшов "Сходинки 2004" давненько. Дійсно, все нормально. Інша річ, що їх вже не можна використовувати, потрібно купувати ліцензію. Тому й побоююсь тримати їх в школі.
bgd Дата: Сб, 15.03.2008, 14:34 | Повідомлення № 40
Досвідчений вчитель
Я в свій час купив для себе додому навіть "Сходинки 2-5 клас". Але ліцензія теж вже закінчилась. Вона була на 1 рік і для апробації.
Правда 5 клас-тільки ознайомлення. Але я їх не використовую вже. Бо в даний момент викладаю з цього року тільки у 10-11 класах. Проблема у Сходинках відпала сама по собі. Але програмами для Початкової школи дуже цікавлюсь.

Додано (15.03.2008, 14:34)
---------------------------------------------

Quote (Yurik_lutsk)
Я ще не являюсь вчителем інформатики але навчаюсь на четвертому курсі. Так як повинен написати курсову роботу, то виникла проблема, в мене тема "Організація позакласної роботи з інформатики в 10-11 класах". Якщо можливо хтось має якісь матеріали, буду дуже вдячний.

Особливо подивись тут: http://window.edu.ru/window_catalog/files/r37874/mpi_6.pdf
http://pedsovet.org/mtree/task,viewlink/link_id,5275/Itemid,118/
Матеріали подивись в газеті "Інформатика". №45-46 за грудень 2005р. Може щось підійде. Дуже багато матеріалів на позакласну роботу з інформатики.
А також тут: http://www.it-n.ru/communities.aspx?cat_no=6361&lib_no=6373&tmpl=lib
http://pedsovet.org/forum/lofiversion/index.php/t3051.html

Відредаговано: bgd - Сб, 15.03.2008, 15:00
NataliyG Дата: Сб, 15.03.2008, 14:34 | Повідомлення № 41
Активний учасник
Нагороди: 2
Рейтинг: 37
Допоможіть!
Я хочу змінити аватар на свої фотографію. Але в мене не виходить розмір файлу 6 Кб.
Я вирізаю свій фейс в FotoShop надаю зображенню відповідного розміру. Потім зберігаю цей файл із розширенням JPG а в результаті розмір файлу малий 3-4 Кб але розмір файлу на диску 16-18 Кб. І вже програма видає, що файл завеликий.Що зробити? Підкажіть.
kom_adm Дата: Сб, 15.03.2008, 14:34 | Повідомлення № 42
Ветеран спілкування
Quote (NataliyG)
Потім зберігаю цей файл із розширенням JPG а в результаті розмір файлу малий 3-4 Кб але розмір файлу на диску 16-18 Кб.

По-перше, у Фотошопі є можливість вибирати якість зображення (ступінь стиснення) при збереженні.
По-друге, не зрозуміло, чому така велика різниця між розміром файлу і розміром на диску? (до речі, при завантаженні аватару на форум повинен враховуватись саме розмір файлу). Умова: не більше 4 кб, 100х100 пікселів.
По-третє, я також робив свій аватар у Фотошопі, після збереження в мене вийшов розмір 14 Кб. Як я вийшов із ситуації? Відкрив цей файл за допомогою іншої програми (SnagIt - програма для зняття скріншотів) і в цій програмі зберіг наново, вибравши якість зображення 90%. Розмір вийшов в тричі менший. Якби вибрав більшу ступінь стиснення, розмір був би ще набагато менший.
Мої рекомендації: робіть розмір аватара 80х80, при збереженні в форматі jpg задайте якість середню - 6 і все повинно вийти. В іншому разі потрібно перезберігати іншим граф. редактором.
NataliyG Дата: Сб, 15.03.2008, 14:34 | Повідомлення № 43
Активний учасник
Нагороди: 2
Рейтинг: 37
Дякую за відповідь. Я спробую знайти ваше програму Snaglt. Хоча я також зберігала файл за допомогою іншого графічного редактора а не Фотошоп. В фотошопі я тільки вирізала і надавала йому відповідного розміру.
Rus Дата: Сб, 29.03.2008, 05:20 | Повідомлення № 44
Новий користувач
Рейтинг: 1
Quote (NataliyG)
Допоможіть!
Я хочу змінити аватар на свої фотографію. Але в мене не виходить розмір файлу 6 Кб.
Я вирізаю свій фейс в FotoShop надаю зображенню відповідного розміру. Потім зберігаю цей файл із розширенням JPG а в результаті розмір файлу малий 3-4 Кб але розмір файлу на диску 16-18 Кб. І вже програма видає, що файл завеликий.Що зробити? Підкажіть.

Цю ситуацію можна вирішити за допомогою клавіші PrtScr, і в створити файл потрібного розміру в Paint!
bgd Дата: Пн, 31.03.2008, 19:58 | Повідомлення № 45
Досвідчений вчитель
Quote (NataliyG)
Допоможіть!Я хочу змінити аватар на свої фотографію. Але в мене не виходить розмір файлу 6 Кб.Я вирізаю свій фейс в FotoShop надаю зображенню відповідного розміру. Потім зберігаю цей файл із розширенням JPG а в результаті розмір файлу малий 3-4 Кб але розмір файлу на диску 16-18 Кб. І вже програма видає, що файл завеликий.Що зробити? Підкажіть.

У програмі Adobe Photoshop 7/8/9 є два збереження файлів: звичайне, і для Web-сторінок. Виберіть при збереженні (Web-збереження) так: Файл-Сохранить для Web-налаштуете відповідні параметри (розмір, якість, формат, ступінь стиснення, і т.д.). І у Вас все вийде. Зображення буде потрібного розміру і якості.

З повагою, Ващук Б.В.

Відредаговано: bgd - Пн, 31.03.2008, 20:00
Форум інформатиків » РОЗДІЛ V: ПРОГРАМНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ » 5.1 Програмне забезпечення для роботи в школі » Питання по роботі в різних програмах.
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2022.