Пн, 26.08.2019, 06:40
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

• Сторінка 2 з 8
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 7
  • 8
  • »
Модератор форуму: Ktara, НІКОЛЯ, Bandalak, volevikt  
Форум інформатиків » РОЗДІЛ V: ПРОГРАМНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ » 5.1 Програмне забезпечення для роботи в школі » Питання по роботі в різних програмах.
Питання по роботі в різних програмах.
Yurik_lutsk Дата: Чт, 25.10.2007, 13:08 | Повідомлення № 1
Я тут недавно...
Нагороди: 0
Рейтинг: 0
Прошу виносити в даній темі питання, які пов'язані по роботі в різних програмах

Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

Відредаговано: WWW - Ср, 04.06.2008, 00:35
oleg_teacher Дата: Пт, 01.02.2008, 18:38 | Повідомлення № 16
Любитель дискутувати
Рейтинг: 2
Quote (Newbie)
Цитата (Sasyk )
формат клітинки - текстовий

логічно!
але спосіб з білим плюсиком, чур!, я патентую :))

Див вище
sem Дата: Пт, 01.02.2008, 18:41 | Повідомлення № 17
Новий користувач
Рейтинг: 0
Пардон, Niwbie, Вы правы - как только ячейка становится не активной шестерка "срывается" с верхнего индекса.
Yura_Shrol Дата: Чт, 28.02.2008, 14:08 | Повідомлення № 18
Знаток супутникового інету
Нагороди: 7
Рейтинг: 98
Є ряд цікавих програма, але вони шароварні. Працюють повнофункціонально деякий час. А дуже хотілося б ними користуватися (звісно на халяву). На скільки я розумію, раз програма знає скільки часу вона живе на комп'ютері, то це десь повинно бути зафіксовано. Якщо туди влізти і поправити то можна продовжити час життя програмки.
Питання як? Які є способи це зробити? Може створити у форумі тему для обговорення і вирішення таких питань?
filnick Дата: Чт, 28.02.2008, 21:40 | Повідомлення № 19
Мудрий вчитель
Рейтинг: 124
До деяких шарварних програм дописував в Ассемблері невеликий файлик, який при запуску програми обнулював лічильник і він завжди показує 15 днів. В інших вдавався фокус із датою інсталяшки ( перед інсталяцією виставляв , наприклад, дату 2010 року, і запускав. Потім повертався в теперішню дату і працював з нею скільки потрібно). А взагалі для таких програм можна знайти креки.
Yura_Shrol Дата: Чт, 28.02.2008, 22:07 | Повідомлення № 20
Терміново допоможіть! Після вильоту віндовса, щоб не втратити документи, скопіював їх на інший диск. Перевстановив віндовс, повернув документи на місце і...
Майже всі документи (в основному вордовські) не документи а самі кракозябри. А серед них є дуже потрібні (не вспів зробити архівну копію).
Чи можна в такому випадку їх відновити? Чи вже все?
filnick Дата: Чт, 28.02.2008, 22:35 | Повідомлення № 21
Мудрий вчитель
Вже років пять на диск С, де стоїть система жодного документа не записую і всім раджу перенести папку з документами на D або інший .
Quote (Yura_Shrol)
Майже всі документи (в основному вордовські) не документи а самі кракозябри

Уточніть останнє слово. Якщо не розпізнає кодировку, то спробуйте програму Штирлиц (Shtrl401.exe)
Yura_Shrol Дата: Чт, 28.02.2008, 23:57 | Повідомлення № 22
При завантаженні документа появляється віконце "Преобразование файла" з вибором "віндовс, мс-дос, інша".
У вікні щось таке: @С p»  `n \ 7  у ¶0 @7 к @ЊрШро§р›р@йр·ЮК<@=¶S=y=¶|=`g=уJ=`3=о1=H=¶Y=`R=¶5=о"=к3=`W=¶p=и=p¦=‘–=`‡= q=кU= U=уE=¶=М<к=-=уA=уM= G=у=Л<оХ<оа<«<кы<­<оо<;сЮороро2ро>рордЮхЮ’ЮҐЮ\Ю¶АКео*р@Юрср@Ир@Тр‰роЦр@Яр–ЮКА
При переборі різних кодувань ефекту нема.

Відредаговано: Yura_Shrol - Пт, 29.02.2008, 00:23
filnick Дата: Сб, 01.03.2008, 00:48 | Повідомлення № 23
Мудрий вчитель
Подібна символи виникли у мене, коли я зберіг вордівський документ у форматі Word 2007, а відкрив на Word 2003.
Ковальчук_Олександр Дата: Сб, 01.03.2008, 00:48 | Повідомлення № 24
Ветеран спілкування
Нагороди: 18
Рейтинг: 209
Quote (Ковшун)
Якраз "Сходинки до інформатики" розраховані для 2-4 класів. Ви враховуйте вікові особливості всіх учнів і санітарні норми.

Не знаю, мабуть у мене застаріла версія Сходинок для 2-4 класів. Справа в тому, що саме Сходинки для 2 класу збивають параметри монітору, тобто частоту оновлення до 60 Гц. І при такій частоті дітям приходиться працювати і портити зір. Мабуть, це недоробка вітчизняних програмістів. Не знаю чи вона зараз усунена в новіших версіях. Як ви скажете?
Ковшун Дата: Сб, 01.03.2008, 00:48 | Повідомлення № 25
Досвідчений учасник
Нагороди: 1
Рейтинг: 25
Quote (Ковальчук_Олександр)
Не знаю, мабуть у мене застаріла версія Сходинок для 2-4 класів.

У мене "Сходинки до інформатики 2004".

Справа в тому, що саме Сходинки для 2 класу збивають параметри монітору, тобто частоту оновлення до 60 Гц. І при такій частоті дітям приходиться працювати і портити зір. Мабуть, це недоробка вітчизняних програмістів. Не знаю чи вона зараз усунена в новіших версіях. Як ви скажете?

Треба просто дотримуватись санітарних норм.
Діти 2-4 класу працюють за комп’ютером лише 15 (здається) хвилин.
За цей час ніякої шкоди зору не буде!
Ковальчук_Олександр Дата: Сб, 01.03.2008, 00:48 | Повідомлення № 26
Ветеран спілкування
Quote (Ковшун)
Треба просто дотримуватись санітарних норм.Діти 2-4 класу працюють за комп’ютером лише 15 (здається) хвилин.За цей час ніякої шкоди зору не буде!

Я вважаю, що буде. Сходинки для 3-4 класу не збивають частоту оновлення і працювати з ними можна без проблем. А от сходинки для 2 кл. - збивають і тому використання в школі їх не доцільне. Вже за 15 хвилин роботи за комп’ютером у деяких дітей сльози можуть виходити з очей. Тому в цьому плані автори не додивилися. Таке враження, що вони не тестували програму.
Quote (Ковшун)
У мене "Сходинки до інформатики 2004".

У мене така ж версія. Цікаво, а чи є оновлення? Можливо є новіша версія, в якій проблема з частотою оновлення монітору вирішена?
Ковшун Дата: Сб, 01.03.2008, 00:48 | Повідомлення № 27
Досвідчений учасник
Я вважаю, що буде. Сходинки для 3-4 класу не збивають частоту оновлення і працювати з ними можна без проблем. А от сходинки для 2 кл. - збивають і тому використання в школі їх не доцільне. Вже за 15 хвилин роботи за комп’ютером у деяких дітей сльози можуть виходити з очей. Тому в цьому плані автори не додивилися. Таке враження, що вони не тестували програму.

У мене діти працюють ось уже 3 роки з цією програмою і в жодного не капнула сльозина.
Ніхто, повторюю, ніхто з учнів не скаржився.
Ковальчук_Олександр Дата: Сб, 01.03.2008, 00:48 | Повідомлення № 28
Ветеран спілкування
Quote (Ковшун)
У мене діти працюють ось уже 3 роки з цією програмою і в жодного не капнула сльозина.Ніхто, повторюю, ніхто з учнів не скаржився.

Ви мені скажіть: у вас збивається частота оновлення?
Для LCD моніторів це зовсім не суттєво і при частоті 60 Гц. працювати буде комфортно. А якщо в мене в класі монітори Sumtron 76E, які я називаю "убийство для очей", то при 85 Гц працювати ще можливо, а от при 60 - дуже шкідливо. Я дав кілька раз дітям по 30 хвилин попрацювати з програмою і вони скаржились на біль в очах. Сьогодні в мене був урок в 10 класі і в однієї учениці з якоїсь причини також збилась частота монітору і вона зразу це замітила і сказала, що її дуже некомфортно дивитися на монітор. Навіть 15 хвилин роботи при такій частоті на дешевих моніторах - шкідливо для дітей маленьких.
Ковшун Дата: Сб, 01.03.2008, 00:49 | Повідомлення № 29
Досвідчений учасник
Ви мені скажіть: у вас збивається частота оновлення?

Змін у частоті оновлення зовсім не помітно.
Щойно, провів експеримент. Якраз у мене був гурток для учнів 2 класу. Працювали з "Сходинками..."
Дав попрацювати 30 хвили. Попрацювали, всі задоволені і просили ще дати можливість попрацювати.

...Sumtron 76E, які я називаю "убийство для очей", то при 85 Гц працювати ще можливо, а от при 60 - дуже шкідливо. Я дав кілька раз дітям по 30 хвилин попрацювати з програмою і вони скаржились на біль в очах. Сьогодні в мене був урок в 10 класі і в однієї учениці з якоїсь причини також збилась частота монітору і вона зразу це замітила і сказала, що її дуже некомфортно дивитися на монітор. Навіть 15 хвилин роботи при такій частоті на дешевих моніторах - шкідливо для дітей маленьких.

У мене також Sumtron 76E, і ніяких недоречностей, таких як Ви описуєте немає.
Встановіть монітори так, щоб учень дивився на монітор трошки під кутом, а не перпендикулярно до центру екрану.
Учень повинен сидіти на відстані витягнутої руки до монітора. Він повинен повністю бути розслабленим.
Ковальчук_Олександр Дата: Сб, 01.03.2008, 00:49 | Повідомлення № 30
Ветеран спілкування
Повторюся ще раз конкретніше, щоб розставти всі крапки над і.
1. Сходинки для інформатики для 2 класу збивають частоту оновлення монітору до 60 Гц і сама по собі вона не вертається на місце. Тобто після кожного користування програмою, потрібно заходити у властивості екрану і змінювати частоту до 85 Гц.
2. Сходинки для інформатики для 3-4 класів частоту оновлення монітору не збивають, тому працювати з даною програмою досить добре.
3. Попередження про проблеми з частотою оновлення моніторів у документації до сходинок не має.
4. У дешевих CRT моніторах, типу Sumtron 56/76E дуже замітна різниця в частоті оновлення. Якщо вона складає 60 Гц. - то робота дуже дискомфортна і через годину-дві роботи у вас точно потечуть сльози мимоволі.
Не тестував програму на інших версіях Windows, лише на ХР, але підозрою, що там така ж проблема.
Також можливо і те, що програма несумісна з деякими відеокартами. Бо в мене в школі стоять вбудовані відеокарти.
Quote (Ковшун)
Змін у частоті оновлення зовсім не помітно.

Тоді виходить, що у вас частота оновлення не збивається і залишається старою - 85 Гц. Виходить, що така проблема лише у мене. Сподіваюсь, що в цьому винне вбудоване відео.
Форум інформатиків » РОЗДІЛ V: ПРОГРАМНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ » 5.1 Програмне забезпечення для роботи в школі » Питання по роботі в різних програмах.
  • Сторінка 2 з 8
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 7
  • 8
  • »
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2019.