Вт, 19.09.2017, 18:25
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 1 з 3123»
Модератор форуму: Ktara, НІКОЛЯ, Bandalak, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ V: ПРОГРАМНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ » 5.1 Програмне забезпечення для роботи в школі » Керування по локальній мережі програмами учнівського комп.
Керування по локальній мережі програмами учнівського комп.
Ostrenko_Aleks Дата: Вт, 10.02.2009, 16:56 | Повідомлення № 1
Часто заходить...
Нагороди: 0
Рейтинг: 7
Шановні колеги! Я чув, що є такі програми, за допомогою яких я зі свого комп`ютера можу заборонити учням запускати певні програми (наприклад іграшки). Підкажіть будь-ласка хоча б назву такої програми. А якщо можна то розкажіть як з нею працювати.

Відредаговано: Ostrenko_Aleks - Вт, 10.02.2009, 17:08
gry Дата: Вт, 10.02.2009, 23:46 | Повідомлення № 2
Досвідчений учасник
Нагороди: 2
Рейтинг: 100
Quote (Ostrenko_Aleks)
Шановні колеги! Я чув, що є такі програми, за допомогою яких я зі свого комп`ютера можу заборонити учням запускати певні програми (наприклад іграшки).

По-перше менше ставте іграшок на машини, а по-друге така простенька прога як NetOpSchool, навіть 5 версії дозволить Вам спостерігати, що діється на будь-якій машині в класі і елементарно заблокувати мишу, клавіатуру, вимкнути монітор і т.д. і т.п. Можна, користуючись політиками безпеки зробити з локальною машиною все , що душа побажає - заборонити доступ до папок, панелі керування,робочого столу, кнопки Пуск ... і знову ж т д. і т.п. І нарешті саме тривіальне - відімкнути СDюки та USB на учнівських машинах, щоб не носили всякий непотріб. Варіантів масса. Взагалі ця тема докладно висвітлена на гілці форума "Керування комп’ютерними мережами...". Читайте.
Ковальчук_Олександр Дата: Ср, 11.02.2009, 00:12 | Повідомлення № 3
Ветеран спілкування
Нагороди: 17
Рейтинг: 192
Ostrenko_Aleks, прочитайте тему Мережеве адміністрування та інтернет засобами LAN і все зрозумієте.
А в темі Net Support School 8.51 є посилання на 10 версію неперевершеної програми управління учнівськими комп’ютерами - Net Support School 10.0
GаrDArik Дата: Ср, 11.02.2009, 13:06 | Повідомлення № 4
Прописаний назавжди
Рейтинг: 9
Я користуюсь Net Support School 10.0. В головному вікні оберіть 4 розділ (іконку) Manage Student Aplication. Тільки на Вашому компі повинен бти запусковий файл проги, яку Ви хочете заборонити або обмежити.
Ostrenko_Aleks Дата: Ср, 11.02.2009, 14:11 | Повідомлення № 5
Часто заходить...
Рейтинг: 7
Дякую за відповіді!
Прочитав тему Мережеве адміністрування та інтернет засобами LAN і всеж таки не знайшов відповіді на своєпитання.

Я користуюсь NetOp School 4 та ClubTimer 2.3. Для керування комп`ютерами вони підходять дуже гарно (тим більше що вони на російській мові). ClubTimer 2.3 краще дозволяє блокувати машин та при потребі зняти якусь запущену програму. NetOp School 4 дозволяє демонструвати робочий стіл вчителя та керувати процесами на учнівських машинах (навіть можна перехопити керування мишею та клавіатурою). Але ви самі розумієте що при роботі з класом неможливо постійно слідкувати за кожним учнем і завжди знаходяться такі учні які запустять не те що їм сказано. І це дуже діє на нерви. Дуже прошу, якщо ви щось чули чи знаєте про програми за допомогою яких я зі свого комп`ютера можу заборонити учням запускати певні програми, підкажіть будь-ласка.
Якщо можна то скажіть чи можна встановити разом Net Support School 10.0 та NetOp School 4. Якщо можна то де взяти русифікатор та крек на Net Support School 10.0.

Відредаговано: Ostrenko_Aleks - Ср, 11.02.2009, 14:16
Ковальчук_Олександр Дата: Ср, 11.02.2009, 23:32 | Повідомлення № 6
Ветеран спілкування
Рейтинг: 192
Quote (Ostrenko_Aleks)
де взяти русифікатор та крек на Net Support School 10.0.

Русифікатора здається не має. А ліки в середині.
Yura_Shrol Дата: Чт, 12.02.2009, 12:19 | Повідомлення № 7
Знаток супутникового інету
Нагороди: 1
Рейтинг: 45
Зробіть окремі профілі для користувачів. В тому числі для розваг (під паролем, обмежений). Пропишіть доступ до папок з розвагами лише для цього профіля. Все що появиться "мимо каси" безжалісно Shift+Del.
НІКОЛЯ Дата: Нд, 01.03.2009, 00:29 | Повідомлення № 8
Знавець вірусів
Рейтинг: 197
Quote (Ковальчук_Олександр)
Русифікатора здається не має.

Русивікатор ляга з 4 нетопа як золото якщо потрібно можу перекину :$ ти пишіть на оп

Ащо до заборони. В юзері пропишіть правильно пропишіть геймер донвлоад і перекваліфікуйте фільтр на кожні учнівські машині + сканер портів і ви знатимете навдь коли хтось без вашого дозволу спробує відкрити екзешнік ігрухи любої і до різного мотлоху який не стосуєтся до учбового процесу типу мп 3 фотки та інша мішура.

Відредаговано: НІКОЛЯ - Нд, 01.03.2009, 00:35
piktor Дата: Ср, 17.06.2009, 16:40 | Повідомлення № 9
Активний учасник
Рейтинг: 19
Покопався в Net Support School, розібрався, хочу виразити свої позитивні враження про цю програму. Бо NetOp я використовував банально для показу презентацій, блокування комп'ютерів, їх вимикання та, може, розкидання файлів.
А тут СКІЛЬКИ можливостей! І інтернет-фільтр, фільтр програм (Забув знести косинку - не біда :$ ), заборона пихати флешки та диски, спільна дошка для малювання... Мммм. Смакота.
Єдине - що треба - як зробити дистанційне вмикання комп'ютерів - це треба в BIOS виставити wake on lan, чи ще щось?
swetikccc Дата: Ср, 17.06.2009, 19:28 | Повідомлення № 10
Ветеран спілкування
Нагороди: 24
Рейтинг: 341
Quote (piktor)
Покопався в Net Support School, розібрався, хочу виразити свої позитивні враження про цю програму. Бо NetOp я використовував банально для показу презентацій, блокування комп'ютерів, їх вимикання та, може, розкидання файлів.
А тут СКІЛЬКИ можливостей! І інтернет-фільтр, фільтр програм (Забув знести косинку - не біда ), заборона пихати флешки та диски, спільна дошка для малювання... Мммм. Смакота.

Все це там є, крім того тут викладалося посилання на шосту російську NetOp.
На компі програми неконфліктують
При допомозі NetOp я можу передати керування своїм компьютером любому компу, з демонстрацією дій цього учня на моєму компі всьому класу, а потім іншому і т. д.(В Net Support School це неможливо, а можливо тільки транслювати стіл учня іншим)
я користуюся програмами NetOp і Net Support School більше 7 років. Ще навіть користувався глюком Net Support School по переведенню годинника на 10 місяців вперед ;) , зараз цю шпаринку закрили

Відредаговано: swetikccc - Ср, 17.06.2009, 19:59
TYP Дата: Ср, 17.06.2009, 21:48 | Повідомлення № 11
Прописаний назавжди
Нагороди: 4
Рейтинг: 28
http://softsearch.ru/programs/1-618-runstop-download.shtml
JKMZ Дата: Вт, 01.09.2009, 15:39 | Повідомлення № 12
Часто заходить...
Рейтинг: 1
устанавливала сегодня iTALC. при установке оказалось, что порт 5800 занят. подскажите, будь ласка, как мне бороться с этой проблемой?
fizikas Дата: Вт, 01.09.2009, 16:18 | Повідомлення № 13
Тут живе...
Рейтинг: 3
Quote (JKMZ)
при установке оказалось, что порт 5800 занят. подскажите, будь ласка, как мне бороться с этой проблемой?

я би спробував:
перезавантажитись
просканувати порти ( в командній стрічці (Выполнить - cmd) netstat/an )
подивитись що зайняло порт 5800

по моєму на цей порт як правило "сідають" служби віддаленого керування компютером. Можливо Ви запускаєте кілька подібних програм, або є щасливим власником якогось трояна.

swetikccc Дата: Вт, 01.09.2009, 21:17 | Повідомлення № 14
Ветеран спілкування
Нагороди: 24
Рейтинг: 341
Quote (JKMZ)
устанавливала сегодня iTALC. при установке оказалось, что порт 5800 занят. подскажите, будь ласка, как мне бороться с этой проблемой?

Видумайте який небудь порт і хай програма працюе на ньому
Питання до знатоків, Яка кількість портів допустима в Вікнах?
piktor Дата: Вт, 01.09.2009, 21:55 | Повідомлення № 15
Активний учасник
Рейтинг: 19
Можливо, спрацьовує вбудований брандмауер Вікон. Відкрийте відповідний порт у ньому.
Форум інформатиків » РОЗДІЛ V: ПРОГРАМНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ » 5.1 Програмне забезпечення для роботи в школі » Керування по локальній мережі програмами учнівського комп.
Сторінка 1 з 3123»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.