Чт, 22.08.2019, 14:20
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Модератор форуму: Ktara, НІКОЛЯ, Bandalak, volevikt  
Форум інформатиків » РОЗДІЛ V: ПРОГРАМНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ » 5.1 Програмне забезпечення для роботи в школі » Мережеве адміністрування та інтернет засобами LAN (Говорити про програми для управління мережею...)
Мережеве адміністрування та інтернет засобами LAN
Ковальчук_Олександр Дата: Сб, 15.09.2007, 08:14 | Повідомлення № 1
Ветеран спілкування
Нагороди: 18
Рейтинг: 209
Шановні колеги! Пропоную на обговорення програми для управління мережею (які існують, які ви використовуєте).
А також про створення інтернету в локальній мережі. Хто щось знає ділиться досвідом.

Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

Відредаговано: WWW - Ср, 04.06.2008, 01:12
Rus2007 Дата: Пн, 03.03.2008, 08:59 | Повідомлення № 121
Я тут недавно...
Нагороди: 0
Рейтинг: 6
UserGate має власний почтовий сервер - але я в ньому так і не розібрався колись - а зараз і не хочу. Сокс5 можна відключити. А порти там навпаки всі закриті і ТСР і UDР, якщо треба якийсь відкрити, то прописуємо його в Назначених портах.
Spirit Дата: Пн, 03.03.2008, 23:48 | Повідомлення № 122
Сис.адмін
Нагороди: 1
Рейтинг: 25
Ладно, поставлю себе новую версию, и посмотрю ее подробно, но насколько я рассматривал 4 версию, то UserGate - чистейшев воды прокси!
Book Дата: Чт, 06.03.2008, 11:56 | Повідомлення № 123
Новий користувач
Рейтинг: 0
Quote (WWW)
виникали проблеми з даними програмами і мережа стає без контролю, то я використовую паралельно дуже просту, на перший погляд примітивну але дуже ефективну програму нетконтроль, вона займає майже 700 Кбайт. вона ставиться на кожному пк, її функції:

Мережа буде пфдкорюватьсь тільки вам, коли ви поставите декілька твікерів і обріжете права учнів які будуть за компютерами. наприклад я поставив Gameadmin яка виключає, перезагружає, знімає несистемні задачі, робить паузу в роботі ПК. тобто в ній є шанс навіть відключити гучність на учнівських ПК, монітор, мишу, клавіатуру... (в мене в класі біля кожного компа є навушники і відключення громкості дуже зручно).
для контролю діями учнів і перегляду результатів їх діяльності використовую Oleansoft скритая камера, якою можу одночасно переглядати до 255 робочих столів, коли мені потрібно тільки 12, в ній я можу переглядати і редагувати роботу учнів і на відміну від Radmin учні не можуть підключитися і керувати моєю діяльність,
дві програми ставляться під пароль, дуже зручні з російськомовним інтерфейсом

Spirit Дата: Чт, 06.03.2008, 23:48 | Повідомлення № 124
Сис.адмін
Рейтинг: 25
Quote (Book)
Radmin учні не можуть підключитися і керувати моєю діяльність

Это вы не правильно устанавливали РАдмин. Там есть Сервер и есть Клиент. Так вот на ученических компиках устанавливаете Сервер, а у себя клиент и подключаетесь к Серверам. У учеников нет Клиента, а на Вашем ПК не установлен Сервер => то что Вы описали произойти не может!

LAM85 Дата: Пт, 14.03.2008, 22:21 | Повідомлення № 125
Я тут недавно...
Рейтинг: 1
Я також використовую NetMeeting і на мій погляд дуже корисна. Але для розподілення інтернету я використовую UserGate 2.8:

Функциональность UserGate 2.8
UserGate v.2.8 поддерживает следующую функциональность

- Сохранение проходящих объектов в общей кэш-памяти.
- Назначение портов. Позволяет перенаправлять запросы на указанный сервер.
- Логическая (не по IP-адресу, а на протокольном уровне) авторизация пользователей по всем протоколам.
- Исключение необходимости авторизации для выбранных машин (по IP-адресу).
- матический дозвон по dial-up соединению
- Развитая система ограничений траффика для каждого пользователя:
Максимальная длина документа (для HTTP ресурсов).
Ограничения по времени работы и по отправленным/принятым Mb за день и текущий месяц.
Почасовое расписание работы.
Списки запрешенных или разрешенных доменных имён и IP адресов, доступ на которые запрещается /разрешается администратором.
Индивидуальные ограничения скорости доступа. При превышении этих ограничений доступ в Интернет для пользователя автоматически закрывается или ограничивается скорость.

- Фильтры , позволяющие получить высокоэффективную 'баннерорезку'.
- Возможность указания диапазонов разрешенных IP-адресов клиентов.
- Авторизация на прокси каскада.
- Возможность просмотра по HTTP информации о траффике пользователя.
- Автоматическая и ручная рассылка пользователям по e-mail информации о траффике.
- Мониторинг траффика в реальном времени по каждому пользователю.
- Графический мониторинг скорости по каждому пользователю в реальном времени.
- Мониторинг дерева машины/пользователи/соединения в реальном времени.
- Возможность просмотра и удаления ресурсов в кэш.
- Автоматический расчёт оплаты для абонентов (пользователей) по тарифу времени и/или объёма.
- Расчёт и просмотр статистики для пользователя за произвольный интервал времени по дням и по сайтам. Возможность просмотра статистики пользователя по текущему месяцу по HTTP.
- Гибкий генератор отчетов.
- Прокси поддерживает следующие протоколы
HTTP (кэширует)
FTP по HTTP (кэширует содержания каталогов)
классический FTP
SMTP
POP3
SOCKS5

Ограничения
В текущей версии программы имеются следующие ограничения:

Максимальное количество одновременно работающих компьютеров - 300
Максимальное количество одновременно работающих пользователей - 300
Максимальное количество соединений - 500
-----------------------------------------------------------------------------------------
Я пізніше виложу силку по якій можна скачать UserGate з лекарством.
-----------------------------------------------------------------------------------------

Додано (14.03.2008, 22:21)
---------------------------------------------
скачать UserGate з лекарством с http://ifolder.ru/downloa....tfPqYg5

силка активна до 2008-04-14 00:11:45

Jokerz Дата: Сб, 15.03.2008, 09:48 | Повідомлення № 126
Хостер
Нагороди: 7
Рейтинг: 146
люди если необходим отличный файрвол то ipfw (портирован из никсов) отличный. признан практически всеми админами которые работают на винде. работает на очень низком уровне в сравнении с другими файрволами потому очень хороший.
если прописал правило закрыть 80 порт то его ничего не откроет и не пробьет. а другие я сам пробовал пишет что мол закрытые порты а юниха сканихуешь машину а он не то что порты которые открыты пишете у тебя а еще и службы под портами и ось пишет и с улыбкой "Система закрыта файрволом" что это за файрвол такой. кстати ниодин не может системные порты покрыть 139, 135, 445 кроме этого а это те на которые постоянно атаки идут
SanSanych Дата: Вт, 18.03.2008, 17:52 | Повідомлення № 127
Новий користувач
Повертаючись до надрукованого - наскільки мені відомо в НетопСкул не виникає проблема коректного відображування кириличних шрифтів при демонстрації на клієнтські станції, так як, наприклад, у НетСуппротСкул, та й про відеодрайвер люди говорять, тому мій варіант - краще NetopSchool. Із встановленням даної програми теж проблем не виникало - все на автоматі. Для кращої надійності встановлював на двох-трьох машинах одночасно. Але дійсно, ресурсів для нормальної роботи потрібно не мало, мережа теж стає вразливою.
Опробував на ком'ютерах нової поставки 2007 року (фірма МКС) - працює, але інколи не хоче "бачити" всі машини.
vitert Дата: Пт, 21.03.2008, 00:13 | Повідомлення № 128
Тут живе...
Рейтинг: 22
Quote (Taras)
Я користувався програмою Net OP Shool і в принципі вона мене задовільняла навіть на ПК з 1100 МГц і оперативкою 128 МБ. В цьому році поставили в заклад новий НКК з істотно сильнішими конфігураціями і дана програма працює не коректно, а саме коли потрібно отримати або передати картинку робочого столу - компютер автоматично перезавантажується. Може хто зарадить в даній проблемі....

Я також корстувався NetOp School вона мене також повністю влаштовувала, про що я писав в цьому розділі, причому я без особливих проблем налаштовував її в кількох школах в районі, і в тих школах в яких я працюю вона працювала без проблем, поки в одній із шкіл в січні не поставили нові комп'ютери. Я спочатку спробував встановити версію 2,5, але вона не стала, розбиратись тоді не було часу і я відклав на потім. А тиждень назад я дізнаюся, що я проводжу відкритий урок на районному семінарі директорів шкіл, причому це вже третій мій відкритий урок на районних семінарах в цьому році - за попередні 8 років роботи - жодного. Оскільки проектор був задіяний на іншому уроці, то я розраховував на NetOp school. В суботу поїхав у школу і протягом 6 годин пробував поставити з 2 версією так нічого і не вийшло, а третя нормально ставилась і все працювало, майже все, крім того що було потрібно - режиму демонтраціїї - коли його включав вчительський комп'ютер перезавантажувався, і коли включав функцію демонтраціїї учнівського комп'ютера то перезавантажувався учнівський. Робив все що тільки можна, повиключав половину служб, брандмауер і т.п., ставив на різні компи у мене 11 однакові (кошти районо) і 1 інший (спонсорський) подібної конфігурації але різні комплектуючі (512 Ram, 128 int video) - результат один і той же.
З цього форуму по ссилочці завантажив Net Support 10.2 в яку входить програма Net Sopport School 9.2 та ключ до неї. В понеділок все за півгодини поставив і налаштував, хоча там і налаштовувати нічого. Просто фантастика - NetOp School відпочиває (хоча 5 версіїї не ставив), демонстрація з 19'' моніторами з розширенням 1440Х900 ідеальна, ніяких тормозів, передача кольорів та все просто супер, функціональність правда ще розібратись з усім не було часу, і це ще на фоні того що через 2 дня семінар. Навіть маленька дрібничка не зіпсувала настрою, що крім ключа вчительська прога після встановлення просить активації (учнівська - ні) прийшлось на вчительський комп ставити trial на 30 днів і на 10 машин.
І вперше цю програму прийшлося застосовувати на ділі вчора на відкритому уроці, зовсім не перевірену, але працювала чудово ніяких збоїв. Залишилось вирішити проблемку з активацією, щоб не переустанавлювати кожен місяць. Може в кого є ліки буду дуже вдячний.
Rus Дата: Пт, 21.03.2008, 17:57 | Повідомлення № 129
Новий користувач
Рейтинг: 1
Уважно прочитавши всі роздуми вище, закортіло вставити ще своїх 5 коп.
Всі перечислені програми маю також, однак спочатку використовував Remote Administrator а також NetMeeting, і здавалось що цих програм для роботи в мережі буде достатньо, NET OP SCHOOL також "валялась" в інсталі але її не використовував так як лякала англійська мова, але з часом я впевнився що NET OP SCHOOL або/та Net Support school по функціональності можуть однією замінити дві перечислених вище програми.
Yura_Shrol Дата: Пт, 21.03.2008, 21:17 | Повідомлення № 130
Знаток супутникового інету
Нагороди: 7
Рейтинг: 98
Сьогодні нарибачив NetSupport Manager Version 10.30. Може в кого появляться ліки то скиньте на yurashrol@ukr.net .
argun Дата: Нд, 23.03.2008, 07:16 | Повідомлення № 131
Активний учасник
Рейтинг: 47
Два роки користуюсь Net Support school 8.1. До цього користувався Remote Administrator, але у неї можливості демонстрування набагато гірші, та і взагалі їх не можна порівнювати. Але за Net Support school помітив таку ваду - інколи(не завжди, але часто) учнівські машини перестають бачити головну машину. А на ній вони зберігають свої документи. Доводиться перезавантажувати її і все відновлюється. Створив на учнівських машинах ярлики на папку з документами головної машини. Тепер якщо через "Сетевое окружение" головної машини не видно - через цей ярлик папка відкривається. Але хотілося б щоб все працювало без додатковіх "хитрощів". Може хтось щось порадить.
patriot67 Дата: Ср, 02.04.2008, 15:57 | Повідомлення № 132
Новий користувач
Anyplace Control v4.0 чудова програма для керування класом російськомовна ,є ключ.
можливості :- повне управління учнівськими комп’ютерами через локальну мережу.
- можливість на вчительському комп’ютері бачити, що робить кожен учень у вигляді ескізу екрану або на весь екран.
- можливість одночасного вимкнення всіх моніторів в кабінеті, учні не зможуть увімкнути - можливість в будь-який момент часу вимкнути чи перезавантажити будь-який комп’ютер мережі.
- керування мишкою та клавіатурою будь-якого учнівського комп’ютера.
- зручний сервіс передачі файлів,
-вмикання і вимикання компютерів,перезавантаження
-спостерігаю за 10 компютерами одночасно
-є можливість керування компютером на відстані через інтернет
оцінка 5 балів з 5 рекомендую,перепроьував багато чого
Ковальчук_Олександр Дата: Ср, 02.04.2008, 20:11 | Повідомлення № 133
Ветеран спілкування
Нагороди: 18
Рейтинг: 209
Quote (patriot67)
Anyplace Control v4.0

Не користувався. Описані можливості точно такі ж як у Net Support school.
Дайте, будь-ласка посилання на закачку, може вона підійде краще, варто спробувати.
patriot67 Дата: Чт, 03.04.2008, 09:40 | Повідомлення № 134
Новий користувач
знайшов випадково киньте назву програми в google,викине багато посилань
GаrDArik Дата: Пт, 09.05.2008, 00:41 | Повідомлення № 135
Прописаний назавжди
Рейтинг: 9
Користуюсь NSS 8. Є інстал та кейген до 9.01, але після цього вона ше просить активатіон коде. Ніде не можу знайти((( Може в когось є? cry
Форум інформатиків » РОЗДІЛ V: ПРОГРАМНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ » 5.1 Програмне забезпечення для роботи в школі » Мережеве адміністрування та інтернет засобами LAN (Говорити про програми для управління мережею...)
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2019.