Чт, 21.02.2019, 16:21
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Модератор форуму: Ktara, НІКОЛЯ, Bandalak, volevikt  
Форум інформатиків » РОЗДІЛ V: ПРОГРАМНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ » 5.1 Програмне забезпечення для роботи в школі » Мережеве адміністрування та інтернет засобами LAN (Говорити про програми для управління мережею...)
Мережеве адміністрування та інтернет засобами LAN
Ковальчук_Олександр Дата: Сб, 15.09.2007, 08:14 | Повідомлення № 1
Ветеран спілкування
Нагороди: 18
Рейтинг: 209
Шановні колеги! Пропоную на обговорення програми для управління мережею (які існують, які ви використовуєте).
А також про створення інтернету в локальній мережі. Хто щось знає ділиться досвідом.

Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

Відредаговано: WWW - Ср, 04.06.2008, 01:12
Ковальчук_Олександр Дата: Чт, 29.11.2007, 20:12 | Повідомлення № 76
Ветеран спілкування
Нагороди: 18
Рейтинг: 209
Quote (Newbie)
А я нічого не налаштовувала. Абсолютно!!! Поставила на учнівські версію student, на вчительський - student+teacher та й все. Воно само працює

Не може бути. Принаймі після інсталяції програми на вчительському комп’ютері потрібно робити багато налаштувань, зокрема, і приєднувати інші учнівські комп’ютери і настроїти максимальний об’єм кеш-буферу (здається 16 мб) і ще багато чого. А на учнівських то впринципі нічого робити не потрібно, хіба що той самий об’єм кеш-буферу задати.

Появиться час, напишу повну інстукцію з ілюстраціями по інсталяції і налаштуванню програми. Зараз маю 16+14=30 годин на тиждень уроків+відеомонтаж, то ж важкувато.

Newbie Дата: Чт, 29.11.2007, 22:05 | Повідомлення № 77
Хелпер
Нагороди: 9
Рейтинг: 91
нічого не робила. можливо Ви десь під час інсталяції знімали "галочки" щодо автоматичного пошуку машин? бо я навіть ставила програму в іншому кабінеті, то після увімкнення вчителя, він сам побачив ті комп*ютери і поєднав їх в один клас. в принципі в такому разі треба їх розмежовувати, мабуть тоді треба налаштування. але в моєму випадку я їх просто видаляю із загального списку та й все. більше ніяких екстра-дій.
sergey Дата: Пт, 30.11.2007, 22:08 | Повідомлення № 78
Знаток мови С
Нагороди: 1
Рейтинг: 9
Для организации интернета в классе можно использовать программу, первую страницу справки из её меню вам ипредлагаю почитать. Программу скачал из интернета. Есть более новая версия, но с месячным сроком использования. Скачать можно демо-версию.
Прокси-сервер Usergate – полнофункциональное решение, позволяющее администратору организовать работу пользователей локальной сети в Интернет. Позволяет централизованно управлять Интернет-подключениями с помощью гибкой системы правил, осуществляет кэширование сетевых ресурсов, ведет точный подсчет трафика с помощью драйвера NAT, имеет встроенную биллинговую систему, а также систему статистики. Программа проста в настройке и удобна в использовании.

С помощью гибкой системы правил администратор сети может блокировать доступ пользователей к определенным ресурсам, регулировать скорость соединения, задавать расписание работы различных пользователей. Программа предоставляет возможность детального мониторинга активных Интернет-сессий пользователя в реальном времени, - IP адрес, имя пользователя, точное количество переданного и полученного трафика, а также посещенные URL.

Администратор может ознакомиться с текущим балансом пользователя, установить квоты на количество трафика, продолжительность пребывания в сети, а также на количество потраченных средств, по исчерпанию которых работа пользователя будет заблокирована, или переведена в ограниченный режим. В Usergate реализована биллинговая система, позволяющая гибко управлять тарифными планами. В состав Usergate входит модуль статистики, позволяющий составлять различные статистические отчеты.

В числе других особенностей программы - различные методы авторизации пользователей; фильтры URL, позволяющие запретить доступ к нежелательным ресурсам или настроить «баннерорезку»; назначение портов для переадресации трафика с одного порта на другой; публикация ресурсов (доступ к внутренним ресурсам сети из Интернет); кэширование HTTP ресурсов; автодозвон до провайдера; возможность удаленного администрирования.
UserGate имеет интуитивно понятный интерфейс, прост в настройке и использовании.

Программа поддерживает все известные TCP/UDP протоколы - HTTP, FTP, POP3, SMTP, IMAP4, Telnet, IRC, NNTP, ICQ и другие.

mouse Дата: Нд, 02.12.2007, 02:37 | Повідомлення № 79
Ветеран спілкування
Нагороди: 4
Рейтинг: 62
Quote (Newbie)
нічого не робила. можливо Ви десь під час інсталяції знімали "галочки" щодо автоматичного пошуку машин? бо я навіть ставила програму в іншому кабінеті, то після увімкнення вчителя, він сам побачив ті комп*ютери і поєднав їх в один клас. в принципі в такому разі треба їх розмежовувати, мабуть тоді треба налаштування. але в моєму випадку я їх просто видаляю із загального списку та й все. більше ніяких екстра-дій.

В мене інша картина.
Я завжди їх примусово шукаю. А тут бачу в людей вони самі, як гриби після дощу з*являються....
vitert Дата: Нд, 16.12.2007, 02:01 | Повідомлення № 80
Тут живе...
Рейтинг: 22
Я вже майже 3 роки використовую NetOpSchool_2.51, до цього користувався програмою Altiris Vision. Пробував ставити NOSch3 але не сподобалось було багато проблем у її роботі. NOSch_2.51 мене повністю влештовує, майже, є звичайно проблеми із відображення кольорів на моніторах учнів, іноді зі швидкістю миші, і в принципі кількість RAM мало впливає на роботу, в одному класі по 128 у іншому по 256 - якість і швидкість роботи не відрізняються - хоча і там і там інтегроване відео і по 256 RAM на вчительському вчительському комп'ютері можливо зміна цих параметрів вплинула б на якість.
В основному використовую функціїї демонстрації а також блокування комп'ютерів учнів під час розповіді іноді. Програма нормально працює рідко бувають якісь збої але вони швидко виправляються простим перевключеннм режиму демонстрації ні закривати програму ні тим більше перезавантажувати комп'ютер, як було з Altiris Vision не має потреби.
Установка програми автоматична: ставиться на вчительському комп'ютері учнівські при цьому повинні бути включені в акаунті адміна і автоматично буде встановлено teacher на комп'ютер вчителя і student на учнівських, залишається лише виставити автозавантаження та прихований режим для учнів і все.
Оскільки в школі інтернету як такого немає, через районного провайдера по діалапу важко підключитись і швидкість просто жах, 8 в школі заблокована тому і Укртелеком відпадає, залишається лише GPRS, щоб показати з одного ком'ютера що являє собою інтернет, як знаходити потрібну інформацію як зареєструвати ящик, що таке FTP і як отримати хостінг і завантажити свій сайт на сервер. Хоча частина учнів вдома актино користується інетом і має про це уявлення.
До речі чи працює хоч одна з вище описаних програм в режимі демонстрації коли комп'ютер вчителя в of-line, чи неможливо одночасно виконувати функціїї клієнта і сервера, хоча я в принципі не знаю як відбувається керування іншими комп'терами в NOSch?
Давно думав про можливості вивчення теми інтернет в локальній мережі, chat-php-spb-ru-04 (безкоштовний) дав можливість показати що таке чат, до речі на деяких уроках опитування в локальному чаті - різноманітність форм підвищує мотивацію і звичайно швидкість друку. В цьому ж чаті відкрив для себе Apache (безкоштовний) який використовую для демонстраціїї служби WWW отримання навичок роботи з браузером та багато чого іншого, в поєднанні із супутниковим інетом вдома та ofline браузером це непогано замінює повноцінний інтернет.
Довго шукав програму-сервер для організації локальної пошти, більшн року назад знайшов Local Mail на сайті Ковшуна, за що йому моя повага, з цією програмоє невеликою, простою, безкоштовною (?) нормально можна прцювати в локальній мережі використовуючи Outlook Express, налаштування швидке і просте, опитування також да деяких уроках через локальну пошту знову ж різноманітність форм і навички роботи з клавіатурою.
Newbie Дата: Нд, 16.12.2007, 10:01 | Повідомлення № 81
Хелпер
Quote (vitert)
Довго шукав програму-сервер для організації локальної пошти, більшн року назад знайшов Local Mail на сайті Ковшуна, за що йому моя повага, з цією програмоє невеликою, простою, безкоштовною (?) нормально можна прцювати в локальній мережі використовуючи Outlook Express, налаштування швидке і просте, опитування також да деяких уроках через локальну пошту знову ж різноманітність форм і навички роботи з клавіатурою.

а про це детальніше можна?
vitert Дата: Нд, 16.12.2007, 12:37 | Повідомлення № 82
Тут живе...
Рейтинг: 22
Quote (Newbie)
а про це детальніше можна?

Скачати можна тут http://www.kabinet-info.narod.ru/pages/materialy/cms156.zip. ( точна назва програми CourierMS)
Розмір усього архіва 344 Кб. Там є файл довідки де всі налаштування та можливості і робота детально на російській мові описані, тому складнощів у її використанні та налаштуванні виникнути не повинно. Запускається на комп'ютері вчителя а потім прописуюються параметри домену (придумуєте самі) адресів серверів (IP вчительського комп'ютера) для кожного комп'ютера, імена ящиків та паролі. В Outlook Express відповідну потрібно зробити "учетную запись" пошти. Для кожного комп'ютера на вчительському ця програма створюються папки для "входящих" та "исходящих" повідомлень які при виконанні команди доставка передаються на відповідний ящик локального комп'ютера.
Також описана можливість роботи з інтернетом але за відсутності нормального інтету не пробував тому не знаю як працює.
pan Дата: Нд, 16.12.2007, 15:31 | Повідомлення № 83
Новий користувач
Нагороди: 0
Рейтинг: 0
Quote (sergey)
Для организации интернета в классе можно использовать программу, первую страницу справки из её меню вам ипредлагаю почитать. Программу скачал из интернета. Есть более новая версия, но с месячным сроком использования. Скачать можно демо-версию.
Прокси-сервер Usergate

Полностью согласен,програмка просто супер,настроить можно легко и быстро,+ на официальном сайте много информации и FAQ.Только качать нужно не с официального сайта(т.к. там последняя версия,не очень удобная с кучей всяких,ненужных настроек),отличная версия 2,8!
Кому нужно могу сбросить на мыло,весит,вместе с кряком, 2,5М.Помогу настроить)serj.pan@gmail.com
Newbie Дата: Вт, 18.12.2007, 20:08 | Повідомлення № 84
Хелпер
які безкоштовні антивіруси можна поставити на Windows Server 2003? cьогодні Avira заявила, що не стане на Server edition
KulAlex Дата: Ср, 19.12.2007, 09:38 | Повідомлення № 85
Знаток програмування
Нагороди: 6
Рейтинг: 19
На серверні машини ставляться тільки серверні антивіруси. Практичко кожний антивірус має серверну версію (avast server, kas server і т.д.), але серверні версії (по моєму) всі платні.
Newbie Дата: Ср, 19.12.2007, 17:05 | Повідомлення № 86
Хелпер
так, я вже побачила, що не можу знайти безплатної серверної версії sad а жаль... що ж робити?
якщо й купувати - то які ціни? де?
KulAlex Дата: Ср, 19.12.2007, 18:06 | Повідомлення № 87
Знаток програмування
Рейтинг: 19
Все що стосується server воно дуже дороге, бо як одне його не продають, а обов'язково з ліцензіями 2-10 на робочі станції.
Yura_Shrol Дата: Чт, 27.12.2007, 15:17 | Повідомлення № 88
Знаток супутникового інету
Рейтинг: 98
Quote (pan)
Полностью согласен,програмка просто супер,настроить можно легко и быстро,+ на официальном сайте много информации и FAQ.Только качать нужно не с официального сайта(т.к. там последняя версия,не очень удобная с кучей всяких,ненужных настроек),отличная версия 2,8!

Користуюсь. Виникли проблемки.
Інтернет в нас дорогий GPRS+супутник тому деякі бажаючі працюють за свої гроші по абонементу:
1. завищує вихідний трафік і не завжди однаково (неправильно рахує гроші)
2. при перезапуску міняє місцями грн і у.е. (неправильно рахує гроші)
Допоможіть розібратися!
ядолов Дата: Нд, 06.01.2008, 11:41 | Повідомлення № 89
Новий користувач
Нагороди: 0
Рейтинг: 0
Quote (Ковшун)
У мене в кабінеті інформатики всі машини включені в Інтернет.Для цього використано проксі-сервер.Серверна частина встановлена на вчительському комп’ютері, а клієнтська на учнівських.

Який прокси використовуєте і, по можливості, як його налаштувати?! Весь інтернет перелопатив-проксяків багато, а пояснень - ноль!

Ковшун Дата: Нд, 06.01.2008, 14:46 | Повідомлення № 90
Досвідчений учасник
Рейтинг: 25
Quote (ядолов)
Який прокси використовуєте і, по можливості, як його налаштувати?! Весь інтернет перелопатив-проксяків багато, а пояснень - ноль!

Я використовую сool proxy2.0.
Він важить десь 650 Кб.
Як його налаштувати?
Про це мова йде в журналі "Уомп’ютер у школі та сім’ї" №5 за 2006 рік.
Стаття:"НАЛАШТОВУЄМО ІНТЕРНЕТ-СЕРВІСИ ШКІЛЬНОЇ КОМП’ЮТЕРНОЇ МЕРЕЖІ" (автори Рамський Ю.С., Олексюк В.П., Балик Н.Р.) стор. 32-34.
Форум інформатиків » РОЗДІЛ V: ПРОГРАМНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ » 5.1 Програмне забезпечення для роботи в школі » Мережеве адміністрування та інтернет засобами LAN (Говорити про програми для управління мережею...)
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2019.