Пт, 30.09.2022, 11:36
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Модератор форуму: Ktara, НІКОЛЯ, Bandalak, volevikt  
Форум інформатиків » РОЗДІЛ V: ПРОГРАМНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ » 5.1 Програмне забезпечення для роботи в школі » Мережеве адміністрування та інтернет засобами LAN (Говорити про програми для управління мережею...)
Мережеве адміністрування та інтернет засобами LAN
kom_adm Дата: Сб, 15.09.2007, 08:14 | Повідомлення № 1
Ветеран спілкування
Нагороди: 19
Рейтинг: 217
Шановні колеги! Пропоную на обговорення програми для управління мережею (які існують, які ви використовуєте).
А також про створення інтернету в локальній мережі. Хто щось знає ділиться досвідом.

Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

Відредаговано: WWW - Ср, 04.06.2008, 01:12
vasmaz Дата: Пт, 28.09.2007, 14:14 | Повідомлення № 31
Часто заходить...
Нагороди: 6
Рейтинг: 33
Quote (Ковальчук_Олександр)
Наприклад, у мене в класі зараз установлена версія Net Support School 8.5. Не задоволений я тим фактом, що коли я в себе рухаю курсор миші по екрані, то на учнівських комп’ютерах він переміщується не плавно, а невеличкими ривками, що негативно впливає на сприйняття матеріалу.

Це зв'язано з тим, що зображення з учительського комп'ютера на учнівські передається по черзі. Якщо у Вас багато комп'ютерів, то ривки будуть більш помітні.
А у вас є до Net Support School 9.02?

Немає. А другий файл підходить до Net Support Manager 10.02.А в неї входить Net Support School 9.02. Тому потрібно качати Net Support Manager 10.02.

Добавлено (28.09.2007, 14:14)
---------------------------------------------

Quote (Ковшун)
А скільки коштує дана програма?

2070 російських рублів.

Відредаговано: vasmaz - Пт, 28.09.2007, 14:03
kom_adm Дата: Пт, 28.09.2007, 21:29 | Повідомлення № 32
Ветеран спілкування
Quote (vasmaz)
Зараз на офіційному сайті програми є Net Support Manager 10.02. До її складу входить, мабуть програма Net Support School 9.02. Якщо у Вас є можливість скачайте її, бо я зараз не можу це зробити. Крек до неї даю у файлі. Правда не знаю, чи він підходить, бо програми в мене ще немає.

Є можливість скачати Net Support Manager 10.02. Але ви сказали "мабуть". І до того ж я невпевнений, що мені потрібно саме ця програма. sergey1979, дав конкретну ссилку на програму Net Support School 9.02, я її скачав, а жоден з ліків не підходить. Тому, будь-ласка, дайте конкретну ссилку на програму Net Support Manager 10.02, буду її закачувати. Дуже хочеться побачити програму в дії, може вона значно краща. Я маю тріал версію, але не хочу лишньої мороки ставити її на всі комп’ютери, щоб потім видаляти через 30 днів, тому буду вдячний за допомогу.
vasmaz Дата: Сб, 29.09.2007, 19:14 | Повідомлення № 33
Часто заходить...
Нагороди: 6
Є можливість скачати Net Support Manager 10.02

Зараз на офіційному сайті є програма Net Support Manager 10.20, а не 10.02. До неї в мене крека ще немає. Є до 10.02. Net Support Manager - програма аналогічна до Net Support School. Нею також можна керувати мережею. Але вона призначена для будь-якої організації, а не лише для школи. І в неї входить Net Support School. Але крек до Net Support Manager не підходить до Net Support School. При встановленні Net Support Manager потрібно вибрати модуль Net Support School.
sergey1979 Дата: Вт, 02.10.2007, 06:55 | Повідомлення № 34
Прописаний назавжди
Нагороди: 3
Закачав Net Support Manager 10.20
https://download.netsupportsoftware.com/Product/nsm/en/setup.exe
Ліки підходять і від 10.02
Alex-millitary Дата: Пн, 08.10.2007, 15:43 | Повідомлення № 35
Я тут недавно...
Нагороди: 0
Рейтинг: 0
Quote (Taras)
Я користувався програмою Net OP Shool і в принципі вона мене задовільняла навіть на ПК з 1100 МГц і оперативкою 128 МБ.

Пробував і я ставити в себе цю програму, але копія мого екрану на учнівських появлялась зі значним запізненням (явно замало ОП). Тому я відказався від неї
takdiy Дата: Пн, 08.10.2007, 22:19 | Повідомлення № 36
Тут живе...
Нагороди: 0
Рейтинг: 4
Сьогодні встановив на компи Net Support School 8.1. Встановлюється швидше ніж "нетопскул" і інтерфейс дещо відрізняється.
Чи є в когось інструкція для роботи з цією програмою.
Може в кого русифікатор де завалявся?
І таке питання (для тих хто давно працює з програмою): Як заблокувати клавіатури учнів так, щоб комбінація клавіш Сtrl alt del не викликала Диспечера задач?
Newbie Дата: Вт, 09.10.2007, 22:07 | Повідомлення № 37
Хелпер
Нагороди: 9
Рейтинг: 91
я НетОпСкул використовую для показу на всіх компах презентації, чи просто роботи з програмою і для швидкого переписування файлів на всі компи (наприклад завдання чи тест, чи просто файли перекинути). але наразі мушу кожні 30 днів переставляти програмку. щось мені ніякі креки досі не траплялись на очі.
часом буває, що скрінсейвер на учнівському компі збиває роботу програми, але зрештою то не критично, тоді учні просто дивляться на сусідні компи поки я "шаманю" smile
kom_adm Дата: Нд, 21.10.2007, 18:40 | Повідомлення № 38
Ветеран спілкування
Quote (Newbie)
але наразі мушу кожні 30 днів переставляти програмку. щось мені ніякі креки досі не траплялись на очі.

Завантажте ту версію, що у Приватному форумі. Там з реєстрацією все гаразд. Правда, версія 8.1, а не 9.02. Але цілком нормальна, функціонує добре і переустановлювати щомісяця не потрібно.
А з 9-ю версією програми по-моєму проблеми з реєстацією і також через кожних 30 днів потрібно переустановлювати. Хоча ліки в приваті і посилання на прогу також є. Можете спробувати.
Jokerz Дата: Сб, 27.10.2007, 10:42 | Повідомлення № 39
Хостер
Рейтинг: 153
радмін гарна програма але в нашому районі сильно взялися за неліцензійний софт, в нас 2 класи з комп'ютерам, в кожному по 14 машин, для кожного купили по 14 Windows Home Edition + офісні програми. Як адміністратору мені дуже важко з Windows Home Edition оскільки вона не має необхіднихї мені функцій.
Тому у мене вибір не багатий як у вас, і користуюся LAN Serfer 2.5 2.5.5.87, який мені дістався по дружбі безкоштовно. Функції схожі до радмінових, як адміністратору мені навіть краще LAN Serfer 2.5 2.5.5.87 тому що є настройка реєстру, системних служб і так далі.
А взагалі рекомендую повністю виключити можливість працювати з NetBios та іншими службами для обміну інформацією у віндовс, замість цього поставити программу як радмін і поставити на неї пароль. Таким чином учні не зможуть користуватися в своїх цілях локальною мережою, наприклад один може виконати завдання а всю у нього скачати.

Також рекомендую роздати права доступу до файлів та папок локально, створити користувачів.

Ковшун Дата: Сб, 27.10.2007, 12:18 | Повідомлення № 40
Досвідчений учасник
Нагороди: 1
Рейтинг: 25
Quote (Jokerz)
...А взагалі рекомендую повністю виключити можливість працювати з NetBios та іншими службами для обміну інформацією у віндовс, замість цього поставити программу як радмін і поставити на неї пароль. Таким чином учні не зможуть користуватися в своїх цілях локальною мережою, наприклад один може виконати завдання а всю у нього скачати.

А я користуюсь програмою радмін.
Мене вона влаштовує!
kom_adm Дата: Сб, 27.10.2007, 12:52 | Повідомлення № 41
Ветеран спілкування
Quote (Ковшун)
А я користуюсь програмою радмін.Мене вона влаштовує!

Микола Іванович, а як же Net support school, яка є в приваті? Я то думав, що ви перейдете на неї, оскільки радмін у порівнянні з нею, це те саме, що WordPad у порівнянні з Word. biggrin
Ковшун Дата: Сб, 27.10.2007, 14:24 | Повідомлення № 42
Досвідчений учасник
Нагороди: 1
Рейтинг: 25
Микола Іванович, а як же Net support school, яка є в приваті? Я то думав, що ви перейдете на неї, оскільки радмін у порівнянні з нею, це те саме, що WordPad у порівнянні з Word.

Поки що не перейшов.
Планую ознайомитись на канікулах.
Якщо сподобається, обов’язково перейду!
Newbie Дата: Нд, 28.10.2007, 12:21 | Повідомлення № 43
Хелпер
Рейтинг: 91
у мене в школі є окремі користувачі для менших учнів, середніх класів та старшокласників. раніше була проблема, що старші витирали файли молодших. зараз вже менше такого. єдине - я паролів не ставлю, не бачу потреби. пароль тільки на адміна, хоча пароль знають мої "хакерята", яким дозволяю працювати з інсталяціями і т.д.

я б хотіла спитати таке - як налаштувати обмеження на інтернет-контент? пробувала програмку поставити, то вдома вона мені все гарно блокує, а в школі - без толку sad
у мене весь інтернет йде через 1 комп (звиняйте, що так просто пишу, я не особливо фахівець у мережах), так от - яку прогорамку на нього поставити, щоб блокувались певні адреси і бажано певні зображення.

і ще - знаю, що можна налаштувати мережу (через сервер вочевидь?), щоб були користувачі з власними "робочими столами", "документами" і т.д. тобто наприклад створити користувачів не просто для 5-7 класів на кожному компі, а для 5-А, 5-Б, і т.д., і вже неважливо з якого саме фізично компа логінитись, налаштування зберігаються.
як таке робиться? що для цього треба (крім сервера і локалки)? то складно робити? і чи складно підтримувати? і чи варто для школи заморочуватись?
поясніть як для людини, яка не має технічної освіти! smile

kom_adm Дата: Нд, 28.10.2007, 15:00 | Повідомлення № 44
Ветеран спілкування
Quote (Jokerz)
це все можливо але описувати як робити дуже довго нажаль

І хіба ж це допомога? Чи ви цим заспокоїли користувача Newbie? Замітьте пане Jokerz, таке враження, що ви знущаєтесь над користувачами форуму. Лише намікаєте, що все можете зробити і нічого конкретно не підсказуєте. За відповідь "...можна, але нажаль..." вам ніхто не подякує. Тож прошу бути активнішим і допомагати конкретно. Не розводьте флуд по форумі і мене не заставляйте це робити.

Newbie, у приватному форумі є програмка, що забороняє доступ переглядати деякі сайти, доступ до дисків і ін. Вона називається "Учнівський контроль".

Jokerz Дата: Нд, 28.10.2007, 16:06 | Повідомлення № 45
Хостер
Рейтинг: 153
І хіба ж це допомога? Чи ви цим заспокоїли користувача Newbie? Замітьте пане Jokerz, таке враження, що ви знущаєтесь над користувачами форуму. Лише намікаєте, що все можете зробити і нічого конкретно не підсказуєте. За відповідь "...можна, але нажаль..." вам ніхто не подякує. Тож прошу бути активнішим і допомагати конкретно. Не розводьте флуд по форумі і мене не заставляйте це робити.

извините если это так Вам показалось, и извините что на русском, мне так проще.
Насчет ограничения доступа. Я знаю только комерческие программы. лучшая в этом плане это Traffic Inspector
там есть возможность очень гибко огрничить достув в Интернет, есть возможность биллинга. Вообщем все возможности може прочитать на оф сайте http://www.smart-soft.ru/ - это на мой взгляд лучшее решение.
вот еще тоже список программ для учета трафика в них есть ограниечения серфинга http://www.securitylab.ru/software/1249/

по второму вопросу отвечу как только будет время, просто реально не хватает времени сегодня.

Інша справа. Це вже допомога. applause
Ковальчук_Олександр

Форум інформатиків » РОЗДІЛ V: ПРОГРАМНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ » 5.1 Програмне забезпечення для роботи в школі » Мережеве адміністрування та інтернет засобами LAN (Говорити про програми для управління мережею...)
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2022.