Нд, 15.09.2019, 20:16
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Модератор форуму: Ktara, НІКОЛЯ, Bandalak, volevikt  
Форум інформатиків » РОЗДІЛ V: ПРОГРАМНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ » 5.1 Програмне забезпечення для роботи в школі » Мережеве адміністрування та інтернет засобами LAN (Говорити про програми для управління мережею...)
Мережеве адміністрування та інтернет засобами LAN
Ковальчук_Олександр Дата: Сб, 15.09.2007, 08:14 | Повідомлення № 1
Ветеран спілкування
Нагороди: 18
Рейтинг: 209
Шановні колеги! Пропоную на обговорення програми для управління мережею (які існують, які ви використовуєте).
А також про створення інтернету в локальній мережі. Хто щось знає ділиться досвідом.

Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

Відредаговано: WWW - Ср, 04.06.2008, 01:12
Ковшун Дата: Вт, 18.09.2007, 18:04 | Повідомлення № 16
Досвідчений учасник
Нагороди: 1
Рейтинг: 25
Quote (Ковальчук_Олександр)
Аналогічна ситуація з іншим програмним забезпеченням, наприклад, в школі замість стандартного Paint можна було б вивчати якийсь безкоштовний альтернативний графічний редактор, який окрім інструментів малювання має більш серйозні можливості, але Pain вивчають просто тому, що він стандартний, його не потрібно ніде шукати. А мені особисто він не подобається своєю примітивністю.

Але ж за програмою для 11 класу (або 10, в залежності від того коли Ви вивчаєте програмування) у 11 річній школі, у 7 класі 12-ти річної школи, вивчається Paint. Програму державну треба виконувати.
Інші альтернативні програми вивчайте, використовуйте, на занятті гуртка і т.д.
Ковальчук_Олександр Дата: Ср, 19.09.2007, 13:27 | Повідомлення № 17
Ветеран спілкування
Я й виконую: вивчаємо Paint. Я мав на увазі те, щоб в МОНУ замінили Paint більш соліднішим графічним редактором. А то в мене навіть багато учнів говорять про те, що Paint занадто примітивний. Графічних редакторів є cотні, причому багато безкоштовних і дуже хороших. А МОНУ робить ставку на Paint, тому що він не потребує багато ресурсів оп. памя’ті та входить в склад Windows. Я вже висловлював свою думку про Microsoft: така популяна компанія і інколи дуже розчаровує тим, що одні продукти робить досконало, інші - примітивно з малою функціональністю. Paint - приклад другого. Наприклад, нехай такий він був у Windows 95, 98. То чому ж його не вдосконалити в Windows ХР, Vista, добавити деякі можливості для роботи з цифровими фото: корекція кольору і контрасту, експозиції, можливість використання стилів тексту, покращити інструменти малювання і т.д. Але бачу вони над цим не "паряться" і ніяк його не вдосконалили. А в МОНУ все-таки вважають Paint основою основ. А якщо взяти програму Publisher, яка в школі не вивчається, то там взагалі повно недоробок (доречі Інтел, проводячи тренінги, цю програму рекомендує використовувати для створення сайтів). Вважаю, що створювати сайти в ній можна хіба що для перегляду в локальній мережі, оскільки ви дивилися на розмір кожної сторінки, що після утворюється. При створенні сайту, нормальним вважається об’єм веб-сторінки 1-200 кб. А в Publisher зазвичай об’єм сторінки сягає близько мегабайта, а то й більше. Такі сторінки при використанні Dial-up будуть грузитись по 20 хвилин. Аргументів є ще багато, проте я стримаюсь...
Ковшун Дата: Ср, 19.09.2007, 14:11 | Повідомлення № 18
Досвідчений учасник
Я мав на увазі те, щоб в МОНУ замінили Paint більш соліднішим графічним редактором. А то в мене навіть багато учнів говорять про те, що Paint занадто примітивний. Графічних редакторів є cотні, причому багато безкоштовних і дуже хороших. А МОНУ робить ставку на Paint, тому що він не потребує багато ресурсів оп. памя’ті та входить в склад Windows.

Так цей редактор планується вивчати у 7 класі, як найпростіший. Адже всякі учні за рівнем розуму є.
І взагалі, більш серйозного редактора в повному обсязі на уроках вивчити повністю не можна, бо немає часу. Ми на уроках лише ази закладаємо.
badm Дата: Чт, 20.09.2007, 11:49 | Повідомлення № 19
Знаток програмування
Нагороди: 0
Рейтинг: 3
А якщо взяти програму Publisher, яка в школі не вивчається, то там взагалі повно недоробок (доречі Інтел, проводячи тренінги, цю програму рекомендує використовувати для створення сайтів).

Повністю згідний. Для створення сайтів, верстки газет є більш якісніші програмні продукти, а тренінг Інтел, це не що інше, як нав’язування відповідних програмних продуктів. (Така моя власна думка, а можливо хтось купить і ліцензію )
Ковшун Дата: Чт, 20.09.2007, 12:25 | Повідомлення № 20
Досвідчений учасник
Quote (badm)
... а тренінг Інтел, це не що інше, як нав’язування відповідних програмних продуктів. (Така моя власна думка, а можливо хтось купить і ліцензію )

Повністю з Вами згодний!!!
Я вважаю, що тренінг Intel не вирішує проблеми.
vasmaz Дата: Пт, 21.09.2007, 15:14 | Повідомлення № 21
Часто заходить...
Нагороди: 2
Рейтинг: 16
Я користуюсь програмою Net Support School 8.50. Крек знайшов в Інтернеті. Ця програма на відміну від версії 8.1 не замінює відеодрайвери на сервері. За допомогою цих програм ще можна дозволити чи заборонити запуск вибраних програм на учнівських комп'ютерах і ін.
Ковальчук_Олександр Дата: Пт, 21.09.2007, 21:15 | Повідомлення № 22
Ветеран спілкування
Зрозуміло. Через кілька днів я завантажу в приватний форум програму Net Support School 8.1. Хотілося б ще й версію 8.5 завантажити, нехай би було для майбутніх VIP-користувачів з різних регіонів України. Ви ще говорили, що знаєте точний механізм створення інтернету в локальній мережі. Не могли б ви прочитати правила приватного форуму і там розказати про це детально, а також завантажити програмне забезпечення?
Taras Дата: Пт, 21.09.2007, 21:38 | Повідомлення № 23
Новий користувач
Рейтинг: 2
Я користувався програмою Net OP Shool і в принципі вона мене задовільняла навіть на ПК з 1100 МГц і оперативкою 128 МБ. В цьому році поставили в заклад новий НКК з істотно сильнішими конфігураціями і дана програма працює не коректно, а саме коли потрібно отримати або передати картинку робочого столу - компютер автоматично перезавантажується. Може хто зарадить в даній проблемі.... (Весь софт ліцензійний). Заздалегідь дякую!

Додано (21.09.2007, 21:38)
---------------------------------------------
Для настройки в локальній мережі надання доступу до мережі Інтернет використовую емулятор Проксі-сервера Usergate. Дуже зручний і простий в налаштуваннях. Дозволяє контролювати трафік, зокрема і по кожному ПК, час доступу, а також ресурси на які відбувається входження. Є можливість їхнього блокування.

Ковальчук_Олександр Дата: Пт, 21.09.2007, 22:50 | Повідомлення № 24
Ветеран спілкування
Quote (Taras)
Щодо емулятора проксі нема проблем. І в придачу, можу завантажити невелику, але дуже корисну програму Children Control.

Зробіть це, будь-ласка! Надіюсь ви розбиретесь, як завантажити в каталог файлів (читайте правила приватного форуму).

Щодо проблеми з комп’ютерами, то ви правильно зробите, якщо поставите іншу Віндовс. А якщо не поможе, то це гарантовано щось із залізом. Швидше всього оперативна. До нас в район мав приїхати спеціалість із області і вирішити дану проблему, оскільки ПК на гарантії. Чи вже приїжджав, не знаю. Думаю, там стоять найдешевші оперативки і все інше.
Для прикладу: наша школа отримала комп’ютерний клас 3,5 років тому. На цих міністерських комп’ютерах стояла абсолютно неправильна конфігурація вже на той час. Хто ж ставить на вчительський комп’ютер таку ж мізерну кількість оперативної, як і на учнівські (128 Мб). Як не як, але ж все-таки, він виконує роль сервера. Можна було б хоча б 256 поставити. Економія... Слів не вистачає виразити "подяку"

Taras Дата: Нд, 23.09.2007, 09:04 | Повідомлення № 25
Новий користувач
Рейтинг: 2
Ок. Я напишу для цього емулятора Проксі повну інструкцію по її встановленню і обслуговуванню (для того щоб кожний зміг з нею розібратись) і разом з нею завантажу в приватний форум.
Ковальчук_Олександр Дата: Нд, 23.09.2007, 20:42 | Повідомлення № 26
Ветеран спілкування
Quote (takdiy)
В пошуковій системі введіть "Net Support School 8.50" і Ви отримаєте посилання на неї. Крек у приєднаному файлі.

Дійсно, не зрозуміло як її знайти. Вводю в Рамблері, знаходить всяку єрунду. Вводю в Google - також знаходить різні документи, сайти, але нічого толком. Не могли б ви дати конкретне посилання на програму? Або якщо в вас є дана програмка, то завантажте її на файл-обмінник http://rapidshare.com і дайте посилання на файл у приватному форумі. Чи вам не підсилу завантажити файл розміром 15 мб в Інтернет?

До речі, я завантажив у приватний форум програму Net Support School 8.1. ВІП-користувачі можуть завантажувати (розмір - 12.6 Мб). А версії 8.5 я, нажаль, не маю.

sergey1979 Дата: Пн, 24.09.2007, 07:01 | Повідомлення № 27
Прописаний назавжди
Нагороди: 3
Рейтинг: 33
Поставив на закачку з цього посилання... 9 версія
https://download.netsupportsoftware.com/Product/nssp/en/setup.exe
Ліки доведеться пошукати, а поки подивлюся на її можливості

Знайшов і ліки - хто не знайшов звертайтесь.

Відредаговано: sergey1979 - Вт, 25.09.2007, 07:07
vasmaz Дата: Вт, 25.09.2007, 15:56 | Повідомлення № 28
Часто заходить...
Програма Net Support School 8.50 входить в склад програми Net Support Manager 9.50. Цю програму я передав на диску в БСШ №1 разом з креком. При встановленні програми потрібно вибрати тільки встановлення модуля Net Support School.
Зараз на офіційному сайті програми є Net Support Manager 10.02. До її складу входить, мабуть програма Net Support School 9.02. Якщо у Вас є можливість скачайте її, бо я зараз не можу це зробити. Крек до неї даю у файлі. Правда не знаю, чи він підходить, бо програми в мене ще немає.
Прикріплення: 46596484.zip(26.9 Kb)

Відредаговано: vasmaz - Вт, 25.09.2007, 16:05
Ковальчук_Олександр Дата: Вт, 25.09.2007, 17:40 | Повідомлення № 29
Ветеран спілкування
По ссилці sergey1979, завантажив програму Net Support School 9.02, проте реєстрацію зробити не виходить. Ваші прикріплені файли не дають результату, оскільки один із них до Net Support Manager 10.02, інший - до Net Support School 8.5. А у вас є до Net Support School 9.02?
Щодо програми Net Support School 9.02: змін у інтерфейсі майже не має. Але, можливо, є серйозні зміни в якості роботи, функціональності. Наприклад, у мене в класі зараз установлена версія Net Support School 8.5. Не задоволений я тим фактом, що коли я в себе рухаю курсор миші по екрані, то на учнівських комп’ютерах він переміщується не плавно, а невеличкими ривками, що негативно впливає на сприйняття матеріалу.
vasmaz Дата: Пт, 28.09.2007, 13:38 | Повідомлення № 30
Часто заходить...
При вивченні теми „Інтернет” в мене виникли проблеми з проведенням практичних робіт. Швидкість з’єднання з провайдером у сільській місцевості дуже мала. Якщо на одному комп’ютері ще якось можна працювати, то коли до Інтернету під’єднуються 10 комп’ютерів – працювати неможливо. Тоді я вирішив створити у класі інтранет, тобто локальну мережу, в якій можна працювати з тими ж програмами, що і в Інтернеті. Для цього потрібно було встановити програми-сервери, які дали б змогу створити доменну структуру мережі. Для роботи з Web-документами в ОС Windows XP є вбудований Web-сервер (програма Internet Information Services). Для роботи з іншими сервісами Інтернету потрібно встановити відповідні програми-сервери. Мене цікавила в першу чергу електронна пошта. В Інтернеті є багато серверів для роботи з електронною поштою. Але, на мою думку, найкраща з них програма Eserv (www.eserv.ru)Я використовую версію 2.99. При встановленні програми, ставиться і документація по налагодженню програми.
Ця програма є одночасно проксі-, Web-, mail-, ftp-, news-сервером. Тобто в класі є можливість працювати з Web-документами, електронною поштою, файловим сервером і телеконференціями (групами новин) без підключення до мережі Інтернет. Зрозуміло, що швидкість передачі даних набагато більша ніж при роботі через dial-up. Ця програма дає змогу вивчати тему „Інтернет” і тим у кого клас ще не підключений до Інтернету.
На жаль, програма не безкоштовна. Працювати з демо-версією можна 30 днів. Потім її потрібно переустановити, видаливши перед цим всі сліди програми у реєстрі. Креком до програми цікавиться багато людей, але ніхто не знає де його взяти.

Відредаговано: vasmaz - Пт, 28.09.2007, 13:48
Форум інформатиків » РОЗДІЛ V: ПРОГРАМНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ » 5.1 Програмне забезпечення для роботи в школі » Мережеве адміністрування та інтернет засобами LAN (Говорити про програми для управління мережею...)
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2019.