Пт, 23.08.2019, 02:13
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

• Сторінка 18 з 18
  • «
  • 1
  • 2
  • 16
  • 17
  • 18
Модератор форуму: Ktara, НІКОЛЯ, Bandalak, volevikt  
Форум інформатиків » РОЗДІЛ V: ПРОГРАМНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ » 5.1 Програмне забезпечення для роботи в школі » Мережеве адміністрування та інтернет засобами LAN (Говорити про програми для управління мережею...)
Мережеве адміністрування та інтернет засобами LAN
Ковальчук_Олександр Дата: Сб, 15.09.2007, 08:14 | Повідомлення № 1
Ветеран спілкування
Нагороди: 18
Рейтинг: 209
Шановні колеги! Пропоную на обговорення програми для управління мережею (які існують, які ви використовуєте).
А також про створення інтернету в локальній мережі. Хто щось знає ділиться досвідом.

Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

Відредаговано: WWW - Ср, 04.06.2008, 01:12
НІКОЛЯ Дата: Ср, 12.06.2013, 11:00 | Повідомлення № 256
Знавець вірусів
Нагороди: 18
Рейтинг: 206
Якщо на компах сьоїть севен - 7 ка то при розкладі того що вона оновлюється і 5 Мб на 10 машин не хватить. Побільше конкретизації!  Що за ОС що з софта лоадерів наваляно на учнівські компи та й на адмінський.  А найкраще TeamViewer І в онлайні вирішуєм вашу проблему. ;)
alderius Дата: Ср, 12.06.2013, 11:57 | Повідомлення № 257
Я тут недавно...
Нагороди: 0
Рейтинг: 0
Пані та панове, з "софтлоадерів" давно не тягну нічого, користуюся православними торрентами+) Давайте конкретизуємо -  нема проблем. Канал 2Мбіт/c ADSL (увага!!) на всю школу. Я собі взяв лише стільки, скільки міг. Моя локальна мережа це, як і казав раніше, 8 комп'ютерів користувача і один адміністратор. Старезне (7-9 років давнини) залізяччя. Приладнав туди WinXP SP1. Браузер - IE. Пакет офісних програм - Mісrosoft Office 2003 Додатково- Net Op Student + ShadowDefender + Зоркий глаз + Foxit Reader. Це все.

Доречі - щоб уникнути додаткових запитань - мережу збирав з того, що було, єдине, що я закупив - вита пара та інструмент для обжиму.
volodschool2 - дякую за пораду.
swetikccc Дата: Ср, 12.06.2013, 12:09 | Повідомлення № 258
Ветеран спілкування
Нагороди: 31
Рейтинг: 387
Цитата (alderius)
Канал 2Мбіт/c ADSL (увага!!) на всю школу.
Дайте відповідь
В кого пульт від телевізора? ;)

У нас точно такий канал ;)
alderius Дата: Ср, 12.06.2013, 12:19 | Повідомлення № 259
Я тут недавно...
Нагороди: 0
Рейтинг: 0
а ви праві щодо пульта ;)
Форум інформатиків » РОЗДІЛ V: ПРОГРАМНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ » 5.1 Програмне забезпечення для роботи в школі » Мережеве адміністрування та інтернет засобами LAN (Говорити про програми для управління мережею...)
  • Сторінка 18 з 18
  • «
  • 1
  • 2
  • 16
  • 17
  • 18
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2019.