Нд, 17.02.2019, 16:51
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Модератор форуму: Ktara, НІКОЛЯ, Bandalak, volevikt  
Форум інформатиків » РОЗДІЛ V: ПРОГРАМНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ » 5.1 Програмне забезпечення для роботи в школі » Мережеве адміністрування та інтернет засобами LAN (Говорити про програми для управління мережею...)
Мережеве адміністрування та інтернет засобами LAN
Ковальчук_Олександр Дата: Сб, 15.09.2007, 08:14 | Повідомлення № 1
Ветеран спілкування
Нагороди: 18
Рейтинг: 209
Шановні колеги! Пропоную на обговорення програми для управління мережею (які існують, які ви використовуєте).
А також про створення інтернету в локальній мережі. Хто щось знає ділиться досвідом.

Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

Відредаговано: WWW - Ср, 04.06.2008, 01:12
Nicola Дата: Пт, 09.05.2008, 19:11 | Повідомлення № 136
Прописаний назавжди
Нагороди: 2
Рейтинг: 18
Quote (patriot67)
Anyplace Control v4.0
Знайшов! Але всі умовно-безкоштовні. А де на них брати кейгени чи кряки??
Ковальчук_Олександр Дата: Пт, 09.05.2008, 22:07 | Повідомлення № 137
Ветеран спілкування
Quote (Nicola)
А де на них брати кейгени чи кряки??

Nicola, на форумі не ведемо мови про подібне, поважаймо розробників. Для цього напишіть Особисте повідомлення, адреса одержувача: patriot67
LAM85 Дата: Чт, 12.06.2008, 11:20 | Повідомлення № 138
Я тут недавно...
Нагороди: 0
Рейтинг: 1
Quote (LAM85)
скачать UserGate з лекарством
http://ifolder.ru/6945944
fizikas Дата: Ср, 01.10.2008, 14:42 | Повідомлення № 139
Тут живе...
Рейтинг: 3
Quote (vasmaz)
ри вивченні теми „Інтернет” в мене виникли проблеми з проведенням практичних робіт. Швидкість з’єднання з провайдером у сільській місцевості дуже мала. Якщо на одному комп’ютері ще якось можна працювати, то коли до Інтернету під’єднуються 10 комп’ютерів – працювати неможливо.

Коли була подібна проблема я:
1) спочатку використовував дистрибутив сервера Apache під Віндовс, поряд з ним ставив php, MySQL, sendmail. Речі не найпростіші в налаштуванні, хоча цікаві
2) Пізніше просто став використовувати готові попередньоналаштовані веб-сервера. В даний момент використовую збірку Денвер http://www.denwer.ru . Є повноціниим веб-сервером з усіма наворотом...встановлення та налаштування займає хвилин 10. Недолік: sendmail працює як заглушка, тому поштовий сервер потрібен сторонній.
3) У якості поштовика використовував OFFICE MAIL SERVER http://www.oms.classcom.by/ . Є російська довідка, встановлення-налаштування - порядка 10 хвилин.
обидва дистрибутиви безкоштовні. Якщо щось не зрозуміло - звертайтесь, допоможу
Lydysya Дата: Пт, 03.10.2008, 12:45 | Повідомлення № 140
Часто заходить...
Рейтинг: 11
Працюю вчителем інформатики вже 6 років, у школі майже зразу була локальна мережа. Я давно мріяла про програму, яка дала б можливість по-перше відслідковувати дії учнів, а по-друге, проводити демонстрації презентацій та різних матеріалів на учнівських комп'ютерах одночасно. Але коли я питала в колег, мені відповідали, що про таку програму не знають, і це дуже важко зробити. За допомогою форуму відшукала програму NetOp School та два дні назад встановила на всі комп'ютери. Я була у захваті! По-перше, дуже прості і зрозумілі настройки, комп'ютери самі під'єднуються до класу, я боялась, що найслабші комп'ютери "не потягнуть", і прийдеться працювати лише з половиною класу. Але навіть самі слабенькі комп'ютери справились!!! Ура!!! Пробувала проводити демонстрації, вимикати всі комп'ютери, не встаючи з місця, контролювати дії учнів. Ще не пробувала давати тести, але скоро спробую і це. Взагалі, слів нема! Супер! Якщо комусь треба, дам посилання.
Ковальчук_Олександр Дата: Пт, 03.10.2008, 21:41 | Повідомлення № 141
Ветеран спілкування
Lydysya, я поважаю Ваш вибір, NetOp School 5 досить не погана програма, є українізатор.
На мій погляд, більш функціональніша, гнучкіша і зручніша - Net Support School. Я до цих пір юзаю версію 8.51. Вже 3-й рік все працює, майже кожен урок супроводжується показом презентацій. Версія 8.51 портить драйвери дисплея (відеокарти), що трішки не зручно, адже, наприклад, при встановлені програми "Віртуальна фізична лабораторія" чи подібних навчальних програм, можуть виникати проблеми з відображенням графіки.
Версія 10 цієї програми не портить драйвери відеоадаптера. Я поки що ще не встиг випробувати новинку, але найближчим часом планую перейти на 10-ту версію. Бажаючим завантажити 10-ту версію з усім необхідним: http://depositfiles.com/files/7813745
Lydysya Дата: Чт, 09.10.2008, 09:45 | Повідомлення № 142
Часто заходить...
Скачала 10 версію Net Support School. Буду завтра на роботі розбиратись. Надіюсь, що Ви праві і ця програма ще краща. :)
Українізатора для NetOp School 5 у мене немає. Хотіла попросити, але в принципі я там все майже розумію.

Додано (09.10.2008, 09:45)
---------------------------------------------
Також хочу звернутися з таким проханням. Цього року мене призначили зав. кабінетом інформатики і відповідно адміністратором локальної мережі. Комп'ютерний клас в школі існує вже 6 років, локальна мережа майже з самого початку. Але адмініструванням займались інші люди, які з школи вже пішли. І звернутися до них по допомогу немає можливості.
Виникла така проблема. На одній робочій станції прийшлося переставити Windows. Це я зробила, приєднала даний комп'ютер до домена, все нормально.
Але на робочих комп'ютерах у нас зроблено так, що коли заходить в систему учень під учнівським логіном, то деякі функції не працюють. Наприклад, не можна змінити настройки екрану, в меню "Пуск" немає команди "Выполнить" і т.д. Я вже розібралася, як це зробити, які зміни треба внести в реєстр. Але коли я заходжу в систему під учнівським логіном, внести зміни в реєстр для даного користувача немає доступу, а коли заходжу в систему під своїм логіном адміністратора, внести зміни в реєстр можна, але тільки для мене, учня в списку HKEY_USERS немає. Що робити? Чи я чогось очевидного не розумію?
Будь ласка, допоможіть. Бо хочу на канікулах переставити Windows на всіх робочих станціях, та якщо не розберусь з цими обмеженнями, то не зможу за це взятися. :'(

fizikas Дата: Чт, 09.10.2008, 10:14 | Повідомлення № 143
Тут живе...
Quote (Lydysya)
На одній робочій станції прийшлося переставити Windows. Це я зробила, приєднала даний комп'ютер до домена, все нормально.

Варіант 1. Якщо не працює лиш на одній машині, а машини однакові - зніміть образ диска з "робочої" машини і перенесіть на "неробочу", помінявши в кінці мережні налаштування, а це у Вас виходить :)
Quote (Lydysya)
Але на робочих комп'ютерах у нас зроблено так, що коли заходить в систему учень під учнівським логіном, то деякі функції не працюють. Наприклад, не можна змінити настройки екрану, в меню "Пуск" немає команди "Выполнить" і т.д. Я вже розібралася, як це зробити, які зміни треба внести в реєстр.

Ви впевнені, що не використовувались додаткові "приблуди" для таких речей типу NeoTweaker ? Там є можливість внести подібні зміни в зручному інтерфейсі, а не порпаючись в реєстрі. Не берусь стверджувати на всі 100%, але по моєму функція доступу до реєстру правиться у самому реєстріі.
Якщо у Вас домен, то швидше за все організований на якісь із Віндовс-сервер. Там є багатющі можливості в налаштуваннях безпеки, варто з ними познайомитись.
Коли учнівський логін у всіх учнів різний - взагалі не бачу потреби в подібних налаштуваннях. Правда гратись з окремими логінами для кожного учня справа не знаю чи вдячна. Мабуть все від конкретної ситуації залежить...
Lydysya Дата: Ср, 15.10.2008, 14:22 | Повідомлення № 144
Часто заходить...
Щодо першого варіанту, не знаю... Конфігурації у всіх комп'ютерів різні, тому на мою думку, це не вихід. До того ж, хочеться навчитися це робити самій...
Ніяких допоміжних програм не використовувалось, я перевіряла.
Я пробувала давати учневі повний доступ до реєстру, клацала на відповідному розділі реєстру і "Разрешения...". Але коли заходила як учень, зміни все одно внести не могла. :'(
Логіни в нас не для кожного учня, а для комп'ютера. Напраклад, на перший комп'ютер учень заходить як work01, на другий - work02, і т.д., пароля немає. А вчителі мають кожен свій логін.

Додано (15.10.2008, 14:22)
---------------------------------------------
В суботу на роботі на всіх комп'ютерах поставила 10 версію Net Support School, все нормально працювало, задоволена, пішла додому. Але NetOp School не видаляла. Думаю, тиждень-два до канікул буду порівнювати, яка працює краще.
В понеділок на першому-другому уроках Net Support School робила демонстрацію, все було добре. А на третьому-четвертому уроках була в 4 класі тема "Електронна пошта". Ввімкнула демонстрацію свого робочого столу, показала дітям, як створювати поштову скриньку, вимкнула і дала завдання створити свою власну скриньку. І :'( Інтернет на робочих станціях не працював! А на сервері працював! Перевірила настройки Інтернету - все нормально, локальна мережа працює нормально, на сервері настройки ніхто не міняв. Що таке? Видалила на одному комп'ютері Net Support School і Інтернет запрацював. Прийшлося в аварійному порядку видаляти на всіх комп'ютерах. Але нервів пішло... Чому так сталось? Ви працюєте з цією програмою вже кілька років, підкажіть.
До речі, відеодрайвер 10 версія теж псує :'(

volodschool2 Дата: Чт, 16.10.2008, 11:53 | Повідомлення № 145
Досвідчений учасник
Нагороди: 15
Рейтинг: 354
Quote (Lydysya)
До речі, відеодрайвер 10 версія теж псує

Легко настроюється. В сусідній темі є пояснення http://informatics.at.ua/forum/8-351-11126-16-1221560701
Щодо пропадання інтернету на учнівських компах, то тут щось конкретне важко рекомендувати. Ви ж не написали, як роздаєте інтернет по класу. Я користуюсь NSS10 і пропадання інтернету не спостерігав. Роздаю інтернет за допомогою проксі-сервера.
fizikas Дата: Чт, 16.10.2008, 19:31 | Повідомлення № 146
Тут живе...
Quote (Lydysya)
Конфігурації у всіх комп'ютерів різні, тому на мою думку, це не вихід. До того ж, хочеться навчитися це робити самій...

То інша справа. Але я би порадив у першу чергу познайомитись із засобами адміністрування NTFS та ActiveDirectory.
Quote (Lydysya)
Я пробувала давати учневі повний доступ до реєстру, клацала на відповідному розділі реєстру і "Разрешения...". Але коли заходила як учень, зміни все одно внести не могла. :'(

Тоді так:
1. Чи не сплутали ви Адміна локального компютера з адміном домена? Можливо причина у цьому.
2. Якщо ні - заходимо під Адміном, робимо учня адміном, під учнем пробуємо вносити необхідні зміни в реєстр, повертаємо учневі права юзера.
Lydysya Дата: Пт, 17.10.2008, 12:16 | Повідомлення № 147
Часто заходить...
Зараз у нас Інтернет йде без проксі-сервера, кабель просто ввімкнутий в свіч, ніяких програм для обмеження і контролю Інтернету поки що немає. Всі підключаються по локальній мережі.
Я не сплутала локального адміна і адміна домена. Я заходила як адмін домена.

Quote (fizikas)
заходимо під Адміном, робимо учня адміном, під учнем пробуємо вносити необхідні зміни в реєстр, повертаємо учневі права юзера.

Саме цікаве, що я так і робила, учня включала в Адміністратори домена, але доступу до реєстру все рівно не було!!!!!! Уявляєте?
Bandalak Дата: Пт, 17.10.2008, 14:44 | Повідомлення № 148
Лідер форуму
Нагороди: 43
Рейтинг: 285
Quote (Lydysya)
Видалила на одному комп'ютері Net Support School і Інтернет запрацював.

Так, 10-версія NSS позамовчуванню настроїна так, що блокує інтернет на учнівських компах. Це так має бути. Щоб розблокувати, на викладацькому комп'ютері відкриваємо вкладку Manage Student Internet - і знімаємо блокування!
fizikas Дата: Пт, 17.10.2008, 16:11 | Повідомлення № 149
Тут живе...
Quote (Lydysya)
Саме цікаве, що я так і робила, учня включала в Адміністратори домена, але доступу до реєстру все рівно не було!!!!!! Уявляєте?

Ну принаймні у Вас непогана інтуїція, що уже добре!!!
А якщо зразу створити новий обліковий запис і додати в групу Адміністратори? Після внесення змін перевести в юзери.
Справа в тому, що зі своєї практики знаю, що Адміністратор і член групи Адміністратори нерівнозначні. Чомусь траплялось так, що деякі маніпуляції в домені міг зробити лише Адміністратор (правда дій таких було небагато).
Сподіваюсь вносити зміни в реєстр сам Адміністратор може :) ?
Вибачте, що не даю зразу готовий рецепт. Зараз не маю під руками серверної системи, тому доводиться просто прикидати теоретично.
Ще одне. Перевірте, чи можна вносити зміни під юзером при локальному вході в дану машину?
vasmaz Дата: Нд, 19.10.2008, 00:48 | Повідомлення № 150
Часто заходить...
Нагороди: 2
Рейтинг: 16
Але коли я заходжу в систему під учнівським логіном, внести зміни в реєстр для даного користувача немає доступу, а коли заходжу в систему під своїм логіном адміністратора, внести зміни в реєстр можна, але тільки для мене, учня в списку HKEY_USERS немає.

Попробуйте в режимі Адміністратора зайти у Групову політику (gpedit.msc). Там вибрати Конфигурация пользователя/Административные шаблоны і примусово ввімкнути потрібні налаштування. Вони будуть діяти на всі облікові записи. Потім їх Параметри можна поставити у положення Не задан (хоч це не обов'язково). Налаштування збережуться.
Форум інформатиків » РОЗДІЛ V: ПРОГРАМНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ » 5.1 Програмне забезпечення для роботи в школі » Мережеве адміністрування та інтернет засобами LAN (Говорити про програми для управління мережею...)
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2019.