Чт, 19.09.2019, 02:01
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

• Сторінка 1 з 18
  • 1
  • 2
  • 3
  • 17
  • 18
  • »
Модератор форуму: Ktara, НІКОЛЯ, Bandalak, volevikt  
Форум інформатиків » РОЗДІЛ V: ПРОГРАМНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ » 5.1 Програмне забезпечення для роботи в школі » Мережеве адміністрування та інтернет засобами LAN (Говорити про програми для управління мережею...)
Мережеве адміністрування та інтернет засобами LAN
Ковальчук_Олександр Дата: Сб, 15.09.2007, 08:14 | Повідомлення № 1
Ветеран спілкування
Нагороди: 18
Рейтинг: 209
Шановні колеги! Пропоную на обговорення програми для управління мережею (які існують, які ви використовуєте).
А також про створення інтернету в локальній мережі. Хто щось знає ділиться досвідом.

Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

Відредаговано: WWW - Ср, 04.06.2008, 01:12
Ковальчук_Олександр Дата: Сб, 15.09.2007, 08:52 | Повідомлення № 2
Ветеран спілкування
Отже, для повного управління учнівськими комп’ютерами я використовую програму Net Support School 8.1
Мені програма сильно подобається, дуже функціональна. Також маю, Net OP School, здається 3 чи 4 версії (потрібно подивитись), проте її не використовую, оскільки мені більш довподоби Net Support School 8.1
Підозрюю, що вже вийшла нова версія даної програми, проте ще не найшов.
Деякі можливості програми Net Support School 8.1 (інформація для вчителів, які не мають даної програми):
- повне управління учнівськими комп’ютерами через локальну мережу.
- можливість на вчительському комп’ютері бачити, що робить кожен учень у вигляді ескізу екрану або на весь екран.
- можливість блокування будь-якого учнівського комп’ютера (на екрані учня з’явиться зображення замка і учень нічого не зможе зробити.
- можливість одночасного вимкнення всіх моніторів в кабінеті, учні не зможуть увімкнути (це буває корисним тоді, коли наприклад настав час перерви і для того щоб комп’ютери не вимикати на 10 хвилин ви вимикаєте всі учнівські монітори і учні йдуть на перерву, через 10 чи 20 хвилин вмикаєте, учні продовжують роботу. Таким чином монітори встигнут охолонути).
- можливість в будь-який момент часу вимкнути чи перезавантажити будь-який комп’ютер мережі.
- керування мишкою та клавіатурою будь-якого учнівського комп’ютера.
- пояснення теоретичного матеріалу, інструктаж практичних робіт... (ви показуєте учням свій робочий стіл, різноманітні програми, показуєте як робити ту чи іншу дію у себе на комп’ютері, а всі учні це бачать і таким чином запам’ятовують).
- зручний сервіс передачі файлів, можливість одночасної передачі якогось файла відразу на кілька комп’ютерів. Це цікаво тим, що ви можете на кожному комп’ютері засобами Windows заборонити доступ до дисків і учні не зможуть копіювати файли з одного комп’ютера на інший. А ви за допогогою сервісу file transfer (передача файлів) зможите копіювати файли на будь-який учнівський комп’ютер. У мене була така неприємна ситуація, коли учень приніс на дискеті кілька пошлих картинок, умудрився скопіювати їх на свій комп’ютер і розповсюдити по мережі. На щастя я на другий день дізнався хто це зробив і сильно його наказав. Але деякі учні вже встигли побачити ці картинки і мені було дуже неприємно. Тоді я ще не мав цієї чудо-програми.

Програма зайбає 12,7 Мб. Встановлюється важко, але розібратись можна просто, якщо знати англійську мову. Отже, якщо в когось немає даної програми пишіть і я закачаю на форум, зможите без проблем завантажити і користуватись.

takdiy Дата: Сб, 15.09.2007, 13:12 | Повідомлення № 3
Тут живе...
Нагороди: 0
Рейтинг: 4
Я використовую Net OP School версію не памятаю. Дуже хотілося б спробувати Net Support School 8.1. В інтернеті знайшов це http://www.netsupportschool.com зарееструвався щоб дали лінки на скачування https://download.netsupportsoftware.com/download/DistDownload_ok.asp якщо не відкривається подивіться тут і скажіть що скачувати.
Прикріплення: 92263949.rar(48.4 Kb)
Ковшун Дата: Сб, 15.09.2007, 13:47 | Повідомлення № 4
Досвідчений учасник
Нагороди: 1
Рейтинг: 25
Я використовую програму Remote Administrator 2.1. Вона мене цілком влаштовує. Вона невеличка. Займає всього 1,32 Mb. Також користуюсь програмою NetMeeting, яка інтегрована у ОС Windows XP.
Проте, хотів би познайомитись з Net Support School 8.1.

Олександре Михайловичу!
Закачайте на форум цю програму будь-ласка. І напишіть детальну інструкцію по її встановленню.

Ковальчук_Олександр Дата: Сб, 15.09.2007, 15:42 | Повідомлення № 5
Ветеран спілкування
Quote (takdiy)
Я використовую Net OP School версію не памятаю. Дуже хотілося б спробувати Net Support School 8.1. В інтернеті знайшов це http://www.netsupportschool.com зарееструвався щоб дали лінки на скачування https://download.netsupportsoftware.com/download/DistDownload_ok.asp якщо не відкривається подивіться тут і скажіть що скачувати.Прикріплений файл(и): 92263949.rar (48 Kb)

Я подивився цей архів. Вся справа в тому, що там дійсно можна завантажити Net Support School версії 9.02, тобто дещо новіша версія. Але де ви візьмете ліцензію? З ключом можуть виникнути проблеми. Тому я сьогодні ввечері в Приватний форум завантажу програму Net Support School 8.1, та по можливості напишу інструкцію до неї. Хоча програма трохи і об’ємна (12.7 Гб), проте навіть на Діал-апі можна завантажити. Мені потрібно завантажити програму з Інету, яка займає 1.2 Гб, ото вже проблемка. smile
takdiy Дата: Сб, 15.09.2007, 18:47 | Повідомлення № 6
Тут живе...
Рейтинг: 4
Quote (Ковальчук_Олександр)
Тому я сьогодні ввечері в Приватний форум завантажу програму Net Support School 8.1,

Це вам буде не легко зробити з таким інтернетом. Це якщо в архівах по 250 Кб то це приблизно 53 архіва. Хіба що залити на файлообмінник, але там бувають проблеми зі скачуванням.
Попробую пошукати крек.

Quote (Ковшун)
Я використовую програму Remote Administrator 2.1

Мій Касперский бачить її як вірус тому її не використовую. Тим більше мені здаеться що ці програми Net Support School і Net OP School кращі.

Quote (Ковшун)
Також користуюсь програмою NetMeeting, яка інтегрована у ОС Windows XP

Спочатку користувався NetMeeting. І була така проблема, коли я роздавав свій робочий стіл по мережі то головне меню моїх програм на екранах учнів було "закодоване" (як то кажуть китайсько-арабська грамота) потім в настройках свого екрану встановив в ефектах опцію сглажывать екранные шрифты і вибрав Clear type і все стало тіп топ.
недоліком NetMeeting і Net OP School є те що при відключені одного з учнівських компютерів від мережі (перезагрузка підвисання тощо) пропадае весь звязок.

Дуже хотілося б почути вашу думку про NetMeeting, її плюси і мінуси. Якщо можете розробіть інструкцію по її настроюванні і використанні. Так як багато молодих вчителів інформатики нічого або мало знають про роздачу свого робочого столу на екрани учнів при поясненні матеріалу.

Ковальчук_Олександр Дата: Сб, 15.09.2007, 21:14 | Повідомлення № 7
Ветеран спілкування
Quote (takdiy)
Це вам буде не легко зробити з таким інтернетом. Це якщо в архівах по 250 Кб то це приблизно 53 архіва. Хіба що залити на файлообмінник, але там бувають проблеми зі скачуванням.Попробую пошукати крек.

Я створив для своїх потреб сайт на 1 Гб. Буду використовувати його для зберігання файлів. Також для віп-користувачів форуму я створив каталог файлів, для того, щоб можна було завантажувати файли великих об’ємів. Його адреса в Приватному форумі. Там же ви зможете побачити посилання на програму Net Support School 8.1 і якщо позволяє інтернет, то завантажуйте і користуйтесь.
Щодо програми NetMeeting, то я думаю вона все-таки гірша за Net Support School та менш функціональна. Оскільки остання має всі можливості, ви будете задоволені.
Щодо програми Remote Administrator 2.1. То якщо її порівняти з Net Support School, то це приблизно те саме, що і порівняти WordPad та Word.

Вибачте, але з технічних причин не вдалось до кінця завантажити програму, повторю спробу взавтра.

Відредаговано: Ковальчук_Олександр - Нд, 16.09.2007, 00:18
Ковшун Дата: Нд, 16.09.2007, 12:49 | Повідомлення № 8
Досвідчений учасник
Quote (takdiy)
Дуже хотілося б почути вашу думку про NetMeeting, її плюси і мінуси. Якщо можете розробіть інструкцію по її настроюванні і використанні. Так як багато молодих вчителів інформатики нічого або мало знають про роздачу свого робочого столу на екрани учнів при поясненні матеріалу.

Обіцянку виконав. Завантажив на форум "Обмін творчими надбаннями" матеріал про використання програми NetMeeting.
Ковшун Дата: Нд, 16.09.2007, 21:09 | Повідомлення № 9
Досвідчений учасник
У мене в кабінеті інформатики всі машини включені в Інтернет.
Для цього використано проксі-сервер.
Серверна частина встановлена на вчительському комп’ютері, а клієнтська на учнівських.
Ковальчук_Олександр Дата: Нд, 16.09.2007, 21:32 | Повідомлення № 10
Ветеран спілкування
Для цього я й створив цю тему, бо чесно кажучи в себе ще не зробив такого інтернету. Такий інтернет досить актуальний в селі. Будь-ласка, розкажіть детальніше, яке ПЗ ви використали для цього і якщо воно не займає великий об’єм, то будь-ласка завантажте в приватний форум, використовуючи наш каталог файлів, я його вже майже доробив. На скільки я розумію, то для перегляду веб-сторінок в локальній мережі, потрібно їх попередньо завантажити на вчительський комп’ютер та ще й пошту можна відправляти. Про це читав в газеті "Інформатика".
Сьогодні пробував завантажити Net Support School, і знову все закінчилося невдачею, так як мені не під силу завантажити об’єм 13 Мб. Скоро перейду на супутник+GPRS і викладу багато цікавих програм. Це буде приблизно через місяць.
Ковшун Дата: Пн, 17.09.2007, 08:42 | Повідомлення № 11
Досвідчений учасник
Для цього я й створив цю тему, бо чесно кажучи в себе ще не зробив такого інтернету. Такий інтернет досить актуальний в селі. Будь-ласка, розкажіть детальніше, яке ПЗ ви використали для цього і якщо воно не займає великий об’єм, то будь-ласка завантажте в приватний форум, використовуючи наш каталог файлів, я його вже майже доробив. На скільки я розумію, то для перегляду веб-сторінок в локальній мережі, потрібно їх попередньо завантажити на вчительський комп’ютер та ще й пошту можна відправляти. Про це читав в газеті "Інформатика".
Сьогодні пробував завантажити Net Support School, і знову все закінчилося невдачею, так як мені не під силу завантажити об’єм 13 Мб. Скоро перейду на супутник+GPRS і викладу багато цікавих програм. Це буде приблизно через місяць.

Якщо Ви виписуєте журнал "Комп’ютер у школі та сім’ї", то в №5 за 2006 рік у статті Рамського Ю.С., та ін. "Налаштовуємо Інтернет-сервіси шкільної комп’ютерної мережі" якраз все описано.
Там і адреса вказана, де можна зкачати цей проксі-сервер. А можливо знайдете інший, кращий.
badm Дата: Вт, 18.09.2007, 08:45 | Повідомлення № 12
Знаток програмування
Рейтинг: 3
Якщо уважно почитати вимоги до вчителів вищої (а також І) категорії, то можна побачити вимогу користуватися програмою NetMeeting, тобото це ще вимоги і нашого МОН.
Ковшун Дата: Вт, 18.09.2007, 09:32 | Повідомлення № 13
Досвідчений учасник
Quote (badm)
Якщо уважно почитати вимоги до вчителів вищої (а також І) категорії, то можна побачити вимогу користуватися програмою NetMeeting, тобото це ще вимоги і нашого МОН.

Наше МОНУ на видумки мастак!!!
А якщо вчитель не користується програмою NetMeeting, і не вміє нею користуватись, а використовує альтернативну і успішно, то виходить він не може претендувати на вищу, або І категорію? Просто абсурд!
Ковальчук_Олександр Дата: Вт, 18.09.2007, 16:41 | Повідомлення № 14
Ветеран спілкування
Шановні колеги! Я поки що не навчився користуватись програмою NetMeeting, хоча, можлиово, все-таки прийдеться освоїти. Далеко не із-за вимог МОНУ, а для загального розвитку. Просто я уважно подивився інстукцію по використанні програми, яку надіслав Микола Іванович і в мене відпала охота її освоювати. В інструкції описані основні можливості програми, є скріншоти. Я зробив для себе порівняння цих двох програм: NetMeeting та Net Support school 8.1 і зробив однозначні висновки: Net Support school 8.1 як альтернативна програма краща майже по всім пунктам, значно функціональніша. Щодо NetMeeting то вона хороша тим, що доступна для кожного вчителя, так як входить до складу Windows. Тому моя думка така ж, як і Миколи Івановича: якщо немає кращої програми, використовуйте стандартну, але якщо в мене є Net Support school 8.1, то NetMeeting відпочиває. А вимоги МОНУ - я вперше про них чую. Також є програма NET OP SCHOOL 4, її я не пробував використовувати, можливо, вона ще краща, дістану, обов’язково спробую.

Аналогічна ситуація з іншим програмним забезпеченням, наприклад, в школі замість стандартного Paint можна було б вивчати якийсь безкоштовний альтернативний графічний редактор, який окрім інструментів малювання має більш серйозні можливості, але Pain вивчають просто тому, що він стандартний, його не потрібно ніде шукати. А мені особисто він не подобається своєю примітивністю. Тобто Microsoft робить дуже багато програмного забезпечення, але не все воно на 100% якісне, взяти б туж саму програму "Дефрагментация диска". Якість дефрагментації значно гірша, ніж уальтернативних програмах - O&O Defrag, Perfect Disk, Disk Keeper та інші. Проте визнаю їхній мінус - вони комерційні.

Ковшун Дата: Вт, 18.09.2007, 18:00 | Повідомлення № 15
Досвідчений учасник
А вимоги МОНУ - я вперше про них чую. Також є програма NET OP SCHOOL 4, її я не пробував використовувати, можливо, вона ще краща, дістану, обов’язково спробую.

А можливо це не вимога МОНУ (я про це теж вперше чую!!!), а витребеньки РМК або ОІППО.
Форум інформатиків » РОЗДІЛ V: ПРОГРАМНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ » 5.1 Програмне забезпечення для роботи в школі » Мережеве адміністрування та інтернет засобами LAN (Говорити про програми для управління мережею...)
  • Сторінка 1 з 18
  • 1
  • 2
  • 3
  • 17
  • 18
  • »
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2019.