Пт, 22.09.2017, 00:21
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 6 з 18«12456781718»
Модератор форуму: Ktara, НІКОЛЯ, Bandalak, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ V: ПРОГРАМНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ » 5.1 Програмне забезпечення для роботи в школі » Net Support School 8.51 (Заміна відеодрайверів програмою Net Support School 8.51)
Net Support School 8.51
volodschool2 Дата: Пн, 26.05.2008, 09:47 | Повідомлення № 1
Досвідчений учасник
Нагороди: 12
Рейтинг: 263
Не знайшов на форумі відповіді на питання вирішення проблеми з відеодрайверами (не працює 3D) після встановлення прекрасної програми Net Support School 8.51. Якщо хто-небуть має вирішення цієї проблеми, прошу допомогти.

Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

Відредаговано: WWW - Ср, 04.06.2008, 02:05
vasmaz Дата: Чт, 18.12.2008, 22:00 | Повідомлення № 76
Часто заходить...
Нагороди: 1
Рейтинг: 6
Quote (al-kov)
Який логін та пароль використовувати ?

Логін і пароль є десь у довідці. Пошукайте. Мені здається admin в обох полях.
Newbie Дата: Пт, 19.12.2008, 18:10 | Повідомлення № 77
Хелпер
Нагороди: 9
Рейтинг: 91
Quote (gromko)
iTALC

Ви пробували її встановити?
по можливостях ніби менш функціональна, ніж НСС, але що найгірше - я її не змогла налаштувати!!! яксь дурні ключі генерує, комп*ютерів мережі не бачить... в НСС все це робилось автоматично....
gromko Дата: Нд, 21.12.2008, 11:01 | Повідомлення № 78
Лінуксоїд
Нагороди: 25
Рейтинг: 325
Quote (Newbie)
Ви пробували її встановити? по можливостях ніби менш функціональна, ніж НСС, але що найгірше - я її не змогла налаштувати!!! яксь дурні ключі генерує, комп*ютерів мережі не бачить... в НСС все це робилось автоматично....

Шановна Newbie, зверніться до PanPete - у нього все це добро працює (Повідомлення)

Відредаговано: gromko - Нд, 21.12.2008, 11:04
Newbie Дата: Нд, 21.12.2008, 11:53 | Повідомлення № 79
Хелпер
Quote (PanPete)
Поставив в класі 1+7. Час загальної інсталяції та налаштувань класу - порядка 30 хвилин. Перше враження - ЧУДОВО!

ніяк не можу розібратись з налаштуваннями :(
по-перше доводиться вручну прописувати ІР комп*ютерів класу, але це зрештою не страшно.
при цьому керувати ними все-рівно не получається :( головний комп їх просто не бачить
PanPete Дата: Пн, 22.12.2008, 18:37 | Повідомлення № 80
Наполегливий учасник
Рейтинг: 45
Quote (Newbie)
ніяк не можу розібратись з налаштуваннями

Проблем з налаштуваннями в мене практично не було, можливо ви десь зробили помилку з ключем. Ключ створював лише на серверному (учительському) комп'ютері, де встановлювался як серверна, так і клієнтська частина програми. Після того папку з генерованими ключами розкидав по мережі на всі клієнтські, і тільки після цього на них провів інсталяцію (лише клієнтської частини програми), на запит розташування ключа відповідно вказував на попередньо копійований. Зверніть увагу на трей клієнта після інсталяції. Якщо є піктограма iTALC (зелений кружечок), то служба запущена, якщо ні - її слід запустити вручну (деталі - з мануалу, який можна скачати з сайту виробника (англійський, .pdf), або, при необхідності, дам додаткові пояснення) Якщо клієнти запущено - можна приступрати до їх реєстрації (Увага- на клієнтах протокол TCP/IP повинен бути налаштований на використання постійної IP адреси). Переший етап - створення нового класу (думаю що тут все зрозуміло), далі - пописування в клас IP адрес компютерів-клієнтів (проводиться вручну). По завершенню цього етапу програма дієздатна. Подвійний щиглик по IP певного клієнта дозволяє додати / відключити віконечко цього клієнта (відображаються в праві панелі вікна iTALC), кнопка панелі інструментів АВТО-ВИГЛЯД допоможе впорядкувати та підібрати розміри вімкнутих вікон клієнтів в праві панелі. Якщо з якихось причин в режимі ПЕРЕГЛЯД вікно клієнта не відображає вигляд робочого столу клієнта (ввімкнули комп. окремого клієнта, включеного в список класу вже під час роботи з системою, тощо) то короткочасне входження в режим ДЕМО знімає цю проблему.
Відносно можливостей програми - звичайно ж вона менш функціональна, ніж НСС, вона непригодна для демонтстрацій анімованих презентацій, відео, але тому то вона й безкоштовна. Якщо маєте ліцензований НСС , перехід на iTALC ніякої користі вам не принесе.
Newbie Дата: Пн, 22.12.2008, 20:12 | Повідомлення № 81
Хелпер
здається робила так само...
на своєму комп*ютері поставила клієнта і сервер, згенеровані ключі переписала на флешку, з неї на інші комп*ютери. на клієнті запущена програма (є піктограма в треї). але прописування ІР в серверній частині на головному комп*ютері нічого не змінює :( тобто в створеному класі з*являється чорний екранчик, який ніяким чином не реагує на клацання, і не показує ані в напрямку сервер-->клієнт, ані навпаки...
може проблема в тому, що робочі станції входять в домен, в вчительський комп*ютер - ні... (ІР всюди постійні)
НСС в мене неліцензійна, тому і зацікавилась ITALC.
дякую за детальні пояснення!
буду ще пробувати!
gromko Дата: Пн, 22.12.2008, 21:46 | Повідомлення № 82
Лінуксоїд
Нагороди: 25
Рейтинг: 325
Спробуйте Alice . Рік зможете використовувати безкоштовно

Додано (22.12.2008, 20:46)
---------------------------------------------
Для цікавих - чим користуються в "європах" посилання. Може щось сподобається, качайте

Newbie Дата: Вт, 23.12.2008, 11:00 | Повідомлення № 83
Хелпер
Quote (gromko)
Для цікавих - чим користуються в "європах" посилання. Може щось сподобається, качайте

гарна підбірка! %)

Quote (PanPete)
Після того папку з генерованими ключами розкидав по мережі на всі клієнтські, і тільки після цього на них провів інсталяцію (лише клієнтської частини програми), на запит розташування ключа відповідно вказував на попередньо копійований.

у мене в цьому місці проблема. папка з ключами розміщена на локальному комп*ютері, але він того ключа при інсталяції не розпізнає (кнопка "Далі" не активується ...)
в результаті при інсталяції вибирала опцію "залишити як є", потім вручну перекидала папку з ключами в Program Files/ITalc , але серверна програма так клієнтів і не бачить
PanPete Дата: Вт, 23.12.2008, 13:02 | Повідомлення № 84
Наполегливий учасник
Рейтинг: 45
Зрозуміло, ключ на клієнтах в вас не реєструється, тому система й не працює. Папку з ключем я перекидав в кореневий каталог одного з локальних дисків, звідти він впізнавався.

Відредаговано: PanPete - Вт, 23.12.2008, 13:03
Newbie Дата: Вт, 23.12.2008, 13:34 | Повідомлення № 85
Хелпер
Quote (PanPete)
Зрозуміло, ключ на клієнтах в вас не реєструється, тому система й не працює. Папку з ключем я перекидав в кореневий каталог одного з локальних дисків, звідти він впізнавався.

ДЯКУЮ!!!!!
Все вийшло! А я того ключа і в розшарені папки клала, і в Спільні документи, і в Адміністраторські, а на кореневий каталог не здогадалась :)
piktor Дата: Вт, 17.02.2009, 16:37 | Повідомлення № 86
Активний учасник
Рейтинг: 19
Задача: заставити працювати NetOp School 5 на бук під Debian GNU/Linux. ITALC не пропонувати, бо працюю не в своїй аудиторії, міняти на учнівських машинах нічого не буду. Власне, поставився він без проблем під wine а от скоїти з'єднання - дзузьки.
mouse Дата: Чт, 16.04.2009, 17:18 | Повідомлення № 87
Ветеран спілкування
Нагороди: 4
Рейтинг: 62
Недавно навчився запискати на всіх машинах додатки, які мені потрібні. Так цікаво. І головне не потрібно бігати.
NSS8.01
Alekss_l Дата: Ср, 27.05.2009, 13:14 | Повідомлення № 88
Новий користувач
Нагороди: 0
Рейтинг: 0
працював місяць з NetSupport School v10, бескоштовна версія закінчилась, видалив, скачав тут вирішив встановити знову, але при встановленні вже не можу встановити тріал(запрошує ключик), підкажіть хто стикався де підчистити щоб втановити дану програму, пліз!!! :$

Alekss_l, прохання не обговорювати на форумі процес взломки програми. Це протизаконно!!!

Додано (27.05.2009, 12:14)
---------------------------------------------
Дякую!

Відредаговано: Ковальчук_Олександр - Вт, 26.05.2009, 23:41
piktor Дата: Чт, 11.06.2009, 12:42 | Повідомлення № 89
Активний учасник
Рейтинг: 19
Хочу спробувати NSS 10, але не можу знайти налаштування, щоб перемикати студентський модуль в невидимий режим. В NetOp School був чекбокс - stealth mode, ставив - і воно ховалося.
volodschool2 Дата: Чт, 11.06.2009, 13:18 | Повідомлення № 90
Досвідчений учасник
Нагороди: 12
Рейтинг: 263
Quote (piktor)
перемикати студентський модуль в невидимий режим

Якщо маєте на увазі прибирання з учнівських компів тулбара, то в цій вітці форуму вже була відповідь: Забрати панель на учнівських комп'ютерах можна вибравши в меню команду: View/Curent Setting/Student Toolbar. Зняти галочку з Enable Student Toolbar.
Форум інформатиків » РОЗДІЛ V: ПРОГРАМНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ » 5.1 Програмне забезпечення для роботи в школі » Net Support School 8.51 (Заміна відеодрайверів програмою Net Support School 8.51)
Сторінка 6 з 18«12456781718»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.