Нд, 22.10.2017, 07:41
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 3 з 18«123451718»
Модератор форуму: Ktara, НІКОЛЯ, Bandalak, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ V: ПРОГРАМНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ » 5.1 Програмне забезпечення для роботи в школі » Net Support School 8.51 (Заміна відеодрайверів програмою Net Support School 8.51)
Net Support School 8.51
volodschool2 Дата: Пн, 26.05.2008, 09:47 | Повідомлення № 1
Досвідчений учасник
Нагороди: 12
Рейтинг: 267
Не знайшов на форумі відповіді на питання вирішення проблеми з відеодрайверами (не працює 3D) після встановлення прекрасної програми Net Support School 8.51. Якщо хто-небуть має вирішення цієї проблеми, прошу допомогти.

Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

Відредаговано: WWW - Ср, 04.06.2008, 02:05
Ковальчук_Олександр Дата: Сб, 13.09.2008, 14:24 | Повідомлення № 31
Ветеран спілкування
Нагороди: 17
Рейтинг: 192
Quote (volodschool2)
Але десятка не вилікувала 3D. Доведеться все-таки грохнути вінду і аж потім ставити 10.

Це цілком передбачувано. Дрова то спортились.
Скоріш всього дійсно треба на всі учнівські ставити 10-ту, а на вчительському переставляти Вінду і також ставити її. Тоді повинно працювати.
Я в понеділок в себе цим займуся.
Newbie Дата: Сб, 13.09.2008, 16:03 | Повідомлення № 32
Хелпер
Нагороди: 9
Рейтинг: 91
мерсі, але то не моя "робота". я тільки показала лінк :)
хоча в мене тепер проектор в кабінеті, ця програма просто незамінна!
volodschool2 Дата: Сб, 13.09.2008, 18:01 | Повідомлення № 33
Досвідчений учасник
Quote (Newbie)
в мене тепер проектор в кабінеті,

Проектор - це добре, але NSS зручніше. Я свій проектор використовую хіба що для відео, чи для демонстрації учнівських презентацій, бо анімаційні ефекти через програму трохи гальмують.
wladgreeniv Дата: Нд, 14.09.2008, 13:30 | Повідомлення № 34
Часто заходить...
Нагороди: 0
Рейтинг: 3
В мене виникла проблема з NSS 8 одразу після встановлення. Мабуть, видалю програму.
Програма викликає зависання всіх програм, які працюють з 3D. Під час підключення серверної частини до клієнтів а також при відключенні на учнівських комп'ютерах виснуть ігри. А все тому, що NSS встановлює власний відеодрайвер. При активації зв'язку учнівської і вчительської частин відбувається перемикання системи на власний відеодрайвер (в списку обладнання диспетчеру пристроїв після установки з'являється нова віртуальна відеокарта). От тоді і виснуть вищесказані програми.
volodschool2 Дата: Пн, 15.09.2008, 15:43 | Повідомлення № 35
Досвідчений учасник
Quote (wladgreeniv)
В мене виникла проблема з NSS 8 одразу після встановлення

Програму видалите, але це не поверне 3D до робочого стану. Якщо Ви читаєте повідомлення по цій темі, то бачите, що нікому не вдалося вирішити проблему з відеодрайверами в NSS 8.х В наступних версіях програми все тіп-топ, але що робити з компами, де стояла 8? Невже перевстановлювати віндовоз? Можливо хтось знайшов інший спосіб? Підкажіть і буде вам ++++++++++++!
volodschool2 Дата: Пн, 15.09.2008, 20:08 | Повідомлення № 36
Досвідчений учасник
Quote (Ковальчук_Олександр)
драйвери десь залишились в system32

Знайшов я ці драйвери ще коли створював тему. Я їх видаляв із системи, шукав і видаляв записи про них в реєстрі, навіть пробував підставляти ці файли-драйвери з NSS 9.2 - нічого не допомагає. Мабуть, під час інсталяції програми вносяться якісь зміни в реєстр віндовс, після яких пропадає 3D.
Сьогодні в новому класі встановив NSS 10. Поки що все працює нормально. Не знаю, як буде надалі, адже 8 версія також деякий час працює, а тільки з часом виявляються проблеми. Причому на деяких компах уже більше року працює 3D на восьмій версії :'( . Ще один варіант - конфлікт з іншим ПЗ. Не знаю чи це випадковість, але на машинах, де ще не встиг знести Radmin (серверна частина) - все тіп-топ.
Quote (Ковальчук_Олександр)
це не діло на кожному учнівському комп’ютері вінду зносити

Якщо хочемо використовувати NSS та ще й мати 3D - доведеться зносити. І не тому, що не працюють іграшки (та хто ж зараз буде гратись на Сeleron 1.7, ОЗУ 128, відео - те що забрали з ОЗУ), є програми навчального призначення, які без апаратного прискорення так гальмуюють, що у вчителів пропадає бажання проводити уроки з використанням комп'ютерів. Приклад такого ПЗ - "Лабораторний практикум з фізики 7-11 класи".
Вибачте за велику кількість букв в цьому повідомленні... B)
Yura_Shrol Дата: Пн, 15.09.2008, 23:01 | Повідомлення № 37
Знаток супутникового інету
Нагороди: 1
Рейтинг: 45
Не знаю як там у вас з NSS10, а в мене погано. Встановив сьогодні по новому (з нуля) Windows XP SP2 і NSS10. До перезавантаження dxdiag видав що все працює, а після перезавантаження все відключено і недоступно. Добре, що перед встановленням NSS10 зробив акронісом образ системи. Завтра продовжу експерименти.
Може в настройках самої програми потрібно щось задати?
Newbie Дата: Пн, 15.09.2008, 23:31 | Повідомлення № 38
Хелпер
Нагороди: 9
Рейтинг: 91
у мене наразі працює, але ще всіх функцій не пробувала
vitert Дата: Вт, 16.09.2008, 01:46 | Повідомлення № 39
Тут живе...
Рейтинг: 22
В мене теж з 10 версією ніяких проблем, сьогодні використовував на всіх урохах все ок, причому клієт тільки на 1 компі поставив 10 решта ті що залишились 9 ще не міняв (вони ж активації не просять на відмуну від 9 сервера) , відмінно все працює, 3 3D також ніяких проблем, принаймі поки що, але думаю їх і не буде оскільки до цього майже півроку стояла 9 версія і все було нормально.
А проблеми з відео це або тільки 8 версія створює, яка в мене ніколи не стояла, або це проблема з певними відеокартами, хоча вмене у 2 класах є 4 різновиди відео в тому числі інтегрованих і все нормально працює.
Quote (volodschool2)
Невже перевстановлювати віндовоз?

А хіба це проблема, якщо на кожному вінті записано образ з усім встановленим софтом та настройками, це навіть корисно робити раз на рік чи на 2, адже переустановка всього класу займе близько години (по крайній мірі в мене так).
Проблема це коли переустановка вінди не допомагає, що неодноразово траплялось зокрема з NSS 9.
Yura_Shrol Дата: Вт, 16.09.2008, 14:25 | Повідомлення № 40
Все запрацювало. В налаштуваннях програми (pcicfgui) Remote control/View є пункт Enable DVD Playback and Direct 3D support поставив галочку Expert while connected. Все включилось.
На 8 версії не пройшло.
InformGRU Дата: Вт, 16.09.2008, 15:44 | Повідомлення № 41
Часто заходить...
Рейтинг: 3
Для нормальноъ роботи установлювайте NSS 10 , 9 і 8 працює погано з 3Д графікою
volodschool2 Дата: Пт, 19.09.2008, 00:22 | Повідомлення № 42
Досвідчений учасник
Quote (Yura_Shrol)
Direct 3D support поставив галочку Expert while connected

Покладав багато надій на NSS 10, але в мене ситуація з 10 точно така як і з 8. На новеньких компах не працює 3D, галочка (див. цитату) в настройках була встановлена за замовчуванням. Можливо я десь не там дивився настройки? Yura_Shrol, чи не могли б Ви детальніше описати, кудою і куди Ви заходили і що змінювали, щоб все запрацювало? Дякую.
Yura_Shrol Дата: Пт, 19.09.2008, 13:11 | Повідомлення № 43
Заходим в NetSupport School Configurator (головне меню) або C:\Program Files\NetSupport School\pcicfgui.exe.
Потім тиснем Advanced/
Потім Profiles/Edit...
Потім Remote Control/View
На скільки я зрозумів при галочці на Expert while viwed ЗД вирубується тільки при перегляді учнівського комп'ютера з сервера.
А при Expert while connected 3Д вирубується уже при підключенні.
Тому зараз поставив галочку на Expert while viwed. Пока працює.
(при виході потрібно зберегти зміни профіля, при цьому перезапуститься клієнт)
Прозвучала була думка, що при Windows SP2 таких проблем не состерігається. Зараз в мене стоїть Windows SP2. Може через це і все працює.
GаrDArik Дата: Пт, 19.09.2008, 23:54 | Повідомлення № 44
Прописаний назавжди
Рейтинг: 9
Quote (Newbie)
у мене наразі працює, але ще всіх функцій не пробувала

і в мене аналогічно. Ще раз дякую)
Підкажіть, чим відрізняються NSS Tutor Console і NNS Tech Console?
Хто які ВАГОМІ вдосконалення та можливості помітив?
Мені чподобалось
1. Те, що прога видає інфу про залізо клієнтських компів.
2. Те, що можна зсервера ввести всім один логін і пароль одночасно.
Красива панелька на сервері і на клієнтських компах з інфою про урок, кабінет, час ...
Це лише з нових... Ті, що помітив
volodschool2 Дата: Сб, 20.09.2008, 13:40 | Повідомлення № 45
Досвідчений учасник
Quote (Yura_Shrol)
Все запрацювало.

У мене на учительському не встановлено клієнта, тільки "Учитель". При запуску конфігуратора ругається, що клієнт не встановлений. Так що , мені на учительський комп ставити ще й учня? Навіщо він там?
Форум інформатиків » РОЗДІЛ V: ПРОГРАМНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ » 5.1 Програмне забезпечення для роботи в школі » Net Support School 8.51 (Заміна відеодрайверів програмою Net Support School 8.51)
Сторінка 3 з 18«123451718»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.