Сб, 23.09.2017, 13:53
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 2 з 18«12341718»
Модератор форуму: Ktara, НІКОЛЯ, Bandalak, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ V: ПРОГРАМНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ » 5.1 Програмне забезпечення для роботи в школі » Net Support School 8.51 (Заміна відеодрайверів програмою Net Support School 8.51)
Net Support School 8.51
volodschool2 Дата: Пн, 26.05.2008, 09:47 | Повідомлення № 1
Досвідчений учасник
Нагороди: 12
Рейтинг: 263
Не знайшов на форумі відповіді на питання вирішення проблеми з відеодрайверами (не працює 3D) після встановлення прекрасної програми Net Support School 8.51. Якщо хто-небуть має вирішення цієї проблеми, прошу допомогти.

Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

Відредаговано: WWW - Ср, 04.06.2008, 02:05
argun Дата: Чт, 05.06.2008, 15:17 | Повідомлення № 16
Прописаний назавжди
Нагороди: 1
Рейтинг: 32
Quote (Pentiume)
Мінус для учнів , а можливо навіть і плюс для вчителя роботи цієї програми:
при роботі на слабих комп'ютерах, коли встановлена наприклад не запускаються ігрові додатки (Counter Strice 1.6 , Quace 3.0 ) !!!!!!!!!!!!

Може я чогось не розумію, у Вас клас ІНФОРМАТИКИ, чи комп'ютерний клуб. До чого тут ігри.

Quote (Ковальчук_Олександр)
Єдина проблема, яку я спостерігав з відеокартою, це те, що не йшли деякі стандартні заставки робочого столу, наприклад, 3D Text.

Є така проблема, і як і Ви, я не звертаю на неї увагу.

Quote (volodschool2)
Доведеться повернутись до NetOp School. Ця програма менш функціональна, але для школи також прекрасно підходить. Правда, в ній є також свої глюки, наприклад, часто перстає "бачити" клієнтів, швидкість оновлення екрану недостатня і т.д.

За NSS 8.1 також замітив ваду. Часто клієнти не бачать сервер, хоча їх усіх видно. Приходиться перезавантажувати сервер. Це питання я вже задавав, але або такий глюк тільки у мене, або ніхто це не читає, або не вважає за потрібне допомогти.

Quote (Ковальчук_Олександр)
Друзі, я вніс доповнення в правила форуму і реєстрації.
Не писати про не ліцензійний софт і всякі там кряки.
На днях видалю всі повідомлення, в яких говориться про кряки чи взлом.

Якщо це ФОРУМ то .............

Відредаговано: argun - Чт, 05.06.2008, 15:18
volodschool2 Дата: Чт, 05.06.2008, 15:28 | Повідомлення № 17
Досвідчений учасник
Quote (LAM85)
Пробував ставити NetOp 5.0 проблема тільки в тому, що злітають відео драйвера

З цією програмою проблем з відеодрайвером не було.
А щодо
Quote (LAM85)
а після перезавантаження злітають відео драйвера
, то мабуть треба в цьому випадку після встановлення NSS перед першим перезавантаженням комп'ютера видалити в диспетчері пристроїв системи встановлений програмою віртуальний відеоадаптер (він автоматично з'являється).
LAM85 Дата: Чт, 05.06.2008, 23:08 | Повідомлення № 18
Я тут недавно...
Нагороди: 0
Рейтинг: 1
Quote (volodschool2)
в диспетчері пристроїв системи встановлений програмою віртуальний відеоадаптер

будь-ласка напишить имя процесу
volodschool2 Дата: Пн, 09.06.2008, 10:52 | Повідомлення № 19
Досвідчений учасник
Quote (LAM85)
напишить имя процесу

Не в процесах треба шукати, я ж писав - у пристроях : Мой комп/Свойства/Оборудование/Диспетчер устройств/Видеоадаптеры - має бути встановлений тільки реально існуючий відеоадаптер, всі інші - видалити. Але це допомагає на свіжовстановленій програмі. Якщо програму деінсталювати, потім перевстановити, видалити відеоадаптер - не допомагає, десь залишаються записи в реєстрі віндовоза. Якщо знайду - дам знати.

Додано (07.06.2008, 21:48)
---------------------------------------------
Здається, знайшов вирішення проблеми з увімкненням апаратного 3D прискорення, яке вимикається після встановлення NSS. Описана нижче утиліта дає можливість зробити активними кнопки включення <DirectX>.
Після встановлення прапорця Allow Hardware Acceleration запускаємо dxdiag і на закладці <Дисплей> включаємо <Ускорение Direct3D> і <Ускорение текстур AGP>
Сьогодні субота, зможу все це перевірити тільки в понеділок, але теорія непогана.
Утиліту можна закачати з
http://www.sephiroth-j.de/1/downloads/diverses.php#windows_dxcpl
А тут повна версія внаведеного нижче тексту
http://www.radeon2.ru/faq/dxcpanel/
DirectX Control Panel предназначен, в основном, для отладки приложений, использующих компоненты DirectX, а также (что нам особенно интересно) для настройки некоторых параметров DirectX.
1. Установка
надо просто скопировать файл directx.cpl в папку \Windows\System32\ и тогда доступ к нему будет возможен через Панель Управления Windows (Windows Control Panel) или правой кнопкой мышки вызвать контекстное меню и выбрать «Открыть Панелью Управления» (“Open with Control Panel”)
2. Использование
После открытия этой утилиты мы наблюдаем окно с закладками всех компонентов DirectX и основную закладку DirectX:
Здесь есть кнопка для вызова программы DxDiag, а также, при установленном компоненте Managed DirectX, появляется возможность управлять установкой компонентов DirectX.
Закладка Direct3D
Здесь особенно интересна опция “Allow Hardware Acceleration” («Разрешить Аппаратное Ускорение») — надо проверять эту опцию и принудительно включать, если в DxDiag недоступно Ускорение Direct3D.
Закладка DirectDraw:
Здесь больше «интересных опций», в том числе опция:
"Use Hardware Acceleration" («Использовать Аппаратное Ускорение») — надо проверять эту опцию если в DxDiag недоступно ускорение AGP.

Додано (09.06.2008, 09:52)
---------------------------------------------
Версію для Microsoft DirectX Control Panel 9.0c можна закачати з http://www.majorgeeks.com/download4017.html

GаrDArik Дата: Вт, 29.07.2008, 21:39 | Повідомлення № 20
Прописаний назавжди
Рейтинг: 9
Літо проходить, а NSS 9.0 так і не ломанули(((
Yura_Shrol Дата: Пт, 12.09.2008, 15:47 | Повідомлення № 21
Знаток супутникового інету
Рейтинг: 45
І все таки. Чи вирішив хтось проблему із відеодрайвером і прискоренням 3д. Поради з повідомлення 19 нічого не помогли. переустановка рідного драйвера також. Невже прийдеться зносити віндовс.
Newbie Дата: Пт, 12.09.2008, 16:16 | Повідомлення № 22
Хелпер
Нагороди: 9
Рейтинг: 91
Quote (GаrDArik)
Літо проходить, а NSS 9.0 так і не ломанули(((

а навіщо? ломанули 10.0 ;)

http://www.svit-pk.com.ua/page.php?id=122

vitert Дата: Пт, 12.09.2008, 23:27 | Повідомлення № 23
Тут живе...
Рейтинг: 22
Quote (Newbie)
а навіщо? ломанули 10.0 http://www.svit-pk.com.ua/page.php?id=122

Супер. :) А то без NSS як без рук.
Майору Newbie, звання генерала-майора, як мінімум. :o
volodschool2 Дата: Сб, 13.09.2008, 00:01 | Повідомлення № 24
Досвідчений учасник
Якщо все це запрацює %) (перевірю в школі), то дійсно це повідомлення одне з найкорисніших повідомлень на форумі. Newbie, респект і уважуха!
vitert Дата: Сб, 13.09.2008, 00:15 | Повідомлення № 25
Тут живе...
Quote (volodschool2)
Якщо все це запрацює (перевірю в школі), то дійсно це повідомлення одне з найкорисніших повідомлень на форумі. Newbie, респект і уважуха!

Я перевірив - все працю - інакше б не писав. А як буде далі - покаже час.
volodschool2 Дата: Сб, 13.09.2008, 00:22 | Повідомлення № 26
Досвідчений учасник
vitert, Ви встановлювали 10 на компи із 8 версією, чи на свіжі? Чи виправляє в.10 помилки в роботі відеоадаптера?
vitert Дата: Сб, 13.09.2008, 02:09 | Повідомлення № 27
Тут живе...
vitert, Ви встановлювали 10 на компи із 8 версією, чи на свіжі? Чи виправляє в.10 помилки в роботі відеоадаптера?
В мене стояв тріал 9 без активації, який місяць працював без будь-яких проблем з відеоадаптером чи ще чимось у 2 класах (2003р і 2008 р.), єдина проблема з ативацією. Сьогодні 9 видалив поставив 10 сервер і 1 клієнт, решту клієнтів ще не ставив, головне що працює, бо на нові компи net op school уперто не стає жодна версія, а 9 сервер NSS тріал другий раз і після переустановки ОС несхотів.
Ковальчук_Олександр Дата: Сб, 13.09.2008, 02:56 | Повідомлення № 28
Ветеран спілкування
Нагороди: 17
Рейтинг: 192
Зараз качаю. В понеділок буду ставити.
На всяк випадок, кому лінь реєструватися на Світ-ПК: http://depositfiles.com/files/7813745
GаrDArik Дата: Сб, 13.09.2008, 04:25 | Повідомлення № 29
Прописаний назавжди
Рейтинг: 9
Quote (Newbie)
а навіщо? ломанули 10.0
http://www.svit-pk.com.ua/page.php?id=122

Ух ты мой зачег) Д=Я=К=У=Ю! Полковника чи кого там можна! НЕГАЙНО!
volodschool2 Дата: Сб, 13.09.2008, 13:36 | Повідомлення № 30
Досвідчений учасник
Не знаю як у кого, а я поставив на учительський 10, на учнівських залишилась 8.51. Все працювало нормально, поки не застосував "ліки". Мій комп перестав реагувати на учнівські. Можливо і на них треба поставити NSS 10. Але десятка не вилікувала 3D. Доведеться все-таки грохнути вінду і аж потім ставити 10.
Форум інформатиків » РОЗДІЛ V: ПРОГРАМНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ » 5.1 Програмне забезпечення для роботи в школі » Net Support School 8.51 (Заміна відеодрайверів програмою Net Support School 8.51)
Сторінка 2 з 18«12341718»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.