Нд, 19.11.2017, 10:47
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 16 з 18«121415161718»
Модератор форуму: Ktara, НІКОЛЯ, Bandalak, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ V: ПРОГРАМНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ » 5.1 Програмне забезпечення для роботи в школі » Net Support School 8.51 (Заміна відеодрайверів програмою Net Support School 8.51)
Net Support School 8.51
volodschool2 Дата: Пн, 26.05.2008, 08:47 | Повідомлення № 1
Досвідчений учасник
Нагороди: 12
Рейтинг: 277
Не знайшов на форумі відповіді на питання вирішення проблеми з відеодрайверами (не працює 3D) після встановлення прекрасної програми Net Support School 8.51. Якщо хто-небуть має вирішення цієї проблеми, прошу допомогти.

Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

Відредаговано: WWW - Ср, 04.06.2008, 01:05
volodschool2 Дата: Ср, 25.01.2012, 17:10 | Повідомлення № 226
Досвідчений учасник
Нагороди: 12
Рейтинг: 277
Мироська, ТУТ є все, що необхідно для установки
Мироська Дата: Чт, 26.01.2012, 15:46 | Повідомлення № 227
Новий користувач
Нагороди: 0
Рейтинг: 0
Quote (volodschool2)
volodschool2

Дякую. Те що лікар прописав. Інсталювала якщо правильно налаштувала то працюватиме, а інструкцію по експлуатації певно з і-нету викачаю. І ще раз дякую Вам volodschool2!!!
Oksannaa Дата: Чт, 16.02.2012, 15:57 | Повідомлення № 228
Новий користувач
В кабінеті була встановлено пробну версію Net Support School 10.7. На кінець терміну дії програми, мене не було і вчасно зареєструвати або видалити програму не вдалося. Тепер коли хочу встановити програму з ключем, мене попереджають про попереднє встановлення даної програми і проханням звернутися до продавця. Далі йде автоматично процес завершення і все.
Підкажіть будь ласка, як встановити програму заново.

Додано (16.02.2012, 14:57)
---------------------------------------------
А я думала тут мені допоможуть :'(

vasmaz Дата: Чт, 16.02.2012, 16:09 | Повідомлення № 229
Часто заходить...
Нагороди: 1
Рейтинг: 11
Quote (Oksannaa)
Підкажіть будь ласка, як встановити програму заново

Попробуйте змінити на компютері дату на ту, коли програма ще працювала, а потім видаліть її. Після цього верніть дату на сьогоднішню і встановіть програму.
Oksannaa Дата: Чт, 16.02.2012, 17:34 | Повідомлення № 230
Новий користувач
Пробувала,
Quote (Oksannaa)
коли хочу встановити програму з ключем, мене попереджають про попереднє встановлення даної програми і проханням звернутися до продавця.
vasmaz Дата: Чт, 16.02.2012, 18:52 | Повідомлення № 231
Часто заходить...
Нагороди: 1
Рейтинг: 11
Quote (Oksannaa)
Пробувала,

Тоді, мабуть, треба знищити папку з встановленою програмою, а потім почистити реєстр (видалити всі вітки в реєстрі, де згадується Net Support). Перезавантажити компютер і встановлювати програму.
Roman255 Дата: Чт, 16.02.2012, 20:11 | Повідомлення № 232
Тут живе...
Рейтинг: 14
Quote (Oksannaa)
А я думала тут мені допоможуть

Перестановіть Windows і програми на одному комп’ютері. За допомогою програми Acronis зробіть копії на всі комп’ютери і буде вам щастя :)
Безбородько Дата: Чт, 16.02.2012, 21:22 | Повідомлення № 233
Тут живе...
Рейтинг: 4
Шановні форумчани. У мене проблеми з проблем. Встановлював iTALC. Всі функції працюють за виключенням ДЕМО, а це основне для таких програм.
При встановленні NetOp School i Net support School комп"ютер не зависає. Установка продовжувалась 30, 45, 60 ... хвилин, а результату ніякого. Ці програми невстановлюються, диспетчер задач повідомляє про роботу даних програм, а вони ніяк невстановлюються. OS Windows 7 x64 Profeshional.
Якщо хтось мав таку проблему і знає як її вирішити допоможіть будь ласка.
Пилипчук_О_П Дата: Пт, 17.02.2012, 02:41 | Повідомлення № 234
Ветеран спілкування
Нагороди: 30
Рейтинг: 346
Проблеми з iTALC маю, але не при встановленні. Після повноекранного демо, на учнівських машинах зникають... панелі завдань! Повертаються тільки після перезавантаження :( Використовую демо у вікні - тоді не зникають. Одна з машин чомусь випала з поля зору вчительської машини і повернути її назад не можу. При цьому з-під NetOpSchool її видно нормально.

Відредаговано: Пилипчук_О_П - Сб, 18.02.2012, 00:43
Безбородько Дата: Пт, 17.02.2012, 21:41 | Повідомлення № 235
Тут живе...
Quote (Ковальчук_Олександр)

Шановний Олександр Ковальчук! Велике спасибі за це посилання. Я встановлював на Windows 7 iTALC, Netop School v3,v4,v6, Net Support 10.50 - безрезультатно. За Вашим посиланням втановив v10.70 хоч з деякими проблемами, але крига скресла. Велике спасибі. Безбородько О.
Пилипчук_О_П Дата: Сб, 18.02.2012, 00:47 | Повідомлення № 236
Ветеран спілкування
Нагороди: 30
Рейтинг: 346
І ще: щодо iTALC є окрема гілка

http://informatic.org.ua/forum/20-1676-1
bgd Дата: Сб, 18.02.2012, 00:49 | Повідомлення № 237
Досвідчений вчитель
Нагороди: 4
Рейтинг: 50
Quote (Oksannaa)
В кабінеті була встановлено пробну версію Net Support School 10.7. На кінець терміну дії програми, мене не було і вчасно зареєструвати або видалити програму не вдалося. Тепер коли хочу встановити програму з ключем, мене попереджають про попереднє встановлення даної програми і проханням звернутися до продавця. Далі йде автоматично процес завершення і все. Підкажіть будь ласка, як встановити програму заново.

Вам правильно писали, видаліть папку з Program Files і почистіть реєстр шукаючи там все де зустрічається Net Support School або щось подібне! Перезавантажте комп і почистіть ще реєестр якоюсь програмою типу CCleaner. Тоді спробуйте знову встановити дану програму з посилання volodschool2.

Відредаговано: bgd - Сб, 18.02.2012, 00:50
Безбородько Дата: Ср, 22.02.2012, 00:08 | Повідомлення № 238
Тут живе...
Quote (Oksannaa)
Підкажіть будь ласка, як встановити програму заново.

Шановна пані Оксана. Встановіть Total Commanler 7.50a. Там на панелі інструментів є
кнопка програми Revo Uninstaller, яка глибоко очищає реєстр. Дуже ефективна програмка.
Спробуйте.
nelohotron Дата: Ср, 22.02.2012, 12:31 | Повідомлення № 239
Новий користувач
Quote (Безбородько)
Total Commanler 7.50a

Дозвольте зауважити: сам по собі Total Commanler не містить Revo Uninstaller, можливо ви мали на увазі якусь "збірку" на основі командера, як наприклад з сайту samlab.ws, то потрібно уточнювати. В інтернеті можливо cкачати ну-дуже велику кількість збірок тотал коммандера, від 5-10 мегабайт і до більше ніж 1ГБ. Легше буде скачати сам Revo Uninstaller, який існує в двох версіях, ПРО - платна і ФРІ - безкоштовна.

З.І. До речі, не рекомендую в школі використовувати не ліцензійне ПЗ. Net Support School - безкоштовний аналог iTALC. Total Commanler - FreeCommander.

Додано (22.02.2012, 11:31)
---------------------------------------------
Вибачте за офф-топ, не втримався.
Працюю лаборантом в школі. Проводили в районі Обласне МО вчителів інформатики, і я чув такий діалог двох поважних людей.

- Скиньте меніф на флешку EVEREST.
- Шановний <_< скачайте Windows XP SP3 і там буде EVEREST.

Не гоже вчителям інформатики тим паче методистам бути не компетентними в ПЗ.
Поясню.
Розробник програмного комплексу EVEREST - Lavalys Consulting Group, Inc. А операційної системи Windows XP - корпорація Microsoft.
Приставка SP3 означає Service Pack версії 3
Сервіс пак - це збірка оновлень, виправлень та / або поліпшень до комп'ютерної програми, що надається у вигляді єдиного встановлюючого пакета.

Операційні системи Windows не містять спрограм сторонніх розробників (правдв були випадки що майкросовт використовувала дефрагментатор розроблений іншою групою виробників, але вони викупляли право і код на саму легку версію цього дефрагментатора і далі код дописували самі).
Я догадуюсь що другий учасник діалогу скачав якусь "збірку", наприклад Windows Chip XP чи Zver XP і вважав що в нього офіційна версія ОС.
bgd Дата: Ср, 22.02.2012, 14:20 | Повідомлення № 240
Досвідчений вчитель
Нагороди: 4
Рейтинг: 50
Quote (nelohotron)
З.І. До речі, не рекомендую в школі використовувати не ліцензійне ПЗ. Net Support School - безкоштовний аналог iTALC. Total Commanler - FreeCommander.

Щось тут Ви схибили, навпаки ITALC - безкоштовна а Net Support School - платна програма!!!
Зайдіть на сайт виробників і подивіться!!!
http://www.netsupportschool.com/RU/index.asp
та
http://italc.sourceforge.net/
Форум інформатиків » РОЗДІЛ V: ПРОГРАМНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ » 5.1 Програмне забезпечення для роботи в школі » Net Support School 8.51 (Заміна відеодрайверів програмою Net Support School 8.51)
Сторінка 16 з 18«121415161718»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.