Сб, 23.09.2017, 05:03
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 11 з 18«129101112131718»
Модератор форуму: Ktara, НІКОЛЯ, Bandalak, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ V: ПРОГРАМНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ » 5.1 Програмне забезпечення для роботи в школі » Net Support School 8.51 (Заміна відеодрайверів програмою Net Support School 8.51)
Net Support School 8.51
volodschool2 Дата: Пн, 26.05.2008, 09:47 | Повідомлення № 1
Досвідчений учасник
Нагороди: 12
Рейтинг: 263
Не знайшов на форумі відповіді на питання вирішення проблеми з відеодрайверами (не працює 3D) після встановлення прекрасної програми Net Support School 8.51. Якщо хто-небуть має вирішення цієї проблеми, прошу допомогти.

Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

Відредаговано: WWW - Ср, 04.06.2008, 02:05
volodschool2 Дата: Ср, 19.05.2010, 11:40 | Повідомлення № 151
Досвідчений учасник
Вийшла Російська версія NetSupport School 10.50.9 (Win 7)

Завантажити можна з Світ ПК. Учитель-учителю
Ковальчук_Олександр Дата: Ср, 13.10.2010, 15:07 | Повідомлення № 152
Ветеран спілкування
Нагороди: 17
Рейтинг: 192
Встановив NetSupport School 10.5, працює нормально, але є суттєвий баг: замість імен комп’ютерів відображається скрізь ім’я активного користувача (див. скріншот)

Викликаю контекстне меню на ескізі комп’ютера, вибираю Свойтва, переходжу у вкладку Данные і у полі Показать имя вводжу бажаєме ім’я комп’ютера. Все спрацьовує, замість надпису адміністратор відображається бажане ім’я:

Але триває це щастя тільки до перезапуску програми, після перегрузки все те саме. Не можу зрозуміти, чому не зберігаються налаштування. Може хтось підкаже, як виправити цей баг, перепробував вже все.
Bandalak Дата: Ср, 13.10.2010, 15:40 | Повідомлення № 153
Лідер форуму
Нагороди: 37
Рейтинг: 247
Теж встановив NetSupport School 10.5, дуже неприємним є наявність на учнівських робочих столах зверху якоїсь панелі. Також компи починають сильно тормозити, відчувається коли йде оновлення скренів екранів. У 8-мій версії всього цього не було.
Але в 10-тій з'явилася можливість блокувати USB учнів.
piktor Дата: Ср, 13.10.2010, 16:02 | Повідомлення № 154
Активний учасник
Нагороди: 1
Рейтинг: 19
Панелька прибирається у налаштуваннях. School - Settings, далі куди - не скажу, бо на даний момент перед носом програми немає.
Ковальчук_Олександр, що це у вас учні під адміністратором?
Bandalak Дата: Ср, 13.10.2010, 16:31 | Повідомлення № 155
Лідер форуму
Quote (volodschool2)
Вийшла Російська версія NetSupport School 10.50.9 (Win 7)

Завантажити можна з Світ ПК. Учитель-учителю

Будь-ласка пряме посилання!
Все передивився і не знайшов там!!! :'(
volodschool2 Дата: Ср, 13.10.2010, 17:27 | Повідомлення № 156
Досвідчений учасник
Головне меню Просмотр=>Текущие настройки
Quote (Ковальчук_Олександр)
замість імен комп’ютерів відображається скрізь ім’я активного користувача

Quote (Bandalak)
є наявність на учнівських робочих столах зверху якоїсь панелі.

Quote (Bandalak)
Будь-ласка пряме посилання!

Програма версії 10.50.9 русифікована ТУТ
А ліки можна забрати тут
пароль: W123e456R789T0y

Додано (13.10.2010, 16:27)
---------------------------------------------

Quote (piktor)

Ну то й що? В мене також під адміністратором, але ж і під Shadow Defender, зашкодити системі ніяк не зможуть :)
Bandalak Дата: Ср, 13.10.2010, 18:25 | Повідомлення № 157
Лідер форуму
Хто підкаже, як налаштувати НетСупорт, щоб компи не тормозилися і не було постійного пере-підключення учнів?
Ковальчук_Олександр Дата: Ср, 13.10.2010, 19:45 | Повідомлення № 158
Ветеран спілкування
Нагороди: 17
Рейтинг: 192
volodschool2, Вам + в репутацію і за російськомовну NetSupport School і за підказку по налаштуванню. Я раніше встановив англомовну версію, тому розібратись було важче.
Quote (piktor)

volodschool2 впринципі відповів на дане питання.
volodschool2, а антивірус при шедові використовуєте? Просто думаю, що це лишня оперативка в даному випадку, коли її і так мало + догляд за оновленнями ліценцій і т.д.

piktor Дата: Ср, 13.10.2010, 19:57 | Повідомлення № 159
Активний учасник
а антивірус при шедові використовуєте? Просто думаю, що це лишня оперативка в даному випадку, коли її і так мало + догляд за оновленнями ліценцій і т.д.

Я подумую спробувати Windows SteadyState, там по іншому можна організувати захист від змін, бо з Shadow Defender багато мороки при потребі змінити на комп'ютерах якусь дрібничку. Ніби стараюся перед початком навчального року все передбачити, але завжди вилазять косяки.

Додано (13.10.2010, 18:57)
---------------------------------------------
Власне, знайомій вчительці в школу поставив, пропрацювала весняний семестр + пів осіннього, не скаржиться.

swetikccc Дата: Ср, 13.10.2010, 21:14 | Повідомлення № 160
Ветеран спілкування
Нагороди: 25
Рейтинг: 346
Quote (piktor)
Я подумую спробувати Windows SteadyState, там по іншому можна організувати захист від змін

Років два тому пробував, шадов простіше і краще і менше ресерсів жре.
Quote (Bandalak)
Теж встановив NetSupport School 10.5, дуже неприємним є наявність на учнівських робочих столах зверху якоїсь панелі.

Цей тулумбар можливо виключати і включати також при стартовому віконечку підключення до класу, якщо Ви його не виключили.
Також в стартовому можливt включення ПК класу, а також наявність тулумбару на вчительському ПК.
Мінус, потрібно вводити назву класу вручну, якщо підключаєтеся до іншого класу.
volodschool2 Дата: Ср, 13.10.2010, 22:07 | Повідомлення № 161
Досвідчений учасник
volodschool2, а антивірус при шедові використовуєте?

Ні, не використовую. По-перше, ліцензійний купляти мені ніхто не буде. Правда, з новим класом отримали панду B) , довелося її знести через пару тижнів, толку з неї 0. Та й не потрібен він взагалі, встановив Shadow і, як казали колись в рекламі, взула і забула.
Quote (Bandalak)
як налаштувати НетСупорт, щоб компи не тормозилися

Ніяких спецналаштувань не робив. На компах 2003 року поставки (селерон 1.7), на яких було спочатку 128 Мб ОЗУ, за 7 років вдалося "назбирати" і подобавляти ще по 128 Мб, ніяких тормозів не спостерігаю. По швидкості роботи не відрізняється від 8.51, зникла проблема з пропаданням 3D (причина створення даної теми). Думаю, що Вам треба визначитись, що є "слабым звеном" в системі УЧИТЕЛЬСЬКИЙ-УЧНІВСЬКІ компи. Не завадило б перевірити надійність роботи локальної мережі. Словом, тут проблема не в 10-й версії, ІМХО.

Відредаговано: volodschool2 - Ср, 13.10.2010, 22:09
Bandalak Дата: Ср, 13.10.2010, 23:08 | Повідомлення № 162
Лідер форуму
Quote (volodschool2)
Думаю, що Вам треба визначитись, що є "слабым звеном" в системі УЧИТЕЛЬСЬКИЙ-УЧНІВСЬКІ компи. Не завадило б перевірити надійність роботи локальної мережі. Словом, тут проблема не в 10-й версії, ІМХО.

Попробую все переставити з нуля. 8-ма працювала без проблем. А в 10-тій можливо я щось зайве понастроював, погано знаючи англійську мову. Завтра поставлю російську версію на всі компи.

а антивірус при шедові використовуєте?

Його впринципі незрозуміло як можна використати. Адже при кожному перезавантаженні прийдеться бази обновляти з нуля!
Але без антивіруса при роботі в інтернеті приходиться комп перевантажувати 2-3 рази на урок, вірусня починає шабашити.
Звичайно все добро типу "Документи", "Избранное", різні налаштування програм, які повинні змінюватися, краще винести на інший диск, який не під шадов.
Внаслідок вищесказаного постає логічне запитання, а чи не існує звірини, здатної влізти в образ шадов та інфікувати в ньому файли?
piktor Дата: Ср, 13.10.2010, 23:17 | Повідомлення № 163
Активний учасник
Quote (Bandalak)
Внаслідок вищесказаного постає логічне запитання, а чи не існує звірини, здатної влізти в образ шадов та інфікувати в ньому файли?

Навряд. Звірині доведеться мати під собою відповідні дрова, що збільшить її розміри та зменшить повороткість. І все заради невеликого відсотка компів, Шадовом укомплектованих - не вигідно.
Щоб нічого не ломилося з інтернету під час роботи з ним - стоїть Outpost Firewall Free з політикою забороняти все, що не дозволено + прибита служба доступу до файлів та принтерів - через неї, в свій час, ломилася звірюка win32.kido.ih.
volodschool2 Дата: Ср, 13.10.2010, 23:22 | Повідомлення № 164
Досвідчений учасник
Quote (Bandalak)
без антивіруса при роботі в інтернеті приходиться комп перевантажувати 2-3 рази на урок, вірусня починає шабашити.

Ну це Ви перебільшуете. Хіба що ходите по екзотичних сайтах B)
Quote (Bandalak)
чи не існує звірини, здатної влізти в образ шадов

Малоімовірно, але на всяк випадок маю загрузочну флешку із акронісом, на ній зберігаю образ учнівського диску C:, при потребі учнівський комп можна реанімувати за 10-15 хвилин.
Bandalak Дата: Ср, 13.10.2010, 23:56 | Повідомлення № 165
Лідер форуму
Quote (volodschool2)
Хіба що ходите по екзотичних сайтах

В контакте
Форум інформатиків » РОЗДІЛ V: ПРОГРАМНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ » 5.1 Програмне забезпечення для роботи в школі » Net Support School 8.51 (Заміна відеодрайверів програмою Net Support School 8.51)
Сторінка 11 з 18«129101112131718»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.