Ср, 01.12.2021, 13:47
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

• Сторінка 1 з 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Модератор форуму: Ktara, НІКОЛЯ, Bandalak, volevikt  
Форум інформатиків » РОЗДІЛ V: ПРОГРАМНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ » 5.1 Програмне забезпечення для роботи в школі » Заміна Shadow Defender (Які нові методи блокування небажаних дій учнів.)
Заміна Shadow Defender
Bandalak Дата: Ср, 30.12.2020, 11:00 | Повідомлення № 1
Лідер форуму
Нагороди: 45
Рейтинг: 291
До цих пір на ХР з успіхом використовували Shadow Defender. Все працювало ідеально навіть без антивіруса.

А яким чином організувати захист від небажаних дій на сучасний Windows 10?

Головне, що потрібно зробити:
1. Повертати стан робочого столу після перезавантаження у початковий стан.
2. Заборонити інсталяцію застосунків, або автоматично їх видаляти після перезавантаження.
3. Після перезавантаження виходити з усіх облікових записів на сайтах і видаляти їх.
4. Не дозволяти нічого видаляти з ПЗ і вносити будь-які зміни у налаштування системи і додатків.

Якщо це не реально організувати, то прийдеться наймати по поліцейському до кожного комп'ютера. За обслуговування техніки і так ніхто не платить, а сидіти щодня і виправляти накоїне лузерами не хочеться!
Yura_Shrol Дата: Чт, 31.12.2020, 13:06 | Повідомлення № 2
Знаток супутникового інету
Нагороди: 7
Рейтинг: 99
Linux :)
zivert Дата: Пт, 01.01.2021, 11:07 | Повідомлення № 3
Тут живе...
Нагороди: 2
Рейтинг: 48
Цитата Yura_Shrol ()
Linux
Як саме налаштувати Linux, щоб реалізувати вище зазначені функції ? Поділіться, будь ласка, досвідом.
Цитата Bandalak ()
1. Повертати стан робочого столу після перезавантаження у початковий стан.2. Заборонити інсталяцію застосунків, або автоматично їх видаляти після перезавантаження.
3. Після перезавантаження виходити з усіх облікових записів на сайтах і видаляти їх.
4. Не дозволяти нічого видаляти з ПЗ і вносити будь-які зміни у налаштування системи і додатків.

Також думаю перейти на Лінукс, оскільки Shadow Defender на Windows 10 працює дуже нестабільно: на одних PC працює тіньовий режим, на інших ні. Доводиться багато часу приділяти налаштуванню окремих комп'ютерів.
Офісні програми давно замінив на додатки Google. У комплекті з Classroom дуже непогано виходить. Якщо учень не встиг виконати завдання в класі, продовжить його вдома. Вже не вийде "відмазатися", що ніби офісних програм на комп'ютері не встановлено. Ось тільки не знаю як буду дистанційно  викладати тему Access, адже аналога немає ні в додатках Google, ні в пакеті Office365.
swetikccc Дата: Сб, 02.01.2021, 19:24 | Повідомлення № 4
Ветеран спілкування
Нагороди: 31
Рейтинг: 387
Цитата Bandalak ()
А яким чином організувати захист від небажаних дій на сучасний Windows 10?
Головне не паритися, рік пройшов без захисту і нормально. Розверніть шпигуна, а потім носом об тейбл самих активних.
beregok Дата: Сб, 02.01.2021, 22:22 | Повідомлення № 5
Прописаний назавжди
Нагороди: 10
Рейтинг: 80
Здається коли ставив Win 10  редакції  LTSC, за потреби коротко:
Створив звичайного користувача
Через редактор групової політики відключив cmd, заборону зміну фону робочого стола - поставлять картинку з кубиками аж очі вилазять
Також через панель керування, налаштував контроль за теками та дозвіл програм
Інтернет: опен днс, в лисиці вимкнув кеш, увімкнув приватність. Розширення для браузера  ублок оригін + прівакі бейджер + хттпс.
Останнім часом користуюсь NSS14 все автоматизовано, списки сайтів та програм, дозволи

Є фанатики майнкрафта та онлан ігр. Нехай  партизанять, вчаться вирішувати проблеми, здобувають "компетентності".

Стосовно контролю, він повинен бути збалансованим та непомітним і водночас стимулом.
gry Дата: Нд, 03.01.2021, 18:33 | Повідомлення № 6
Досвідчений учасник
Нагороди: 4
Рейтинг: 134
Цитата zivert ()
Ось тільки не знаю як буду дистанційно  викладати тему Access, адже аналога немає ні в додатках Google, ні в пакеті Office365.
Зносити її з шкільної програми , як непотрібну. Зайва трата часу. За ті години, що відводяться календарним - профанація. Не встигнуть учні навіть зрозуміти, що від них хочуть... (рівень ознайомлення у 10-11 клас і то за вибором...).
mudrak Дата: Пн, 04.01.2021, 11:44 | Повідомлення № 7
Наполегливий учасник
Нагороди: 4
Рейтинг: 90
Цитата Bandalak ()
До цих пір на ХР з успіхом використовували Shadow Defender. Все працювало ідеально навіть без антивіруса.А яким чином організувати захист від небажаних дій на сучасний Windows 10?
А які проблеми у Shadow Defender на Windows10? Наші інформатики його використовують і досі "не мудрствуя лукаво"...
vitali4 Дата: Пн, 04.01.2021, 23:45 | Повідомлення № 8
Часто заходить...
Нагороди: 1
Рейтинг: 15
Цитата mudrak ()
А які проблеми у Shadow Defender на Windows10?

Я думаю, що проблема з оновленням версій 10-ки. Можна їх відключити, але ж не хотілось би.
Yura_Shrol Дата: Вт, 05.01.2021, 11:31 | Повідомлення № 9
Знаток супутникового інету
Нагороди: 7
Рейтинг: 99
Цитата zivert ()
Як саме налаштувати Linux, щоб реалізувати вище зазначені функції ? Поділіться, будь ласка, досвідом.
1. За декілька років використання ніразу не поміняли малюнок робочого стола, папка стільниця лише для читання, всі значки на місці. Інколи виключають панелі в програмах, але не часто, тому не є великою проблемою.
2. Учні звичайні користувачі. Не адміністратори. Встановити нічого не зможуть. Запустити щось з флешки також не зможуть.
3. Додаток до браузера Click&Clean з максимальними налаштуваннями.
4. Учні звичайні користувачі. Нічого не видалять. Важливих змін не внесуть.
argun Дата: Вт, 05.01.2021, 17:05 | Повідомлення № 10
Активний учасник
Рейтинг: 57
Працює нормально на Він 10. 15 ПК в класі. Жодних проблем. Періодично відключаю, щоб Він обновилась. Проблем не було.
Bandalak Дата: Вт, 05.01.2021, 22:44 | Повідомлення № 11
Лідер форуму
Цитата argun ()
Я думаю, що проблема з оновленням версій 10-ки. Можна їх відключити, але ж не хотілось би
А хіба є діючий спосіб відключення?

Цитата argun ()
Працює нормально на Він 10. 15 ПК в класі. Жодних проблем. Періодично відключаю, щоб Він обновилась. Проблем не було.

Яка версія?

І доречі, оновлюється не тільки вінда, а й багато різного софту. Той же Google Chrome s ot ,fufnj xjuj/
bgd Дата: Вт, 05.01.2021, 23:18 | Повідомлення № 12
Досвідчений вчитель
Нагороди: 5
Рейтинг: 78
Цитата Bandalak ()
А хіба є діючий спосіб відключення?
Самий діючий через "Групові політики", але він тільки для Windows Pro, Enterprise
Bandalak Дата: Ср, 06.01.2021, 10:18 | Повідомлення № 13
Лідер форуму
У мене саме Windows Enterprise, та що мало оновлюється.
Де почитати про спосіб через групові політики?
argun Дата: Ср, 06.01.2021, 14:53 | Повідомлення № 14
Активний учасник
Рейтинг: 57
Цитата Bandalak ()
Цитата argun ()

Яка версія?
Не пам'ятаю. Ставив давно. Буду на роботі 11.01 - подивлюсь і відпишусь.
Nicola Дата: Чт, 07.01.2021, 11:24 | Повідомлення № 15
Прописаний назавжди
Нагороди: 2
Рейтинг: 23
Цитата Bandalak ()
накоїне лузерами не хочеться

Відредаговано: Nicola - Чт, 07.01.2021, 11:30
Форум інформатиків » РОЗДІЛ V: ПРОГРАМНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ » 5.1 Програмне забезпечення для роботи в школі » Заміна Shadow Defender (Які нові методи блокування небажаних дій учнів.)
  • Сторінка 1 з 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2021.