Пн, 25.09.2017, 11:02
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 2 з 3«123»
Модератор форуму: Ktara, НІКОЛЯ, Bandalak, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ V: ПРОГРАМНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ » 5.1 Програмне забезпечення для роботи в школі » Авторське програмне забезпечення (Програмне забезпечення, створене користувачами форуму)
Авторське програмне забезпечення
kosarik1 Дата: Вт, 21.01.2014, 03:32 | Повідомлення № 16
Тут живе...
Нагороди: 1
Рейтинг: 14
Цитата beregok ()
А де батьки ставлять підпис. На сайті?
Так безпосередньо на сайті. Программа автоматично генерує сторінки поштових форм у вигляді зворотнього зв'язку. Звичайно є проблеми як і в кожній справі.
Коли розпочинали впроваджувати цю систему були сумніви в успіху але отримали несподіваний ефект.
Звичайно ми одночасно не могли під'єднати всі класи але коли розійшлася інформація про систему розпочався тиск від батьків тих класів які були ще не під'єднані.
Наприклад підходить мати учня дай пароль. А Ви вмієте користуватися Інтернет? Ні, але мені покаже старша донька.
Інші, а у Вас є Інтернет? Ні, але я подивлюся на роботі і таке подібне.
У мене в класі, повірте, відсотків на 30 покращилася успішність та дисципліна не дивлячись на те що клас важкий.
Покращилися контакти у спілкуванні з батьками.

З повагою О.С.Ковальчук
beregok Дата: Вт, 21.01.2014, 03:32 | Повідомлення № 17
Прописаний назавжди
Нагороди: 6
Рейтинг: 33
Звортня форма на php чи java+ajaks?
При експорті з офіса є можливість вставити колонтитули, статичний текст. Я думаю ніщо не завадить вставити html, java налаштувати css

Відредаговано: beregok - Пт, 17.01.2014, 00:37
kosarik1 Дата: Вт, 21.01.2014, 03:32 | Повідомлення № 18
Тут живе...
Цитата beregok ()
Звортня форма на php чи java+ajaks?
java+css

Відредаговано: kosarik1 - Пт, 17.01.2014, 00:38
beregok Дата: Вт, 21.01.2014, 03:32 | Повідомлення № 19
Прописаний назавжди
Рейтинг: 33
Без капчі? Повідомлення надсилається на пошту кожного  класного керівника?
Іконки брали з http://findicons.com/
Все це показує вашу роботу, як вчителя.
нашим вчителям наприклад неохота дублювати оцінки. Вимагають ноутбук для кожного вчителя. А де Пк в сільській школі. Щоденник відмінили і раді.

Стосовно інтелектуального управління освітою? Моя власна думка.
Потрібні радикальні рішення - відміна паперової документації. Відміна паперового журналу тягне за собою збільшення кількості електронних пристроїв у школах так і для учнів. 
А найголовніше  розроблена централізована програма управління навчально-виховним процесом в якй би поєднувалися функції контролю і навчання (книги, ППЗ). Бажано задіяні хмарні технології. Тобто потрібен системний підхід. Тоді буде порядок в освіті. Машину не надуриш і оцінок не підставиш.

Ну в нашому гондурасі до цього далеко. Може прийде нова влада і все буде по-іншому. Краще тратити свій час на інші речі, якщо ви програміст пишіть прорами  які мають попит і приносять матеріальну винагороду.

Відредаговано: beregok - Пт, 17.01.2014, 01:19
SLKuty Дата: Вт, 21.01.2014, 03:32 | Повідомлення № 20
Монтажер
Рейтинг: 103
Цитата kosarik1 ()
Звичайно ми одночасно не могли під'єднати всі класи але коли розійшлася інформація про систему розпочався тиск від батьків тих класів які були ще не під'єднані.
У вашій школі комп'ютери стоять в кожному класі, чи всі бігають до кабінету інформатики?
А учні на початку навчального року автоматично переводяться до наступного класу, чи приходиться вручну всіх переписувати

Ідея дуже класна. Було щось в нашій школі колись таке, але за гроші і тільки в неті.
А тут програма яка результат сама викладає в мережу. Та ще й власна розробка.

Закінчу свого Віртуального репетитора і візьмуся за таке саме, як не вийде то куплю вашу програму. Ви вже ціну придумали?

Відредаговано: SLKuty - Пт, 17.01.2014, 01:25
Пилипчук_О_П Дата: Вт, 21.01.2014, 03:33 | Повідомлення № 21
Ветеран спілкування
Нагороди: 28
Рейтинг: 309
Цитата swetikccc ()
Ось це посилання досить ясно показує поширення журналу в Вашій школі.

У всьому світі! В Інтернеті відкрито лежать оцінки учнів. Так, мабуть, не можна. Треба доробити якесь шифрування.

Цитата kosarik1 ()
http://compask.at.ua/PROGRAMS/A07PUZZLE/setup_a07puzzle.rar

Випробував "П'ятнашку". Перші дві спроби призвели до "класичного" результату: в кінці потрібно було поміняти місцями дві сусідні фішки (наприклад, 13 і 14), а це, як відомо, неможливо. Жодного повідомлення при цьому виведено не було. Так задумано?
swetikccc Дата: Вт, 21.01.2014, 03:33 | Повідомлення № 22
Ветеран спілкування
Нагороди: 25
Рейтинг: 346
Цитата SLKuty ()
У вашій школі комп'ютери стоять в кожному класі, чи всі бігають до кабінету інформатики?
Мої висновки про програму зроблені тільки по скрінам(Можливо я помиляюся):
1. Програма локальна.
Такі програми повинні сберігати базу на сервері, і під них виділятися окремий сервер.
2. Відсутнє розмежування користувачів(вчителі, класні керівники і т.п.)
Цитата SLKuty ()
Було щось в нашій школі колись таке, але за гроші і тільки в неті.
Ось безкоштовний http://www.rujel.net/

Відредаговано: swetikccc - Пт, 17.01.2014, 12:48
kosarik1 Дата: Вт, 21.01.2014, 03:33 | Повідомлення № 23
Тут живе...
Цитата beregok ()
Без капчі? Повідомлення надсилається на пошту кожного  класного керівника?
При під'єднанні класу до системи программа сама автоматично генерує назву поштової скриньки для класу.
Класному керівнику надходять повідомлення на цю скриньку від батьків тільки його класу.
Цитата SLKuty ()
У вашій школі комп'ютери стоять в кожному класі, чи всі бігають до кабінету інформатики? А учні на початку навчального року автоматично переводяться до наступного класу, чи приходиться вручну всіх переписувати
Я вже писав. У програмі передбачено функції Експорт-Імпорт таблиць бази даних журналів. Вчителі, класні керівники, встановлюють цю програму на свої компи,
В основному це їхні ноутбуки. Практично ноутбуки зараз є у всіх вчителів. Далі вони виконують ввід оцінок до електронного журналу та виконують експорт таблиць  чи то на флешку,
чи під'єднуються до шкільної мережі та експортують таблиці у спеціальу мережеву папку чи передають експортовіні таблиуі мені на E-mail.
Ці файли за допомогою цієї ж програми я імпортую собі (Як адміністратор), скажімо на серверну програму хоча поняття сервера тут відносне. Я тягаю програму із таблицями всіх журналів куди захочу.
Звичайно, коли вільний кабінет інформатики виконують ввід і у ньому чи в шкільній мережі. Хто мені передав чи надіслав файл, який клас, я бачу по специфічній назві файлу яку створює програма автоматично.
Даді, я як адміністратор, заливаю згенеровані програмою HTML файли на сайт з журналами. Тобто, практично все автоматизовано тиснемо тільки акуратно Експорт-Імпорт.
Повідомлення, оголошення для батьків класні керівники можуть вводити наприклад і дома. Класний журнал для цього не потрібний.
Перевід учнів їз класу в клас звичайно теж автоматизовано. Перед новим навчальни роком у вікні УСТАНОВКИ відбираємо у спеціальному списку навчальний рік.  Наприклад 2012-2013 міняємо на 2013-2014.
Тобто, наприклад, клас 8-А стає 9-А просто тільки корегуємо хто вибув хто прибув. Звичайно все тут не опишеш але все максимально автоматизовано.
В даний час доопрацьовується система розміщення за допомогою цієї ж програми на сайті домашніх завдань.
Цитата Пилипчук_О_П ()
У всьому світі! В Інтернеті відкрито лежать оцінки учнів. Так, мабуть, не можна. Треба доробити якесь шифрування.
Про це я теж думав. Зараз доопрацьовую. Я дуже вдячний користувачу цього сайту swetikccc. Він практично підказав мені як цю проблему вирішити. Алгоритм розроблено. Незабаром буде.
Цитата Пилипчук_О_П ()
Випробував "П'ятнашку"
Про П'ятнашку. То так інколи надходить дитинство. Побачив у Інтернеті вирішив спробувати створити свою з використанням Visuas СКБД. Тобто якщо там є якісь недоречності то даруйте. То супутне.
Пробував Нулики-Хрестики але виявилося, що складніше чим П'ятнашка. Закинув.
Пробуйте використати програму подачі шкільних дзвінків. От якби для неї створити якийсь виконавчий пристрій щоб замикав наприклад реле і т д.
Цитата swetikccc ()
Мої висновки про програму зроблені тільки по скрінам(Можливо я помиляюся):
Начебто я вже більш-менш відповів на запитання.
Звичайно програмування це безкінечний творчий процес і над програмою буду ще працювати.
Буду вдячний за зауваження та допомогу.
Програмами які відносяться до освіти я не торгую і в основному роздаю на шару. Окрім освітньої тематики у мене є ще багато тем. Там не на шару.
Цю програму поки що не роздаю, програма доволі складна і звичайно без глюків не обійтися. З нею потрібно ще попрацювати.
Орієнтовно розпочну роздачу після літніх канікул.

Тут ще раз скріни програми але наголошую що вони не всі і дещо застаріли http://compask.at.ua/index/a10jornal/0-154
А ось тут можете зі мною познайомитися http://compask.at.ua/index/kerivnik/0-108
Тут журнали згенеровані програмою http://www.jss.zz.mu/

Відредаговано: kosarik1 - Сб, 18.01.2014, 22:28
Пилипчук_О_П Дата: Вт, 21.01.2014, 03:33 | Повідомлення № 24
Ветеран спілкування
Цитата kosarik1 ()
Пробував Нулики-Хрестики але виявилося, що складніше чим П'ятнашка. Закинув.

Та ніби й не дуже складно. Я пробував:
http://teachlab.ucoz.ua/publ/15-1-0-30
http://teachlab.ucoz.ua/publ/15-1-0-31

Щоб не відхилятися від теми пропоную й візуальну реалізацію: http://teachlab.ucoz.ua/load/khrestiki_nuliki/5-1-0-28
kosarik1 Дата: Вт, 21.01.2014, 18:12 | Повідомлення № 25
Тут живе...
Цитата Пилипчук_О_П ()
Та ніби й не дуже складно. Я пробував:
Мені сподобалось. Можливо у тому середовищі де працюю я (СКБД Visual Programs) і є якісь заморочки я сильно не напружувався щодо Нуликів-Хрестиків.
Зазвичай іграшками я займаюся на літніх канікулах. Літом спробую.

Додано (21.01.2014, 16:05)
---------------------------------------------
Цитата kosarik1 ()
Там і щоденник з поведінки і зворотній зв'язок з батьками тобто підпис батьків у щоденнику для класного керівника і об'яви, і батьківські збори та багато іншого. Як Ви це реалізуєте в Acces?
Та ні. Про Access не може бути й мови. Все це розроблено в більш потужних СКБД.
Цитата beregok ()
А де батьки ставлять підпис. На сайті?
Так безпосередньо на сайті.
На кожен клас при формування довідника класів програмний комплекс автоматично створює адресу поштової скриньки та форму зворотнього зв'язку на кожного учня.
Адреса поштової скриньки класу надається класному керівнику ну і пароль від неї звичайно. Пароль теж генерується програмою.
Далі класний сам оглядає надходження пошти з підписами батьків та їхніми повідомленнями.

Цитата swetikccc ()
Я просто не буду купляти гливкий хліб, їжте самі Розвеселили Ви мене, аж цілих три повідомлення лишніх написав.

Ще раз нагадую. Я не торгую програмами які відносяться до освіти. Це супутне.
У мене є ще, доволі достатньо інших напрямків. Я за освітою інженер економвст. Поле для творчості безмежне.

Прошу вибачити. Я тимчасово призупинив роботу сайту з журналом. Дещо доопрацьовую

З повагою.

Відредаговано: kosarik1 - Вт, 21.01.2014, 19:14
mouse Дата: Вт, 21.01.2014, 23:13 | Повідомлення № 26
Ветеран спілкування
Нагороди: 4
Рейтинг: 62
В хрестики погрався - без жодних варіантів для ПК :)
А щодо програми "Класний журнал" можна багато говорити, добре чи погано. Але якщо це приносить користь в начальний процес - то це круто! Ми ж знаємо безліч "щоденників"... Головна мета наших технологій - це реальна користь, а якщо це лише головний біль, то кому воно треба. Тут людина сама зробила, цим займається - тільки вітати можна це!!!
kosarik1 Дата: Ср, 22.01.2014, 00:41 | Повідомлення № 27
Тут живе...
Цитата mouse ()
Тут людина сама зробила, цим займається - тільки вітати можна це!!!
Щиро дякую. Повірте користь є і пристойна. Звичайно є і труднощі.
За хрестики не зовсім зрозумів?

З повагою.

Додано (21.01.2014, 22:41)

Відредаговано: kosarik1 - Ср, 22.01.2014, 00:42
Пилипчук_О_П Дата: Ср, 22.01.2014, 01:21 | Повідомлення № 28
Ветеран спілкування
Цитата mouse ()
В хрестики погрався - без жодних варіантів для ПК

Ну-ну! Як каже Вікіпедія, "найкраща гра обох сторін обов'язково приводить до нічиєї". Тому й написати варіант, який би впевнено вигравав у людини - неможливо.

Додано (21.01.2014, 23:21)

Цитата mouse ()
Тут людина сама зробила, цим займається - тільки вітати можна це!!!

Само собою!
mouse Дата: Пт, 24.01.2014, 22:48 | Повідомлення № 29
Ветеран спілкування
Нагороди: 4
Рейтинг: 62
Щодо хрестиків, це в бік пана Пилипчука :) в хорошому сенсі.
kosarik1 Дата: Сб, 25.01.2014, 13:17 | Повідомлення № 30
Тут живе...
Цитата mouse ()
Щодо хрестиків, це в бік пана Пилипчука
А Ви не проводили такий експеремент. Організувати гру в хрестики між компами. Як правило виграє той комп який розпочав гру першим.
Звичайно якщо гарно побудована сама програмка хрестиків.
Форум інформатиків » РОЗДІЛ V: ПРОГРАМНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ » 5.1 Програмне забезпечення для роботи в школі » Авторське програмне забезпечення (Програмне забезпечення, створене користувачами форуму)
Сторінка 2 з 3«123»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.