Пт, 23.06.2017, 20:22
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво
Безлимитный хостинг, бесплатный домен, бесплатный хостинг, Хостинг, dedicated, сервер, хостинг в Европе, хостинг в Германии, выделенный сервер

Сторінка 1 з 11
Модератор форуму: Ktara, НІКОЛЯ, Bandalak, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ V: ПРОГРАМНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ » 5.1 Програмне забезпечення для роботи в школі » Интересные программы MasterTool и Easy School Book от BHV (Создание наглядности и интерактива)
Интересные программы MasterTool и Easy School Book от BHV
mouse Дата: Вт, 10.12.2013, 23:41 | Повідомлення № 1
Ветеран спілкування
Нагороди: 4
Рейтинг: 62
Есть интересные программы. Возможно кто-то встречал? Стоит игра свеч? 
Читать тут
Ktara Дата: Ср, 11.12.2013, 19:00 | Повідомлення № 2
Перспективна вчителька
Нагороди: 36
Рейтинг: 273
Цена, конечно, не очень дружественная :) А если давать детям, то и они должны купить проигрыватель. Я пользовалась пробной версией. Вроде нормально.
Nic-Nic Дата: Ср, 11.12.2013, 22:24 | Повідомлення № 3
Часто заходить...
Нагороди: 0
Рейтинг: 0
Програми дійсно цікаві, мають широкий спектр можливостей я також користувався пробною версією на дистанційних курсах з інформатики одеського інституту вдосконалення. Це німецькі програми, переклад і апробацію здійснює видавництво BHV, але чи будуть у вчителів і дітей такі кошти для придбання цих продуктів?
ejnstejn Дата: Сб, 14.03.2015, 07:29 | Повідомлення № 4
Новий користувач
Нагороди: 0
Рейтинг: 4
Платні продукти для освіти в Україні взагалі не мають майбутнього. Я вважаю школа то не те місце де треба робити бізнес!
Jokerz Дата: Сб, 14.03.2015, 08:16 | Повідомлення № 5
Хостер
Нагороди: 4
Рейтинг: 63
Цитата ejnstejn ()
Платні продукти для освіти в Україні взагалі не мають майбутнього. Я вважаю школа то не те місце де треба робити бізнес!
Это все верно, но есть несколько но. К примеру Вы написали какой то продукт, программу или книгу. И вы тратите свое время, а если это программа ее необходимо поддерживать, писать обновления и выполнять кучу пожеланий пользователей, скажите, кто будет это делать на голом "спасибо" и "за просто так"?
Я понимаю Вашу позицию, поскольку финансовая сторона тех же школ очень низкого уровня. Но нужно понимать человека который делает работу и так же хотел бы получить. Многие начинают писать софт для школ или другие услуги бесплатно предоставлять, но в конечном итоге получается что никто не желает платить свои кровные для кого то со стороны.

Прошу прощение за офф топ.

Відредаговано: Jokerz - Сб, 14.03.2015, 08:18
Форум інформатиків » РОЗДІЛ V: ПРОГРАМНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ » 5.1 Програмне забезпечення для роботи в школі » Интересные программы MasterTool и Easy School Book от BHV (Создание наглядности и интерактива)
Сторінка 1 з 11
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.