Чт, 22.08.2019, 13:30
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

• Сторінка 10 з 11
  • «
  • 1
  • 2
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • »
Модератор форуму: Ktara, НІКОЛЯ, Bandalak, volevikt  
Форум інформатиків » РОЗДІЛ V: ПРОГРАМНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ » 5.1 Програмне забезпечення для роботи в школі » Операційні системи (Обговорюємо різні ОС.)
Операційні системи
Ковальчук_Олександр Дата: Сб, 18.08.2007, 02:38 | Повідомлення № 1
Ветеран спілкування
Нагороди: 18
Рейтинг: 209
Пишіть тут про те, яку ОС ви використовуєте в дома та школі. Аргументи, чому ви надали їй перевагу. Чи потрібно вивчати Linux в школі та ін.

Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

Відредаговано: WWW - Ср, 04.06.2008, 00:59
samael_lilitsch Дата: Вт, 15.09.2009, 21:34 | Повідомлення № 136
Я тут недавно...
Нагороди: 0
Рейтинг: 0
в школі кристуюсь встановленою ліцензованою хоме, хоча хотілося б проф. та з практики роботи бачу що 90% учнів не помічають різниці взагалі, а ще половина від решти 10 говорять "А дома загрузочний екран інший..."

тож поки що працюємо як є!

активно набираю обороти з роботою в ОС лінукс (рвусь до вільного ПЗ) покищо з дистрибутивом мандріви.
Хоча реально можу сказати що лін. буде далеко не скоро. Кожному з нас на школу передають програмні засоби для організаційної роботи в школі (ЗНО, прога шкільному бібліотекарю...). Пробували встановити цей БРЕД на лінукс... ОТОЖБО!

Працюймо колеги з ХР.

Додано (15.09.2009, 21:34)
---------------------------------------------
Шановні колеги ПРОБЛЕМА!

створив "сетевой диск" для спільного користування по мережі (збереження результатів роботи учнів на власних компах, а я вільно переглядаю роботи на моніторі вчителя). Диск працює нормально, але обмежує права користувачів в подвійному доступі (Я кщо учень відіслав роботу на диск, а потім знайшов помилку, виправив її і пересилає вдруге отримує відмову в доступі) ПОДІБНИХ УСТАНОВОК НЕ ВНОСИВ

:? Як вирубати кляте обмеження!!! :?

ДОПОМОЖІТЬ!!!!!!!!!!

Spirit Дата: Сб, 19.09.2009, 23:42 | Повідомлення № 137
Сис.адмін
Нагороди: 1
Рейтинг: 25
Quote (samael_lilitsch)
створив "сетевой диск" для спільного користування по мережі (збереження результатів роботи учнів на власних компах, а я вільно переглядаю роботи на моніторі вчителя). Диск працює нормально, але обмежує права користувачів в подвійному доступі (Я кщо учень відіслав роботу на диск, а потім знайшов помилку, виправив її і пересилає вдруге отримує відмову в доступі) ПОДІБНИХ УСТАНОВОК НЕ ВНОСИВ

Какая файловая система? Какие разрешения прописаны во вкладке Доступ и во вкладке Безопастность. Если у вас Хоме Эдишен, то с сетью он вообще нормально не работает...

samael_lilitsch Дата: Нд, 20.09.2009, 13:21 | Повідомлення № 138
Я тут недавно...
файлова система нтфс на всіх компах. в доступі до папки, яка є фактичним місцем знаходження файлів мережаного диску дозволено і доступ до файлів і права на їх зміну (обидві доступні галочки).
PanPete Дата: Нд, 20.09.2009, 13:38 | Повідомлення № 139
Наполегливий учасник
Рейтинг: 45
Quote (samael_lilitsch)
але обмежує права користувачів в подвійному доступі

Наскільки я зрозумів, мова йде про спробу одночасного редагування одного і того ж документу кількома користувачами. Для такої роботи, шановний samael_lilitsch підберіть відповідне програмне забезпечення. Офіс, наскільки я знаю, дозволяє одночасно переглядати, а от для збереження змін в файлі, який відкритий для редагування іншим користувачем - створюйте клон файлу. Чи я не вірно зрозумів суть проблеми?
RaY Дата: Нд, 20.09.2009, 19:47 | Повідомлення № 140
Новий користувач
Рейтинг: 7
Quote (samael_lilitsch)
файлова система нтфс на всіх компах. в доступі до папки, яка є фактичним місцем знаходження файлів мережаного диску дозволено і доступ до файлів і права на їх зміну (обидві доступні галочки).

Може проблема з кількістю одночасних запитів до пК

XP HOME - 5
XP PRO - 10

Відредаговано: RaY - Нд, 20.09.2009, 19:51
samael_lilitsch Дата: Нд, 20.09.2009, 22:23 | Повідомлення № 141
Я тут недавно...
проблема не з одночасним доступом до документу (я намагаюсь подібними речами не користуватись), найбільш правильно мене зрозумів користувач RaY, саме після 5-го доступу до ПК через локалку виникає проблема. Чи можна цього позбутися?
RaY Дата: Нд, 20.09.2009, 23:29 | Повідомлення № 142
Новий користувач
Перезібрати установчий диск за допомогою nLite, або підняти ftp і навчити дітей користуватися ним

http://oszone.net/display.php?id=3757
інструкція до програми

http://oszone.net/user_img/050214130343/nlite015_rus.png
вікно для зміни кількості одночасних з'єднань

badm Дата: Пн, 21.09.2009, 08:16 | Повідомлення № 143
Знаток програмування
Рейтинг: 3
Quote (RaY)
Може проблема з кількістю одночасних запитів до пК XP HOME - 5 XP PRO - 10

Встановлюється спеціальний патч і проблема зникає, на XP pro точно працює у різних зборках таким чином і роблять.
samael_lilitsch Дата: Пн, 21.09.2009, 08:33 | Повідомлення № 144
Я тут недавно...
підкажіть будь-ласка де взяти ключ?

Додано (21.09.2009, 08:33)
ПРОБЛМУ ВИРІШЕНО ЗА ДОПОМОГОЮ КОРИСТУВАЧА RaY!

Дякую за допомогу шановні колеги!

RaY Дата: Пн, 21.09.2009, 09:20 | Повідомлення № 145
Новий користувач
Quote (badm)
Встановлюється спеціальний патч і проблема зникає, на XP pro точно працює у різних зборках таким чином і роблять.

Я пробував 4 різних патча, усі з часом приводили до краху системи. nLite є найкращий спосіб.

Вчитель Дата: Пт, 25.09.2009, 01:56 | Повідомлення № 146
Прописаний назавжди
Рейтинг: 13
У мене отаке: вдома MS Windows ver.5.1 (sb 2600 xpsp_sp3_qfe.080423-1303 SP3) Дуже подобається, працює з січня вдома без жодних проблем. Ставив її на штук 10 компів, тільки на одному не вдалося - там вінчестер на САТА2, але дуже хитро на рівні віос налаштований (зроблено рейд масив, якісь іще опції, коротше, набридло гратись...). На вигляд - Віста (резидентно завантажується граф.інтерфейс), за швидкодією - ХР. Є MS Win 7, але утримуюсь від її експлуатації - сира вона, як мені здається...
GаrDArik Дата: Пт, 25.09.2009, 22:54 | Повідомлення № 147
Прописаний назавжди
Рейтинг: 9
Поставив на ноут Він 7. І як другу систему на сервак в школі - поки подобається. Краща, ніж Вісточка)
Вчитель Дата: Сб, 26.09.2009, 07:50 | Повідомлення № 148
Прописаний назавжди
Рейтинг: 13
Quote (samael_lilitsch)
Пробували встановити цей БРЕД на лінукс... ОТОЖБО!

Тоте щастя і під МС ОС не завжди працює... А під Лінухом треба його запускати через Вайн або інший емулятор МС ОС - між іншим, вони іноді працюють краще (у розумінні надійності), ніж "ліві" збірки Віндовс. Але машинку треба мати не менше 2ГБ ОЗП, 3...4 ГГц ефективної частоти.

Додано (26.09.2009, 07:50)

Quote (GаrDArik)
Поставив на ноут Він 7

Якщо можна - яка версія Він-7 і ноута. І чи підхопила система вінчестер на першому перезавантаженні. Бо я для своїх Асуса і Хулета збирав ХР (додавав на диск каби для конкретної материнки), інакше хитре залізо, заточене під Вісту, не бачило вінчестер.
З подякою
gromko Дата: Сб, 26.09.2009, 08:55 | Повідомлення № 149
Лінуксоїд
Нагороди: 33
Рейтинг: 401
Quote (Вчитель)
Тоте щастя і під МС ОС не завжди працює... А під Лінухом треба його запускати через Вайн або інший емулятор МС ОС - між іншим, вони іноді працюють краще (у розумінні надійності), ніж "ліві" збірки Віндовс. Але машинку треба мати не менше 2ГБ ОЗП, 3...4 ГГц ефективної частоти

Для більшості програм, що використовують WinAPI, немає проблем із запуском "під Вайн" (wine). Оскільки wine не є емулятором (тобто не емулює машину чи процесор), а всього лише заміняє відповідні виклики WinAPI, то швидкість виконання програм майже не змінюється (буває меншою на 10-15 відсотків і навіть більшою на відсотків 5 - деякі функції працюють бистріше). Якщо запускаєте ресурсоемку програму, то звичайно, бажано мати оперативки побільше. Хоча у нас без проблем працює з 256-512 Мб
Проблеми. Деякі програми не запускаються - часто це пов'язано з відсутністю деяких компонентів-бібліотек з Windows (DLL). Відкриваємо термінал,
запускаємо wine ./<program_name.exe> та дивимось, що отримали у результаті. Якщо відсутні DLL (часто MFC42.DLL), то можна відповідний файл знайти у віндовсі у system32 або в інтернеті).
Якщо проблеми в іншому, то скоріше всього, ви цю програму не запустите (або для її запуску необхідно відповідну кваліфікацію та "танці з бубном")
volky Дата: Ср, 24.03.2010, 10:16 | Повідомлення № 150
Новий користувач
спробував Windows XP SP3 School (update 24.08.2009)
якраз те що треба для наших слабеньких шкільних РС

Платформа: х86
Совместимость с Vista: нет
Системные требования:
Операционная система для всех ноутбуков и компьютеров
- Рекомендуется 64 МБ ОЗУ или более. Минимально допустимый объем - 64 МБ (при наличии 64 МБ ОЗУ возможно снижение производительности и функциональности).
- 1,3 ГБ свободного места на жестком диске.
- Монитор и видеоадаптер Super VGA с разрешением 800 X 600 или более высоким.
- Дисковод для компакт- или DVD-дисков
- Клавиатура и мышь Microsoft или совместимое указывающее устройство.
Язык интерфейса: только русский
Таблэтка: не требуется

Форум інформатиків » РОЗДІЛ V: ПРОГРАМНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ » 5.1 Програмне забезпечення для роботи в школі » Операційні системи (Обговорюємо різні ОС.)
  • Сторінка 10 з 11
  • «
  • 1
  • 2
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • »
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2019.