Сб, 10.12.2022, 08:18
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

• Сторінка 1 з 11
  • 1
  • 2
  • 3
  • 10
  • 11
  • »
Модератор форуму: Ktara, НІКОЛЯ, Bandalak, volevikt  
Форум інформатиків » РОЗДІЛ V: ПРОГРАМНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ » 5.1 Програмне забезпечення для роботи в школі » Операційні системи (Обговорюємо різні ОС.)
Операційні системи
kom_adm Дата: Сб, 18.08.2007, 02:38 | Повідомлення № 1
Ветеран спілкування
Нагороди: 19
Рейтинг: 217
Пишіть тут про те, яку ОС ви використовуєте в дома та школі. Аргументи, чому ви надали їй перевагу. Чи потрібно вивчати Linux в школі та ін.

Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

Відредаговано: WWW - Ср, 04.06.2008, 00:59
badm Дата: Пн, 27.08.2007, 11:11 | Повідомлення № 2
Знаток програмування
Нагороди: 0
Рейтинг: 3
Вже 3 роки користуюсь ASP Linux (До речі 1С бухгалтерія вже переведена на ASP) Досить непоганий варіант. Хоча планую за порадою знайомого системного адміністратора однієї великою Інтернет компанії перейти на FreeBSD.
kom_adm Дата: Вт, 28.08.2007, 01:28 | Повідомлення № 3
Ветеран спілкування
А конкретніше про ASP Linux можете розказати, поділитись досвідом, які в неї достоїнства?
Я колись ставив на домашньому комп’ютері версію Mandrake Linux 9.1, і вона мені не дуже сподобалась. Насам перед через складність у користуванні. Принаймі у Windows я почуваю себе володарем становища, а там - як руки хтось зв’язав. Можливо, треба було звикнути. Інтерфейс мені показався не так вже й супер, у Windows кращий. Тай на старій системі як говорять, з’їв зуби, а тут все нове, досвіду не стача. Встановлювалась вона аж з трьох дисків, не зовсім зручно, також виникали недорозуміння. Тому Windows мені здалась у всьому простіша. До того ж, наскільки я знаю в Linux використовується безкоштовний Open Office, який мені також сподобався набагато менше за Microsoft Office. Та й книжки написані "під Window", але те що її так файно хвалять, мабуть щось значить, мабуть є в неї серйозні переваги на ряду з недостатками.
Дійшов до висновку: стара провірена Вінда на всі 100 мене задовільняє, тому й закинув диски з Лінукс на поличку.
sergey1979 Дата: Пн, 24.09.2007, 06:25 | Повідомлення № 4
Прописаний назавжди
Нагороди: 3
Рейтинг: 33
Для вивченyя OC Windows підходить і старий всім відомий "метод тика" smile . Для Linux з його розмаїттям дистрибутивів потрібно все таки почитувати і доку. І бажано не "Лінукс для чайників"... Один мій знайомий, з ним ми вперше поставили Mandrake Linux ще років 5 тому, прямо "тащиться" від неї. Тепер він женився і працює в Вінниці програмістом. Каже, що "Лінукс хороша штука, але коли потрібно щось зробити швидко і без заморочок - сідаєш за Windows".
OC Linux на 100 відсотків підкупає своєю бескоштовністю, великою кількістю програм які відразу входять в дипозитарій, можливістю настроїти все на свій смак, починаючи від ядра.
Але для мене вона все таки нагадує старий добрий дос, де щоб працювати швидко потрібно знати гору команд. І мабуть основною причиною того, що я не багато працюю з Linux є погана підтримка hardware.

Відредаговано: sergey1979 - Пн, 24.09.2007, 06:29
Prag Дата: Чт, 27.09.2007, 21:04 | Повідомлення № 5
Я тут недавно...
Рейтинг: 1
Linux мені зовсім не подобається!!!!!
sergey1979 Дата: Пт, 28.09.2007, 06:06 | Повідомлення № 6
Прописаний назавжди
Нагороди: 3
Рейтинг: 33
Quote (Prag)
Linux мені зовсім не подобається!!!!!

Важко встановити?
Проблеми з hardware?
Поганий набір програм?

PPS. В Linux є непогані live-cd, які не потрібно навіть встановлювати (хібащо встановитив в дисковод smile ), і система готова - набирай тексти, виходь в інтернет. І HDD непотрібен, хоча зявляються деякі вимоги до RAM.

Відредаговано: sergey1979 - Пт, 28.09.2007, 06:10
W-w-W Дата: Нд, 21.10.2007, 14:28 | Повідомлення № 7

Я в школі використовую OC Windows SP2 HOME (ліцензійну), яка йшла разом з ПК. Даній ОС характерні надійнсть, висока ефективність і працездатність, низька конфліктність пристроїв. В дома теж використовую OC Windows SP2 , але PROF. Так, потрібно вивчати Linux в школі, оскільки в учнів формується краще світогляд використання і застосування ОС, хоча Linux не ідеальна ОС
Newbie Дата: Нд, 21.10.2007, 14:44 | Повідомлення № 8
Хелпер
Нагороди: 9
Рейтинг: 91
вдома - ліцензійний віндовс, в школі - кажуть, що на 1 комп*ютер була ліцензія, я її не бачила, на всіх стоїть з одного диску інстальований.
хочу вже другий рік поставити Лінукс спробувати, але руки не доходять. боюсь, що не справлюсь, а ставити-переставляти - то треба час виділити, якого катастрофічно нема sad от навіть зараз хотіла з інтернету скачати дистрибутив, походила-походила, та й вирішила до канікул почекати, а далі видно буде.
ОпенОфіс - теж з першого погляду не сподобався, але ж розібратись можна, думаю що це не проблема. а от з системою - мабуть інша справа. там же не просто картинка інша, а сам підхід...
kom_adm Дата: Нд, 21.10.2007, 15:04 | Повідомлення № 9
Ветеран спілкування
Quote (Newbie)
ОпенОфіс - теж з першого погляду не сподобався, але ж розібратись можна, думаю що це не проблема. а от з системою - мабуть інша справа. там же не просто картинка інша, а сам підхід...

Так, у Лінукс все по іншому. Недавно мої знайомі придбали у Вінниці комп'ютер і приїхали до мене, щоб все налаштував і записав для дітей деякі розваги. Дивлюся - в них якась версія Лінукс стоїть. Спробував працювати - куди там, таке відчуття, що руки зв'язані, нічого не зрозуміло. Зумів завантажити щось подібне до програми "Мой компьютер", зміг зайти на диски. Якби попрацювати місяць-другий, мабудь звик би. Можливо це складно лише на перший погляд, а насправді простіше простого. Колись вдома зміг установити версію Mandrake Linux 9.1, дистрибутив якої знаходиться на 3 CD дисках. Відчутя було таке ж саме - нічого не зрозуміло, зв'язані руки. Через кілька днів видалив і повернувся до рідної Windows. Також користувався Open Office. Радує те, що він безкоштовний, ну і досить не поганий, я б навіть сказав солідний продукт. Але знову ж таки потрібно визнати: Microsoft Office - кращий.
У нас в районі в одному з комп'ютерних магазинів - акція. Купуєш в них 2 чи 3 CD диски і тобі абсолютно безкоштовно записують саму свіжу версію Linux із всіма додатками. Мабуть, згодом запишу й собі, так як я являюсь дилером в цьому магазині, мені запишуть в першу чергу. Так що у нас в районі дістати Linux не пробема, проблема - навчитись її ефективно використовувати. cool
login Дата: Сб, 27.10.2007, 14:30 | Повідомлення № 10
Новий користувач
Рейтинг: 1
Один відомий аналітик сказав так: "Linux - найдорожча з безкоштовних ОС" (оскільки він складний і потенційно дорогий в ескплуатації)
Мій вибір програмного забезпечення:
Операційна система - Windows XP Pro SP2, (не в якому разі не Vista) на якій поставлені WindowsMediaPlayer 10 (не 11 версія), Internet Explorer 7, Total Commander 6.55 Power Pack збірка SamLab (я думаю, можна total commander 7), програма PuntoSwitcer (Якщо забув перемикнати мову вводу), та інші програми.

Я обрав таку ОС тому що:
1. Windows XP набагато популярніший ніж Linux. І якщо ви встановите в школі Linux, то ваші випускники побачивши після школи Windows будуть так сами розгублені як ті, що бачать Linux після Windows.
2. Windows розроблений для тупих користувачів (яких більшість) і яким подобаеться інтерфейс та всілякі підказки від windows.
3. Windows розроблений як домашня, а Linux - як серверна ОС , і лише адаптований для домашнього ПК
4. Програмне забезпечення та драйвера для windows знайти набагато простіше ніж для linux.
В Linux бачу одну перевагу – безкоштовність
Отже 4:1 на користь Linux
Хоча в мене зараз також стоїть і Linux з метою ознайомлення.

Як, би всі одночасно перейшли на Linux (плід фантазії), то можливо, кінцевий результат був би іншим: Linux отримав би деякі переваги, що має зараз Windows. при цьому не втративши свою безкоштовність. Тоді рахунок міг би бути іншим, а лінукс – привабливішим. Можливо тоді ми б знали слово "MicroSoft" лише з розділу підручника "історія розвитку ПК"…

Jokerz Дата: Сб, 27.10.2007, 16:59 | Повідомлення № 11
Хостер
Нагороди: 9
Рейтинг: 165
я пробував багато версій лінукса, и ASP також, на мый погляд сама стабыльна з ASP це 11.
сам користуюся Fedora Core Linux
задоволений повністю, але скажу так для різних цілей потрібні різні ОС, якщо ви хочете просто для домашнього користування то віндовс краще, ак що для веб севера то Fedora Core Linux або краще (та складніше) FreeBSD
KulAlex Дата: Сб, 03.11.2007, 22:51 | Повідомлення № 12
Знаток програмування
Нагороди: 6
Рейтинг: 19
Вдома використовую вісту, є багато проблем (драйвера, сумісність програм і т.д.), але поки що справляюся.
В школі (50 машин) створено домен на базі Windows 2000 server і створенні користавачі, поставлено Isa Server 2004 і прописані правила для безпеки для інета і це все на happy happy happy Pentium 350, вінт 20, оперативна 64 happy happy happy . Хоча це все робиться під FreeBSD, але поки що розбираюсь, шлюз вже створив, пробую розгорнути домен.
badm Дата: Пн, 05.11.2007, 11:52 | Повідомлення № 13
Знаток програмування
Turbo Pascal Ви не встановите, необхідно встановлювати freepascal для Linux. Краще щоб дистрибутив вже був упакований в rmp файл під вашу ОС.
mouse Дата: Пн, 12.11.2007, 01:23 | Повідомлення № 14
Ветеран спілкування
Нагороди: 4
Рейтинг: 62
На роботі Виндовс ХРСП2 (коледж) - компи селерони 433, 128 Мбайт. Все працює. Дома маю Вісту не ліц, пробував ставити Лінукс - все закінчилось на драйверах відео. На жаль під мамку їх на сайті нема. Може хтось поможе в цій ситуації?? cry
Вважаю, діти мають бути знайомі з цим чудом - а то пробачте формуємо кругозір, інф.кулььтуру, а Лінукс тільки в книжках -- це не серйозно. До речі, під Лінууксом проблема закриття від учнів того куди їм не потрібна - вирішується практично автоматично.
Ось так думка. Не забудьте про прохання щодо дрівцят на відео.
surprised
badm Дата: Пн, 12.11.2007, 09:54 | Повідомлення № 15
Знаток програмування
Quote (mouse)
Не забудьте про прохання щодо дрівцят на відео.

Можна спробувати поставити автоматичний варіант, якщо не помиляюсь носять назву vesa. Можливо з певними проблемами графічне середовище буде працювати. І ще все залежить від дистрибутиву Linux.
Форум інформатиків » РОЗДІЛ V: ПРОГРАМНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ » 5.1 Програмне забезпечення для роботи в школі » Операційні системи (Обговорюємо різні ОС.)
  • Сторінка 1 з 11
  • 1
  • 2
  • 3
  • 10
  • 11
  • »
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2022.