Вт, 31.01.2023, 08:31
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

 
зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: Ktara, НІКОЛЯ, Bandalak, volevikt  
Форум інформатиків » РОЗДІЛ V: ПРОГРАМНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ » 5.1 Програмне забезпечення для роботи в школі » Kodu Games Lab (Огляд забавки)
Kodu Games Lab
piktor Дата: Пн, 16.01.2012, 22:01 | Повідомлення № 1
Активний учасник
Повідомлень: 534
Нагороди: 1
Рейтинг: 19
Цілком випадково натрапив на цікаву забавку Kodu Games Lab — наскільки я зрозумів, воно від Microsoft. Позиціонується як засіб для навчання дітей візуальному програмуванню. Скріншоти зацікавили, тому я потягнув (щось з 181 МБ самої програми + ~7 МБ на XNA Framework, ну і NET Framework 3.5, якщо в кого не стоїть. Поставив, запустив. Є русифікація, але тексти завдань та навчальних прикладів (tutorials) — англомовні. Ніби можлива локалізація, так як воно усе в XML-файлах, але я не розбирав як і що.
Сама гра схожа на Scratch — малюєте ігровий рівень, ставите персонажів. Персонажам пишемо обробники подій — наприклад, якщо бачиш яблуко — рухайся до нього, якщо зіткнувся з яблуком — їж його. Персонажі, також, можуть реагувати на події з пристроїв уведення (воно може працювати і на XBOX, тому і на джойстик), що дозволяє робити прості ігри — гонки, аркади, стрілялки.
Вцілому, цяцька позитивна і мені сподобалася. По рівню, гадаю, десь для 5-7 класів.
Сайт програми.
Скачати тут.

Відредаговано: piktor - Пн, 16.01.2012, 22:03
GarryPotter Дата: Нд, 19.02.2012, 15:06 | Повідомлення № 2
Прописаний назавжди
Повідомлень: 357
Нагороди: 2
Рейтинг: 20
Компанія «Майкрософт Україна» за підтримки Інституту інноваційних технологій та змісту освіти Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України та Головного управління освіти і науки Київської міської державної адміністрації оголошує проведення конкурсу програмування Kodu «Навчайся граючи» серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів м. Києва. Метою Конкурсу є розвиток творчого потенціалу учнівської молоді та підвищення рівня ІКТ-грамотності учнів. Основними завданнями конкурсу є вивчення мови програмування Kodu з метою формування в учнів навичок ХХІ століття: логічного мислення, аналітичних здібностей, уміння працювати в команді тощо.

Участь у конкурсі є добровільною і здійснюється на безоплатній основі. Подавати конкурсні роботи можуть учні будь-якого віку загальноосвітніх навчальних закладів м. Києва всіх форм власності.

Конкурсні роботи подаються у одній з номінацій:
навчальний проект: доповнює шкільний навчальний матеріал, допомагає краще засвоїти інформацію;
виховний проект: піднімає важливі соціальні проблеми, надає приклади вирішення соціальних питань, виховує позитивні риси характеру;
у рамках відзначення місяця безпечного Інтернету приймаються роботи у спеціальну номінацію «Безпека в Інтернеті». Можлива тематика: захист комп’ютера від вірусів, захист персональних даних в Інтернеті, вплив соціальних мереж, небезпека віртуальних знайомств, тощо.

За результатами конкурсу буде визначено по три переможці у кожній номінації. Учні переможці, учителі інформатики переможців, а також школи переможців отримають дипломи та цінні призи від компанії «Майкрософт Україна» та партнерів конкурсу. Всі учасники конкурсу отримають футболку із символікою продуктів Microsoft.

Для участі у конкурсі необхідно:

Ознайомитись з Положенням конкурсу
Заповнити реєстраційну анкету учасника http://testprovider.com/survey/KoduRegister.aspx
Завантажити безкоштовне ПЗ для створення ігрових програм Kodu http://fuse.microsoft.com/kodu
Ознайомитись з інструкціями та порадами http://msdn.microsoft.com/ru-ru/beginner/hh133289.aspx
Подати конкурсну роботу у тематичній спільноті KoduCup. Всі зареєстровані учасники отримають запрошення з посиланням для доступу.

Конкурсні роботи приймаються до 15 березня 2012 року. Переможців буде оголошено під час урочистої церемонії на початку квітня 2012 р.

Бажаємо успіху і чекаємо на отримання ваших конкурсних робіт!

Довідки стосовно конкурсу програмування Kodu «Навчайся граючи» kodu@shkola.org.ua
Форум інформатиків » РОЗДІЛ V: ПРОГРАМНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ » 5.1 Програмне забезпечення для роботи в школі » Kodu Games Lab (Огляд забавки)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:


© Форум інформатиків України, 2007-2023.