Сб, 10.12.2022, 08:39
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

• Сторінка 1 з 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Модератор форуму: Ktara, НІКОЛЯ, Bandalak, volevikt  
Форум інформатиків » РОЗДІЛ V: ПРОГРАМНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ » 5.1 Програмне забезпечення для роботи в школі » Використання українських програм в школах (як Ви долаєте проблему українізації програм в школі?)
Використання українських програм в школах
ядолов Дата: Вт, 08.01.2008, 18:10 | Повідомлення № 1
Новий користувач
Нагороди: 0
Рейтинг: 0
Наприклад у мене була і ще є проблема: замовили ліцензійні програми від мікро-софта angry , прислали половину українізованих (ОС) а офіс прислали-рус.! Шукав 2 місяці, знайшов українізатор лише для офіс 2003! Обрадувався, завантажив, інсталював - а він не підходить.....

Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

Відредаговано: WWW - Нд, 08.06.2008, 11:57
kom_adm Дата: Ср, 09.01.2008, 00:52 | Повідомлення № 2
Ветеран спілкування
Нагороди: 19
Рейтинг: 217
Нам разом із комп’ютерним класом йшла Windows Xp SP1 з додатковим диском - український інтерфейс для Windows Xp. Займає цей українізатор здається 13 Мб. Запускаєш інсталяху, Windows після установки переводиться на укр. мову, правда лише поверхнево, не повністю.
Офіс ХР також ішов україномовний, точніше лише один Word, всі інші програми пакету мають російський інтерфейс. Я не бачу проблеми з мовами. Діти прекрасно розуміють як українську, так і російську.
Newbie Дата: Ср, 09.01.2008, 09:28 | Повідомлення № 3
Хелпер
Нагороди: 9
Рейтинг: 91
Quote (Ковальчук_Олександр)
Діти прекрасно розуміють як українську, так і російську.

у нашій школі російської не вивчають, тож учні не бачать російської взагалі. чути - чують звісно, а от читати написане...проблемно.
тим більше наприклад в Екселі: чому мІнімальне ми шукаємо функцією мИн? і чому сума з двома М? і т.д. ну а шо це за звір ЕСЛИ - то взагалі окрема "пісня", і чому Е якщо читаємо Є...
ядолов Дата: Ср, 09.01.2008, 17:19 | Повідомлення № 4
Новий користувач
Повністю згоден з Newbie, !!!! Але не вже більше ні хто не стикався з даною проблемою? Може десь у когось є українізатори наприклад до офісу?
Ковшун Дата: Ср, 09.01.2008, 18:50 | Повідомлення № 5
Досвідчений учасник
Нагороди: 1
Рейтинг: 25
Quote (ядолов)
Повністю згоден з Newbie, !!!! Але не вже більше ні хто не стикався з даною проблемою? Може десь у когось є українізатори наприклад до офісу?

Я користуюсь російськомовним офісом.
Він мене влаштовує, бо українмовний не повний....
Все всім зрозуміле!
kom_adm Дата: Ср, 09.01.2008, 20:22 | Повідомлення № 6
Ветеран спілкування
Quote (Newbie)
у нашій школі російської не вивчають, тож учні не бачать російської взагалі. чути - чують звісно, а от читати написане...проблемно.

Ну тоді у вас дійсно проблема. У мене учні 4 класу прекрасно орієнтуються в російському інтерфейсі. Який сенс користуватись україномовною ВІН ХР, якщо переклад дуже поверхневий і не завжди коректний. Не можу звикнути до українського "Скасувати" (чому не написати "Відмінити") і т.д.
Щось подібне, до нашого форуму, де я скриптами переклав найбільш видимі блоки, все інше - 70% - залишилось російськомовне. А в Офісі перекладений на укр. мову лише єдиний ВОРД і тільки.
ядолов Дата: Ср, 09.01.2008, 21:26 | Повідомлення № 7
Новий користувач
Ковальчук_Олександр,
Quote (Ковальчук_Олександр)
А в Офісі перекладений на укр. мову лише єдиний ВОРД і тільки
Нічого подібного, перекладено в 2003 - ворд, ексель, паверпоінт. В офісхр - все перекладено, крім фронтпейдж, паблішер.... 2003-го у мене не має - просто сам бачив, а серійник до офісхр я десь загубив... (нажаль) cry cry
LAM85 Дата: Нд, 20.01.2008, 18:17 | Повідомлення № 8
Я тут недавно...
Рейтинг: 1
користуюсь різними перекладачами.
kom_adm Дата: Пн, 21.01.2008, 23:30 | Повідомлення № 9
Ветеран спілкування
Quote (LAM85)
користуюсь різними перекладачами.

Це як?
ihor_hontar Дата: Вт, 22.01.2008, 10:24 | Повідомлення № 10
Досвідчений вчитель
Рейтинг: 13
Quote (Newbie)

Практично ми з Вами, Newbie, сусіди. В нашій школі проблему російської мови вирішили. По проханюю батьків введено в середній класах факультатив, бо діти не можуть читати твори зарубіжних класиків, оскільки більшості цих творів, в оигіналі, надруковані росфйською мовою. І блюс комп'терну проблему знято.
KulAlex Дата: Вт, 22.01.2008, 10:36 | Повідомлення № 11
Знаток програмування
Нагороди: 6
Рейтинг: 19
Я представник м. Хмельницький, то проблем з російською мовою взагалі немає, оскільки в місті дуже багато людей розмовляють російською. Навпаки, спробував поставити українозовані програми, виникли проблеми і в мене і в учнів, привикли до російських варіантів.

В нас в ліцеї російської мови не вивчають, хоча є школи в яких вивчають, в моєї дочки учениці 2 класу є факультатив з російської мови. Я сам не розмовляю, не пишу і не люблю російську мову, але щодо компютерної техніки, то я тут за російську мову.

Відредаговано: KulAlex - Вт, 22.01.2008, 10:44
W-w-W Дата: Чт, 31.01.2008, 10:47 | Повідомлення № 12

Нам разом з програмним забезпеченням прийшов і українізатор, спочатку як встановили ніби нормально, а потім почалось: одне слово українське друге російське, тож я його видалив щоб не бачити на пк суржик
Sasyk Дата: Чт, 31.01.2008, 18:09 | Повідомлення № 13
знаток тестуючих систем
Рейтинг: 9
Я вважаю, що софт повинен бути російськомовний...
Є ж якісь регіональні стандарти... А те що російську мову не вивчають - це дуже погано...
Я не говорю, що багато користі від її вивчення, але все ж таки...
От росіяни майже не розуміють української, а ми їх розуміємо, це ж класно!!!
Україномовного софту, як такого не буде ніколи, тому що ринок малий...

Добавлено (31.01.2008, 18:09)
---------------------------------------------

Quote (WWW)
одне слово українське друге російське

Це точно biggrin
Newbie Дата: Чт, 31.01.2008, 19:16 | Повідомлення № 14
Хелпер
Нагороди: 9
Рейтинг: 91
Quote (Sasyk)
Україномовного софту, як такого не буде ніколи, тому що ринок малий...

не згодна абсолютно!!! ринок України - дуже великий, і будь-яка компанія з радістю сюди йде. але проблема у нас самих - у тому, що не купуємо ліцензійне, у тому, що нам байдуже якою мовою програмка, бо ж все-рівно крекнута, та ще й крекнуто-русифікована...
аналогічно було із фільмами - крику багато, що дублювання українською невигідно нашим прокатним компаніям, бо їх змушують це фінансувати. а виявляється, це фінансує виробник фільму! просто це буде в обхід нині діючих схем...
чомусь для скажімо латвійської мови передбачено "language pack", не думаю, що українців менше wink

Quote (Sasyk)
А те що російську мову не вивчають - це дуже погано...

а з цим погоджуюсь! знати ще одну мову ніколи не завадить! а в наших умовах вивчити російську порівняно легко (ну наприклад порівняно з німецькою чи китайською) - бо є багато джерел, програм, книг і т.д. тому досить якогось факультативу і діти вловлять мову, бо зараз (у Львові наприклад) як читають діти російською краще не чути smile
W-w-W Дата: Вт, 05.02.2008, 12:35 | Повідомлення № 15

Як не крути, а українізація програм це велика проблема в нашій державі, хотілось би щоб на цей аспект держава звернула увагу. Хоча про що я говорю, коли в Україні неможуть вирішити, яка державна мова: російська чи українська.
Форум інформатиків » РОЗДІЛ V: ПРОГРАМНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ » 5.1 Програмне забезпечення для роботи в школі » Використання українських програм в школах (як Ви долаєте проблему українізації програм в школі?)
  • Сторінка 1 з 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2022.