Ср, 13.12.2017, 11:10
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 1 з 11
Модератор форуму: Ktara, НІКОЛЯ, Bandalak, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ V: ПРОГРАМНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ » 5.1 Програмне забезпечення для роботи в школі » Windows SteadyState (за чи проти)
Windows SteadyState
piktor Дата: Ср, 13.10.2010, 22:01 | Повідомлення № 1
Активний учасник
Нагороди: 1
Рейтинг: 19
Маю в кабінеті 13 учнівських комп'ютерів, перед навчальним роком повстановлював, поналаштовував. Але, рано чи пізно, вилізли різні косяки, наприклад проблема при заході на gmail та деяких інших сайтах - вивалює повідомлення про помилку в скриптах. Комп'ютери захищені Shadow Defender, мусив усі 13 знімати із захисту і колупати налаштування файрволу (влітку оновив Мозілу та ще деякі софти, Аутпосту, бачите, це видалося підозрілим і він щемив зв'язок браузера зі своїми-ж плагінами та JRE).
Альтернативний варіант, що я розглядаю - сабж, яким можна не ставити диски в тінь, проте заборонити учнівським акаунтам виконання всіх програм, окрім тих, що живуть у windows та program files (є там така опція). Тобто, вірус не запуститься, доки не потрапить у вищезгадані теки, а туди він не потрапить, бо системою прав не дано.
Для того, щоб щось довстановити, достатньо залогінитися адміном (NetSupport дозволить це зробити в два кліки на всіх машинах), для якого, звісно, таких обмежень не буде. Ну і для підстраховки - акронісовський образ, хоча, сподіваюся, часто ним користуватися не доведеться.
Підозрюю, що такі обмеження можливо зробити стороннім твікером, або іншим бубном, але ніде не бачив.

Ваші думки з цього приводу?

Додано (13.10.2010, 22:01)
---------------------------------------------
Десь я вже писав, що поставив знайомій вчительці, пропрацювало таке півтора семестри, не скаржиться.

НІКОЛЯ Дата: Ср, 13.10.2010, 23:23 | Повідомлення № 2
Знавець вірусів
Нагороди: 17
Рейтинг: 201
Quote (piktor)
Тобто, вірус не запуститься, доки не потрапить у вищезгадані теки

Невірно. Вірус може загрузитись ще до загрузки ОС це і є РЕ -віруси які грузяться в ОЗУ і такого добра хватає.
Для деяких випадків допомагає тільки низький формат а для деяких з модифікованих тільки нуль вінта спецсофтом. Можу даже поспорить з вами що включити в образ Акроніса архівацію МВР вам навідь на думку неспадало.
swetikccc Дата: Ср, 13.10.2010, 23:36 | Повідомлення № 3
Ветеран спілкування
Нагороди: 28
Рейтинг: 380
Quote (НІКОЛЯ)
Можу даже поспорить з вами що включити в образ Акроніса архівацію МВР вам навідь на думку неспадало.

Нічого страшного, востанове типовий МВР
НІКОЛЯ Дата: Ср, 13.10.2010, 23:41 | Повідомлення № 4
Знавець вірусів
Quote (swetikccc)
Нічого страшного, востанове типовий МВР

Харашо якщо відновить без косяків. ;) Ну Акронісом надійніш.
mudrak Дата: Чт, 14.10.2010, 12:48 | Повідомлення № 5
Активний учасник
Нагороди: 3
Рейтинг: 46
Це все добре, але ж тема названа Windows Steady state, і я сподівався саме про цю програмку тут почитати. Вона, мені здається, і є якраз аналогом Shadow, тільки ліцензійним, від Microsoft, для ліцензійних же користувачів. Я особисто звик до Shadow, але ж не всі мають на нього ліцензію, а Steady State безкоштовна, при умові що вікна ліцензійні... добре було б дізнатися думки користувачів саме Steady State ... чи ніхто не боїться перевірок на ліцензійність?
НІКОЛЯ Дата: Чт, 14.10.2010, 13:54 | Повідомлення № 6
Знавець вірусів
Quote (mudrak)
чи ніхто не боїться перевірок на ліцензійність?

Вже прокатана тема кряк валідності і ставте що завгодно з офсайта все піде ;) якшо хочете ось ліки від жадібності Мєлкософта http://depositfiles.com/files/nrnxjvis3 ;) Тіки антивіруску виключіть. Це не вірус. Якщо ви правда небїтесь B)
piktor Дата: Чт, 14.10.2010, 17:35 | Повідомлення № 7
Активний учасник
Рейтинг: 19
НІКОЛЯ, я вашої думки не зрозумів. Щоб запускатися із MBR - туди треба ще потрапити. Для цього треба (вірусу) запуститися на даному комп'ютері. А запускаються лише програми з двох вказаних папок, куди учень не має права писати.

Додано (14.10.2010, 17:35)
---------------------------------------------
P. S. А валідатор спробую у віртуальній машині.

Yura_Shrol Дата: Чт, 14.10.2010, 22:22 | Повідомлення № 8
Знаток супутникового інету
Рейтинг: 45
Windows SteadyState встановлена майже рік. Політ нормальний. Стоїть в режимі захисту системного диска. Документи учнів на іншому диску. З плюсів програми - після підстройки, з під адміністратора, при виході спитає чи зберігати зміни чи ні.
Форум інформатиків » РОЗДІЛ V: ПРОГРАМНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ » 5.1 Програмне забезпечення для роботи в школі » Windows SteadyState (за чи проти)
Сторінка 1 з 11
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.