Чт, 17.08.2017, 02:36
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 7 з 10«125678910»
Модератор форуму: Ktara, НІКОЛЯ, Bandalak, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ V: ПРОГРАМНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ » 5.1 Програмне забезпечення для роботи в школі » Електронний журнал для шкіл (Зручний веб-портал для фіксації успішності учнів)
Електронний журнал для шкіл
Ktara Дата: Нд, 05.12.2010, 20:35 | Повідомлення № 91
Перспективна вчителька
Нагороди: 36
Рейтинг: 275
mio, смотря для чего Вам велосипед нужен. По городу ездить на горном велике, или все же если горный - то в горы с ним и лезть :)
Scorpion Дата: Пн, 14.03.2011, 14:42 | Повідомлення № 92
Часто заходить...
Нагороди: 0
Рейтинг: 16
Відповідно до Закону України „Про основні засади розвитку інформаційного суспільства в Україні на 2007-2015 роки", на виконання Указу Президента України №926/2010 від 30.09.2010 року „Про заходи щодо забезпечення пріоритетного розвитку освіти в Україні" та згідно наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України №1302 від 28.12.2010 р. в Україні з метою створення сучасної інформаційно-комунікаційної інфраструктури та, підвищення якості навчального процесу має бути реалізований проект електронний Щоденник.uа" (www.shodennik.ua) в кожному загальноосвітньому навчальному закладі.
Просимо Вас призначити працівника відповідального за внесення інформації на сайт. Відповідальному працівнику необхідно внести інформацію про ЗНЗ за вищевказаною веб-адресою. Доступ з систему вчителів, учнів, батьків здійснюється за спеціальним кодом, отриманим в освітній установі.
Використання послуг даного сайту є безкоштовним.

Щось у мене немає бажання вносити туди купу інформації!
А Ви уже внесли інформацію про свій навчальний заклад???
І взагалі, кому це потрібно????

Відредаговано: Scorpion - Пн, 14.03.2011, 14:44
Ktara Дата: Пн, 14.03.2011, 14:59 | Повідомлення № 93
Перспективна вчителька
[admin] Scorpion, надалі, при створенні теми, користуйтесь пошуком [/admin]
gry Дата: Пн, 14.03.2011, 17:50 | Повідомлення № 94
Наполегливий учасник
Нагороди: 2
Рейтинг: 100
Quote (Scorpion)
Щось у мене немає бажання вносити туди купу інформації! А Ви уже внесли інформацію про свій навчальний заклад??? І взагалі, кому це потрібно????

Проект гарний, але якщо це все ляже знову ж на плечі вчителя інформатики - то я перший від нього відмовлюся. Необхідна ще одна штатна одиниця, щоб інформація відображалася вчасно, якісно. (Вчителям-предметникам і так вистачає роботи крім занесення оцінок в електронний щоденник)
swetikccc Дата: Пн, 14.03.2011, 21:25 | Повідомлення № 95
Ветеран спілкування
Нагороди: 23
Рейтинг: 336
Quote (gry)
(Вчителям-предметникам і так вистачає роботи крім занесення оцінок в електронний щоденник)

Кожен вчитель повинен вносити свої оцінки, і я думаю що для цього хвилин 20 вистачить.
Вносити і відповідати за їх достовірність.
tipo4ek Дата: Пн, 14.03.2011, 23:23 | Повідомлення № 96
Тут живе...
Рейтинг: 3
Quote (swetikccc)
Кожен вчитель повинен вносити свої оцінки, і я думаю що для цього хвилин 20 вистачить.

Ага, я вже представляю:"Володимире Володимировичу, ну це ж лише 2-3 хвилини для Вас, а мені сидіти хвилин 20, може Ви швиденько занесете??7" B)

і так по 10 раз на день............ B)
треба буде придумати завдання собі в майстерні.... хай в інформатиці без мене розбираються :)

piktor Дата: Пн, 14.03.2011, 23:55 | Повідомлення № 97
Активний учасник
Нагороди: 1
Рейтинг: 19
Quote (Ktara)
По городу ездить на горном велике, или все же если горный - то в горы с ним и лезть

Ага, знаємо ми ці горні ашанбайки. :)
mudrak Дата: Вт, 15.03.2011, 19:55 | Повідомлення № 98
Активний учасник
Нагороди: 3
Рейтинг: 32
Quote (Scorpion)
Щось у мене немає бажання вносити туди купу інформації!

Це щось типу "Ви маєте право на мовчання, все що ви скажете може бути використане проти вас..." Проект цікавий: і тобі зв'язок з батьками, і навчання на випадок карантину, і яка-не-яка а таки "гласність" (вивісив оцінки в інтернет якомусь "оболтусу" і спробуй їх потім поміняй коли батьки прийдуть (інколи з "проханнями" а інколи й "cum gladiis et fustsibus")). Але один великий мінус - лишня неоплачувана робота (і це тоді коли і так пообтинали все (в сенсі зарплати) по самі...). А тут іще весна, і вся наша сільська інтелігенція кинеться заробляти на життя (як сказав поет - "за сапку і в квітник"). Одним словом - я хоч і за, а поки не заставлять в цьому участі брати не буду ( а знаючи нашого директора можу сказати що він буде відбрикуватися від цієї "гласності" до останнього.
dpi Дата: Ср, 16.03.2011, 09:26 | Повідомлення № 99
Досвідчений вчитель
Нагороди: 1
Рейтинг: 39
Назначил в каждом классе пару "желающих" учеников, пообещал им 12 балов (двоечников не назначайте) и пусть разбираются. Не грузите себя и учителей. Классные руководители ответственные за свой класс, за информацию.
NataliyG Дата: Ср, 16.03.2011, 09:44 | Повідомлення № 100
Активний учасник
Нагороди: 2
Рейтинг: 37
Quote (tipo4ek)
Ага, я вже представляю:"Володимире Володимировичу, ну це ж лише 2-3 хвилини для Вас

За сучасним положенням про атестацію кожен вчитель який відповідає кваліфікаційній категорії "спеціаліст" і вище, в своїй роботі використовує ІКТ, "Використовує а не володіє", про що доречі йому в атестаційній картці і записують...
swetikccc Дата: Ср, 16.03.2011, 12:02 | Повідомлення № 101
Ветеран спілкування
Нагороди: 23
Рейтинг: 336
Я піднімав питання про відповідальність наданої інформації.
Наприклад.
Хто нестиме відповідальність про невідповідність оцінок на сайті і в журналі.
Батьки ж наприклад, будуть орієнтуватися по сайту. ))))

Ось Вам і аргументація про відмову занесення поточної інформації.

А для занесення стартової можливий і варіант пана dpi

mouse Дата: Ср, 16.03.2011, 16:39 | Повідомлення № 102
Ветеран спілкування
Нагороди: 4
Рейтинг: 62
Почав трохи заповнювати свої предмети своїми студентами та їх оцінками.
Мені навіть подобається.
selena Дата: Чт, 05.05.2011, 15:34 | Повідомлення № 103
Новий користувач
Рейтинг: 0
[admin]Надалі розміщуйте інформацію у відповідній темі, інакше повідовлення будуть видалені
Також прохання розміщувати повну інформацію про те, що цей проект є на платній основі[/admin]
ТОВ "Компанія "Дієз-продукт" і організація ФО-П Шевчук В.В. створила у 2009 році глобальну інформаційну систему "UNIS. Електронний журнал" та інтернет портал "Моя школа".

Універсальна Національна Інноваційна Система UNIS (свідоцтво № 29948 від 19.08.2009 р.), модуль "Електронний журнал" – інформаційна система локалізована в навчальному закладі з можливістю відображення даних на порталі «Моя школа» для фіксації, аналізу, та зберігання даних щодо успішності учнів, домашніх завданнь, обміну повідомленнями між учнями, батьками, учителями, адміністрацією, фахівцями навчального закладу. Забезпечує окремий сайт для школи з конфіденційним доступом до персональних даних.

sahyc Дата: Ср, 12.10.2011, 23:12 | Повідомлення № 104
Прописаний назавжди
Рейтинг: 6
Щось я не бачу в цій гілці обговорення про реалізацію та необхідність використання ресурсу Щоденник
Ktara Дата: Ср, 12.10.2011, 23:17 | Повідомлення № 105
Перспективна вчителька
тут обсуждаются все электронные учебники. В том числе и тот, который Вас интересует. А надо ли его использовать каждый решает сам, исходя из своих целей. Кто-то пользуется, кто-то нет. У кого-то есть собственные разработки
Форум інформатиків » РОЗДІЛ V: ПРОГРАМНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ » 5.1 Програмне забезпечення для роботи в школі » Електронний журнал для шкіл (Зручний веб-портал для фіксації успішності учнів)
Сторінка 7 з 10«125678910»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.