Сб, 10.12.2022, 06:30
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

 
зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Модератор форуму: Ktara, НІКОЛЯ, Bandalak, volevikt  
Форум інформатиків » РОЗДІЛ V: ПРОГРАМНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ » 5.1 Програмне забезпечення для роботи в школі » Електронний журнал для шкіл (Зручний веб-портал для фіксації успішності учнів)
Електронний журнал для шкіл
alex Дата: Вт, 18.08.2009, 18:51 | Повідомлення № 16
Активний учасник
Повідомлень: 586
Нагороди: 1
Рейтинг: 17
Quote (dpi)
Такая программа для школы обойдется более 2000 тыс грн.

Деталі придбання софта Пасіховим мені не відомо. Точно знаю, що за програму було заплочено.
А для батьків ця послуга безкоштовна.
pasichov Дата: Вт, 18.08.2009, 23:41 | Повідомлення № 17
Наполегливий учасник
Повідомлень: 946
Нагороди: 3
Рейтинг: 70
1. Те, що розроблено та впрваджено у нас - це не тільки електронний журнал.
Інтерактивна система підтримки життєдіяльності навчального закладу http://ios.eu.vn.ua/ (створена на основі придбаної в компанії РООС (Росія) програми «NetШкола 2.хх». З дозволу та в співпраці з розробниками власними силами проведено локалізацію системи українською мовою та адаптацію до українського освітнього законодавства, створено додаткові модулі, що суттєво розширюють можливості системи. Система дозволяє багатьом установам освіти користуватися єдиною базою даних, в якій для кожної установи виділено свій сегмент. Таким чином можливо побудувати спільне ІОС регіону (району, міста, області);

http://ios.edu.vn.ua , яке автоматизує організацію навчального процесу, (ведення електронних журналів, всієї шкільної документації, комунікацію з батьками та учнями). Доступ до IOS організовано через мережу Інтернет,

Використовуючи IOS, ФМГ№17 та інші навчальні заклади регіону можуть:

• адміністрація закладу отримує можливість вести всю службову документацію та генерувати всі передбачені нормативними документами звіти органам управління з можливістю їх переносу на паперові носії

• адміністрація закладу отримує можливість супроводжувати навчальний план, розклад, педагогічне навантаження учителя;

• учителі отримують можливість ведення електронного журналу, створення навчальних курсів для дистанційної підтримки традиційних форм навчання, організації самостійної роботи учнів та її оцінювання, листування з учнями та батьками засобами системи;

• учитель, маючи обладнаний комп'ютерним модулем робоче місце, має доступ не лише до ІОС, а й до Iнтернету, отримує можливість використання на уроках навчальні модулі, а також використовуючи проектор або демонстраційний телевізор чи монітор, проводити мультимедійні уроки;

• учні отримують можливість контролювати свої навчальні досягнення, виконувати завдання, отримані від учителя в межах проходження навчального курсу, що створений учителем, отримує можливість спілкування з учителями в межах системи;

• батьки отримують можливість контролювати навчальні досягнення учня через Інтернет, контролювати об'єми домашніх та індивідуальних завдань, спілкуватися з учителями та адміністрацією закладу.

Система РЕАЛЬНО впроваджена і працює 2 останні роки в ПОВНОМУ ОБСЯЗІ і повністю БЕЗКОШТОВНО для батьків. Учителі виставляють оцінки в електронний журнал прямо на уроках, так як і в звичайний, маючи автоматизоване робоче місце. Це зовсім не займає часу. Навпакаи, останнім часом є тенднція, коли учитель веде електронний журнал, а тоді, роздрукувавши сторінку раз в тиждень, а то і два, переносить оцінки в паперовий, за що отримує зауваження від завуча... Учитель, який регулярно веде такий е-журнал, спеціальним наказом отримує 3 додаткових дні до відпустки. Звичайно, інколи залучають учнів, особливо до висталяння оцінок за контрольні та заліки. Я роблю, як заст.директора, раз в тиждень моніторинг стану журналів (це займає...30 с, генерується звіт) і вивішую роздруківку по кожному учителю\класу\журналу в учительській
В початковій школі залучають батьків. Спочатку, звичайно, не всі сприйняли з ентузіазмом, але при РАЛЬНОМУ використанні батьками одразу відчули "вигоду" і змінили свою позицію.

Відредаговано: pasichov - Вт, 18.08.2009, 23:44
selena Дата: Пт, 21.08.2009, 10:33 | Повідомлення № 18
Новий користувач
Повідомлень: 6
Нагороди: 0
Рейтинг: 0
Quote (alex)
Деталі придбання софта Пасіховим мені не відомо. Точно знаю, що за програму було заплочено.
А для батьків ця послуга безкоштовна.

Адміністрація школи сама вирішує, хто буде оплачувати програму. на думку розробників збирати з батьків по три гривні на місяць логічніше, ніж отримувати усю суму просто зі школи, але принципіального значення це не має.

Quote (awpriss17)
А нам інші пропонують навпаки - за які кошти взявся софт у автора - невідомо, але всім іншим потрібно за це платити...
Це вже схоже і на не зовсім юридично чисті речі...
Тобто явно проглядається намагання зробити власний бізнес на освіті.

По-перше "софт у автора" був розроблений самим автором, точніше групою спеціалістів.
Поясніть, будь ласка, що може бути юридично нечистого у розробці програмного забезпечення, отримання авторських прав. а потім реалізації його в навчальних закладах?
Раніше я вже давала посилання на сайт міністерства освіти, де представлені безкоштовні програми для навчання. Так, такі програми дійсно є. Але користуватись ними м'яко кажучи незручно. Технологічний прогрес потребує затрат, і це не порушення закону, а закон розвитку.

pasichov, система, яку пропонуємо ми, має той же набір переваг. Але, як я вже згадувала, ця система також вирішує проблему передачі даних на сервер: для внесення оцінок непотрібне постійне з'єднання з інтернетом. Справді, якщо брати "ідеальний варіант" школи, яка має ПК у кожному класі, потужну локальну систему, і кожний викладач якої володіє ПК хоча б на рівні користувача - проблема здається зникає. Але на жаль, таких ідеальних шкіл поки що дуже мало, і розраховувати систему лише на них не варто. А для впровадження Електронного журналу достатньо в принципі і одного комп'ютера та одного адміністратора. Для внесення оцінок існують зручні формуляри - викладач просто двічі виставляє оцінку, в журнал і в форму. Внесення оцінок в б/д і додавання на сайт займає півгодини на день, і це при тому, що посада адміністратора Електронного журналу передбачається проектом. Просто ми пропонуємо проект, який реально реалізувати у будь-якій школі, потрібно лише хоча б один комп'ютер і бажання співпраці. Ми реально оцінюємо стан шкіл України і пристосовуємо нашу розробку до зовнішніх умов. А взамін ми пропонуємо переваги для всіх, хто пов'язаний із навчальним закладом:

- Для вчителів та адміністрації
Електронний журнал для школи – це надійний та зручний спосіб ведення даних щодо успішності та пропусків занять учнів. Легке занесення оцінок дозволить швидко інтегрувати інформаційну систему електронного журналу у навчальний процес, а інтуїтивно-зрозумілий інтерфейс зробить користування системою зрозумілою для кожного фахівця. У разі використання електронного журналу можливість втрати даних чи „зникнення” шкільного журналу повністю виключені, а найважливіша інформація буде надійно зберігатись у електронному вигляді. Крім того, Електронний журнал значно полегшить виведення статистичних даних, оскільки загальний рейтинг та середня оцінка успішності учня та класу з кожного предмету будуть вираховуватись автоматично. Програмний комплекс допоможе швидко формувати відповідні звіти адміністрації освітнього закладу.
- Для класних керівників
Електронний журнал стане незамінним помічником класних керівників. Відтепер їм не потрібно буде витрачати години на пошук зв’язку з батьками учнів – достатньо буде хвилини для написання особистого повідомлення. Контроль успішності та поведінки класу якісно зміниться. Миттєвий доступ до даних оцінювання надасть класному керівнику повну картину успішності класу, а можливість залишати повідомлення як особисті, так і для всього класу (школи) вирішить проблему донесення важливої інформації до учнів та їхніх батьків. Слідкувати та керувати усіма подіями у класі стане просто і це зекономить вчителям час для творчої роботи з учнями.
- Для батьків
Електронний журнал – це спокій та інформованість для батьків. Це можливість завжди бути в курсі шкільних подій та слідкувати за успішністю та відвідуванням школи дитиною, не виходячи з дому. Відтепер для того, щоб дізнатись розклад, оцінки, ознайомитися з оголошеннями чи можливими ускладненнями, батькам не знадобиться „виловлювати” щоденник, який чомусь постійно зникає, чи витрачати свій час на похід до школи. Уся необхідна інформація стане доступною на сайті електронного журналу школи, а запаролений доступ унеможливить витік конфіденційної інформації. Батьки зможуть контролювати навчання дитини, спілкуватись онлайн з вчителями та адміністрацією школи та навіть приймати участь у віртуальних батьківських зборах. Електронний журнал повністю вирішує проблему достовірнсті даних, які отримують батьки учнів.
- Для учнів
Електронний журнал надає учням доступ до актуальної інформації щодо розкладу занять та важливих подій у школі. Учні також зможуть отримувати особисті повідомлення від вчителів та контролювати власні успіхи. З появою Електронного журналу учню не потрібно підходити до викладача кожен раз, коли він хоче подивитись свої оцінки за тему або за семестр – усі дані будуть доступні на сайті. Варто зауважити, що за бажанням школи можна змінювати періодичність оновлення даних. Нова інформація може поступати на сайт як одразу після внесення, так і оновлюватись наприклад раз на тиждень – для того щоб учні мали час для виправлення незадовільних оцінок та пропусків.

crackme Дата: Пн, 07.12.2009, 18:41 | Повідомлення № 19
Новий користувач
Повідомлень: 1
Нагороди: 0
Рейтинг: 0
А в Україні є такі журнали?
PanPete Дата: Пн, 07.12.2009, 19:00 | Повідомлення № 20
Наполегливий учасник
Повідомлень: 797
Нагороди: 1
Рейтинг: 45
Quote (crackme)
А в Україні є такі журнали?

Питання не зрозуміле. Що ви маєте на увазі? Наявність українізованого софту, чи приклади його практичного використання?


Відредаговано: PanPete - Пн, 07.12.2009, 19:02
Ktara Дата: Нд, 16.05.2010, 14:58 | Повідомлення № 21
Перспективна вчителька
Повідомлень: 4322
Нагороди: 38
Рейтинг: 391
у меня єлектронній журнал успеваемости, и по-моему ексель просто справляется с вычислением среднего бала :)
Для детей журнал находится в он-лайне, оценки могут пересмотреть в любой момент времени, там же увидеть свой средний бал.
natasav Дата: Ср, 09.06.2010, 11:02 | Повідомлення № 22
Новий користувач
Повідомлень: 5
Нагороди: 0
Рейтинг: 0
Quote (Ktara)
у меня єлектронній журнал успеваемости, и по-моему ексель просто справляется с вычислением среднего бала
Для детей журнал находится в он-лайне, оценки могут пересмотреть в любой момент времени, там же увидеть свой средний бал.

Каким образом ви виставляете оценки в журнал он-лайн?
Ktara Дата: Ср, 09.06.2010, 11:52 | Повідомлення № 23
Перспективна вчителька
Повідомлень: 4322
Нагороди: 38
Рейтинг: 391
В кабинете информатики есть компьютер и есть подключение к интернету. Захожу на страницу с он-лайн журналом и выставляю оценки. Это работает уже весь учебный год. Все довольны, всех устраивает. У детей только функция просмотра.
Если нет времени сделать самому, то есть организации которые предлагают подобные услуги кто за деньги (кто за большие, кто за маленькие), кто бесплатно, кто с большими функциональными возможностями, кто с меньшими.
Даже тут на форуме минимум три предложения подобных имеется
Bandalak Дата: Чт, 10.06.2010, 00:32 | Повідомлення № 24
Лідер форуму
Повідомлень: 6399
Нагороди: 45
Рейтинг: 291
Quote (Ktara)
Захожу на страницу с он-лайн журналом и выставляю оценки.

В республіці Молдова вже другий навчальний рік використовують книжковий електронний журнал. Це пристрій, що нагадує наші переглядачі електронних книг із чорнобілим дисплеєм вагою 650 гр., форматом 15х21 см..
The book electronic journal.
Вчителі мають доступ тільки кожен до своєї сторінки по відбитку пальця. Адміністрація школи та заврайоно мають доступ до усіх сторінок. Учні мають доступ тільки для читання і лише до деяких сторінок.
Щоб виправити поточну оцінку потрібно ввести відбитки пальців вчителя та завуча. Щоб виправити семестрову оцінку - потрібні відбитки вчителя та всієї адміністрації школи. Якщо даний вчитель на протязі семестру корегував більше п'яти оцінок, або якщо корегується річна оцінка - потрібний ще й відбиток пальця заврайоно!
Щодня звіти із журнала зливаються на спеціальний сайт, де батьки можуть побачити оцінки своєї дитини (доречі, тільки своєї дитини, до інших сторінок доступу у них немає).
Щодня вся інфа з журналу архівується на спеціальний накопичувач, для запобігання втрати даних.
Вартість цього чуда ворожої техніки - 600Є. Гарантія - 10 років! Розробник - Китай!
natasav Дата: Пт, 11.06.2010, 11:01 | Повідомлення № 25
Новий користувач
Повідомлень: 5
Нагороди: 0
Рейтинг: 0
Quote (Ktara)
Для детей журнал находится в он-лайне, оценки могут пересмотреть в любой момент времени, там же увидеть свой средний бал.

Каким образом можно выставить оценки в журнал в он-лайне????
Ktara Дата: Пт, 11.06.2010, 11:06 | Повідомлення № 26
Перспективна вчителька
Повідомлень: 4322
Нагороди: 38
Рейтинг: 391
Я не поняла вопроса.

Что имеется в виду под вопросом "каким образом?" Сама технология? Я описала выше - заходим - открываем - ставим оценку, набирая ее к клавиатуры

Если как создать журнал - то либо создаем сами (технологий несколько) либо пользуемся платными (бесплатными) предложениями

Конкретизируйте вопрос, пожалуйста

Oxana_cher Дата: Нд, 13.06.2010, 22:42 | Повідомлення № 27
Місцева кадра
Повідомлень: 398
Нагороди: 2
Рейтинг: 44
Bandalak, я была в командировке в Кишинёве как раз на презентации этого журнала. Штука обалденная!
А наши чиновники ни разу даже не выступили, дали понять что нам такой журнал и нафиг не нужен!
А я так не люблю писать ручкой.... ^_^
alex Дата: Пн, 14.06.2010, 01:04 | Повідомлення № 28
Активний учасник
Повідомлень: 586
Нагороди: 1
Рейтинг: 17
Quote (Oxana_cher)
А я так не люблю писать ручкой....

Поцікавтесь в Пасіхова. Вже давно функціонує електронний журнал.
Наскільки він кращий за Китайський сказати не можу. Буду з ним працювати з
наступного року. Але безкоштовний та апробований.
serbor Дата: Пн, 14.06.2010, 01:14 | Повідомлення № 29
Наполегливий учасник
Повідомлень: 946
Нагороди: 2
Рейтинг: 46
Quote (alex)
Вже давно функціонує електронний журнал

Где можно с ним познакомиться?
Oxana_cher Дата: Пн, 14.06.2010, 08:22 | Повідомлення № 30
Місцева кадра
Повідомлень: 398
Нагороди: 2
Рейтинг: 44
Quote (alex)
Вже давно функціонує електронний журнал.

Это отдельное устройство или просто программа для ПК?
Форум інформатиків » РОЗДІЛ V: ПРОГРАМНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ » 5.1 Програмне забезпечення для роботи в школі » Електронний журнал для шкіл (Зручний веб-портал для фіксації успішності учнів)
Пошук:


© Форум інформатиків України, 2007-2022.