Пн, 18.06.2018, 08:22
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

• Сторінка 11 з 11
  • «
  • 1
  • 2
  • 9
  • 10
  • 11
Модератор форуму: Ktara, НІКОЛЯ, Bandalak, volevikt  
Форум інформатиків » РОЗДІЛ V: ПРОГРАМНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ » 5.1 Програмне забезпечення для роботи в школі » Електронний журнал для шкіл (Зручний веб-портал для фіксації успішності учнів)
Електронний журнал для шкіл
mudrak Дата: Нд, 21.01.2018, 12:39 | Повідомлення № 151
Наполегливий учасник
Нагороди: 4
Рейтинг: 68
Цитата TYP ()
Роздавати батькам apk файл і вчити їх встановлювати на свій телефон - клопоту буде ще того ж.
Так ото ж! :) . ..Але, поки Ви читали мій попередній пост, я вже створив такий апк для однієї учениці (вчительське дитя), спробую завтра переконати маму ним користуватись. А налаштування конфіденційності там ніби прості - надаєте доступ для перегляду - сайт формує лінк, несете його на  http://web2apk.com/ і далі все як там підказують...На моєму смартфоні працює, і зміни відображаються і не висне-глючить...потрібна практика.
fox11 Дата: Нд, 11.02.2018, 10:35 | Повідомлення № 152
Прописаний назавжди
Нагороди: 3
Рейтинг: 56
Цитата TYP ()
Підправив....
Появились трудности, написал в ОП, помогите.
mudrak Дата: Нд, 11.02.2018, 11:48 | Повідомлення № 153
Наполегливий учасник
Нагороди: 4
Рейтинг: 68
Цитата mudrak ()
...потрібна практика.
Попрактикувався...В принципі, мороки не багато, але є свої ньюанси.

1. Загальні оголошення доводиться писати кожному окремо, а це час. В принципі, це основний недолік, якщо якось можливо організувати "пакетне" редагування документів (Іваненко, Пертренко, Сидоренко - хімія-2), то справа піде швидше.

2. Дуже здивувало, що в переважної кількості батьків телефони типу "Альо Барышня", в той час як їх чада жонглюють такими смартфонами, які я собі пожлобився купити. Так що, здебільшого, ситуація принципово не змінилася, приходить учень додому і батьки вимагають щоденник (а мали б уже зустріти поінформованими, як би сказали в давньому Римі cum gladiis et fustibus ;) ).
До речі, я собі задумав, що першому учневі, який здогадається підробити такий щоденник, поставлю 12 з інформатики, а батькам, потрібно буде наголосити, що справжні щоденники - це лише отримані від мене.
TYP Дата: Чт, 15.02.2018, 20:50 | Повідомлення № 154
Прописаний назавжди
Нагороди: 6
Рейтинг: 58
До уваги тих, хто пробує Електронний журнал. Були виправлені деякі помилки у роботі. (Учні не відображались при поділі на групи.) Завантажте архів заново. 
Якщо у когось виникають проблеми у роботі, велике прохання повідомити про них. Дякую!
Форум інформатиків » РОЗДІЛ V: ПРОГРАМНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ » 5.1 Програмне забезпечення для роботи в школі » Електронний журнал для шкіл (Зручний веб-портал для фіксації успішності учнів)
  • Сторінка 11 з 11
  • «
  • 1
  • 2
  • 9
  • 10
  • 11
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2018.