Сб, 18.11.2017, 12:17
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 10 з 10«128910
Модератор форуму: Ktara, НІКОЛЯ, Bandalak, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ V: ПРОГРАМНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ » 5.1 Програмне забезпечення для роботи в школі » Електронний журнал для шкіл (Зручний веб-портал для фіксації успішності учнів)
Електронний журнал для шкіл
TYP Дата: Ср, 16.08.2017, 12:30 | Повідомлення № 136
Прописаний назавжди
Нагороди: 5
Рейтинг: 37
Як кажуть: "Мрії збуваються!"
І моя мрія отримати сматрфон для свого ел. журналу майже здійснилась. Фокстрот провів акцію "Ніч знижок!". І я мріючи про смартфон поліз у розділ мого улюбленого бренда. І мені майже вдалось. Але дзвінок оператора з повідомленням про "технічну" помилку і про те, що ця модель не брала участі....... Чи може вони навмисне сказали про помилку....??? Ну щоб я відмовився......????
mudrak Дата: Ср, 16.08.2017, 20:38 | Повідомлення № 137
Активний учасник
Нагороди: 3
Рейтинг: 36
Підзаголовок усіх акцій - "На тобі, небоже, що мені не гоже". А коли справді пропонується щось путнє, то ті, купують  за таку знижку, або "свої люди" або мають контракт на "відтанцвання" всієї вартості рекламою магазину. Іншим - "технічні помилки", "товар закінчився" і.т.д.і.т.п.
Jokerz Дата: Ср, 16.08.2017, 22:37 | Повідомлення № 138
Хостер
Нагороди: 4
Рейтинг: 102
Чистой воды маркетинг по украински
Форум інформатиків » РОЗДІЛ V: ПРОГРАМНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ » 5.1 Програмне забезпечення для роботи в школі » Електронний журнал для шкіл (Зручний веб-портал для фіксації успішності учнів)
Сторінка 10 з 10«128910
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.