Нд, 22.07.2018, 06:14
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

• Сторінка 10 з 11
  • «
  • 1
  • 2
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • »
Модератор форуму: Ktara, НІКОЛЯ, Bandalak, volevikt  
Форум інформатиків » РОЗДІЛ V: ПРОГРАМНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ » 5.1 Програмне забезпечення для роботи в школі » Електронний журнал для шкіл (Зручний веб-портал для фіксації успішності учнів)
Електронний журнал для шкіл
TYP Дата: Ср, 16.08.2017, 13:30 | Повідомлення № 136
Прописаний назавжди
Нагороди: 6
Рейтинг: 58
Як кажуть: "Мрії збуваються!"
І моя мрія отримати сматрфон для свого ел. журналу майже здійснилась. Фокстрот провів акцію "Ніч знижок!". І я мріючи про смартфон поліз у розділ мого улюбленого бренда. І мені майже вдалось. Але дзвінок оператора з повідомленням про "технічну" помилку і про те, що ця модель не брала участі....... Чи може вони навмисне сказали про помилку....??? Ну щоб я відмовився......????
mudrak Дата: Ср, 16.08.2017, 21:38 | Повідомлення № 137
Наполегливий учасник
Нагороди: 4
Рейтинг: 68
Підзаголовок усіх акцій - "На тобі, небоже, що мені не гоже". А коли справді пропонується щось путнє, то ті, купують  за таку знижку, або "свої люди" або мають контракт на "відтанцвання" всієї вартості рекламою магазину. Іншим - "технічні помилки", "товар закінчився" і.т.д.і.т.п.
Jokerz Дата: Ср, 16.08.2017, 23:37 | Повідомлення № 138
Хостер
Нагороди: 7
Рейтинг: 146
Чистой воды маркетинг по украински
TYP Дата: Пт, 19.01.2018, 00:12 | Повідомлення № 139
Прописаний назавжди
Тепер можна завантажити для себе електронний журнал
novichok Дата: Пт, 19.01.2018, 09:37 | Повідомлення № 140
Прописаний назавжди
Нагороди: 8
Рейтинг: 116
Цитата TYP ()
архів порожній....
TYP Дата: Пт, 19.01.2018, 17:31 | Повідомлення № 141
Прописаний назавжди
Цитата novichok ()
архів порожній....
Підправив....
mul44 Дата: Пт, 19.01.2018, 20:32 | Повідомлення № 142
Досвідчений учасник
Рейтинг: 48
Цитата TYP ()
Дані передаються по по технології Ajax, а відтак не доводисться щоразу завантажувати купу зайвих бібліотек.
Bandalak Дата: Сб, 20.01.2018, 07:45 | Повідомлення № 143
Лідер форуму
Нагороди: 42
Рейтинг: 265
Цитата TYP ()

Скільки коштує повна версія?
TYP Дата: Сб, 20.01.2018, 09:25 | Повідомлення № 144
Прописаний назавжди
Архів - це і є повна версія. Зараз мало часу на розробку і тестування. Тому пробуйте, висловлюйте свої думки і побажання. Єдине за що можу попросити, скільки не жалко, так це за програму яка витягне з Курс Школа дані. Залишиться лише роздати вчителям паролі.

Додано (20.01.2018, 08:25)
---------------------------------------------
Спробуйте на демо. Там увесь існуючий функціонал. Напишіть на пошту і я надішлю пароль і логін.

Bandalak Дата: Сб, 20.01.2018, 11:49 | Повідомлення № 145
Лідер форуму
Нагороди: 42
Рейтинг: 265
У понеділок спробую.
Я так зрозумів, що заповнювати дані потрібно з комп'ютера - а дивитися батьки зможуть на смартфонах. Так?
TYP Дата: Сб, 20.01.2018, 12:48 | Повідомлення № 146
Прописаний назавжди
Зараз доступу батькам немає. Це з одногобоку пов'язано і з безпекою. Афішувати домен з журналом - це заклик до спроб його зламу. Почав писати відправку на ел. пошту, але наразі більше приділяю уваги CMS і тестовому модулю. Але класний керівник має доступ до оцінок свого класу по усім предметам.
Якщо з'являться зацікавлені і підтримають матеріально буде стимул допрацьовувати. Зараз цим журналом я отримав можливість ставити оцінку по факту, але при цьому завжди є можливість дитині перездати. Робив я його собі для уроків математики де не хотів витрачати час на журнал. А оцінки ставить з телефону. До речі є сервіс який створює програму браузер для вказаної адреси. Вона ставиться на Андроід і у мене повноекранний андроід додаток
Nicola Дата: Сб, 20.01.2018, 15:46 | Повідомлення № 147
Прописаний назавжди
Нагороди: 2
Рейтинг: 18
Цитата TYP ()
Кілька років тому підв'язав е-журнал  як піддомен до шкільного сайту. (розробка не моя в інтернеті знайшов). Оцінки можуть переглянути батьки по пін коду, можна відправляти на е пошту, або на мобільний батькам. Але при внесенні даних багато незручностей. Цікаво буде спробувати і Ваш.
TYP Дата: Сб, 20.01.2018, 20:12 | Повідомлення № 148
Прописаний назавжди
Цитата Bandalak ()
заповнювати дані потрібно з комп'ютера
Інтерфейс розробляв так, щоб, на мою думку було легко вносити оцінки з телефону (jQuery Mobile. Сторінка входу зроблена на Framework7, хотів переписати під нього, але на той час мій Е435 не потяг цю бібліотеку.  Тому я повернувся до jQuery. ). А ось календарне планування - зручніше з комп’ютера (Ctrl+C -> Ctrl+V). За допомогою сервісу web2apk.com можна створити apk додаток, що являє собою веб-браузер, але який заходить на вказаний Вами сайт і не має ніяких додаткових функцій. Встановлюємо в телефон і зовні маємо мобільний додаток.

Відредаговано: TYP - Сб, 20.01.2018, 20:30
mudrak Дата: Нд, 21.01.2018, 11:08 | Повідомлення № 149
Наполегливий учасник
Рейтинг: 68
При наявності батьків, які хочуть слідкувати за успіхами дітей, ( а не просто посилають в школу, як телят у череду) варіант з апк на смартфоні, здається, оптимальний. А журнал має бути максимально простим, в ідеалі - вигляд сторінки щоденника. .... То, може, простіше в гугл документах в екселі намалювати таку сторінку, та зробити з неї апк?
TYP Дата: Нд, 21.01.2018, 11:23 | Повідомлення № 150
Прописаний назавжди
Цитата mudrak ()
То, може, простіше в гугл документах в екселі намалювати таку сторінку, та зробити з неї апк?
Роздавати батькам apk файл і вчити їх встановлювати на свій телефон - клопоту буде ще того ж. А пошта є в кожному телефоні. Оцінку можна буде відправляти щодня або в кінці тижня формувати такий собі щоденник і відправляти батькам успіхи за тиждень.

З іншого боку таблиці на Google DRIVE вимагають додаткового налаштування конфіденційності

Відредаговано: TYP - Нд, 21.01.2018, 11:40
Форум інформатиків » РОЗДІЛ V: ПРОГРАМНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ » 5.1 Програмне забезпечення для роботи в школі » Електронний журнал для шкіл (Зручний веб-портал для фіксації успішності учнів)
  • Сторінка 10 з 11
  • «
  • 1
  • 2
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • »
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2018.