Чт, 17.08.2017, 02:44
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 1 з 10123910»
Модератор форуму: Ktara, НІКОЛЯ, Bandalak, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ V: ПРОГРАМНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ » 5.1 Програмне забезпечення для роботи в школі » Електронний журнал для шкіл (Зручний веб-портал для фіксації успішності учнів)
Електронний журнал для шкіл
selena Дата: Пт, 14.08.2009, 16:24 | Повідомлення № 1
Новий користувач
Нагороди: 0
Рейтинг: 0
Розроблений новий програмний комплекс для зручної фіксації та перегляду усієї важливої інформації про учбовий заклад! комплекс "Електронний журнал" складається з окремої програми для створення б/д та вебсайту, який дає доступ до успішності учнів та загальної інформації про заклад, учителів, розклад тощо. Вхід до сайту є конфіденційним, і різні права доступу (батько, учень, вчитель, куратор, адмін) дозволяють переглянути оцінки того чи іншого учня, отримати особисті повідомлення від учителя, ознайомитись з обявами та останніми шкільними подіями.
Це дійсно зручний спосіб фіксації даних який зробить вчителів, батьків та учнів ближче один до одного. Встановлення цієї програми надасть переваги як вчителям, які будуть мати усі журнальні та облікові дані під рукою і зможуть безпосередньо звертатись до батьків, так і батькам, які зможуть легко контролювати успішність учня (без "вирваних сторінок щоденника" та "виправлених" оцінок).

усіх бажаючих просимо завітати на сторінку демоверсії Електронного журналу за адресою http://moyashkola.com.ua/ (логін adm, пароль adm1), де можна протестувати функції програмного комплексу.

ми пропонуємо співпрацю у впровадженні Електронного журналу та гарантуємо значну частину прибутку тим, хто зацікавлений у партнерстві.

чекаю на відгуки усіх зацікавлених!!!

pasichov Дата: Сб, 15.08.2009, 09:07 | Повідомлення № 2
Наполегливий учасник
Нагороди: 3
Рейтинг: 70
Ми коритуємося подібною розробкою вже 3 роки в режимі реальної експлуатації. Функції аналогічні заявленим, плюс багато додаткових. (http://ios.edu.vn.ua). Зроблено нами за узгодженістю з розробниками на платформі Net School 2.0.
Досвід впроваадження показав, що поки в закладі не розбудована мережа з повноцінним доступом до ресурсу з кожного робочого місця учителя, заступника, директора, етс... і не буде знайдено механізм компенсації часових затрат учителя на ведення паралельно з паперовим, ще й електронного журналу - на результат годі сподіватися. Але якщо все це "побороти" - результат вельми позитивний.
НІКОЛЯ Дата: Сб, 15.08.2009, 10:04 | Повідомлення № 3
Знавець вірусів
Нагороди: 17
Рейтинг: 197
Quote (pasichov)
Досвід впроваадження показав, що поки в закладі не розбудована мережа з повноцінним доступом до ресурсу з кожного робочого місця учителя, заступника, директора

Справа в тому що дехто з учитилів як старшого покоління так і молоді фахівці навідь вордом користуватись не вміють, для таких доводиться літом проводити окремі заняття і ніде правди діти існує така проблема і в інших школах.

pasichov Дата: Сб, 15.08.2009, 19:00 | Повідомлення № 4
Наполегливий учасник
Quote (НІКОЛЯ)
Справа в тому що дехто з учитилів як старшого покоління так і молоді фахівці навідь вордом користуватись не вміють, для таких доводиться літом проводити окремі заняття і ніде правди діти існує така проблема і в інших школах.

Так, ця проблема дуже серйозна. Але найкащий спосіб її подолати - це КАТЕГОРЧНА відмова в допомозі з "комп'ютерним жебракуванням" - Допоможи те, Допоможи це... з одного боку і організація постійнодіючих курсів для учителів з другого. Кожну середу з 17-00 і "до сотаннього клієнта" іде навчання основам користування учителів, які приходять, і НІЯКИХ комп'ютерних послуг колегам!
І ще - введення в умови атестації (педрадою проголосували) екзамена на володвння комп'ютерм. Атестуєшся - здавай! (у нас є ще фаховий екзамен, але це інша тема). Хтось там колись давно намагався казати - незаконно... присаили дуже просто - педрада проголосувала....
Реально досяли стану, коли вчительки пенсійного віку спокійно працюють з документами. А коли поставили по компу на кожнийучительський стіл по кабінетм (хай старенькому) - то з Однокласників не виженеш... Ось тоді і єлектронний журнал запрацював.

Відредаговано: pasichov - Сб, 15.08.2009, 19:01
Newbie Дата: Сб, 15.08.2009, 19:31 | Повідомлення № 5
Хелпер
Нагороди: 9
Рейтинг: 91
Quote (НІКОЛЯ)

я думаю це не основний момент, який стримує розвиток електронного документообігу. якщо є бажання - то навчитись можна швидко (в обсязі, достатньому для цих задач). інша справа - навіщо це вчителю? як це полегшить його роботу? от коли буде очевидна користь, то і навчаться швиденько
НІКОЛЯ Дата: Сб, 15.08.2009, 20:33 | Повідомлення № 6
Знавець вірусів
Нагороди: 17
Рейтинг: 197
Quote (Newbie)
інша справа - навіщо це вчителю? як це полегшить його роботу? от коли буде очевидна користь, то і навчаться швиденько

З цим я згоден. Потрібно поставити перед фактом хотять не чи не хотять вивчити, а мусять. Тим паче що прктично нема що вчити це елементарне.

filnick Дата: Нд, 16.08.2009, 08:44 | Повідомлення № 7
Мудрий вчитель
Нагороди: 7
Рейтинг: 124
Quote (НІКОЛЯ)
Тим паче що прктично нема що вчити це елементарне.

Елементарно для того, хто працює за комп'ютером.
Якщо електронний журнал приходить замість паперового - справа піде швидко, якщо паралельно з паперовим, то буде тяганина.
pasichov Дата: Нд, 16.08.2009, 09:18 | Повідомлення № 8
Наполегливий учасник
Quote (filnick)
якщо паралельно з паперовим, то буде тяганина

100%. перевірено практикою. Але побороти можна і варто.
selena Дата: Пн, 17.08.2009, 18:02 | Повідомлення № 9
Новий користувач
pasichov, мені відомо про розробку, про яку ви говорите. Власне, мені приходилося стикатись з проблемою, коли це програмне середовище просто неможливо було встановити в школі, яка була зацікавлена в Електронному журналі.
Quote (pasichov)
Досвід впроваадження показав, що поки в закладі не розбудована мережа з повноцінним доступом до ресурсу з кожного робочого місця учителя, заступника, директора, етс... і не буде знайдено механізм компенсації часових затрат учителя на ведення паралельно з паперовим, ще й електронного журналу - на результат годі сподіватися.

Саме ця проблема і покликала нас створити зручнішу систему. Справа у тому, що програмне середовище, яке пропонується Net School, потребує потужних каналів передачі даних та веб сервера у школі. У зв'язку з цим і виникає проблема, про яку ви добре знаєте... Ми пропонуємо простіше у технологічному плані рішення проблеми. На комп'ютер у школі просто встановлюється програма, яка не потребує з'єднання з сервером, і може працювати автономно.

Додано (17.08.2009, 17:02)
---------------------------------------------

Quote (pasichov)

Для адміністрування електронного журналу достатньо одного вчителя. Зрозуміло, що якщо адміністрація школи та викладачі бажають, то дані можна вводити окремо у кожному класі.
Крім того механізм оплати обслуговування журналу предбачає, що частина коштів буде переказуватись адміністрації школи для оплати посади адміністратора Електронного журналу. Це вирішує проблему, про яку також згадував pasichov.
dpi Дата: Пн, 17.08.2009, 18:36 | Повідомлення № 10
Досвідчений вчитель
Нагороди: 1
Рейтинг: 39
Для рекламы не мешало бы вход на главную - свободный доступ в режиме просмотра для всех желающих, а дальше с паролем. Согласен сотрудничать.
alex Дата: Пн, 17.08.2009, 19:30 | Повідомлення № 11
Активний учасник
Рейтинг: 17
Quote (selena)
Ми пропонуємо простіше у технологічному плані рішення проблеми. На комп'ютер у школі просто встановлюється програма, яка не потребує з'єднання з сервером, і може працювати автономно.

Можливо я чогось не розумію. Але в мене виникло питання як працюючи автономно передавати інформацію батькам

Quote (selena)
механізм оплати обслуговування журналу

У Пасіхова ця послуга безкоштовна ( наскільки мені відомо)

У Вас же ще один бізнес проект, який передбачає затрат грошей з боку батьків.

filnick Дата: Пн, 17.08.2009, 23:23 | Повідомлення № 12
Мудрий вчитель
Нагороди: 7
Рейтинг: 124
Quote (selena)
Для адміністрування електронного журналу достатньо одного вчителя.

Цікаво, що ще встигатиме зробити такий "вчитель", який адмініструватиме порядку 40 класів занесених в електронний журнал?

Відредаговано: filnick - Пн, 17.08.2009, 23:23
selena Дата: Вт, 18.08.2009, 13:06 | Повідомлення № 13
Новий користувач
Quote (alex)
Можливо я чогось не розумію. Але в мене виникло питання як працюючи автономно передавати інформацію батькам

Для внесення даних достатньо використовувати автономну програму, яка не потребує постійного доступу в інтернет. Таким чином кожного разу для вводу оцінки непотрібно з'єднуватись із сервером. Достатньо раз на день імпортувати дані на сайт, де з ними зможуть ознайомитись батьки та усі бажаючі.

доречі, в одній з шкіл, де використовують електронний журнал, є практика оновлення даних лише раз на тиждень, і у цьому є свій сенс. Учні знають, що в них є тиждень, щоб виправити свої оцінки чи зауваження до того моменту, як про них дізнаються батьки :))

Quote (alex)
У Пасіхова ця послуга безкоштовна ( наскільки мені відомо)

У Вас же ще один бізнес проект, який передбачає затрат грошей з боку батьків.

alex, я сильно сумніваюся, що така послуга, як електронний журнал для школи може бути повністю безкоштовною, зважаючи на її відносно невелику розповсюдженість і значні витрати на супроводження.
У будь-якому разі, більшість безкоштовних педагогічних програмних засобів представлені на сайті //ostriv.in.ua/index.php?option=com_remository&Itemid=1341&func=selectcat&cat=4, створеному за участі міністерства освіти. Правда, працюють вони, як-то кажуть, "з приколами", але завантажити їх можно безкоштовно.

Ну а говорячи про затрати з боку батьків, ми встановлювали вартість Журналу із розрахунку, що кожен батько матиме сплатити за свою дитину 5-10 грн. одноразово (для встановлення журналу) і 3-5 грн. щомісяця (для супроводження). Вважаєте, це дуже велика сума? ))

Додано (18.08.2009, 12:06)
---------------------------------------------
filnick, я сама займалась внесенням даних. На внесення оцінок по всіх предметах для шости класів на 2 тижні (10 навчальних днів) я витратила 4 години. Якщо вважати,що адміністратору потрібно буде вводити дані раз на день, то в нього це займе біля години. І, як я вже говорила, ці часові витрати враховуються нашим проектом - адміністратору виплачується окрема платня за супроводження журналу після того, як ми дамо йому повні рекомендації.
Ну і ще до цього не забувайте, що дані може вносити будь-який вчитель (це вже залежить від рішення адміністрації школи та "продвинутості" самих викладачів). У такому разу викладачу буде достатньо скопіювати невеличкий файл та "скинути" його адміну для перевірки чи одразу для експортування на сайт.

Відредаговано: selena - Вт, 18.08.2009, 13:00
alex Дата: Вт, 18.08.2009, 13:55 | Повідомлення № 14
Активний учасник
Рейтинг: 17
Quote (selena)
я сильно сумніваюся, що така послуга, як електронний журнал для школи може бути повністю безкоштовною

Уточніть у П. Пасіхова ( ця послуга дійсно безкоштовна)

Quote (selena)
Вважаєте, це дуже велика сума?

Всяка велика сума це сума малих. Я Вас не осуджую. Це Ваша праця.
І користування послугою не є для всіх обовязковим. Колгосп справа добровільна.

Відредаговано: alex - Вт, 18.08.2009, 14:01
dpi Дата: Вт, 18.08.2009, 18:22 | Повідомлення № 15
Досвідчений вчитель
Рейтинг: 39
Quote (alex)
Уточніть у П. Пасіхова ( ця послуга дійсно безкоштовна)

Такая программа для школы обойдется более 2000 тыс грн.
Форум інформатиків » РОЗДІЛ V: ПРОГРАМНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ » 5.1 Програмне забезпечення для роботи в школі » Електронний журнал для шкіл (Зручний веб-портал для фіксації успішності учнів)
Сторінка 1 з 10123910»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.