Сб, 18.11.2017, 14:08
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 1 з 11
Модератор форуму: Bandalak, Ktara, НІКОЛЯ, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ ІХ: ІНТЕРНЕТ, МЕРЕЖІ, ХОСТІНГ » 9.8 Рубрика системного адміністратора » Перенос сайта, использование wget
Перенос сайта, использование wget
Jokerz Дата: Нд, 14.06.2009, 14:11 | Повідомлення № 1
Хостер
Нагороди: 4
Рейтинг: 102
Вообщем случилось так что клиент заказал перенос сайта, все бы было просто но тут подводные камни начались.

Есть фактически только ftp а файлов туева куча, около 1 гига файлов. Сервер стоит в США так что скачать к примеру архив сайта тоже не светит. в cPANEL админ отключил возможность паковать файлы. Дамп зделать тоже не возможно. Вообщем ситуация ацкая. Понятное дело что нужно качать напрямую на сервер к себе. Но вот как? И тут идея по wget пришла.

Я не буду описывать все ключи, я только напишу что строка делает.

Пример полной строки для скачивания всех файлов в корне сохраняя структуру каталогов.

Code
wget -b -r -l 0 -np --header="User-Agent: Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 5.0; Windows NT; DigExt)" --ftp-user=ИМЯ-ПОЛЬЗОВАТЕЛЯ --ftp-password=ПАРОЛЬ ftp://СЕРВЕР/*

Вообщем эта строка подключаеться к фтп серверу с логин и паролем, при этом эмулирует что это браузер, затем скачивает все файлы сохраняя структуру каталогов, сканируя всю глубину подкаталогов, использует возможность докачки, и работает в фоновом режиме при этом закачивая все записывает в лог файл вот.

Может кому нужно будет

filnick Дата: Нд, 14.06.2009, 15:05 | Повідомлення № 2
Мудрий вчитель
Нагороди: 7
Рейтинг: 124
А якщо переносити сайт з Юкозу, то такі ж самі проблеми можуть виникнути?
Jokerz Дата: Нд, 14.06.2009, 15:12 | Повідомлення № 3
Хостер
сайт с укоза перенести не возможно никаким способом. в том то и прикол.
filnick Дата: Нд, 14.06.2009, 18:09 | Повідомлення № 4
Мудрий вчитель
Рейтинг: 124
Quote (Jokerz)
сайт с укоза перенести не возможно никаким способом. в том то и прикол.

А у них пишуть, що без проблем. Я вже другий місяць шукаю доступний хостінг, бо надоїла їх реклама.
pasichov Дата: Нд, 14.06.2009, 18:42 | Повідомлення № 5
Наполегливий учасник
Нагороди: 3
Рейтинг: 70
Могу разместить у себя на серверах лаборатории БЕЗПЛАТНО сайты образовательной тематики любой сложности и размера. Регистрация домена ваша, либо в моих зонах (edu.vn.ua, galaxy.vinnica.ua...etc). FTP -доступ, PHP 5 MYSQL 5.
при условии ПОЛНОГО ОТСУТСТВИЯ КОММЕРЧЕСКОЙ ИНФОРМАЦИИ И КОММЕРЧЕСКОЙ РЕКЛАМЫ. Если это сайты школ - только нужен формальный договор о научно-техническом и методическом сотрудничестве.

Відредаговано: pasichov - Пн, 15.06.2009, 17:52
Ковальчук_Олександр Дата: Нд, 14.06.2009, 19:36 | Повідомлення № 6
Ветеран спілкування
Нагороди: 17
Рейтинг: 192
Quote (filnick)
А у них пишуть, що без проблем.

Цікаво, де саме таке пишуть. Сайт з Юкозу перенести не можливо. Система написана досить специфічно, використовуються недоступні для редагування $БЛОКИ$. Перш за все має бути конвертер, що зможе коректно перетворити форум юкоза в форум Vbulletin чи подібну систему, які до того ж платні і коштують досить дорого. Але такого конвертера не має і наврят чи буде. Це не вигідно для самого Юкоза.
Quote (filnick)
Я вже другий місяць шукаю доступний хостінг, бо надоїла їх реклама.

Єдиний спосіб позбутися їхньої вкрай назойливої реклами - проплатити. Якщо оптом, то виходить 50 дол. на два роки. Дорого звісно, але ми шукаємо кошти і під кінець літа плануємо позбутися реклами.
Nicola Дата: Нд, 14.06.2009, 22:53 | Повідомлення № 7
Прописаний назавжди
Нагороди: 2
Рейтинг: 13
Quote (Ковальчук_Олександр)
Якщо оптом, то виходить 50 дол.

Не знаю як кому. Але мені та реклама вгорі не заважає. Краще ті ж 50 проплатити за нормальний хостинг. :)
Jokerz Дата: Пн, 15.06.2009, 09:42 | Повідомлення № 8
Хостер
Quote (pasichov)
Могу разместить у себя на серверах лаборатории БЕЗПЛАТНО сайты образовательной тематики любой сложности и размера. Регистрация домена ваша, либо в моих зонах (edu.vn.ua, galaxy.vinnica.ua...etc). FTP -доступ, PHP 5 MYSQL 5. при условии ПОЛНОГО ОТСУТСТВИЯ КОММЕРЧЕСКОЙ ИНФОРМАЦИИ И КОММЕРЧЕСКОЙ РЕКЛАМЫ. Если это сайты школ - тоько нужен формальный договор о научно-техническом и методическом сотрудничестве.

Для бесплатного варианта отличный выбор советую. Знаю админа:)
По поводу домена - ДНС сервер можно использовать наш кому интересно пишите сюда же.
Разместить домен на наших ДНС затем просто перенаправим на сервера кого угодно хоть на домашние ;)

Додано (15.06.2009, 09:42)
---------------------------------------------

Quote (filnick)
А у них пишуть, що без проблем. Я вже другий місяць шукаю доступний хостінг, бо надоїла їх реклама.

Если узнаете как єто реализовать напишите. Я глубоко уверен что никак
novichok Дата: Сб, 06.04.2013, 17:12 | Повідомлення № 9
Прописаний назавжди
Рейтинг: 116
Цитата (Ковальчук_Олександр)
Єдиний спосіб позбутися їхньої вкрай назойливої реклами - проплатити. Якщо оптом, то виходить 50 дол. на два роки. Дорого звісно, але ми шукаємо кошти і під кінець літа плануємо позбутися реклами.
Не единственный. просто пишите заявление на имя гендиректора 000 Юкос о том, что это действительно школьный сайт ставите печать и угловой штамп регистрируете в исходящей школы и сканируете. потом отправляете им и через 2-3 дня у вас рекламы нет и не будет. если кому интересно найду скан своей просьбы об отключении рекламы. Все работает.
gvmir Дата: Сб, 06.04.2013, 17:40 | Повідомлення № 10
Часто заходить...
Нагороди: 1
Рейтинг: 6
В Інтернеті є також і безкоштовний хостинг з PHP та MySQL на два гігабайти місця, крім того і реклами немає, чого вистачить для сайту з головою, не розімію, навіщо використовувати Юкоз з його цицькатою рекламою?!?!
Пилипчук_О_П Дата: Сб, 06.04.2013, 19:08 | Повідомлення № 11
Ветеран спілкування
Нагороди: 30
Рейтинг: 346
Цитата (novichok)
пишите заявление на имя гендиректора 000 Юкос о том, что это действительно школьный сайт

Зробив. Спрацювало. У січні 2012 року банер зняли. Але зараз банер з'явився знову.
Цитата (gvmir)
навіщо використовувати Юкоз з його цицькатою рекламою?

Перевага Юкоз - діюча система керування контентом, яку не потрібно встановлювати, налаштовувати і т.п. Для масового користувача, який не претендує на довге життя і комерційний успіх сайту - дуже хороший варіант.
novichok Дата: Сб, 06.04.2013, 19:14 | Повідомлення № 12
Прописаний назавжди
Рейтинг: 116
Цитата (Пилипчук_О_П)
Перевага Юкоз - діюча система керування контентом, яку не потрібно встановлювати, налаштовувати і т.п. Для масового користувача, який не претендує на довге життя і комерційний успіх сайту - дуже хороший варіант.
100% согласен. Мой школьный сайт 3 года живет на Юкосе и "ошенно карашо" им управлять. Это мое личное мнение.
Форум інформатиків » РОЗДІЛ ІХ: ІНТЕРНЕТ, МЕРЕЖІ, ХОСТІНГ » 9.8 Рубрика системного адміністратора » Перенос сайта, использование wget
Сторінка 1 з 11
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.