Ср, 28.06.2017, 20:35
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво
Безлимитный хостинг, бесплатный домен, бесплатный хостинг, Хостинг, dedicated, сервер, хостинг в Европе, хостинг в Германии, выделенный сервер

Сторінка 1 з 512345»
Модератор форуму: Bandalak, Ktara, НІКОЛЯ, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ VIІІ: ОБМІН ДОСВІДОМ (УРОКИ, ФАКУЛЬТАТИВИ, ПОЗАКЛАСНА РОБОТА) » 8.7 Факультатив з веб-дизайну » Створення анімацій та презентацій (Створюємо дидактичні матеріали...)
Створення анімацій та презентацій
Ковшун Дата: Чт, 04.10.2007, 22:00 | Повідомлення № 1
Адмін
Нагороди: 1
Рейтинг: 25
Шановні колеги!!!
Інформаційні технології дають колосальну можливість створювати унаочнення для вивчення шкільних предметів!
В цій темі Ви маєте можливість поділитись досвідом цієї роботи.

Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

Ковшун Дата: Пт, 05.10.2007, 12:43 | Повідомлення № 2
Адмін
Шановні колеги!
Зайдіть на сайт "Кабінет інформатики загальноосвітньої школи м.Любеч" http://www.kabinet-info.narod.ru .
Там ви зможете побачити і завантажити для себе цікаві комп’ютерні анімації, та комп’ютерні презентації ствоені учнями школи під час вивчення інформатики на уроках та в позаурочний час.
vizen Дата: Нд, 28.10.2007, 20:37 | Повідомлення № 3
Новий користувач
Нагороди: 0
Рейтинг: 0
Непогано було б якби на сайті був обмін презентаціями створеними вчителями до уроків інформатики
Ковальчук_Олександр Дата: Нд, 28.10.2007, 20:50 | Повідомлення № 4
Ветеран спілкування
Нагороди: 17
Рейтинг: 187
Quote (vizen)
Непогано було б якби на сайті був обмін презентаціями створеними вчителями до уроків інформатики

А такий обмін є і ведеться він у приватному форумі. Там вже є 5 чи 6 дуже цікавих презентацій.
А в цій темі пропонується говорити про програми для створення анімацій та презентацій, проблеми, які виникають при цьому.
XXX Дата: Ср, 07.11.2007, 16:16 | Повідомлення № 5
Я тут недавно...
Тут будемо обговорювати всі програми чи якусь конкретну wacko
Ковшун Дата: Ср, 07.11.2007, 16:27 | Повідомлення № 6
Адмін
Quote (XXX)
Тут будемо обговорювати всі програми чи якусь конкретну

Ми тут мову ведемо про програми для створення презентацій, та про використання презентацій.
А самі презентації, які вже є на форумі, можна скачати з привату!
Sasyk Дата: Чт, 08.11.2007, 09:49 | Повідомлення № 7
знаток тестуючих систем
Рейтинг: 9
Quote (vizen)

На сайті "Кабінет інформатики" www.inforoom.h.com.ua я виклав декілька презентацій, створених мною, які можна використати на уроках інформатики... Качайте й користуйтеся...

Добавлено (08.11.2007, 08:49)
---------------------------------------------

Quote (Ковальчук_Олександр)
А в цій темі пропонується говорити про програми для створення анімацій та презентацій, проблеми, які виникають при цьому.

а які програми: MS PowerPoint і нічого більше не треба, проблеми, немає жодних проблем при створенні презентацій...
Для створення анімацій рекомендую Corel R.A.V.E. або Macromedia Flash тільки навіщо вам анімації???
Ковшун Дата: Чт, 08.11.2007, 17:49 | Повідомлення № 8
Адмін
Quote (Sasyk)
...Для створення анімацій рекомендую Corel R.A.V.E. або Macromedia Flash тільки навіщо вам анімації???

Анімації потрібні для унаочнення викладання окремих предметів.
Це дуже цікаво учням, а одночасно із створенням анімацій, учні повторюють ці предмети (фізику, хімію і т.д.)
XXX Дата: Пн, 12.11.2007, 14:20 | Повідомлення № 9
Я тут недавно...
Я чому власне запитав, Справа в тому що Флеш використовувати для створеня презентацій wacko (ну , я не знаю ), він біль підходить для створення игрових уроків. а презинтації найкраще створювати в Мікрософт Офісі.
В мене дуже багато презинтацій і моїх і дитячих, але в основному не з інформатики.
скоро розміщу в інеті потім скажу де.
mouse Дата: Пн, 12.11.2007, 15:04 | Повідомлення № 10
Ветеран спілкування
Нагороди: 4
Рейтинг: 62
Є цікаві презентації (принаймі як набір матеріалу) рос. мовою у пані Соловйової - практично на всі основні теми.
Я вважаю, що презентація в якійсь мірі може замінити класну дошку, особливо коли є проектор. Довгий час користувався локалкою для перегляду презентацій, але дуже подобається використовувати проектор та ДУ до ПК. Можна ходити по класу, клацати на пульту кнопочки та поянювати те що зображено.
Я гадаю, що потенціал презентацій набагато глибше ніж його демонструють в журналах. Тільки на виготовлення таких презентацій потрібно багато часу, але задоволення від їх показу !!! dry
ДУ - дистанційне керування, дозволяє не стояти біля компа.

До речі, є проги які дозволяють робити захват екрану (у відео) і потім ставити різні точки-зупинки, в яких учень має натиснути на потрібне місце (ну наприклад, ви просите у відео - натисніть на пункт головного меню ВИД, він шукає, і в тому місці де воно є клацає, і переходить далі, інакше ні.).
Робив пробні речі - такий контроль знань - дуже цікаво дітям. Але часу на таку річ - йде 3-4 години. (а результат 2-3 хвилинний ролік).
Це саме можна робити у флеш, але треба наявні певні знання. Тут лише розібратися в 3-4 елементах в програмі.

Yurik_lutsk Дата: Пн, 12.11.2007, 18:03 | Повідомлення № 11
Я тут недавно...
Quote (mouse)
До речі, є проги які дозволяють робити захват екрану (у відео) і потім ставити різні точки-зупинки, в яких учень має натиснути на потрібне місце

Цікаво, а що за програмка? Колись чув про таке, але ще сам не користувався.

Sasyk Дата: Пн, 12.11.2007, 18:03 | Повідомлення № 12
знаток тестуючих систем
Quote (mouse)
Це саме можна робити у флеш, але треба наявні певні знання. Тут лише розібратися в 3-4 елементах в програмі.

Щоб таке робити, потрібно спочатку вивчити Action script - мова програму вання, що використовується в флеші. І не так вже й легко його робити, хоча й не дуже тяжко... Головне гарно напрограмувати biggrin
Це дуже клопітка робота, повірте мені...
mouse Дата: Ср, 14.11.2007, 01:40 | Повідомлення № 13
Ветеран спілкування
Нагороди: 4
Рейтинг: 62
Quote (Sasyk)
Це дуже клопітка робота, повірте мені...

Так я і не кажу, що це як підти купити хліба!!!
Ось і агітую за прогу, що може робити користні речі, але не вимагати фахових знань.
Саму програму приведу на днях. Бо ще руки не дійшли до неї. cry

Добавлено (14.11.2007, 00:40)
---------------------------------------------
Руки дійшли, порився в своїх закачаних файлах - а їх в мене багатенько - забув навіть що качав. Качати ще вже таке собі хоббі.
Прога має назву "Instant Demo". В ній при певний навичках можна писати класні обучалки, які замінять вчителя. А також і корегуючі програми, навчальні. Я тільки дивуюсь, чому її ніхто не використовує так широко. wacko Вона є в інеті. biggrin Розмір 3.3 Мбайт.
На днях запропоную невеличкий приклад використання.
surprised думаю що вона всім сподобається!

Ковальчук_Олександр Дата: Ср, 14.11.2007, 17:41 | Повідомлення № 14
Ветеран спілкування
Нагороди: 17
Рейтинг: 187
Quote (mouse)
Розмір 3.3 Мбайт.

Дайте ссилочку на скачування або киньте мені на пошту. Буду дуже вдячний. І зробіть це в приваті, якщо прога дійсно класна, якщо так собі - можна й тут.
Sasyk Дата: Ср, 14.11.2007, 17:43 | Повідомлення № 15
знаток тестуючих систем
Quote (XXX)
леш використовувати для створеня презентацій

а де говорилося, що флеш - для створення презентацій?
Форум інформатиків » РОЗДІЛ VIІІ: ОБМІН ДОСВІДОМ (УРОКИ, ФАКУЛЬТАТИВИ, ПОЗАКЛАСНА РОБОТА) » 8.7 Факультатив з веб-дизайну » Створення анімацій та презентацій (Створюємо дидактичні матеріали...)
Сторінка 1 з 512345»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.