Чт, 18.08.2022, 15:08
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

• Сторінка 4 з 5
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • »
Модератор форуму: Bandalak, Ktara, НІКОЛЯ, volevikt  
Форум інформатиків » РОЗДІЛ VIІІ: ОБМІН ДОСВІДОМ (УРОКИ, ФАКУЛЬТАТИВИ, ПОЗАКЛАСНА РОБОТА) » 8.7 Факультатив з веб-дизайну » Візуальні редактори (Про FrontPage, Dreamweaver та інші візуальні HTML-редактори.)
Візуальні редактори
kom_adm Дата: Ср, 12.12.2007, 22:52 | Повідомлення № 1
Ветеран спілкування
Нагороди: 19
Рейтинг: 217
Про FrontPage, Dreamweaver та інші візуальні HTML-редактори.

Який з редакторів кращий? Яким користувались ви при створенні власного сайту? Що краще хороший WYSIWYG редактор чи простий "Блокнот"?

Висловлюйте аргументи "За" і "Проти".

Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

SERGA Дата: Вт, 10.03.2009, 15:27 | Повідомлення № 46
Новий користувач
Нагороди: 0
Рейтинг: 0
На мою думку редактор NVU є найоптимальнішим для вивчення "Основ веб-дизайну" в школі, тому що, він поширюється безкоштовно і є хорошою альтернативою платних редакторів. Так як редактори такі як DraemWeaver потребує близько 400 $ за свою програму, MS FrontPage потребує близько 200 $. Я в школі використовую NVU, але перед вивченням цієї програми спочатку декілька уроків вивчаємо мову HTML. Це для того щоб учні зрозуміли що таке теги інакше вони неправильно реагуватимуть код або взагалі не зрозуміють, що воно таке.
Penicillin Дата: Вт, 10.03.2009, 15:47 | Повідомлення № 47
Я тут недавно...
Нагороди: 0
Рейтинг: 0
Quote (SERGA)
На мою думку редактор NVU є найоптимальнішим для вивчення "Основ веб-дизайну" в школі, тому що, він поширюється безкоштовно і є хорошою альтернативою платних редакторів. Так як редактори такі як DraemWeaver потребує близько 400 $ за свою програму, MS FrontPage потребує близько 200 $. Я в школі використовую NVU, але перед вивченням цієї програми спочатку декілька уроків вивчаємо мову HTML. Це для того щоб учні зрозуміли що таке теги інакше вони неправильно реагуватимуть код або взагалі не зрозуміють, що воно таке.

Если говорить о визуальных HTML-редакторах, то для школы, без сомнения, нет лучше NVU. Вначале немного поработать в текстовом редакторе, чтобы ученики поняли, что же такое HTML, а потом можно NVU. Наши ученики при помощи этого редактора делают HTML-курсы (что-то в виде справочника, но с возможностью тестирования)

kom_adm Дата: Вт, 10.03.2009, 20:12 | Повідомлення № 48
Ветеран спілкування
Quote (Penicillin)
Вначале немного поработать в текстовом редакторе, чтобы ученики поняли, что же такое HTML,

В мене факультативний курс по веб-дизайну - 34 години. Жодної години не використовували і не будемо використовувати візуальні редактори. Я особисто раніше був прихильником різних редакторів. Доки не вивчив як слід html та css. Візуальними редакторами є сенс користуватися тільки тоді, коли ДОСКОНАЛО знайєш принципи роботи html та css для економії часу і при цьому строго конролювати, щоб редактор "писав" саме те, що вам потрібно, ане власний заумний код.
TYP Дата: Вт, 10.03.2009, 20:26 | Повідомлення № 49
Прописаний назавжди
Нагороди: 6
Рейтинг: 58
Quote (Ковальчук_Олександр)
щоб редактор "писав" саме те, що вам потрібно, ане власний заумний код

Оце вірно! Я наприклад користуюсь Namo Web Editor. Все наче й класно, але коли він починає форматувати документ вкладеними в теги стилями, оце вже проблема. Зараз думаю змінити його на щось не таке "умне".
kom_adm Дата: Вт, 10.03.2009, 20:36 | Повідомлення № 50
Ветеран спілкування
Quote (TYP)
але коли він починає форматувати документ вкладеними в теги стилями

Dream wiever так само. <span style="стиль">Текст</span>
Ми зараз створюємо з учнями сайти. На наступний тиждень я створю нову тему і викладу в ній перші результати. Все пишимо ручками і тому жодного зайвого тегу чи стилю. В 11 класі під час вивчення інтернету практикую звичайний блокнот і обмежуюсь html.
PanPete Дата: Ср, 11.03.2009, 09:49 | Повідомлення № 51
Наполегливий учасник
Нагороди: 1
Рейтинг: 45
Namo Web Editor, Dream wiever роблять путаницю стилів - цікаво, а ви не задумувалися, що можливо це результат некоректного (неповного) використання можливостей цього програмного забезпечення?
kom_adm Дата: Ср, 11.03.2009, 19:33 | Повідомлення № 52
Ветеран спілкування
Замислювалися. Мова йде про те, що потрібно строго контролювати код при створенні дизайну. Найкраще працювати в режимі split (код/дизайн).
PanPete, будь-ласка вказуйте конкретні аргументи (доводьте думку до кінця).
PanPete Дата: Ср, 11.03.2009, 21:10 | Повідомлення № 53
Наполегливий учасник
Мова йде про те, що потрібно строго контролювати код при створенні дизайну.

При використанні css ви створюєте таблицю (сторінку) стилів? Що вам мішає при роботі в редакторі створити єдину таблицю стилів і використовувати список стилів, а не задавати кожній ділянці окремі параметри форматування?

Відредаговано: PanPete - Ср, 11.03.2009, 21:10
TYP Дата: Ср, 11.03.2009, 21:31 | Повідомлення № 54
Прописаний назавжди
Нагороди: 6
Рейтинг: 58
Але будь-яке форматування блоку тексту (в режимі WYSIWYG ), відразу ж призводить до створення вбудованого стилю. і ніякий зовнішній стиль вже не враховується.
PanPete Дата: Ср, 11.03.2009, 23:51 | Повідомлення № 55
Наполегливий учасник
Ще раз - не хочете обтяжувати код сторінки описами вбудованих стилів - описуєте стиль в відповідному місці, а коли працюєте в візуальному режимі користуєтесь лише списками стилів, а не іншими інструментами панелі форматування.

Відредаговано: PanPete - Чт, 12.03.2009, 00:07
Вчитель Дата: Чт, 11.02.2010, 23:17 | Повідомлення № 56
Прописаний назавжди
Рейтинг: 13
Хоча, говорячи про Dreamweaver, можу сказати з власного досвіду, що цей редактор занадно важкий для розуміння, особливо учнями.

А мій син, якому вже конкретно "ЗА 30", але він допіру був ДУЖЕ далеким від програмування і т.ін., погрався з Dreamweaver і сказав: "та тут все ясно - пишу і бачу, як воно буде..." ... Каждому городу нрав и права...

Додано (11.02.2010, 23:17)
---------------------------------------------

Quote (PanPete)
Що вам мішає при роботі в редакторі створити єдину таблицю стилів і використовувати список стилів, а не задавати кожній ділянці окремі параметри форматування?

Не так все просто - якщо писати у блокноті - немає питань, а от проблема відмінностей СТИЛІВ ПРОГРАМУВАННЯ є. Людина, яка працює під WYSIWYG, може нетыльки не розумыти принципи описового програуввання, яким э, на мою думку, ХТМЛ, але й НЕ ХОТІТИ цього знати. То психологія.
NataliyG Дата: Пт, 19.02.2010, 10:14 | Повідомлення № 57
Активний учасник
Нагороди: 2
Рейтинг: 37
Quote (Ковшун)
Повністю з Вами згоден!!!
Для початку треба навчити учнів писати сайти у Блокноті!!!

Так і тільки так! Якщо Web дизайн у школі починати з Паблішера (наприклад) то діти того зовсім не спиймають як програмування. Потім вони не розміють нашо їм потрібен той код? Все таки Веб-дизайн в якійсь мірі програмування. І спочатку треба почати в блокноті, зрозуміти хочаб елементарні коди і тільки тоді можна показувати якісь візуальні редактори.
PanPete Дата: Пт, 19.02.2010, 11:26 | Повідомлення № 58
Наполегливий учасник
Quote (NataliyG)
Якщо Web дизайн у школі починати з Паблішера (наприклад)

Вибачте, але приклад наведений невдало. Коли вже говоримо про Web дизайн, то давайте розрізняти власне редактори, та інше програмне забезпечення, яке має вбудовані функції...
Nicola Дата: Пт, 19.02.2010, 21:58 | Повідомлення № 59
Прописаний назавжди
Нагороди: 2
Рейтинг: 23
Quote (NataliyG)
Якщо Web дизайн у школі починати з Паблішера
Паблішер видає такий код, що страшно на нього дивитись! В блокноті...? Я не згоден! Треба щоб цікаво працювати дітям було. Я 2 рік користуюсь Web Editor 1.7. Але на початковому етапі все набирається як у блокноті. Перевага - вигляд сторінки діти бачать. Потім показую як можна вставити колір і т.д. Якщо є час можна й показати як вставити таблицю, рядки чи комірки. І цікаво і корисно. >:)

Додано (19.02.2010, 21:58)
---------------------------------------------

Quote (SERGA)
На мою думку редактор NVU
Гарний редактор. Не знаю як для вивчення дизайну. Але для створення, наприклад інтернет сторінок, видає в коді зайві елементи(наприклад colspan)
Вчитель Дата: Нд, 28.02.2010, 11:14 | Повідомлення № 60
Прописаний назавжди
Рейтинг: 13
Все пишимо ручками і тому жодного зайвого тегу чи стилю. В 11 класі під час вивчення інтернету практикую звичайний блокнот і обмежуюсь html.

Мабуть правильно! Не можна писати "картину маслом", не знаючи, як ті фарби створені, як вони "житимуть" на полотні... Художникам на Смирнова-Ласточкіна читають курси про фарби, про правила композиції...
ХТМЛ код (як і ЕКСМЛ) є, на мою думку, продуктом дискриптивної (укр.: описової мови, російською більш жорстко - "предписывающим", "языком предписаний") системи програмування, навчання якої має рівні права з навчанням процедурнго програмування (Паскаль, Фортран), декларативного програмування (Пролог) і ООП. ХТМЛ-документ не є програмою в розумінні того, що стандарт мови не передбачає явного опису процедур, але вони неявно присутні у формі рос.:"предписаний".
Так що, навчаючи Веб дизайну, НЕОБХІДНО навчати і тому, як цей дизайн реалізується. Я робив иак: лабораторна робота - прочитати і прокоментувати код, продивитись сторінку, потім - код модифікувати відповідно до завдання, продивитись, зробити висновок... і так доходив до каскадних таблиць стилів - за чотири роботи, це для студентів ФІА. Мабуть, для учнів так теж можна робити...

Відредаговано: Вчитель - Нд, 28.02.2010, 11:17
Форум інформатиків » РОЗДІЛ VIІІ: ОБМІН ДОСВІДОМ (УРОКИ, ФАКУЛЬТАТИВИ, ПОЗАКЛАСНА РОБОТА) » 8.7 Факультатив з веб-дизайну » Візуальні редактори (Про FrontPage, Dreamweaver та інші візуальні HTML-редактори.)
  • Сторінка 4 з 5
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • »
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2022.