Чт, 18.08.2022, 15:37
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

• Сторінка 3 з 5
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • »
Модератор форуму: Bandalak, Ktara, НІКОЛЯ, volevikt  
Форум інформатиків » РОЗДІЛ VIІІ: ОБМІН ДОСВІДОМ (УРОКИ, ФАКУЛЬТАТИВИ, ПОЗАКЛАСНА РОБОТА) » 8.7 Факультатив з веб-дизайну » Візуальні редактори (Про FrontPage, Dreamweaver та інші візуальні HTML-редактори.)
Візуальні редактори
kom_adm Дата: Ср, 12.12.2007, 22:52 | Повідомлення № 1
Ветеран спілкування
Нагороди: 19
Рейтинг: 217
Про FrontPage, Dreamweaver та інші візуальні HTML-редактори.

Який з редакторів кращий? Яким користувались ви при створенні власного сайту? Що краще хороший WYSIWYG редактор чи простий "Блокнот"?

Висловлюйте аргументи "За" і "Проти".

Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

Nicola Дата: Пт, 07.03.2008, 12:56 | Повідомлення № 31
Прописаний назавжди
Нагороди: 2
Рейтинг: 23
Quote (Ковальчук_Олександр)
Але ж основу треба спочатку закласти!
А вже потім переходити і до візуального редактора.
Чомусь же спочатку в школі читають "Буквар".
Так от, таким "Букварем", є БЛОКНОТ !!!

Теж саме можна робити і у візуальному редакторі(їх простих і Freeware достатньо в інтернеті). Діти із задоволенням бачитимуть результати своєї праці. Час також буде зекономлено, та й інтересу до програмування буде більше!!!
kom_adm Дата: Сб, 08.03.2008, 00:45 | Повідомлення № 32
Ветеран спілкування
Nicola, будьте уважнішими з цитуванням. То не я писав.
Я також двома руками за візуальні редактори. Адже будь-який сучасний редактор підтримує кілька режимів роботи, зокрема WYSIWYG (що бачу, те й маю) та Code (виключно код), а найкращий варіант - поєднання першого з другим, коли вгорі видно результат роботи, а внизу - html-код сторінки. І при цьому, наприклад в Macromedia Dreamweaver 8, якщо виділяємо якийсь елемент на сторінці, то виділяється і відповідний код, що відповідає за цей фрагмент. Хоча, говорячи про Dreamweaver, можу сказати з власного досвіду, що цей редактор занадно важкий для розуміння, особливо учнями. Тому при вивченні Інтернету в 11 кл. мабуть варто давати для ознайомлення простіший WYSIWYG редактор. Той же FrontPage від Microsoft більш простий у користуванні, інтерфейс дружній до офісних програм, тому для учнів думаю він підходить. Я минулого року пояснював саме цю програму. Що обрати цього року? Ще не визначився. Можливо використаю більш простий візуальний безкоштовний редактор. Про можливість написання коду в блокноті, звичайно, говорити буду і продемонстую, але створювати свої веб-сайти (а це буквально 3 веб сторінки, зв’язані між собою) учні будуть в візуальному редакторі.
Nicola Дата: Сб, 08.03.2008, 10:41 | Повідомлення № 33
Прописаний назавжди
Шановний Олександре. Дякую за зауваження і прошу вибачення за неуважність. Хоча цитування відбувається у автоматичному режимі, і це помилки програмного характеру, зі мною також вже аналогічне було. Я збираюсь використовувати набагато простіший та доступний, причому русифікований HtmlEditor v1.7.
Spirit Дата: Нд, 09.03.2008, 12:05 | Повідомлення № 34
Сис.адмін
Нагороди: 1
Рейтинг: 25
Ковальчук_Олександр, MS FrontPage действительно проще, но не лучше ли с точки зрения концепции HTML DraemWeaver? Там ведь вставляешь тот компонент, который тебе нужен. Нужна табличка, ба-бах - табличка, нужна картинка, пожалуйста. Но как лучше для понимания детей, я оценить не могу... спрошу у ребят, которые в школе учатся. smile
kom_adm Дата: Пн, 10.03.2008, 00:39 | Повідомлення № 35
Ветеран спілкування
Quote (Spirit)
MS FrontPage действительно проще, но не лучше ли с точки зрения концепции HTML DraemWeaver?

DraemWeaver - це професійне середовище розробки. В школі пояснювати його при викладанні теми не раціонально, оскільки він дуже складний для розуміння і буде викликати багато запитань і труднощів у роботі учнів. Нашою метою є показати візуальні редактори, принципи їх роботи і дати можливість учням, використовуючи можливості WYSIWYG редактора створити кілька веб-сторінок і пов’язати їх між собою гіперпосиланнями. DraemWeaver - інструмент для роботи веб-дизайнерів, його інтерфейс і принцип роботи дещо складний, не розрахований на "чайників". Тому для створення кількох веб-сторінок учням потрібно дати простенький візуальний редактор, можна з ряду безкоштовних вибрати, можна FrontPage, так як він набагато простіший у використанні (кажу вам із власного користувацького досвіду). Я спробував оцінити ці два редактори з погляду учня і зупинився на FrontPage.
До речі, вставляти теблички, картинки і т.д. у FrontPage також досить просто.
Spirit Дата: Пн, 10.03.2008, 11:42 | Повідомлення № 36
Сис.адмін
Ковальчук_Олександр, да, согласен.
Действительно, пусть увидят возможность, а выбор конкретного продукта уже будет за ними. Один из продуктов им покажут на уроке, а остальные принципиально похожи, но есть нюансы. Да, главное чтоб знали что так можно, а кому нужно будет сможет потом спокойно в это погрузиться.

А у нас, я даже незнаю, дают ли HTML детям... может времени не хватает...

dpi Дата: Пн, 10.03.2008, 19:37 | Повідомлення № 37
Досвідчений вчитель
Рейтинг: 39
Quote (Spirit)
А у нас, я даже незнаю, дают ли HTML детям... может времени не хватает...

Конечно дают. И для детей это самая интересная тема.
Делают все в блокноте. Разрешаю подкидывать готовые скрипты. У меня гуманитарии просто в восторге от темы.
Spirit Дата: Пн, 10.03.2008, 20:37 | Повідомлення № 38
Сис.адмін
Quote (dpi)
У меня гуманитарии просто в восторге от темы

smile классно!
сегодня спрошу... узнаю... дают или нет и с помощью чего
Nicola Дата: Вт, 11.03.2008, 20:07 | Повідомлення № 39
Прописаний назавжди
Quote (Spirit)
времени не хватает...
І так завжди!!! І де його люди беруть??? При двох годинах на тиждень та двох учнях на комп. шукаємо. А взагалі інтерес до навчання - у його доступності, сучасності.
Lviza Дата: Сб, 29.03.2008, 22:57 | Повідомлення № 40
Тут живе...
Нагороди: 0
Рейтинг: 3
А чому ніхто не згадав стару добру Arahnophilia або Visual Workshop? Для учнів, які за програмою повинні вивчити основи HTML цього достатньо (якщо говорити про шкільну програму з 1-2 годинами на тиждень).
bgd Дата: Пн, 31.03.2008, 20:23 | Повідомлення № 41
Досвідчений вчитель
Нагороди: 5
Рейтинг: 78
Візуальних редакторів є багато, але мені останнім часом в цьому плані більш подобаються такі програми: Xara WebStyle 4.0 ( http://art-teria.alport.lg.ua/2007/09/22/xara_webstyle_40.html ), Website X5 Evolution 7.0.6. ( http://nulled-warez.org/showthread.php?t=3222 ), Microsoft FrontPage 2003. Ці програми мають дуже багато можливостей.
До Website X5 Evolution 7.0.6. маю українізатор, русифікатор (виправляє глюки з кириличним кодуваням сторінок) і обновлення з ліками до версії 7.0.7.

Але як не крути, а редагувати мені найзручніше у звичайному текстовому редкторові Блокнот.

Відредаговано: bgd - Пн, 31.03.2008, 20:50
kom_adm Дата: Нд, 12.10.2008, 01:56 | Повідомлення № 42
Ветеран спілкування
Quote (Ковшун)
Але, ні в якому разі не створюйте сайтів за шаблоном.

З появою сучасних CMS (Content-Management-System) - системи управління змістом сайту, Ваша теза втратила актуальність. Вручну ви наврят чи створите якісний форум, чат, гостьову та ін. веб-сервіси. Якраз такі системи мають готові шаблони, що можна легко правити і переробити під свої потреби. Звичайно, CMS мають як плюси, так і недоліки. Цікава стаття про CMS тут.
Стаття по безпеці CMS
Огляд атак на сучасні CMS Про ХSS-атаки з зображенням мені відомо вже давно, коли, наприклад, у чат чи повідомлення форуму вставляють смайлик, що містить скрипт, який видає вікно з проханням ввести логін і пароль. Коли адмін вводить свої дані, то вони передаються на сервер, що контролюється хакером. Звичайно, якщо не ввести нічого, то взлому не буде, але деякі лохи попадаються.
Інколи в якості зображення-вірусу використовують аватари.
volodschool2 Дата: Нд, 12.10.2008, 23:20 | Повідомлення № 43
Досвідчений учасник
Нагороди: 17
Рейтинг: 407
Я використовую редактор NVU. Для навчання учнів - ідеальний варіант. Всім рекомендую. Малюнок - лінк.

NVU это Open Source проект Linspire по созданию визуального (WYSIWYG) HTML редактора. Как и для Firefox и Thunderbird основой для создания NVU послужила часть кода выделенного из Mozilla - код Mozilla Composer. К созданию NVU был привлечен главный архитектор Mozilla Composer - Дэниел Глазман. На сегодняшний день NVU имеет уже достаточно много возможностей отсутствующих в оригинальном Mozilla Composer. Это Менеджер сайтов, позволяющий редактировать страницы на удаленном сервере, встроенный Редактор CSS c предварительным просмотром стилей, цветная подсветка синтаксиса в режиме редактирования кода, проверка орфографии и многое другое. Разработчики обещают поднять его функциональность до уровня FrontPage и Dreamweaver.

Відредаговано: volodschool2 - Нд, 12.10.2008, 23:22
kom_adm Дата: Пн, 13.10.2008, 02:31 | Повідомлення № 44
Ветеран спілкування
Досить не поганий візуальний редактор.
Погоджуюсь, для школи цілком підійде. Якщо говорити про професійність, то функцій для веб-майстра явно не вистачає. Але це дивлячись, який масштаб проекту. Для правки Ucoz’івських шаблонів саме те :$
Гадаю, що одним з найкращих на даний момент є Adobe Dream Weaver CS3. Але знову ж таки, він не для школи. А NVU сьогодні встановлю в школі, в мене в учнів РКШ вже 12 година Веб-дизайну, хай переходять на нього із Блокноту.
volodschool2 Дата: Чт, 16.10.2008, 12:00 | Повідомлення № 45
Досвідчений учасник
Нагороди: 17
Рейтинг: 407
Quote (Ковальчук_Олександр)
А NVU сьогодні встановлю в школі, в мене в учнів РКШ вже 12 година Веб-дизайну, хай переходять на нього із Блокноту.

Невже не сподобалось? Не бачу схвальних відгуків щодо NVU?
Форум інформатиків » РОЗДІЛ VIІІ: ОБМІН ДОСВІДОМ (УРОКИ, ФАКУЛЬТАТИВИ, ПОЗАКЛАСНА РОБОТА) » 8.7 Факультатив з веб-дизайну » Візуальні редактори (Про FrontPage, Dreamweaver та інші візуальні HTML-редактори.)
  • Сторінка 3 з 5
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • »
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2022.