Сб, 04.02.2023, 02:02
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

 
зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

  • Сторінка 2 з 2
  • «
  • 1
  • 2
Модератор форуму: НІКОЛЯ, Ktara, Bandalak, volevikt  
Форум інформатиків » РОЗДІЛ V: ПРОГРАМНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ » 5.10 Вільне програмне забезпечення » Безкоштовне програмне забезпечення - Безпека та захист
Безкоштовне програмне забезпечення - Безпека та захист
W-w-W Дата: Чт, 06.11.2008, 00:40 | Повідомлення № 1

Безкоштовне програмне забезпечення (Freeware, /ˈfɹiːwɛə®/), від англ. free — «безкоштовний» і англ. software — «програмне забезпечення») — це власницьке програмне забезпечення, котре можна безкоштовно використовувати протягом необмеженого терміну без обмежень у функціональності, поширюване без початкових кодів. Автори такого програмного забезпечення, як правило, хочуть «дати щось спільноті», але хочуть також контролювати його подальшу розробку. Іноді, коли програмісти вирішують припинити розробку, вони передають джерельний код іншим програмістам, або ж спільності як вільне програмне забезпечення.

Прошу в даній темі описувати програми та давати посилання на них, що стосуються безпеки та захисту пк і є безплатними та не потребують ліцензій


Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

НІКОЛЯ Дата: Пт, 28.08.2009, 19:45 | Повідомлення № 16
Знавець вірусів
Повідомлень: 2878
Нагороди: 18
Рейтинг: 206
Quote (koljada)
3. Робимо образ Хостом, Акроніксом, Парагоном, або ще чим. Зберігаємо на іншому логічному диску і на болванці для надійності

Бажано Акронісом 12- тим там є планування оновлення інкрементного архіву, все просто так як і з точками відновлення. Це для того щоб не робити образ кожен тиждень.
А саме краще: Шандов моде і без мороки :)
swetikccc Дата: Сб, 29.08.2009, 00:40 | Повідомлення № 17
Ветеран спілкування
Повідомлень: 4208
Нагороди: 31
Рейтинг: 387
Quote (НІКОЛЯ)
А саме краще: Шандов моде і без мороки

Тільки я не зрозумів, шадов безкоштовний ))))
За нього також просять кошти
Ви що всі перелякані цими вірусами, а можливо тут хтось нагнітае обстановку ?

Додано (29.08.2009, 00:40)
---------------------------------------------

Quote (НІКОЛЯ)
І ще порада; перед тим як інсталить щось подібне киньте ПК в шандов моде а після інсталяції провірьте ПК любим антивірусним сканером бажано аваста веба або кашпера з свіжим оновленням, і ви буддите приємно вражені повірьте мені

Я знаю одне коли в сина в общазі полетіли компи захищені слазнозвісними фаерволами то тільки його комодо зреагував..
А лінукс також безкоштовний, але ж на ньому також зоробляють ))))
совітувати аваст який тільки і буде бити фальшиву тревогу , красно дякую )))))


Відредаговано: swetikccc - Сб, 29.08.2009, 00:45
НІКОЛЯ Дата: Сб, 29.08.2009, 07:53 | Повідомлення № 18
Знавець вірусів
Повідомлень: 2878
Нагороди: 18
Рейтинг: 206
Ну хотять грошей за Шандов, хай собі хотять хто ж їх не хоче в даний час :) Найперший інструмент в бородьбі з вірусами це власний розум!
А нащот нагнітання обстановки, то ще від створення найперших проців зявились і перші віруси, так що ніде від реальності не дітись. Були й будуть. Ну і флаг з ними нема чого лякатись методи бородьби з ними теж прогресують так як і самі віруси так що, нема тут нічого страшного ;) Кажуть : На войні всі методи хороші.

А чим користуватись з АВП це особиста справа кождого вибір потрібно робити самому.

Quote (swetikccc)
А лінукс також безкоштовний, але ж на ньому також зоробляють

Ще й ДОВОЛІ непогано! Повірьте! А те що під лінукс нема вірусів хороший міф для реклами :)
Apice Дата: Чт, 21.01.2010, 16:57 | Повідомлення № 19
Прописаний назавжди
Повідомлень: 246
Нагороди: 5
Рейтинг: 65
Quote (НІКОЛЯ)
ще від створення найперших проців зявились і перші віруси

Наскільки мені відомо - перші віруси з'явилися коли комп'ютери стали доступними
Цитата з Wiki:
В 70-х роках, коли вийшла книжка Т.Дж. Райна, описані в ній факти здавалися фантастикою, і мало хто міг передбачати, що вже в кінці 80-х років проблема комп'ютерних вірусів стане великою дійсністю, хоч і не смертельною для людства в єдиноборстві з комп'ютером, але призвівшою до деяких соціальних і матеріальних втрат.
А процесори з'явилися трошки раніше
Цитата з Wiki:
Процесор Intel 4004 був представлений на загальний ринок 15 листопада 1971 року.
Власне, вірус працює на програмній платформі, а тому все ж Linux більш захищений від вірусних загроз, ніж Windows завдяки потужнішій системі безпеки. Проте і в такій системі своїми ж руками можна величезну діру наковиряти.
Andrey123q Дата: Нд, 02.05.2010, 12:37 | Повідомлення № 20
Досвідчений учасник
Повідомлень: 1236
Нагороди: 3
Рейтинг: 84
Непогана вільна програма з відкритим первинним кодом для шифрування даних "на льоту" TrueCrypt.
----
Програма дозволяє створювати віртуальний зашифрований диск (том TrueCrypt) у вигляді файлу та підключати його як справжній логічний диск жорстокого диску. TrueCrypt може використовувати для зберігання зашифрованої інформації повністю весь існуючий логічний диск або якийсь носій інформації, наприклад, флопі-диск чи USB флеш-пам'ять. Всі збережені дані на диску TrueCrypt шифруються, включаючи імена файлів та директорій. Том TrueCrypt подібний до фізичного жорсткого диску, тому, наприклад, відновлювати файлову систему на шифрованому диску можна з допомогою звичних утиліт (напр.CHKDSK), проводити дефрагментацію і т.п.
----
Потенційні вразливості:
- можливість витягування ключів з дампу оперативної пам'яті (особливий ризик для ноутбуків - при фізичному доступі зловмисників)
- можливе копіювання файлів з зашифрованих дисків, при умові що зашифрований розділ примонтований і зловмисних отримав доступ до комп'ютера, наприклад, використовуючи троян.

Взагалі, мені програма сподобалась, можна безпечно створити зашифрований розділ, на якому розташувати конфиденційну інформацію - примонтування розділу можливе тільки після введення пароля (бажано складного). Крім того, на існуючому зашифрованому розділі можливо створити скритий розділ, існування якого не так просто зафіксувати. Можливо створити скриту ОС, замість якої при нагоді показувати підставну - хоча тут також свої нюанси.

swetikccc Дата: Ср, 15.08.2012, 15:03 | Повідомлення № 21
Ветеран спілкування
Повідомлень: 4208
Нагороди: 31
Рейтинг: 387
На прохання
Cain & Abel 4.9.43

Cain & Abel программа для восстановления всевозможных паролей. Эта универсальная программа буквально готова на все. Допустим, тебе нужно извлечь пароли и личные данные, сохранённые в браузере. Не проблема. Клик по нужной иконке - и они твои. Интересуешься пассами, которые непрерывно передаются по твоей локалке? В этом случае воспользуйся встроенным сниффером. Правда, для этого понадобится драйвер WinPcap, но не беда - в случае необходимости Cain & Abel заинсталлит его прямо во время установки. А далее делай, что хочешь. Замечу, что дело не ограничивается одним лишь перехватом паролей от всевозможных сервисов, начиная от банальных FTP/POP3 и заканчивая экзотикой, вроде ключей для Radius-серверов. Несложно перехватить идентификационные данные для клиентов VoIP-телефонии (но только в случае, если используется SIP-протокол) или даже пакеты с голосовыми данными, из которых легко извлечь запись разговора с помощью специальных конвертеров. Чтобы не было проблем с коммутаторами, прога отлично владеет приемом ARP-спуфинга. Умелые манипуляции с MAC-адресами и заголовками пакетов приводят к результатам: снифер работает почти безотказно. Cain & Abel может взломать 25 типов хэшей, провести исследование беспроводной сети, а также выполнить еще целый ряд уникальных действий, нацеленных прежде всего на подбор или расшивку паролей, с помощью 15 встроенных утилит.

Лекарство: не требуется
Офф-сайт:
http://www.oxid.it/
Русификатор
http://turbobit.net/e4gp6zej5upj.html
zivert Дата: Чт, 16.08.2012, 21:17 | Повідомлення № 22
Тут живе...
Повідомлень: 185
Нагороди: 2
Рейтинг: 48
Quote (swetikccc)
Интересуешься пассами, которые непрерывно передаются по твоей локалке?

Краще ось це
Форум інформатиків » РОЗДІЛ V: ПРОГРАМНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ » 5.10 Вільне програмне забезпечення » Безкоштовне програмне забезпечення - Безпека та захист
  • Сторінка 2 з 2
  • «
  • 1
  • 2
Пошук:


© Форум інформатиків України, 2007-2023.