Вт, 28.03.2017, 03:30
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво
Безлимитный хостинг, бесплатный домен, бесплатный хостинг, Хостинг, dedicated, сервер, хостинг в Европе, хостинг в Германии, выделенный сервер

Сторінка 13 з 13«12111213
Модератор форуму: НІКОЛЯ, Ktara, Bandalak, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ V: ПРОГРАМНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ » 5.10 Вільне програмне забезпечення » Інтегроване середовище розробки Lazarus
Інтегроване середовище розробки Lazarus
gry Дата: Пт, 03.03.2017, 18:50 | Повідомлення № 181
Наполегливий учасник
Нагороди: 2
Рейтинг: 86
Цитата TYP ()
Я думаю, що і 8-класникам корисно "зрозуміти" принципи побудови подібної програми.
Де знайти таких 8-класників...
Цитата gromko ()
Класом ми робили проект "Калькулятор". Порчинали з трьохрядкового - 1 операнд, 2 операнд та результат, і звичайно набір кнопок для різних операцій.Потім ускладнили - один рядок, при натискуванні кнопки операцій попередній операнд заноситься в змінну, запам'ятовується знак операції, потім вводиться другий операнд, при натиску "=" проводиться обчислення, а результат поміщується у рядок, де вводили. Завважте, що нацьому етапі працювали "цифрові" кнопки калькцулятора - вводили дані лише з клавіатури.
Ого !!! У мене з 26 - один, ще щось "тіпа" може... 
Мабуть ,шановні, діти у нас різні... Або, щоб нікого не ображати, генотип не той, -  в залежності від регіону...

Уважно слідкував за вашим спілкуванням, прийшов до висновку - "вещи в себе...". 
Цитата TYP ()
Я думаю, що і 8-класникам корисно "зрозуміти" принципи побудови подібної програми.
По великому рахунку (" По большому счету" (RUS)) - один із 1000 може "зрозуміти".
TYP Дата: Сб, 04.03.2017, 20:53 | Повідомлення № 182
Прописаний назавжди
Нагороди: 4
Рейтинг: 28
Цитата gry ()
Де знайти таких 8-класників...
Через те, що почав давати завдання не ті, що в підручнику, а практично спрямовані,  вже 6 чоловік прийшло на "додаткові" заняття. Причому я грішу і цикли ще не даю... Доки більшість не зрозуміє принцип використання змінних, те, що перевірити, що хтось щось клацнув, можна лише запам’ятавши це як а:=1. Доки більшість ставить питання, а чому 1, а не 2 я особисто вважаю, що відкинувши цей момент і перейшовши до циклів - толку дійсно буде 0.

Цитата gry ()
один із 1000 може "зрозуміти"
Якщо вони будуть створювати проекти на обчислення значень функції, знаходити периметри прямокутників - звичайно не зрозуміють. Практичні, життєві задачі де якусь частину знань вони беруть з власного життєвого досвіду вони сприймають краще.

Це як вивчати типи даних. Це як з питанням "навіщо стільки типів даних?", я завжди наводжу приклад коли мама відправляє їх в магазин за коробкою сірників і дає сумку "мрію окупанта", щоб "зручніше" було нести. Після цього вони не тільки починають пам’ятати, а ще й лізуть в мережу, щоб дізнатись, а скільки байт витрачає кожен тип. :)
mul44 Дата: Нд, 05.03.2017, 20:10 | Повідомлення № 183
Наполегливий учасник
Рейтинг: 40
Кто-то уже устанавливал себе новый Лазарус 1.6.4? А то тут есть жалобьі на компиляцию проектов, и мелкие шероховатости.
Пилипчук_О_П Дата: Пн, 06.03.2017, 03:12 | Повідомлення № 184
Ветеран спілкування
Нагороди: 27
Рейтинг: 231
Цитата mul44 ()
Кто-то уже устанавливал себе новый Лазарус 1.6.4? А то тут есть жалобьі на компиляцию проектов, и мелкие шероховатости.

Встановив, запустив, випробував (мінімально). Ніби працює. Які проблеми?
Bandalak Дата: Пн, 06.03.2017, 08:49 | Повідомлення № 185
Лідер форуму
Нагороди: 32
Рейтинг: 232
Я встановив, але ще не випробував.
mul44 Дата: Пн, 06.03.2017, 18:26 | Повідомлення № 186
Наполегливий учасник
Цитата Пилипчук_О_П ()
Які проблеми?
у одного человека вот так:
На проекте с визуальной формой и кнопкой пишет: «Компиляция пакета LazUtils 1.0: Код завершения 256, ошибок: 1lazutf8.pas(194,3) Fatal: Невозможно найти gettext, используемый в LazUTF8 пакета LazUtils.»
в секции модуля LazUTF8:
implementationuses
gettext
{$IFDEF Darwin}, MacOSAll{$ENDIF}
;
(подсвечена строчка с gettext)
mul44 Дата: Пн, 06.03.2017, 22:11 | Повідомлення № 187
Наполегливий учасник
человек разобрался, переустановил со всеми нужными зависимостями, и все ок.
Форум інформатиків » РОЗДІЛ V: ПРОГРАМНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ » 5.10 Вільне програмне забезпечення » Інтегроване середовище розробки Lazarus
Сторінка 13 з 13«12111213
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.