Ср, 22.11.2017, 14:39
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 4 з 6«123456»
Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.10 Комп’ютер і здоров’я » Игры и дети
Игры и дети
AAN Дата: Пн, 16.03.2009, 17:29 | Повідомлення № 1
Тут підглядає ...
Нагороди: 2
Рейтинг: 30
Сейчас очень часто в новостях можно услышать, что в Германии, Америке подростки убивают своих сверстников. Есть мнение, что в таких всплесках жестокости не последнюю роль играют некоторые компьютерные игры. Как вы считаете так ли это? Контролируете ли вы своих детей во что они играют и интересуетесь ли во что играют ваши ученики?

Со воей стороны скажу, что среди подростков стала наблюдать, что они считают себя особенными, не такими как все. Очень выделяют свою индивидуальность и зачастую агресивно. Не хочу сказать, что может дойти до жестокости по отношению к другим, но всё равно мне это не очень нравится. Да и вообще я сторонница того, чтобы дети больше времени учились, чем игрались.

Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

Відредаговано: Махновець_Ігор - Пт, 24.04.2009, 16:10
AAN Дата: Вт, 15.09.2009, 14:16 | Повідомлення № 46
Тут підглядає ...
Да с такой программулинкой отпадают все вопросы! Качай и пользуйся...
wladek Дата: Ср, 16.12.2009, 14:29 | Повідомлення № 47
Новий користувач
Нагороди: 0
Рейтинг: 0
Quote (wladek)
Справа в тому, що маркування щодо вікових обмежень на іграх є (інакше їх не проліцензують), але не всі розрізняють таке маркування.

В Україні ліцензійний продукт випускає лише декілька компаній. І то на їхній продукції таке маркування з'явилось лише цього року. А решта продукту є піратським і там про вікові обмеження взагалі ніхто не згадує, аби більше продалось
ALEKS Дата: Пт, 22.01.2010, 16:31 | Повідомлення № 48
Прописаний назавжди
Рейтинг: 59
Комп’ютерні ігри як наркотик. Це чергова манія. Як почнеш гратися - зупинитися важко. І в декого виникає залежність.
Я не проти ігор. Але ігри повинні бути розвиваючі. Вони повинні використовуватись для навчання.
У себе в класі я заборонив грати в ігри (крім навчальних).
якщо ж батьки дозволяють своїм дітям грати в ігри, то вони повинні контролювати цей процес: у що діти грають і скільки.
НІКОЛЯ Дата: Сб, 23.01.2010, 13:41 | Повідомлення № 49
Знавець вірусів
Нагороди: 17
Рейтинг: 201
Quote (ALEKS)
Комп’ютерні ігри як наркотик. Це чергова манія. Як почнеш гратися - зупинитися важко.

Все залежить від людини. В цій темі є лінки на софт який повністтю дозмоляє контролювати дитину щоб вона не перетворилась в залежного геймера.
laktionova Дата: Чт, 22.04.2010, 02:04 | Повідомлення № 50
Новий користувач
Якщо батько замість спілкуватися з дружиною сидить перед комп'ютером, якщо матері легше поринути у переживання мильної опери, ніж поговорити з донькою або сином, то не слід очікувати від наших дітей іншої реакції на комп'ютер або телевізор. Біда не в тому, що в нашому житті є електронні засоби, інформації та комунікації. Біда в тому, що самим батькам зручно замінити ними спілкування з дитиною.
Маргарита Дата: Чт, 22.04.2010, 02:19 | Повідомлення № 51
Юний талант
Нагороди: 3
laktionova, діти повинні бути перед усе! Дитину потрібно починати виховувати, ще коли вона лежить поперек ліжка. Нічого поганого в комп'ютері чи телебаченні я не бачу. Просто потрібно вирощувати у дитячому мозку культуру сприйняття інформації.
Як в старому доброму російському вірші:
Так что слушай кроха,
Что такое хорошо, что такое плохо!

Якщо ми спробуємо повністю заборонити дитині телевізор, комп'ютер чи інтернет - нічого гарного з цієї утопічної ідеї не вийде. Дитина буде старатися всіма правдами і неправдами втікати від обов'язків заради забороненої цяцьки.
Вирішення проблеми я бачу у побудові чіткого графіку проведення часу протягом доби та протягом тижня.
Дитина повинна усвідомлювати, що життя смугасте. Виконання обов'язків мають чергуватися з відпочинком та розвагами. Головне правильно регламентувати час. Удача прийде дуже скоро!

berdoxana Дата: Чт, 22.04.2010, 10:09 | Повідомлення № 52
Я тут недавно...
Маргарито, розумні слова!!! Не можна дитині забороняти - потрібно пояснювати
tana256 Дата: Вт, 20.07.2010, 21:42 | Повідомлення № 53
Часто заходить...
Нагороди: 3
Рейтинг: 7
Знаю про проблему з 5-річною дівчинкою, яка з дитинства (з 3 років ) дуже часто (практично кожного дня, за словами батьків) грала в компютерні ігри, малювала за компютером, поки її батьки не зрозуміли, що це недобре. Знаю, що цю проблему розвязали тільки тоді, коли для дитини ввели чіткий режим дня, і дозволили займатися за компютером тільки 30 хв в день.
gromko Дата: Пн, 06.09.2010, 10:46 | Повідомлення № 54
Лінуксоїд
Нагороди: 26
Рейтинг: 343
Студент з Керчі їде до США вбивати орків
Цього літа Валентин Косоровцев переміг на чемпіонаті України з комп'ютерних ігор, призом став квиток до Лос-Анджелеса (США). У житті віртуальний спортсмен звичайний студент, вчиться в Таврійському національному університеті ім. В.Вернадського (ТНУ) за фахом Фінанси і кредит.

"Я не пам'ятаю, коли вперше сів за комп'ютер, був дуже маленький, - розповів переможець національного фіналу кіберспортивного турніру України в WarCraft III: The Frozen Throne Валентин Косоровцев. - В WarCraft почав грати в 2005 році. Моє бойове хрещення було в 15 років на змаганнях в Сімферополі, тоді я відразу ж вилетів. Після цього почав посилено тренуватися, проводити по 5 годин на день перед монітором. Стало виходити, і мене взяли в місцеву комп'ютерну команду".

Помалу інтерес до самої гри у хлопця зник, і забава переросла у заробіток.

"Спонсори команди платять нам зарплату, премії та возять по різних країнах на чемпіонати, - каже хлопець. - Я вже їздив до Китаю, де програв, і до Франції. У Парижі я увійшов до вісімки кращих гравців світу по WarCraft III: The Frozen Throne. Призові місця зайняли азіати. За весь час участі в команді я трохи підтягнув англійську мову, зараз можу вільно нею розмовляти".

До чемпіонату України по кіберспорту Валентин почав готуватися ще на початку літа.

"Тренування були важкі, грав з майбутніми суперниками по Інтернету близько 7 годин на день, - говорить Валентин. - В основному хлопці з СНД, з іншими країнами у нас погане з'єднання по Інтернету. З азіатами тренуватися взагалі невигідно, дуже велика різниця в часі, зв'язок страшно "гальмує". Головна складність - це те, що сильно втомлюються очі. Добре що у нас, за правилами, є відпочинок через кожні 15 хвилин гри, лише цим і рятувався".

Як зізнається переможець, виграти в Україні дуже складно, в нашій країні багато талановитих стратегів.

kaito201019 Дата: Сб, 21.01.2012, 14:34 | Повідомлення № 55
Новий користувач
Quote (gromko)
талановитих стратегів.

Я согласен что много стратегов (простите буду на Русском). У меня есть тоже точка зрения. Например те же "стрелялки" как КС 1.6 по ним проводятся чемпионаты. Сталкер (думаю все эту игру знают) сделана нашим считай народом вполне интеллектуальна. Расскажу лучше про себя. Я зависимый человек от компьютера. Печально себя так признавать ну все же. Играю я только в онлайн игры (меня в них привлекает общение). Еще я создатель сайтов, создаю я сайты на движке DLE. Если что по компьютеру друзья сразу ко мне. Ну вообще я технологический человек. Мне 14 лет, я играю в Requiem online. Затянула она меня ис за того что она реально, как говориться жестока. Ну сам я человек добрый. Эта игра меня успокаивает. Так что я думаю рано твердить про то что жесткие игры зло. + я еще Русский подтянул с помощью игр) %)
mouse Дата: Сб, 21.01.2012, 16:21 | Повідомлення № 56
Ветеран спілкування
Нагороди: 4
Рейтинг: 62
Коли побачимось у Ваші 25 - напишите про себе :)
kaito201019 Дата: Нд, 22.01.2012, 10:54 | Повідомлення № 57
Новий користувач
Напишу) Якщо ви вважаєте, що я не вчуся, ви помиляєтесь. Я люблю такі предмети як Россійську, Украінську мови, Алгебру і Геометрію. В майбутьньому хочу стати хорошим юристом (батьки ще наполягають))), а мрія у мене стати програмістом. Що ж я важаю, що я не буду якимось грузщиком)
mouse Дата: Ср, 25.01.2012, 22:39 | Повідомлення № 58
Ветеран спілкування
Нагороди: 4
Рейтинг: 62
kaito201019, я не про то, что Вы плохо учитесь или хорошо. А про то, что жестокие игры оставляют след на психике в любом случае.
kaito201019 Дата: Чт, 26.01.2012, 15:35 | Повідомлення № 59
Новий користувач
mouse, Не вважаю. У мене психіка залізна. А "жорстока ігра" її точно не пошкодить. Ще дуже люблю грати в Minecraft. Для мене ігри це розваги. Хоча Minecraft це як робота оскільки я тримаю сервер)
Пилипчук_О_П Дата: Чт, 26.01.2012, 16:59 | Повідомлення № 60
Ветеран спілкування
Нагороди: 30
Рейтинг: 346
Теж не вважаю, що ігри шкодять людині зі сформованою психікою. З власного досвіду: вже декілька років не граюсь - не тягне (зрідка комп'ютерне судоку не рахуємо). Хоча в свій час був і DOOM, i Quake. Очевидно, людина має награтись (якщо не в дитинстві, то пізніше), щоб далі це бажання не заважало іншим заняттям.
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.10 Комп’ютер і здоров’я » Игры и дети
Сторінка 4 з 6«123456»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.