Чт, 14.12.2017, 12:05
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 2 з 6«123456»
Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.10 Комп’ютер і здоров’я » Игры и дети
Игры и дети
AAN Дата: Пн, 16.03.2009, 17:29 | Повідомлення № 1
Тут підглядає ...
Нагороди: 2
Рейтинг: 30
Сейчас очень часто в новостях можно услышать, что в Германии, Америке подростки убивают своих сверстников. Есть мнение, что в таких всплесках жестокости не последнюю роль играют некоторые компьютерные игры. Как вы считаете так ли это? Контролируете ли вы своих детей во что они играют и интересуетесь ли во что играют ваши ученики?

Со воей стороны скажу, что среди подростков стала наблюдать, что они считают себя особенными, не такими как все. Очень выделяют свою индивидуальность и зачастую агресивно. Не хочу сказать, что может дойти до жестокости по отношению к другим, но всё равно мне это не очень нравится. Да и вообще я сторонница того, чтобы дети больше времени учились, чем игрались.

Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

Відредаговано: Махновець_Ігор - Пт, 24.04.2009, 16:10
dpi Дата: Вт, 17.03.2009, 15:22 | Повідомлення № 16
Досвідчений вчитель
Нагороди: 1
Рейтинг: 39
Quote (Bandalak)
У дитини має бути чіткий розпорядок дня. Наприклад: 20:00 - 21:00 гра в інтелектуальні ігри на комп'ютері. Стрілялки простенькі не шкодять я думаю. А от в стрілялки з глибоким змістом, що давлять на свідомість не можна ні в якому разі давати гратися дітям!

Игры затягивают, становятся вредной привычкой, а потом болезнью.
Запретить сможем вряд ли, а вот говорить об этом детям надо. И предупреждать, что это опасное увлечение.
mouse Дата: Вт, 21.04.2009, 17:14 | Повідомлення № 17
Ветеран спілкування
Нагороди: 4
Рейтинг: 62
Термін «комп'ютерна залежність» з'явився в 1990 році. Психологи класифікують цю шкідливу звичку якрізновид емоційної «наркоманії», спричиненої техтчними засобами. Головний зміст комп'ютерної залежності в тому, що комп'ютер починає керувати людиною. 3 часом для залежного підл1тка стає важливим не результат гри, а процес, у якому втрачається контроль над часом.
ПЕРШІ ОЗНАКИ КОМПЬЮТЕРНОЇ ЗАЛЕЖНОСТІ ДИТИНИ:

• пропуски шкільних занять через ком¬п'ютерну гру вдома або відвідування комп'ютерного клубу;
• просиджування біля комп'ютера у нічний час;
• приймання їжі під час комп'ютерної гри;
• асоціювання себе з героями комп'ю¬терних ігор;
• відсутність інших захоплень, крім комп'ютерних ігор;
• віддавання переваги комп'ютерним іграм, а не спілкуванню;
• загальний час, проведений за грою,перевищує час виконання домашніх завдань, прогулянок, спілкування з батьками
і однолітками, інших захоплень;
• дитина не уявляє, чим себе зайняти, коли комп'ютер зламався;
• конфлікти з батьками та їх шантажування у відповідь на заборону проводити час за комп'ютером.
shef100 Дата: Вт, 21.04.2009, 20:34 | Повідомлення № 18
Тут живе...
Нагороди: 0
Рейтинг: 6
Дітям треба пропонувати альтернативу (найкраще рухливі спортивні ігри, теніс, велопробіг тощо). Поки дитина не відчуватиме приплив андреналіну від чогось іншого, а не тільки від компютерних ігор/ БЕСІДИ з ними нідочого НЕ ПРИВЕДУТЬ. Мій молодший син в моменти, коли я забороняв надалі грати, спочатку проявляв міні-агресію, але потім навіть почав дякувати через деякий час після "відриву". Тепер проблеми нема: стадіон і вулиця чи компютерні ігри - вибір не за іграми.

Відредаговано: shef100 - Вт, 21.04.2009, 20:35
Ktara Дата: Вт, 21.04.2009, 20:46 | Повідомлення № 19
Перспективна вчителька
Нагороди: 37
Рейтинг: 300
Есть книга "Ребенок и компьютер. Сборник материалов". Есть интересные статьи :)
AAN Дата: Вт, 21.04.2009, 20:55 | Повідомлення № 20
Тут підглядає ...
Рейтинг: 30
Жизнь показывает, что сейчас у многих подростков проявляются некоторые пункты, зачастую такие:
• відсутність інших захоплень, крім комп'ютерних ігор;
• віддавання переваги комп'ютерним іграм, а не спілкуванню;
• загальний час, проведений за грою,перевищує час виконання домашніх завдань, прогулянок, спілкування з батьками
і однолітками, інших захоплень;
• дитина не уявляє, чим себе зайняти, коли комп'ютер зламався;
• конфлікти з батьками та їх шантажування у відповідь на заборону проводити час за комп'ютером.

В метро наблюдала такую ситуацию. Девочка едет с мамой, задает какие-то вопросы, а маме видно лень на них отвечать. Она девочке в руки телефон с игрушкой и едет себе спокойно. Я и подумала, некоторые родители сами провоцируют такую зависимость от игр. Так ведь с ребенком надо общаться гулять, водить на какие-то кружки)))) А игрушкой всегда можно занять.

NatVovk Дата: Ср, 22.04.2009, 08:56 | Повідомлення № 21
Гол. ред. "Інформатики"
Рейтинг: 10
Точно. Нещодавно була на батьківських зборах у молодшої дитини. Виступав психолог, лякав батьків комп’ютерною залежністю у дітей. Так деякі батьки стали виступати, що мовляв «для того ж ми дітям понакупляли комп’ютерів, щоб вони сиділи у своїх кімнатах й нам не заважали, а ви кажете, що це виявляється шкідливо! Що ж нам робити? Ми ж теж люди! На роботі втомлюємося як воли, так що ж і вдома не можна відпочити? Вони ж нас достали».
І це всі люди з вищою освітою, успішні фахівці своєї справи. Біда в тому, що у переважній .більшості випадків батьки самі винні у такій залежності дітей (під час гри дитина не відчуває своєї одинокости), так само як і держава винна у алкоголізмі своїх громадян.
Нема чим людям себе зайняти.
mouse Дата: Ср, 22.04.2009, 10:13 | Повідомлення № 22
Ветеран спілкування
Quote (shef100)
Дітям треба пропонувати альтернативу (найкраще рухливі спортивні ігри, теніс, велопробіг тощо

Отож бо і воно!
В моє дитинство можна було безкоштовно (або за 3 руб на місяць) ходити: шахмати, футбол, волейбол, теніс (малий і великий).....
А що зараз? Скільки воно коштує? Ось вам і альтернатива. Плюс раніше в батьків є робота!!! А зараз вони крутяться як дзига, щоб дитинку вдягнути і т.д.
Тому не діти є причина. Це загальне явище в державі - діти нікому не потрібні!
У нас проходить якесь свято! Це добре! Але спонсор або виробник горілки або пива. І після свята натовп одурівших від пива з горілкою показує свою культуру. І це все підтримується владою (цікаво чому? :p )
Я тут згадав ще День пива ...
Є в нас гай... і там влаштували День пива. А в гаю співають пташки, озера, лебеді плавають....
після свята...
Мусора стільки, що я його не бачив навіть на базарі в кінці дня, лебеді плавають і обминають сотні пляшок і т.д.
Кому це вигідно?
Звичайно, що пивною молоддю легко керувати....
:?

Відредаговано: mouse - Ср, 22.04.2009, 14:36
NatVovk Дата: Ср, 22.04.2009, 15:08 | Повідомлення № 23
Гол. ред. "Інформатики"
Хибна думка, про те, що для організації кружкової роботи потрібні мильони. Насправді все простіше. Наприклад, у школах моїх дітей і племінників працює багато факультативів і кружків. Є факультативи з програмування (туди чомусь ходять лише хлопці), а дівчата ходять до іншого вчителя на факультатив з комп. малювання. Є спортивні секції (футбол на стадіоні при школі, баскетбол у спортзалі, спорт.танці у акт.залі), факультатив з англійської, кружок з писанкарства, кружок з різьблення по дереву, хор, театр. Хочу сказати, що вагомий внесок у активізацію роботи у позаурочний час вносять молоді вчителі молодших класів, які ще не мають власних родин. Факультативи оплачуються як звичайно, а кружки та секції частково оплачуються батьківським фондом, а частково — батьками. Отже, якщо є бажання, то можна зробити все.
Про те, що після свят багато сміття. Хочу запитати, а хто бачив багато сміття біля Макдональдса? Його там немає не тому, що не смітять, а тому, що є люди від Макдональдса які з ранку до ночі ходять та прибирають у радіусі 300 м від Макдональдса. От якби ту пивну фірму санстанція оштрафувала за забруднення довкілля, то наступного разу у них під час свята завжди знайшлися б прибиральники. Погано місцева влада працює.
mouse Дата: Ср, 22.04.2009, 17:32 | Повідомлення № 24
Ветеран спілкування
Quote (NatVovk)
От якби ту пивну фірму санстанція оштрафувала

:?
Та пивна фірма - бренд, відомий на всю Україну. Якщо вона, санстанція, оштрафує, то там штрафи смішні, а гроші від продажі і реклами шалені. А можуть і просто того хто оштраф з роботи попнути. Ви певно живете не в Україні...

Відредаговано: mouse - Ср, 22.04.2009, 17:35
NatVovk Дата: Ср, 22.04.2009, 21:05 | Повідомлення № 25
Гол. ред. "Інформатики"
Quote (mouse)
Та пивна фірма - бренд, відомий на всю Україну.

Ніхто нікого не звільнить ні з якої роботи, адже, на щастя (на відміну від освітянської галузі) у кожного відомого й невідомого бренда на пивному ринку є великі і малі конкуренти, які самі (з радістю) таку бучу піднимуть, що той бренд скисне. Саме тому не слід такі речі замовчувати. Адже тут тільки споживач виграє.
А імідж для фірми (особливо для великої) це дуже цінна річ.
Конкуренція на ринку продовольства й напоїв дуже серьйозна, споживач для себе може багато чого виграти, тому не слід мовчати, краще задіювати центральні теле та ЗМІ (це простіше (не залежить від місцевої влади, де всі один одного знають) і дієвіше). Саме так моя сусідка у листопаді «вмикала» опалення у технікумі, де навчаються 2 її синів, після виступу у новинах одного з центральних каналів вже обласна влада натискала на районну, а районна на ту ТЕЦ щоб вирішити питання. Адже це їхній престиж.
mouse Дата: Пт, 24.04.2009, 15:42 | Повідомлення № 26
Ветеран спілкування
Добре якщо ЗМІ ще влада не купила...
Потрібно виховувати культурну дитини, в неї потім буде і культурна родина і т.д.
wladek Дата: Пт, 24.04.2009, 22:39 | Повідомлення № 27
Новий користувач
Рейтинг: 0
Чому коли мова заходить про жорстокість дітей і комп"ютерні ігри, всі зразу звинувачують ігри. Чому ніхто не задавався питанням: звідки діти беруть зброю. Та і не лише ігри у нас жорстокі. Телебачення не краще. І правильно дехто підмітив, дітям потрібна альтернатива. Окрім того, до роботи в школі працював продавцем у відділі комп"ютерних іграшок, тому з проблемою знайомий особисто. У нас нема відповідного вікового маркування. Скажу чесно, що сам продавав дітям ігри в стилі екшн, хоча якщо бачив що дитина йшла на вмовляння то пропонував їй ігри інших жанрів.
NatVovk Дата: Сб, 25.04.2009, 09:17 | Повідомлення № 28
Гол. ред. "Інформатики"
Quote (wladek)
У нас нема відповідного вікового маркування. Скажу чесно, що сам продавав дітям ігри в стилі екшн

Справа в тому, що маркування щодо вікових обмежень на іграх є (інакше їх не проліцензують), але не всі розрізняють таке маркування. Ми в своїй газеті Інформатика (видавництва Шкільний світ) десь у 2007 році давали великий масив матеріалу на тему «Діти і комп.ігри», й там подали всі таблицю з усіма варіантами маркувань. Нажаль, зараз номер точно зазначити не можу. Перегляньте подшивку номерів, знайдете. Або нагадайте мені у вівторок, я найду, або запитаю в автора згоди на розміщення фрагменту його матеріалу на форумі.
NataliyG Дата: Пн, 27.04.2009, 10:13 | Повідомлення № 29
Активний учасник
Рейтинг: 37
Quote (NatVovk)
Справа в тому, що маркування щодо вікових обмежень на іграх є
Що дає це маркування, якщо в моєму селі алкоголь і тютюн продають 7 класникам. Це добре шо нема аптеки і не продають трамадол.
Як на мене ми багато втрачаємо через ці компютерны ігри. Ми втрачаэмо те за чим прийшли у цей світ - майбутнє. Адже народження і виховання дітей це і є сенс життя. Важко виховувати дитину в такому інформаційному світі. Це ми дорослі можемо відрізнити погане від доборо, дитяча нерозвинута пчихіка цього зробити не може от і маємо неврози і всілякі розлади. Часто чуємо від батьків:" Я не можу собі дати з ним ради, а во робіть з ним що хочете, бийте забийте я нічого не скажу".
Але хіба це вихід. Це просто крик душі, це питання треба розвязувати на державному рівні і то негайно, а то завтра в нашому суспільстві почнеться справжня війна. Діти втрачають голову саме через компютерні ігри вони думають, що їхнє життя це гра. Добре шо в нас не можна купити зброї.
mouse Дата: Вт, 12.05.2009, 10:53 | Повідомлення № 30
Ветеран спілкування
Хотів продовжити бесіду.
Скажіть, а з якого віку можна дитині давати грати за ПК? Чи є вікові обмеження? Хто це досліджує? До чого це призведе?
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.10 Комп’ютер і здоров’я » Игры и дети
Сторінка 2 з 6«123456»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.