Сб, 23.09.2017, 15:49
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 1 з 6123456»
Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.10 Комп’ютер і здоров’я » Игры и дети
Игры и дети
AAN Дата: Пн, 16.03.2009, 18:29 | Повідомлення № 1
Тут підглядає ...
Нагороди: 2
Рейтинг: 30
Сейчас очень часто в новостях можно услышать, что в Германии, Америке подростки убивают своих сверстников. Есть мнение, что в таких всплесках жестокости не последнюю роль играют некоторые компьютерные игры. Как вы считаете так ли это? Контролируете ли вы своих детей во что они играют и интересуетесь ли во что играют ваши ученики?

Со воей стороны скажу, что среди подростков стала наблюдать, что они считают себя особенными, не такими как все. Очень выделяют свою индивидуальность и зачастую агресивно. Не хочу сказать, что может дойти до жестокости по отношению к другим, но всё равно мне это не очень нравится. Да и вообще я сторонница того, чтобы дети больше времени учились, чем игрались.

Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

Відредаговано: Махновець_Ігор - Пт, 24.04.2009, 17:10
НІКОЛЯ Дата: Пн, 16.03.2009, 19:51 | Повідомлення № 2
Знавець вірусів
Нагороди: 17
Рейтинг: 197
Quote (AAN)
Да и вообще я сторонница того, чтобы дети больше времени учились, чем игрались.

Це не можливо в конституції по правах дитини чітко зазначено що дитина має право на відпочинок а от як вона його проводить повинні контролювати ми , батьки.
Кожна дитина має власні потреби , та розвиваєтся згідно оточення ,як зі сторони моралі так із сторони етики.
Навязувати власну думку дитині ми теж не можемо ні до чого хорошого це не приведе.
Ogorodets Дата: Пн, 16.03.2009, 19:53 | Повідомлення № 3
Назавжди з нами
Нагороди: 1
Рейтинг: 42
Согласен с вами полностью. На молодежь смотреть страшно. Откуда это пошло? Как мне кажется сработала вот эта штука:

ПЛАН ДАЛЛЕСА ПО УНИЧТОЖЕНИЮ СССР (РОССИИ)

Аллен Даллес.

Аллен Даллес (1893-1969 гг.) работал в ЦРУ США с момента его создания в 1947 году. В 1942-1945 гг. руководил политразведкой в Европе. Директор ЦРУ в 1953-1961 годах. Идеолог «холодной войны», один из организаторов разведывательной деятельности против СССР и других социалистических стран.

Окончится война, все утрясется и устроится. И мы бросим все, что имеем: все золото, всю материальную мощь и оболванивание и одурачивание людей!

Человеческих мозг, сознание людей способны к изменению. Посеяв там хаос, мы незаметно подменим их ценности на фальшивые и заставим их в эти фальшивые ценности верить. Как? Мы найдем своих единомышленников, своих союзников в самой России.

Эпизод за эпизодом будет разыгрываться грандиозная по своему масштабу трагедия гибели самого непокорного на земле народа, окончательного и необратимого угасания его самосознания. Например, из искусства и литературы мы постепенно вытравим его социальную сущность; отучим художников и писателей – отобьем у них охоту заниматься изображением и исследованием тех процессов, которые происходят в глубинах народных масс. Литература, театры, кино – все будет изображать и прославлять самые низменные человеческие чувства.

Мы будем всячески поддерживать и поднимать так называемых художников, которые станут насаждать и вдалбливать в человеческое сознание культ секса, насилия, садизма, предательства – словом, всякой БЕЗНРАВСТВЕННОСТИ. В управлении государством мы создадим хаос и неразбериху.

Мы будем незаметно, но активно и постоянно способствовать самодурству чиновников, процветанию взяточников и беспринципности. Бюрократизм и волокита будут возводиться в добродетель. Честность и порядочность будут осмеиваться и никому не станут нужны, превратятся в пережиток прошлого. Хамство и наглость, ложь и обман, пьянство и наркоманию, животный страх друг перед другом и беззастенчивость, предательство, национализм и вражду народов – прежде всего вражду и ненависть к русскому народу, - все это мы будем ловко и незаметно культивировать, все это расцветет махровым цветом.

И лишь немногие, очень немногие будут догадываться или даже понимать, что происходит. Но таких людей мы поставим в беспомощное положение, превратим в посмешище, найдем способ их оболгать и объявить отбросами общества. Будем вырывать духовные корни, опошлять и уничтожать основы народной нравственности.

Мы будем расшатывать таким образом поколение за поколением. Будем браться за людей с детских, юношеских лет, и главную ставку всегда будем делать НА МОЛОДЕЖЬ – станем разлагать, развращать и растлевать ее. Мы сделаем из нее циников, пошляков и космополитов.

Вот так мы это сделаем!
А. Даллес.
«Размышления о реализации американской послевоенной доктрины против СССР», 1945 г.

Bandalak Дата: Пн, 16.03.2009, 20:01 | Повідомлення № 4
Лідер форуму
Нагороди: 37
Рейтинг: 247
У дитини має бути чіткий розпорядок дня. Наприклад: 20:00 - 21:00 гра в інтелектуальні ігри на комп'ютері. Стрілялки простенькі не шкодять я думаю. А от в стрілялки з глибоким змістом, що давлять на свідомість не можна ні в якому разі давати гратися дітям!
Marketesh Дата: Пн, 16.03.2009, 20:27 | Повідомлення № 5
Новий користувач
Нагороди: 0
Рейтинг: 0
Все-таки ігри мають бути, але не стрілячки (я так вважаю). Ну є там дитячі, типу ЧікенРаш, то ж інша тема. А контра... Моїх дітей в школі важко відірвати від компа. На перервах вони часто граються і коли дзвінок на урок, то "зараз, зараз... ми ще трішки... ось дограємо". Дитина просто не усвідомлює, що вона впала у залежність, і якщо ми її не будемо зупиняти, то вона сама себе не зупинить, в неї ще немає такої свідомості, як у нас. Мені довелося ставити радмін і виключати їх "нахалом", щоб довго не говорити.
AAN Дата: Пн, 16.03.2009, 20:31 | Повідомлення № 6
Тут підглядає ...
Нагороди: 2
Рейтинг: 30
Речь не идет о точ, чтобы ограничивать детей в играх, только конролировать время. Детям сложновато остановиться. Мы же позволяем себе иногда играть))))). Но стоит ли разрешать играть в «кровавые» игры? И действительно ли они так пагубно вляют на детскую психику? Или взрослые просто что-то придумывают. Мне например неприятно, когда мозги разлетаются по всему экрану, а для многих подростков - это самый класс.
Bandalak Дата: Пн, 16.03.2009, 21:37 | Повідомлення № 7
Лідер форуму
Quote (AAN)
Мне например неприятно, когда мозги разлетаются по всему экрану, а для многих подростков - это самый класс.

До речі, на районному конкурсі з вебдизайну минулого року один 10-класник під враженням таких ігор створив вебсторінку на якій котові відрізають хвоста, розлітаються мозги, різні садиські вислови, то-що. Ми його роботу зняли з конкурсу за аморальність, хоча по кількості ефектів його робота була кращою!
PanPete Дата: Пн, 16.03.2009, 22:34 | Повідомлення № 8
Наполегливий учасник
Нагороди: 1
Рейтинг: 45
Quote (Bandalak)
один 10-класник під враженням таких ігор

Шкода що ніхто не контролював комп маркіза де Садо в дитинстві
НІКОЛЯ Дата: Пн, 16.03.2009, 22:40 | Повідомлення № 9
Знавець вірусів
Quote (PanPete)
Шкода що ніхто не контролював комп маркіза де Садо в дитинстві

Цікаво з якою жорстокістю та збоченнями він видаляв би троянів ;)
;) ;) ;) був би не садомазохізм а садотроянізм :)

Відредаговано: НІКОЛЯ - Пн, 16.03.2009, 22:41
Bandalak Дата: Пн, 16.03.2009, 22:50 | Повідомлення № 10
Лідер форуму
Quote (НІКОЛЯ)
Цікаво з якою жорстокістю та збоченнями він видаляв би троянів

Він би їх не видаляв, а розводив у акваріумі. Втіливши у них свій ген, він би випустив їх назав в WWW. Такі трояни вже би виділялися своєю жорстокістю та збоченнями!
НІКОЛЯ Дата: Пн, 16.03.2009, 23:31 | Повідомлення № 11
Знавець вірусів
Quote (Bandalak)

Він би їх не видаляв, а розводив у акваріумі.

Або розскриптувавши видаляв би по одному символу з коду :)
Да Анатолій флуд ми розвели не в тій рубриці . це потрібно булоб перемістити в гумор в інформатиці тема : філософія садотроянізму :)

ПРИНОСИМ НАПЕРЕД ВИБАЧЕННЯ АВТОРУ РУБРИКИ AAN

Відредаговано: НІКОЛЯ - Вт, 17.03.2009, 07:54
Bandalak Дата: Пн, 16.03.2009, 23:46 | Повідомлення № 12
Лідер форуму
Quote (НІКОЛЯ)
Да Анатолій флуд ми розвели не в тій рубриці

Зате батьки зразу бачитимуть, на нашому прикладі, що виросте з їх дітей, якщо пускати їх за комп'ютер! ;)
alpex Дата: Вт, 17.03.2009, 10:17 | Повідомлення № 13
Часто заходить...
Нагороди: 0
Рейтинг: 6
Bandalak, якби ж то.... Мій син (10 років) дивиться на компьютер лше як на ігрову приставку. Добре, що хоч подобаються йому не зовсім тупі ігри (Треті герої любить, інколи постріляти). Запалити якоюсь серйозною справою поки що не виходить - я не форсую події.
Згадую себе. Перший мій компьютер - Корвет у школі. На ньому опановувув Паскаль та Сі - і це вже була дуже цікава розвага. Гру цікавіше було самому написати, ніж грати в те, що було (хоча були й шедеври...)
Зараз же переважна більшість дітей (сужу по своєму регіоні - можливо, у великих містах не так) не тямлять гру на диск D: поставити! В нього чотирьохядерний системник, він платить 100-150 грн. за установку Віндовса і дрів, щоб поганяти Нід фор спід! Кажу: а в мене є непогана література (програма, самовчителі...). - -"А нашо? Я Вас позву, якщо раптом шо..."
Bandalak Дата: Вт, 17.03.2009, 11:12 | Повідомлення № 14
Лідер форуму
Quote (alpex)
Корвет у школі. На ньому опановувув Паскаль та Сі

А мені так і не вдалося в свій час дістати це для Корвета. Все перерив, всіх перепитав. То ж вчився складати програми на Бейсику!
НІКОЛЯ Дата: Вт, 17.03.2009, 12:31 | Повідомлення № 15
Знавець вірусів
Quote (alpex)
Мій син (10 років) дивиться на компьютер лше як на ігрову приставку

В мене менший син теж . думав що комп це велика приставка для ігор з крутими можливостями . Доки не почав гратись в Spais Forse . Уявіть дитина в третьому класі Сидит і чуть не плаче не може пройти в другу галактику . Довелось садити поряд і пояснювати що для того щоб пройти рівеь набрати зброї грошей та іншого можна це все переграти по інакшому вдкривши саму гру при ньому подописував зброї захисту та іншого .
Дитина зробила висновки що , нема смислу грати в гру якщо її можна міняти повністтю .
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.10 Комп’ютер і здоров’я » Игры и дети
Сторінка 1 з 6123456»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.