Вт, 24.10.2017, 01:34
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 5 з 5«12345
Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.10 Комп’ютер і здоров’я » Вплив комп’ютера на здоров’я людини (Настільки великий?)
Вплив комп’ютера на здоров’я людини
Ковальчук_Олександр Дата: Пн, 13.10.2008, 02:53 | Повідомлення № 1
Ветеран спілкування
Нагороди: 17
Рейтинг: 192
Як відомо, монітор - основне джерело різноманітних випромінювань, що згубно впливають на клітини організму, можуть викликати онкозахворювання, погіршують загальний стан здоров’я людини. Окрім того, випромінювання йде також з середини системного блоку.
На здоров’ї вчителів інформатики наша держава сильно економить скасуванням доплати за шкідливість.
Особливо шкідлива атмосфера в комп’ютерному класі, при відсутності кондиціонеру. Адже при 11 ввімкнених комп’ютерах шкідливий вплив збільшується в 11 разів! Найбільше втрачають здоров’я саме вчителі інформатики, постійно знаходячись в комп’ютерному класі, вдихаючи іонізоване повітря. Окрім того, багато часу приходиться працювати за монітором (в 90% неякісним) як під час уроків, так і при виконанні різних робіт на благо школи, що є гарантованою умовою втрати зору. Чому така несправедливість? І доки вона буде продовжуватись? Чи можна щось змінити?

Прохання в даній темі говорити про вплив комп’ютера на здоров’я людини. Настікільки цей вплив шкідливий.

Шановні форумчани!!! Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятися без попередження!!!

SLKuty Дата: Вт, 04.12.2012, 12:58 | Повідомлення № 61
Монтажер
Нагороди: 6
Рейтинг: 103
Мої друзі - великі компютерщики. У двокімнатній квартирі ТРИ ноутбуки, персональний компютер, WiFi мережа, телевізор і в кожного мобілка

ДИТИНА ВЕСЬ ЧАС ХВОРА!!!

передивився цей фільм і зрозумів причину

http://www.youtube.com/watch?v=iNTBlU8rVUs
Пилипчук_О_П Дата: Ср, 05.12.2012, 02:12 | Повідомлення № 62
Ветеран спілкування
Нагороди: 28
Рейтинг: 329
Який відсоток вільного часу дитина проводить на свіжому повітрі, активно рухається?

Quote (SLKuty)

А коментарі - зовсім не безглузді - читали?
filnick Дата: Ср, 05.12.2012, 15:14 | Повідомлення № 63
Мудрий вчитель
Нагороди: 7
Рейтинг: 124
Quote (SLKuty)

Автори фільму напевне "забули" що і сто, і тисячу, і мільйони років людина існувала в оточенні магнітних та гравітаційних полів. Хоча, загалом, проблема існує...
beregok Дата: Нд, 30.03.2014, 12:12 | Повідомлення № 64
Прописаний назавжди
Рейтинг: 33
HELP! Опух правий вказівнтий палець після активного клацання мишкою!

Може в когось було, шо робити?

Зараз перейшов на ліву руку(сам по природі лівша, а  1 класі перевчили писати правою), приложую компреси (мазь вишневського), коли піднімаю палець вгору легшає.
Bandalak Дата: Нд, 30.03.2014, 15:07 | Повідомлення № 65
Лідер форуму
Нагороди: 37
Рейтинг: 247
Цитата beregok ()
Опух правий вказівний палець після активного клацання мишкою!

Може Миша була скаженою? ;)
А якщо серйозно, впевнений що це співпадіння, палець напух по іншій причині!
Ковальчук_Олександр Дата: Нд, 30.03.2014, 15:29 | Повідомлення № 66
Ветеран спілкування
Нагороди: 17
Рейтинг: 192
Погоджуюсь з Анатолієм. Зверніться краще до лікаря, бо всі ми клацаємо активно мишкою, я, наприклад, вже років 13 по 6-12 годин на добу, щоденно. Окрім того, тачпедом користуюсь на нетбуці постійно. І за все відповідає вказівний палець правої руки. Слава Богу напухання ще не було, а от судина в оці очевидно від перевантаження лопала.
beregok Дата: Нд, 30.03.2014, 18:01 | Повідомлення № 67
Прописаний назавжди
Рейтинг: 33
Дякую! Згоден, з здоров’ям краще не жартувати.
Пилипчук_О_П Дата: Вт, 21.04.2015, 14:14 | Повідомлення № 68
Ветеран спілкування
Нагороди: 28
Рейтинг: 329
Цитата gromko ()
Цитата Пилипчук_О_П ()
Маєте посилання на науково доведені дані щодо погіршення гостроти зору через тривалу роботу з монітором?

Computer vision syndrome -
http://www.webmd.com/eye-health/computer-vision-syndrome
http://www.allaboutvision.com/cvs/irritated.htm
http://www.webmd.com/eye-health/computer-vision-syndrome

За посиланнями йдеться переважно про комп'ютерний зоровий синдром, а не про погіршення гостроти зору. Наприклад, написано таке: "Computer eye problems are more likely to occur if you already have an eye problem -- such as nearsightedness or astigmatism -- or if you need glasses but don't wear them or wear the wrong prescription for computer use". Тобто комп'ютер більше впливає на людей, які вже мають проблеми з зором (короткозорість, астигматизм, мають носити, але чомусь не носять окуляри тощо). Синдром викликаний тим, що оку доводиться порівняно часто переміщуватись в різних напрямках, перефокусовуватись і т.п. При читанні з екрану однорідного тексту (pdf-підручника) цей фактор, напевно, впливає менше.
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.10 Комп’ютер і здоров’я » Вплив комп’ютера на здоров’я людини (Настільки великий?)
Сторінка 5 з 5«12345
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.