Вт, 19.09.2017, 18:27
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 2 з 2«12
Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.10 Комп’ютер і здоров’я » Вправи для очей (Описуємо тільки кращі.)
Вправи для очей
Ковальчук_Олександр Дата: Пн, 13.10.2008, 02:47 | Повідомлення № 1
Ветеран спілкування
Нагороди: 17
Рейтинг: 192
Пропоную в даній темі описувати кращі вправи для очей або залишати посилання на відповідні сайти.

Шановні форумчани!!! Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

http://chmelvv.org.ua/eyes.php - вправи для очей Віктора Чмеля
http://comp-doctor.narod.ru/eye/eye_upr.htm - вправи для очей з сайту "Болезни от компьютера, профилактика и лечение".

Проблема №1 при роботі з комп’ютером - прогресуюча короткозорість. Відчув на собі. Всі, хто понад норму працює за комп’ютером, старждають цією хворобою. І якщо ви сьогодні ще можете розрізнити об’єкт на відстані 5 метрів, то взавтра ви його можете не бачити.

Прохання в дану тему окрім вправ для очей говорити та давати посилання на різні методики боротьби з короткозорістю та відновлення зору.

Якщо в вас короткозорість, значить ваш організм вважає, що в вас немає потреби дивитися вдалину. Якщо ви не користуєтесь якоюсь функцією свого організму, зничить вона просто занепадає.
Якщо ви будете продовжувати ігнорувати погляд вдалину, то в вас два шляхи: штучно давати навантаження своїм очам за допомогою різних методик (вправ) або потроху сліпнути. Будь яка методика, що повертає людині зір - це просто штучна заміна звичайним рухам передбаченим природою.
SLKuty Дата: Чт, 15.05.2014, 15:10 | Повідомлення № 16
Монтажер
Нагороди: 6
Рейтинг: 103
Цитата НІКОЛЯ ()
CАМОНАВІЮВАННЯ
+збільшення кровообігу навколо очей+тренування очних м'язів і маємо результат.
Особисто мені  допомогає
Scorpion Дата: Сб, 28.02.2015, 23:30 | Повідомлення № 17
Часто заходить...
Нагороди: 0
Рейтинг: 16
Привіт, колеги!!! Хочу поділитися з Вами гімнастикою для очей:
Гімнастика для очей з Барашем
Гімнастика для очей з Копатичем
Гімнастика для очей з Лосяшем
Гімнастика для очей "У Простоквашино" (хоч і російський мультфільм - але це наше дитинство)

Натрапила на цікавий і корисний матеріал:
Гімнастика для очей "Політ птахів"
Гімнастика для очей "Вузлики"
[admin]А не проще дать ссылку просто один раз на свой сайт, чем кучу ссылок? Я понимаю, как хочется, показать свой ресурс - но делать это надо корректно :)[/admin]

Відредаговано: Scorpion - Сб, 28.02.2015, 23:34
volevikt Дата: Пн, 02.03.2015, 07:24 | Повідомлення № 18
Перспективна вчителька
Нагороди: 24
Рейтинг: 182
Яка користь від вправ для очей біля комп'ютера чи навіть екрану, на який проектується презентація?
Моя особиста думка: такі вправи потрібно проводити без використання будь-якої техніки.

Цитата Scorpion ()
Натрапила на цікавий і корисний матеріал:

Як можна "натрапити", якщо Ви особисто завантажили цей матеріал? B)

Цитата Scorpion ()
і більше цікавої інформації на http://www.minut45.ru/. Підтримайте будь-ласка!

Тепер розумію, про яку підтримку йде мова.)
Сайт створено 21.01.2015. Роботи зроблено чимало. Сподіваюся, що Ваш запал та натхнення з часом не згаснуть.
Успіхів Вам, п. Інно!
volevikt Дата: Нд, 22.03.2015, 11:50 | Повідомлення № 19
Перспективна вчителька
Нагороди: 24
Рейтинг: 182
Вирішила, що настав час зайнятися покращенням свого зору.)))
Знайшла відео з гарними вправами для очей. Дуже гарно все розповідають))). Побачимо, як буде на практиці.)

Гимнастика для глаз

(Чомусь не можу вставити відео у повідомлення, тому надаю посилання)
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.10 Комп’ютер і здоров’я » Вправи для очей (Описуємо тільки кращі.)
Сторінка 2 з 2«12
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.