Пт, 15.12.2017, 02:51
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

   
зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 2 з 2«12
Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.10 Комп’ютер і здоров’я » Охорона життя і здоров'я учнів (причини звільнення учня від роботи з комп'ютером)
Охорона життя і здоров'я учнів
В яких випадках вчитель інформатики має право звільнити учня від роботи з комп'ютером?
1.В ніяких випадках;[ 1 ][5.56%]
2.По рекомендації шкільного лікаря чи медсестри;[ 11 ][61.11%]
3.При закапаних очей в учня;[ 7 ][38.89%]
4.При вагітності учениці (більше 2-х тижнів);[ 6 ][33.33%]
5.При хворобі згідно довідки;[ 10 ][55.56%]
6.При бажанню учня;[ 1 ][5.56%]
7.При недотриманні інструктажу з ТБ;[ 10 ][55.56%]
Усього відповідей: 18
ihor_hontar Дата: Чт, 18.09.2008, 14:31 | Повідомлення № 1
Досвідчений вчитель
Повідомлень: 279
Нагороди: 0
Рейтинг: 13
В даній теми я б хотів провести дискусію з проблеми:Чи має право вчитель інформатики оголошувати причини звільнення учня від роботи з комп'ютером в вступному інструктажі?

Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

filnick Дата: Ср, 24.09.2008, 22:42 | Повідомлення № 16
Мудрий вчитель
Повідомлень: 2238
Нагороди: 7
Рейтинг: 124
Quote (nadya_hontar)
якщо не атестована за рік, хоч з одного предмету, тоді не допускається до ДПА

Такої норми вже немає. До ДПА допускаються ВСІ УЧНІ. (пункт 2.6 ІНСТРУКЦІЇ про переведення та випуск учнів (вихованців) навчальних закладів системи загальної середньої освіти Наказ МОНУ від 14.04.2008 № 319)

Quote (ihor_hontar)
Мені потрібно зараз № документа на які посилається це звільнення.

Цей документ має назву Інструкція про звільнення від перевідних та випускних екзаменів учнів середніх загальноосвітніх навчально-виховних закладів України за станом здоров'я і видана наказом МОЗ та МОНУ. До Інструкції додається Перелік захворювань, що можуть бути підставою для звільнення учнів середніх загальноосвітніх навчально-виховних закладів від перевідних і випускних екзаменів за станом здоров'я. (Наказ МОНУ і МОЗ N 25-20 від 29.01.96). відповідно до наказу звільняє не адміністрація чи вчитель, а ЛКК за відповідною довідкою встановленої форми.
ihor_hontar Дата: Пт, 26.09.2008, 13:10 | Повідомлення № 17
Досвідчений вчитель
Повідомлень: 279
Нагороди: 0
Рейтинг: 13
Quote (filnick)
Цей документ має назву Інструкція про звільнення від перевідних та випускних екзаменів учнів середніх загальноосвітніх навчально-виховних закладів України за станом здоров'я і видана наказом МОЗ та МОНУ.

Пане filnick, мені відома ця інструкція, але мені потрібно назву і № документа про причину звільнення учнів від практичних занять за комп'ютером по хворобі, особливо при вагітності!
filnick Дата: Пт, 26.09.2008, 18:30 | Повідомлення № 18
Мудрий вчитель
Повідомлень: 2238
Нагороди: 7
Рейтинг: 124
Quote (ihor_hontar)
мені потрібно назву і № документа про причину звільнення учнів від практичних занять за комп'ютером по хворобі, особливо при вагітності!

А з чого Ви взяли, що існує спеціальний нормативний акт про звільнення учнів від занять за комп'ютером? Практика показує, що звільнення по хворобі стосуються уроків фізкультури, трудового навчання, військової підготовки. Їх видає ЛКК (або лікар). Аналогічно може звільнити від занять за комп'ютером. Що стосується вагітних, то довідку-підтвердження видає жіноча консультація. Вчитель нікого не звільняє і ніяких оголошень про звільнення при інструктажах не робить. Говорячи просто - нехай ця учениця щасливо родить дитину, а оцінки, практичні і т.д. - це вже справа інша.
dominic28 Дата: Пн, 27.10.2008, 21:57 | Повідомлення № 19
Новий користувач
Повідомлень: 3
Нагороди: 0
Рейтинг: 0
У меня такой вопрос. У нас в школе взяли нового учителя информатики - практически слепой человек. С ним постоянно находиться мама, работает он только за своим компьютером. Помочь детям он практически не может. Есть ли какие-то нормы для учителя информатики? Любой что ли человек может быть информатиком?
Newbie Дата: Вт, 28.10.2008, 09:55 | Повідомлення № 20
Хелпер
Повідомлень: 1412
Нагороди: 9
Рейтинг: 91
Quote (dominic28)
Есть ли какие-то нормы для учителя информатики? Любой что ли человек может быть информатиком?

щодо норм для вчителів - не скажу, бо не знаю.
але точно незряча людина може бути інформатиком. це 100% :) за кордоном до речі дуже багато незрячих працюють саме в галузі ІТ, і досить успішно. сама маю знайомих незрячих звукорежисерів, журналістів, цілком самодостатніх і успішних, навіть без "скидок" на їх особливість.
а от чи може така людина повноцінно навчати учнів нашої середньої школи - це інше питання. в принципі відповідь залежить від того, яка це людина. якщо їй необхідний супровід сторонніх осіб (матері), то на мою думку - не може. але з іншого боку - закривати школу і учнів від особливих людей не можна. я в цьому переконана!
ceti Дата: Нд, 02.11.2008, 19:50 | Повідомлення № 21
Я тут недавно...
Повідомлень: 23
Нагороди: 0
Рейтинг: 1
Пане ihor_hontar, а ви незверталися за цим документом в санстанцію? Думаю, що там можуть хочаб знати про нього.

У випадках коли учень просить звільнити його з практичних занять за станом здоров'я. Я вимагаю від батьків заяву і довідку лікаря, щоб звільнити їх дитину від практичних занять з інформатики. Щоб потім "невішали на мене усіх собак"

mouse Дата: Вт, 07.06.2011, 16:12 | Повідомлення № 22
Ветеран спілкування
Повідомлень: 2025
Нагороди: 4
Рейтинг: 62
На противагу комп*ютеру, який "такий" шкідливий ось про те, що відбувається в Україні:

Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.10 Комп’ютер і здоров’я » Охорона життя і здоров'я учнів (причини звільнення учня від роботи з комп'ютером)
Сторінка 2 з 2«12
Пошук:


© Форум інформатиків України, 2007-2017.