Сб, 03.12.2016, 02:19
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво
Безлимитный хостинг, бесплатный домен, бесплатный хостинг, Хостинг, dedicated, сервер, хостинг в Европе, хостинг в Германии, выделенный сервер

Сторінка 4 з 4«1234
Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.10 Комп’ютер і здоров’я » Дитина та комп'ютер. За та проти (Дитина та комп'ютер. За та проти.)
Дитина та комп'ютер. За та проти
Varkan Дата: Ср, 19.03.2008, 12:42 | Повідомлення № 1
Викладач ВУЗу
Нагороди: 0
Рейтинг: 6
Наткнувся в неті на такі дві статті (див вкладений файл).
Що ви думаєте по цьому питанню шановні педагоги?

Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

Прикріплення: stattya.rar(22Kb)
Ktara Дата: Чт, 11.02.2010, 08:15 | Повідомлення № 46
Перспективна вчителька
Нагороди: 29
Рейтинг: 212
Упс, забыла. Если есть обновление, то скачивается с сайта указанного выше и за пару минут обновляется устройство. Я многие книги специального перевожу в формат fb2. чтоб удобней было читать (больше возможностей). Хотя сейчас уже выложено много книг именно в этом формате. Хуже всего читает вордовские документы. Нельзя нормально настроить шрифт, со всеми другими форматами работает значительно лучше. Уже научился распознавать сноски в документах и таблицы - раньше читал некорректно. Аще есть в продаже книга "Азбука", но мне не понравилось. Хотя может на любителя.
lbook мне подарили на День рождения и я к нему привыкла, вот Азбука не нравится, Сонька еще более менее, хотя еще год назад lbook опережал Соньку. Вот обещают к концу марта - начало апреля lbook с цветным экраном. Хочу себе приобрести. Правда стоимость еще не знаю.
Но все равно хочется
Andrey123q Дата: Чт, 11.02.2010, 14:45 | Повідомлення № 47
Досвідчений учасник
Нагороди: 3
Рейтинг: 84
По всей видимости, Ktara, вы очень много читаете.
Ktara Дата: Чт, 11.02.2010, 17:11 | Повідомлення № 48
Перспективна вчителька
Andrey123q, да вы правы, много. Когда-то не успевала прочитать все что задано, поэтому освоила методику быстрого чтения. Стало посвободней по времени :)
Andrey123q Дата: Чт, 11.02.2010, 17:24 | Повідомлення № 49
Досвідчений учасник
Нагороди: 3
Рейтинг: 84
Ktara, какие ж у вас интересы если не секрет, что читаете. Просто интересно.
Ktara Дата: Чт, 11.02.2010, 17:40 | Повідомлення № 50
Перспективна вчителька
Andrey123q, ответила в ОП.
gu2in Дата: Ср, 23.10.2013, 19:32 | Повідомлення № 51
Досвідчений учасник
Нагороди: 7
Рейтинг: 189
Випадково натрапив на статтю: "Гаджет-зависимость у подростков"

Джерело
gvmir Дата: Чт, 24.10.2013, 10:14 | Повідомлення № 52
Часто заходить...
Нагороди: 1
Цитата Kasana ()
В мене син 3.5 роки. Компютер включати вміє вже з 2 років. А приблизно вже з пів року бавиться в ігри особливо вдало в Контр-Страйк. Лиш би я відвернулась в іншу сторону він дуже скоро це все вміє включати. память має чудову ярлички до ігор запамяітовує, ігри включає сам. а вчора настроїв монітор та так, що чоловік ледве відновив настройки. Акселерація.
В мене доньці 6,5. Тільки протягом двох останніх років я став дозволяти їй працювати з ноутбуком, але не більше 15 - 20 хвилин на день. Ну це теоретично, на практиці - приблизно до 30-ти хвилин і то не щодня, більший акцент я приділяю вивченню базових навчальних дисциплін, вона в мене у першому класі, а англійську мову почали вивчати вже за програмою другого, наприклад. Не комп’ютер зло, а зло настає тоді, коли дитина його використовує постійно, як іграшку, а не як засіб обробки інформації, звідси і йде хибне використання ПК, тоді як у школі вчителі інформатики довго і  настирливо починають доводити дітям протилежне.
Для того, щоб грати в ігри, у дітей з самого початку є висока мотивація, а набір стандартних операцій вивчити не досить складно, але від цих ігор може постраждати психіка дитини, у досить юному віці ви це не помітите, а от коли це стане помітно - буде вже досить складно щось виправити.
Пилипчук_О_П Дата: Пт, 25.10.2013, 08:47 | Повідомлення № 53
Ветеран спілкування
Нагороди: 18
Рейтинг: 161
Counter Strike має вікові обмеження: крім дітей, віком до 16 років.
gvmir Дата: Пт, 25.10.2013, 19:07 | Повідомлення № 54
Часто заходить...
Нагороди: 1
Цитата Пилипчук_О_П ()
Counter Strike має вікові обмеження: крім дітей, віком до 16 років.

Але ці обмеження ігноруються практично скрізь, і це призводить до парадоксальних ситуацій...
gromko Дата: Вт, 23.06.2015, 14:41 | Повідомлення № 55
Лінуксоїд
Нагороди: 16
Рейтинг: 196
Влияние планшета на ребенка (2-13 лет) - http://geektimes.ru/post/252244/
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.10 Комп’ютер і здоров’я » Дитина та комп'ютер. За та проти (Дитина та комп'ютер. За та проти.)
Сторінка 4 з 4«1234
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2016.