Сб, 23.09.2017, 04:58
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 2 з 4«1234»
Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.10 Комп’ютер і здоров’я » Дитина та комп'ютер. За та проти (Дитина та комп'ютер. За та проти.)
Дитина та комп'ютер. За та проти
Varkan Дата: Ср, 19.03.2008, 13:42 | Повідомлення № 1
Викладач ВУЗу
Нагороди: 0
Рейтинг: 6
Наткнувся в неті на такі дві статті (див вкладений файл).
Що ви думаєте по цьому питанню шановні педагоги?

Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

Прикріплення: stattya.rar(22Kb)
Newbie Дата: Сб, 04.10.2008, 11:55 | Повідомлення № 16
Хелпер
Нагороди: 9
Рейтинг: 91
дуже гарна стаття в Дзеркалі тижня про дану проблему. http://www.dt.ua/3000/3994/64264/
zirochka Дата: Сб, 04.10.2008, 20:48 | Повідомлення № 17
Новий користувач
Рейтинг: 0

Особисто я - ЗА комп'ютер. Це вимога часу. Мій син за комп'ютером з 3-х років. Моє завдання було тільки пропонувати йому "правильні програми" та розбавляти сидіння за комп'ютером спортивними секціями. Комп'ютер став мотивацією навчитися читати. Працювали зі "Сходинками" та розвивальними іграми. В 5 років йому цікаво працювати з графічними та текстовими редакторами. Інколи знаходить нове і для мене.
Зрозуміло, що кожна дитина розвивається своїм шляхом, але обов'язково під керівництвом дорослих.
Нам, вчителям інформатики, треба виховувати в дітях (власних і не дуже...) культуру роботи за комп'ютером.
Крім роботи на уроці я приділяю цьому питанню увагу і на позакласних заходах, а також раз на рік веду розмову з батьками на класних зборах (я - не класний керівник), тему підбираю відповідно віку дітей. Моє бачення цієї проблеми - "Якщо процес не можна зупинити, то його треба очолити"
Isuel Дата: Сб, 04.10.2008, 21:17 | Повідомлення № 18
Я тут недавно...
Рейтинг: 0
Если на компьютере нет игр которые могут повредить ребенку, то он в них и играть не будет. А если родители не могут отучит себя от этих игр, то это уже проблема не компьютер и дети, а компьютер и взрослые.
Если показывать ребенку развивающие игры, и учить пользоваться графическими редакторами, немного текстовым редактором, програмами для просмотра видео и аудио файлов (только файлы подбирать соответственно возрасту ребенка), и одновременно гулять с ним на свежем воздухе, играть в НЕкомпьютерные игры и читать сказки то ничего страшного с ним не случиться.
filnick Дата: Сб, 04.10.2008, 22:26 | Повідомлення № 19
Мудрий вчитель
Нагороди: 7
Рейтинг: 124
Шановні, zirochka, Isuel, я вашого оптимізму не розділяю. Дивимось офіційні дані Міністерства охорони здоров'я - кожна третя дитина має проблеми з органами зору. Не говоримо про залежність, психо-неврологічні захворювання, гіподинамію та ін.
Varkan Дата: Пн, 06.10.2008, 10:28 | Повідомлення № 20
Викладач ВУЗу
Рейтинг: 6
Quote (filnick)
Шановні, zirochka, Isuel, я вашого оптимізму не розділяю. Дивимось офіційні дані Міністерства охорони здоров'я - кожна третя дитина має проблеми з органами зору. Не говоримо про залежність, психо-неврологічні захворювання, гіподинамію та ін.

ще древні греки казали:
"в краплині - ліки, в ложці - яд"

Newbie Дата: Пн, 06.10.2008, 10:32 | Повідомлення № 21
Хелпер
Quote (filnick)
кожна третя дитина має проблеми з органами зору

чому в Швеції цього нема?
ihor_hontar Дата: Пн, 06.10.2008, 12:48 | Повідомлення № 22
Досвідчений вчитель
Рейтинг: 13
Quote (Newbie)

Туди так сильно Чернопільська радіація не дойшла. А також наші діти багато уваги прділяють ігровим центрам, телевізорам, а не спорту. Якщо правільно батькам контролювати своїх дітей, то за комп'ютери для малих дітей
Newbie Дата: Пн, 06.10.2008, 13:44 | Повідомлення № 23
Хелпер
Quote (ihor_hontar)
А також наші діти багато уваги прділяють ігровим центрам, телевізорам, а не спорту.

власне! проблема не в присутності в дитячому житті комп*ютера як такого, а у невмінні ним правильно користуватись , і у відсутності розуміння цього у батьків передусім
filnick Дата: Пн, 06.10.2008, 19:38 | Повідомлення № 24
Мудрий вчитель
Quote (Newbie)

1) Там не використовують комп'ютерне обладнання з Китаю, Гонконгу та інших "виробників" в т.ч. з моніторами на які відсутні сертифікати Міністерства охорони здоров'я;
2) Програми захисту здоров'я дітей у скандинавських країнах існують та діють реально, а не як у нас - у звітах чиновників
3) В Європі, зокрема у Швеції, дітям пропонують широкий вибір для занять - спорт, дитячі організації, туризм тощо. У нас в переважній більшості альтернативою комп'ютеру є вулиця з усіма її наслідками: алкоголь, наркоманія, бродяжництво.
Newbie Дата: Вт, 07.10.2008, 10:35 | Повідомлення № 25
Хелпер
Quote (filnick)
1) Там не використовують комп'ютерне обладнання з Китаю, Гонконгу та інших "виробників" в т.ч. з моніторами на які відсутні сертифікати Міністерства охорони здоров'я;
2) Програми захисту здоров'я дітей у скандинавських країнах існують та діють реально, а не як у нас - у звітах чиновників
3) В Європі, зокрема у Швеції, дітям пропонують широкий вибір для занять - спорт, дитячі організації, туризм тощо. У нас в переважній більшості альтернативою комп'ютеру є вулиця з усіма її наслідками: алкоголь, наркоманія, бродяжництво.

але все це в межах впливу батьків. так , звісно, дуже добре, коли існують відповідні державні сертифікати, програми та секції, але якщо цього всього нема - це не значить, що кожна окрема родина не може забезпечити нормальні умови розвитку для власної дитини, а не звинувачувати в усьому невідомих дядь і тьоть з міністерських кабінетів.
до речі, активний підхід до власного життя - відрізняє європейців від нас
dpi Дата: Вт, 07.10.2008, 14:58 | Повідомлення № 26
Досвідчений вчитель
Нагороди: 1
Рейтинг: 39
Quote (Newbie)
але все це в межах впливу батьків. так , звісно, дуже добре, коли існують відповідні державні сертифікати, програми та секції, але якщо цього всього нема - це не значить, що кожна окрема родина не може забезпечити нормальні умови розвитку для власної дитини, а не звинувачувати в усьому невідомих дядь і тьоть з міністерських кабінетів.
до речі, активний підхід до власного життя - відрізняє європейців від нас

!!!
Полность на вашей стороне.

filnick Дата: Ср, 08.10.2008, 01:32 | Повідомлення № 27
Мудрий вчитель
Quote (Newbie)
якщо цього всього нема - це не значить, що кожна окрема родина не може забезпечити нормальні умови розвитку для власної дитини, а не звинувачувати в усьому невідомих дядь і тьоть з міністерських кабінетів.

Це, на жаль, в ідеалі. Реальні факти свідчать, що соціальні, матеріальні й побутові проблеми в багатьох сім'ях змушують батьків займатися пошуком заробітку або роботи. Забезпечення "нормальних умов розвитку" своїй дитині зводиться в кращому випадку до придбання своєму чадо комп'ютерної техніки, мотоцикла, модної одежі чи влаштуванні її в престижний заклад. Але майже зовсім не займаються їх вихованням, не говорячи про елементарний батьківський контроль.
Вам відомі факти про кількість матерів з України, які заробляють за кордоном кошти на майбутній добробут для своєї дитини, залишивши їх фактично бездоглядними на стареньких бабусь чи дідусів. Та й про практично безробітних татусів із українських сіл, які в пошуку шабашки вже поспивалися. Ці приклади зовсім не поодинокі і вони вам чудово відомі. Тому я б не применшував роль влади у питаннях відповідальності за виховання та здоров'я підростаючого покоління.
Має працювати формула: держава забезпечує умови батькам, батьки забезпечують нормальні умови дітям.
dpi Дата: Ср, 08.10.2008, 08:56 | Повідомлення № 28
Досвідчений вчитель
Нагороди: 1
Рейтинг: 39
Quote (filnick)
Має працювати формула: держава забезпечує умови батькам, батьки забезпечують нормальні умови дітям.

Психология моей супруги.
Нам должны дать квартиру (15 лет назад я уволился с армии), нам должны обеспечить, нам должны платить и т.д.
Мы давно живем при капитализме и вам и вашим родителям никто ничего не должен.
А вот думать о своих детях это должно быть заложено природой.

Newbie Дата: Ср, 08.10.2008, 12:30 | Повідомлення № 29
Хелпер
Quote (filnick)

і проблема дитини і комп*ютера плавно переходить в площину батьків і держави :)
Quote (filnick)
Вам відомі факти...

на жаль, так... і насправді це жахливо - і я чесно стверджую, що умови існування (між іншим, це не життя) в цій країні - нелюдські!
але при цьому є 2 варіанти - намагатись щось змінити (кожен сам, інакше не буває), і віддатись течії. чи треба пояснювати який варіант кращий?
filnick Дата: Ср, 08.10.2008, 18:24 | Повідомлення № 30
Мудрий вчитель
Quote (dpi)
Мы давно живем при капитализме и вам и вашим родителям никто ничего не должен.

Я, чесно признаюся, не розумію, що таке капіталізм, соціалізм, комунізм та інший -ізм. Зате розумію, що таке цивілізована держава , а що - ні. У першому випадку влада служить для забезпечення конституційний гарантій прав громадян ( грубо кажучи, дає вудочку, щоб наловити рибу, а не роздає рибу, як описуєте Ви, чомусь посилаючись на свою дружину). В другому (на жаль, у нашому випадку), влада стає таким собі бізнес-проектом, який дає можливість швидко отримати собі, а не людям значні дивіденти.
Quote (Newbie)
проблема дитини і комп*ютера плавно переходить в площину батьків і держави

Всі дискусійні проблеми в певній мірі переходять у площину Адама та Єви :) .
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.10 Комп’ютер і здоров’я » Дитина та комп'ютер. За та проти (Дитина та комп'ютер. За та проти.)
Сторінка 2 з 4«1234»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.