Чт, 21.09.2017, 13:18
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 1 з 11
Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.10 Комп’ютер і здоров’я » Вплив Wi-Fi на здоров'я людини (Як безпечноно використовувати безпровідні технології)
Вплив Wi-Fi на здоров'я людини
Bandalak Дата: Нд, 26.04.2015, 07:58 | Повідомлення № 1
Лідер форуму
Нагороди: 37
Рейтинг: 247
Обговоримо, наскільки небезпечні безпровідні технології для організму людини, зокрема дитини.

Стаття з цього приводу:

Шановні форумчани!!! Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятися без попередження!!!
gromko Дата: Нд, 26.04.2015, 12:30 | Повідомлення № 2
Лінуксоїд
Нагороди: 25
Рейтинг: 325
Офіційна позиція британського Агентства з охорони здоров'я -"На сьогоднішній день немає жодних беззаперечних доказів, що Wi-Fi і бездротові мережі негативно впливають на здоров'я людей в цілому" (“There is no consistent evidence to date that WiFi and WLANs adversely affect the health of the general population)

У 2011 році Міжнародне агентство з вивчення раку (МАВР) Всесвітньої організації охорони здоров'я віднесло випромінювання бездротових мереж до групи 2B (можливо канцерогенні), це означає, що "може бути деякий ризик" канцерогенності.

Порівняно з мобільними телефонами, то користувачі бездротових пристроїв, як правило, піддаються впливу набагато довше, а потужність бездротових пристроїв не набагато менша. У той час як потужність сигналу мобільного телефону може коливатися від 21 дБ (125 мВт) до 33 дБ (2 Вт), для бездротового маршрутизатора сигнал варіюється від 15 дБ (30 мВт) до 27 дБ (500 мВт).

Вивчення можливо згубного впливу електромагнітного випромінювання на людину проводиться з 1996 року, висновки досліджень:
- випромінювання повітряних кабельних мереж та силових установок промислової частоти (50/60 Гц) визнано шкідливим для напруг в лінії більше 25 кВ;
- випромінювання побутових СВЧ-пристроїв ("пічки") шкідливо всередині пристрою, за межами екранованої металом зони випромінювання не перевищує фону;
- випромінювання ЕПТ-моніторів має певний шкідливий вплив при знаходженні тривалий час ПОЗАДУ монітора тривалий час;
- випромінювання мобільних телефонів у багатьох дослідженнях визнано шкідливим, деякі країни законодавчо обмежують мінімальний вік користування ними до 14 років, але, оскільки мобільний звя’зок є багатомільярдним бізнесом, завжди знаходяться "дослідження" які не підтверджують шкідливий вплив випромінювання мобільних телефонів на людину;
- випромінювання базових станцій мобільного зв’язку визнано шкідливим у безпосередній близькості, у багатьох країнах заборонено встановлювати антени базових станцій на дитячих закладах, в місцях масових скупчень людей, регламентується мінімальна відстань до них;
- бездротові маршрутизатори і пристрої WiFi у ноутбуках, смартфонах можна вважати "умовно безпечними" за їх розміщення на деякій відстані при умові короткочасного впливу на людину;
- останнім часом зафіксовано випадки "електромагнітної гіперчутливості" до випромінювання.

Висновок:
- не тримайте ввімкнений мобільний телефон в кишенях штанів та в нагрудних кишенях;
- не тримайте ввімкнений мобільний телефон в кімнаті де є діти до 2 років;
- при виклику абонента з мобільного телефону тримайте його в руках поділі від голови, при отриманні з’єднання піднесіть його до вуха;
- мінімізуйте час користування мобільником у дітей, зважте, що у багатьох країнах дітям до 14 років заборонено ними користуватись взагалі;
- зважено підійдіть до використання бездротових гарнітур для мобліьних телефонів - вони постійно знаходяться у безпосередньому контакті з головою людини;
- намагайтесь не перебувати постійно у кімнаті де працює WiFi-роутер, або ж знайдіть місце подалі від нього;
- не розміщуйте бездротові маршрутизатори в кімнатах, де є проживають діти.
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.10 Комп’ютер і здоров’я » Вплив Wi-Fi на здоров'я людини (Як безпечноно використовувати безпровідні технології)
Сторінка 1 з 11
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.