Сб, 26.11.2022, 14:47
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

 
зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

 • Сторінка 5 з 5
 • «
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt  
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.10 Комп’ютер і здоров’я » Мобільний телефон і здоров’я (Наскільки шкідливий вплив "мобілок" на здоров’я людини?)
Мобільний телефон і здоров’я
kom_adm Дата: Чт, 23.07.2009, 11:58 | Повідомлення № 1
Ветеран спілкування
Повідомлень: 3767
Нагороди: 19
Рейтинг: 217
Для початку пропоную прочитати дуже цікаву статтю про вплив мобільних телефонів та базових станцій на здоров’я людини.
[spoiler]
Капосна «мобілка»

Кажуть, одного японського лікаря зі світовим ім'ям запитали: «Де ліпше носити мобільний телефон?» «Біля того органа, котрий вам не потрібний», — відповів шановний метр. Можливо, це й жарт. Але далі — конкретні факти.
СВОГО ЧАСУ в кашкети американських поліцейських було вмонтовано стільникові (мобільні) телефони для оперативного зв'язку. І згодом «копи» ставали... Як би делікатніше висловитись? Розумово обмеженими. І це обладнання заборонили.
У Франції розроблено законопроект про заборону використовувати мобільні телефони у школах. Документ створено в рамках урядових заходів щодо зменшення загрози здоров'ю дітей, і є всі підстави вважати, що парламент його ухвалить. Громадські організації країни вимагають накласти повну заборону на користування «мобілками» дітям до 14 років, а також ліквідувати ретранслятори і станції поблизу шкіл, лікарень та житлових будинків. Французи переконані, що електромагнітне випромінювання є причиною безсоння, головного болю, втоми, захворювання на рак.
У департаменті Вож тієї ж Франції в одного фермера, котрий вирощував високопродуктивних корів, які не раз посідали призові місця, сталася біда. Корови з невідомої причини почали хворіти й гинути. Умови їх утри¬мання були бездоганні, але вони раптово гинули. Увечері були повністю здорові, а вранці їх знаходили мертвими. Та й телята, хоч і годувалися повноцінно, були худі, з викривленими нога¬ми. За три роки фермер утратив майже сотню тварин. Згодом з'ясувалося, що в цьому винна щогла базової станції, розташована на відстані трьох кілометрів. Коли було припинено вплив станції, корови стали знову здорові.
Нині у світі налічується 53 мільйони мобільних телефонів і 47 тисяч антен базових станцій. Преса вже поширила страшну інформацію: через двадцять років два мільярди людей помруть унаслідок опромінення мобільним зв'язком. Це — прогноз Австралійського інституту здоров'я, який досліджував шкоду випромінювання від мобільних телефонів та базових станцій мобільного зв'язку. Вчені зазначають, що головний мозок, вуха й очі найперше потерпатимуть від злоякісних пухлин, і вказують на такі симптоми: слабкість, млість, безсоння, депресивний стан, підвищена збудливість, головний біль, високий кров'яний тиск. Медики цієї країни зазначають, що мобільним телефоном варто користуватись лише в екстремальних випадках і що тривалі розмови з мобільного — повільне самогубство. «Мобілки» — це загроза катастрофи, яка нависла над планетою Земля.
Мобільний телефон — джерело постійного надвисокочастотного випромінювання, яке пригнічує тонкі електромагнітні імпульси живих клітин. Хвилі надвисоких частот шкідливі тим, що нагрівають організм на клітинному рівні, особливо ті органи, котрі не омиваються кров'ю і містяться поза системою терморегуляції, зокрема кришталик ока. Користування мобільним телефоном понад одну годину на день помітно погіршує зір, а також слух. Десять хвилин розмови підвищують на чотири градуси температуру мозку, що веде до погіршення розумових здібностей (як у випадку з американськими охоронцями порядку).
Усі, мабуть, чули або читали, що недавно на Полтавщині трапилась автомобільна катастрофа через те, що хлопець-пасажир під час грози розмовляв по мобільному телефону. Про попередження небезпеки при використанні «мобілок» під час грози першими заявили британські медики. Вони попереджують: мобільний телефон не тільки підвищує ризик удару блискавки, а й посилює ушкодження від цього внутрішніх органів та тяжкість травм. Тому не можна в грозу носити мобільний телефон у кишені. З цієї ж причини користування портативним плеером під час грози теж може закінчитись дуже сумно.
А ось — кричущий приклад безвідповідальності. Біля самої школи села Тростянець в Ічнянському районі на Чернігівщині розміщено ретранслятор. Не кажучи вже про учнів, навіть літні люди скаржаться на болі голови, сонливість і млявість.
Не меншої шкоди здоров'ю молодих людей завдають плеєри із затичками у вухах. Навіть погляд стає тупим, а обличчя набуває мертвотного вигляду. Молодь добровільно наражається на дію сильних магнітних бур. Наслідки можуть бути невтішні...
Михайло КУРДЮК.
[/spoiler]
Невже наслідки НТР можуть стати такі жахливі для людства?
Чи справдиться прогноз Астралійського інституту здоров’я про загибель третини населення планети від мобільних телефонів вже через 20 років?
Про ці та інші питання, пов’язані із впливом на здоров’я мобільних терміналів прохання говорити в даній темі.
Bandalak Дата: Сб, 01.09.2018, 20:15 | Повідомлення № 61
Лідер форуму
Повідомлень: 6399
Нагороди: 45
Рейтинг: 291
Цифрова наркоманія
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.10 Комп’ютер і здоров’я » Мобільний телефон і здоров’я (Наскільки шкідливий вплив "мобілок" на здоров’я людини?)
 • Сторінка 5 з 5
 • «
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Пошук:


© Форум інформатиків України, 2007-2022.