Нд, 19.11.2017, 23:39
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 3 з 4«1234»
Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.10 Комп’ютер і здоров’я » Мобільний телефон і здоров’я (Наскільки шкідливий вплив "мобілок" на здоров’я людини?)
Мобільний телефон і здоров’я
Ковальчук_Олександр Дата: Чт, 23.07.2009, 11:58 | Повідомлення № 1
Ветеран спілкування
Нагороди: 17
Рейтинг: 192
Для початку пропоную прочитати дуже цікаву статтю про вплив мобільних телефонів та базових станцій на здоров’я людини.
[spoiler]
Капосна «мобілка»

Кажуть, одного японського лікаря зі світовим ім'ям запитали: «Де ліпше носити мобільний телефон?» «Біля того органа, котрий вам не потрібний», — відповів шановний метр. Можливо, це й жарт. Але далі — конкретні факти.
СВОГО ЧАСУ в кашкети американських поліцейських було вмонтовано стільникові (мобільні) телефони для оперативного зв'язку. І згодом «копи» ставали... Як би делікатніше висловитись? Розумово обмеженими. І це обладнання заборонили.
У Франції розроблено законопроект про заборону використовувати мобільні телефони у школах. Документ створено в рамках урядових заходів щодо зменшення загрози здоров'ю дітей, і є всі підстави вважати, що парламент його ухвалить. Громадські організації країни вимагають накласти повну заборону на користування «мобілками» дітям до 14 років, а також ліквідувати ретранслятори і станції поблизу шкіл, лікарень та житлових будинків. Французи переконані, що електромагнітне випромінювання є причиною безсоння, головного болю, втоми, захворювання на рак.
У департаменті Вож тієї ж Франції в одного фермера, котрий вирощував високопродуктивних корів, які не раз посідали призові місця, сталася біда. Корови з невідомої причини почали хворіти й гинути. Умови їх утри¬мання були бездоганні, але вони раптово гинули. Увечері були повністю здорові, а вранці їх знаходили мертвими. Та й телята, хоч і годувалися повноцінно, були худі, з викривленими нога¬ми. За три роки фермер утратив майже сотню тварин. Згодом з'ясувалося, що в цьому винна щогла базової станції, розташована на відстані трьох кілометрів. Коли було припинено вплив станції, корови стали знову здорові.
Нині у світі налічується 53 мільйони мобільних телефонів і 47 тисяч антен базових станцій. Преса вже поширила страшну інформацію: через двадцять років два мільярди людей помруть унаслідок опромінення мобільним зв'язком. Це — прогноз Австралійського інституту здоров'я, який досліджував шкоду випромінювання від мобільних телефонів та базових станцій мобільного зв'язку. Вчені зазначають, що головний мозок, вуха й очі найперше потерпатимуть від злоякісних пухлин, і вказують на такі симптоми: слабкість, млість, безсоння, депресивний стан, підвищена збудливість, головний біль, високий кров'яний тиск. Медики цієї країни зазначають, що мобільним телефоном варто користуватись лише в екстремальних випадках і що тривалі розмови з мобільного — повільне самогубство. «Мобілки» — це загроза катастрофи, яка нависла над планетою Земля.
Мобільний телефон — джерело постійного надвисокочастотного випромінювання, яке пригнічує тонкі електромагнітні імпульси живих клітин. Хвилі надвисоких частот шкідливі тим, що нагрівають організм на клітинному рівні, особливо ті органи, котрі не омиваються кров'ю і містяться поза системою терморегуляції, зокрема кришталик ока. Користування мобільним телефоном понад одну годину на день помітно погіршує зір, а також слух. Десять хвилин розмови підвищують на чотири градуси температуру мозку, що веде до погіршення розумових здібностей (як у випадку з американськими охоронцями порядку).
Усі, мабуть, чули або читали, що недавно на Полтавщині трапилась автомобільна катастрофа через те, що хлопець-пасажир під час грози розмовляв по мобільному телефону. Про попередження небезпеки при використанні «мобілок» під час грози першими заявили британські медики. Вони попереджують: мобільний телефон не тільки підвищує ризик удару блискавки, а й посилює ушкодження від цього внутрішніх органів та тяжкість травм. Тому не можна в грозу носити мобільний телефон у кишені. З цієї ж причини користування портативним плеером під час грози теж може закінчитись дуже сумно.
А ось — кричущий приклад безвідповідальності. Біля самої школи села Тростянець в Ічнянському районі на Чернігівщині розміщено ретранслятор. Не кажучи вже про учнів, навіть літні люди скаржаться на болі голови, сонливість і млявість.
Не меншої шкоди здоров'ю молодих людей завдають плеєри із затичками у вухах. Навіть погляд стає тупим, а обличчя набуває мертвотного вигляду. Молодь добровільно наражається на дію сильних магнітних бур. Наслідки можуть бути невтішні...
Михайло КУРДЮК.
[/spoiler]
Невже наслідки НТР можуть стати такі жахливі для людства?
Чи справдиться прогноз Астралійського інституту здоров’я про загибель третини населення планети від мобільних телефонів вже через 20 років?
Про ці та інші питання, пов’язані із впливом на здоров’я мобільних терміналів прохання говорити в даній темі.
Newbie Дата: Сб, 14.11.2009, 12:52 | Повідомлення № 31
Хелпер
Нагороди: 9
Рейтинг: 91
Quote (Oxana_cher)
Журнал "Gratis mobil kommunikation" №1 2008, Швеция. Перевод газеты "Черновцы-ситти"

mouse Дата: Нд, 15.11.2009, 01:06 | Повідомлення № 32
Ветеран спілкування
Нагороди: 4
Рейтинг: 62
так..... треба буде розпитати в шведів щодо цієї історії. Невже так все погано в них!
А як же там жінки спілкуються???
Oxana_cher Дата: Нд, 15.11.2009, 10:05 | Повідомлення № 33
Місцева кадра
Нагороди: 2
Рейтинг: 44
Quote (mouse)
Невже так все погано в них!

Как раз у них всё хорошо, а плохо - у нас!
Мобильный телефон - это устройство для обмена информацией, а не для пустой болтовни!
Если пользоваться только при нужде и с умом, то и вреда никакого не будет!
Newbie Дата: Нд, 15.11.2009, 12:17 | Повідомлення № 34
Хелпер
ну в шведів, звичайно, добре! з цим я не сперечаюсь :) але описаного там немає. люблю отакі "переклади з перших вуст"...
інфи щодо спільного використання стільників кількома компаніями не змогли ні підтвердити, ні заперечити (зрештою це технічні нюанси, але знаючи шведів, думаю, що це можливо), а от таку тарифікацію і насильне переривання розмови - не потерпіли б нізащо.
Oxana_cher Дата: Нд, 15.11.2009, 12:37 | Повідомлення № 35
Місцева кадра
Quote (Newbie)
от таку тарифікацію і насильне переривання розмови - не потерпіли б нізащо.

Так це ж лише теоретично розмова переривається, насправді ніхто ніколи до цього не доводить. У них вже у ментальності відкладено, подзвонив, сказав що треба і повісив слухавку. А наші, особливо дівчатка шкільного віку, базікають без перестанку, а коли співрозмовник вже все виговорив, то докоряють йому, мов скажи ще щось, з тобою не цікаво і т.д..
Ви ж всі в курсі, як Київстар піклується про здоров'я нації? Вони випустили у липні дибільний тариф Діджус-безлім і тепер наші діти опроміюються з молоду. Чи може це діє якась таємнмча програма по зменшенню кількості населення на Землі?
От подивіть у нас в Чернівцях, у кожному кварталі стоїть по 4 мобільні станції, а подекуди й по 5. Деякі змонтовані прямо на общагах і лікарнях. Коли народ оговтається - будет уже позно!
Newbie Дата: Нд, 15.11.2009, 12:42 | Повідомлення № 36
Хелпер
Quote (Oxana_cher)
Ви ж всі в курсі, як Київстар піклується про здоров'я нації? Вони випустили у липні дибільний тариф Діджус-безлім

Довідка про бренд:

DJUІСE — молодіжний міжнародний бренд, який був розроблений та запущений компанією «Telenor» (партнером компанії «Київстар») у Швеції в 2002 році, а після широкомасштабних досліджень адаптований для українського ринку

хоча, справедливості заради - Теленор це не шведська, а норвезька компанія :)

Oxana_cher Дата: Нд, 15.11.2009, 12:46 | Повідомлення № 37
Місцева кадра
Quote (Newbie)
Теленор це не шведська, а норвезька компанія

Та хоч ця компанія була би з Марса, яка різниця. Питання в іншому - куди дивляться наші можновладці?
Ковальчук_Олександр Дата: Пн, 16.11.2009, 02:13 | Повідомлення № 38
Ветеран спілкування
Нагороди: 17
Рейтинг: 192
Quote (Oxana_cher)
От подивіть у нас в Чернівцях, у кожному кварталі стоїть по 4 мобільні станції, а подекуди й по 5. Деякі змонтовані прямо на общагах і лікарнях. Коли народ оговтається - будет уже позно!

Я з Вами повністю погоджуюсь, пані Оксано. Подібні питання піднімаються і в приведеній мною статті в першому повідомленні. Я особисто схильний вірити, що шкода від мобільних телефонів здоров’ю людини вкрай велика і вже через 10-20 років людство це відчує. А проявиться це масовим зростанням онко захворювань, рак буде прогресувати в геометричній прогресії, і взагалі песимістично думаю, що людство себе знищить в майбутньому, і чим день, тим переконуюсь, що НТР і як наслідок забруднення атмосфери, пронизення її різноманітними електро-магнітними хвилями, відіграють в цьому домінуючу роль.
Вчитель Дата: Чт, 28.01.2010, 23:02 | Повідомлення № 39
Прописаний назавжди
Нагороди: 1
Рейтинг: 13
Quote (Ковальчук_Олександр)
що людство себе знищить в майбутньому, і чим день, тим переконуюсь, що НТР і як наслідок забруднення атмосфери, пронизення її різноманітними електро-магнітними хвилями, відіграють в цьому домінуючу роль

Поки що маємо все з точністю навпаки - у розвинених країнах люди живуть на 10...20 років довше, ніж у недорозвинених (у т.ч. в Україні)
Слава Богу, й ми йдемо до цивілізації (повертаємось, бо ми там вже майже були). Я не медик, але так думаю, що основне горе нашого народу - не ел.маг. випромінювання мобілок, навіть не Чорнобиль, а щось інше. Горе тоді, коли ретранслятор ("соту") ставлять на рівні вікон житлового будинку на відстані 40 м, а держава, яка нам і кожному винна багато грошей, не реагує.
mudrak Дата: Пн, 15.02.2010, 19:01 | Повідомлення № 40
Активний учасник
Нагороди: 3
Рейтинг: 36
Якщо шкода від мобільного є, то певне основна її частина завдається в момент прийому дзвінка. Брат на роботі постійно носить індикатор радіовипромінювання, то перед дзвінком він зашкалює! Та й комп'ютер відчуває "грядущий" дзінок, як тут вже писали, мишка відчуває мобілку см за 30, колонки "грають" ... певне і в організмі щось відгукується. Але шведи (якщо те, про що писала Oxana_cher правда), палицю явно перегинають!
Bandalak Дата: Вт, 16.02.2010, 00:52 | Повідомлення № 41
Лідер форуму
Нагороди: 39
Рейтинг: 260
Quote (mudrak)
Але шведи (якщо те, про що писала Oxana_cher правда), палицю явно перегинають!

Пройде років з 20 і всі зрозуміють, що шведи правильно гнули палицю, а ми не догинали!!!!
Взагалі то вдумаєтеся у сутність мобільного зв'язку. Це засіб обміну інформацією. А скільки часу потрібно для такого реального обміну? Я думаю, що не більше 1 хвилини на день з одним абонентом. Невже людина здатна створити за такий короткий період більше актуальної інформації? Звичайно ні. Тому при користуванні тільки при потребі мабільний зв'язок шкоди здоров'ю не принесе. А ось розказувати по мобілці годинами різні небилиці - це вже конкретне збочення! Від цього потрібно лікуватися у психотерапевтів!!!
Діджус Безлім - це соціальне зло, з яким потрібно боротися усіма методами і засобами. Користування цим тарифним планом приносить КиївСтару мільйонні прибутки. Молодь, через свою тупість вважає, що безлім - це безкоштовні розмови. Але вони забувають про 30 грн. потрачених щомісяця. А раніше, коли ще не було цього дибільного тарифного плану, більшості користувачам вистачало і 10 грн. на місяць!!! Звичайно зараз молодь балакає набагато більше, але яка користь від цього? Хто буде відповідати за онкопухлини в мозку, що неминуче виникнуть через 5-10 років такого спілкування?
Необхідно вимагати у оператора введення попередження про шкідливість довгих розмов перед кожним сеансом на цьому тарифному плані.
Особисто я користуюся корпоративним тарифом від Київстар - Бізнес10. Мені повністю вистачає 200 хвилин, що надається на розмови на місяць і ще залишається!!!
Ще я користуюся МТС Перший. Тут мені також повністю вистачає 10 грн. на розмови на місяць. Хто розмовляє ще менше? Відгукніться....

PS. Одного лікаря запитали, де краще носити мобілку, біля якої частини тіла. Він відповів, що якщо у вас є якись не потрібний орган - то біля нього і носіть! ;)

mudrak Дата: Вт, 16.02.2010, 19:43 | Повідомлення № 42
Активний учасник
Рейтинг: 36
Quote (Bandalak)
Хто розмовляє ще менше? Відгукніться...
Буває що і 10 грн не наговорюю, але на інтернет трачу більше ста (USB модем) цікаво, як зі шкодою в цьому випадку?
Ktara Дата: Вт, 16.02.2010, 19:50 | Повідомлення № 43
Перспективна вчителька
Нагороди: 36
Рейтинг: 285
ну разговариваю я точно много. То родные звонят, то дети. то администрация. то другие переподаватели. Правда я пользуюсь уже длительное время Блютуз. В машине тоже висит блютуз. Мне так удобнее да и звонка не пропощу
Мне почему при разговоре о вреде мобильника вспоминается история, когда один молодой человек положил в карман (впереди) брюк мобильный, предварительно поставив его на вибро вызов. И этот телефон в кармане лег как раз возле очень важной мужской части тела. Идет, разговаривает, и тут телефон звонит. В связи с тем что звук выключен ситуация, котурую наблюдает народ следующая: ни с того ни с сего мужик хватается за это место и опускается на колени посреди Крещатика. выражение его лица описать сложно :)
Andrey123q Дата: Вт, 16.02.2010, 21:51 | Повідомлення № 44
Досвідчений учасник
Рейтинг: 84
Ну я че-то последнее время сильно часто пользуюсь мобильным, где-то минуты 4-5 в месяц ;)
У кого-то вообще есть знакомые у кого нет мобильного? ;)
sgrecords Дата: Вт, 16.02.2010, 22:12 | Повідомлення № 45
Активний учасник
Рейтинг: 59
Есть, один - Andrey123q,
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.10 Комп’ютер і здоров’я » Мобільний телефон і здоров’я (Наскільки шкідливий вплив "мобілок" на здоров’я людини?)
Сторінка 3 з 4«1234»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.