Пн, 20.11.2017, 11:27
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 2 з 4«1234»
Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.10 Комп’ютер і здоров’я » Мобільний телефон і здоров’я (Наскільки шкідливий вплив "мобілок" на здоров’я людини?)
Мобільний телефон і здоров’я
Ковальчук_Олександр Дата: Чт, 23.07.2009, 11:58 | Повідомлення № 1
Ветеран спілкування
Нагороди: 17
Рейтинг: 192
Для початку пропоную прочитати дуже цікаву статтю про вплив мобільних телефонів та базових станцій на здоров’я людини.
[spoiler]
Капосна «мобілка»

Кажуть, одного японського лікаря зі світовим ім'ям запитали: «Де ліпше носити мобільний телефон?» «Біля того органа, котрий вам не потрібний», — відповів шановний метр. Можливо, це й жарт. Але далі — конкретні факти.
СВОГО ЧАСУ в кашкети американських поліцейських було вмонтовано стільникові (мобільні) телефони для оперативного зв'язку. І згодом «копи» ставали... Як би делікатніше висловитись? Розумово обмеженими. І це обладнання заборонили.
У Франції розроблено законопроект про заборону використовувати мобільні телефони у школах. Документ створено в рамках урядових заходів щодо зменшення загрози здоров'ю дітей, і є всі підстави вважати, що парламент його ухвалить. Громадські організації країни вимагають накласти повну заборону на користування «мобілками» дітям до 14 років, а також ліквідувати ретранслятори і станції поблизу шкіл, лікарень та житлових будинків. Французи переконані, що електромагнітне випромінювання є причиною безсоння, головного болю, втоми, захворювання на рак.
У департаменті Вож тієї ж Франції в одного фермера, котрий вирощував високопродуктивних корів, які не раз посідали призові місця, сталася біда. Корови з невідомої причини почали хворіти й гинути. Умови їх утри¬мання були бездоганні, але вони раптово гинули. Увечері були повністю здорові, а вранці їх знаходили мертвими. Та й телята, хоч і годувалися повноцінно, були худі, з викривленими нога¬ми. За три роки фермер утратив майже сотню тварин. Згодом з'ясувалося, що в цьому винна щогла базової станції, розташована на відстані трьох кілометрів. Коли було припинено вплив станції, корови стали знову здорові.
Нині у світі налічується 53 мільйони мобільних телефонів і 47 тисяч антен базових станцій. Преса вже поширила страшну інформацію: через двадцять років два мільярди людей помруть унаслідок опромінення мобільним зв'язком. Це — прогноз Австралійського інституту здоров'я, який досліджував шкоду випромінювання від мобільних телефонів та базових станцій мобільного зв'язку. Вчені зазначають, що головний мозок, вуха й очі найперше потерпатимуть від злоякісних пухлин, і вказують на такі симптоми: слабкість, млість, безсоння, депресивний стан, підвищена збудливість, головний біль, високий кров'яний тиск. Медики цієї країни зазначають, що мобільним телефоном варто користуватись лише в екстремальних випадках і що тривалі розмови з мобільного — повільне самогубство. «Мобілки» — це загроза катастрофи, яка нависла над планетою Земля.
Мобільний телефон — джерело постійного надвисокочастотного випромінювання, яке пригнічує тонкі електромагнітні імпульси живих клітин. Хвилі надвисоких частот шкідливі тим, що нагрівають організм на клітинному рівні, особливо ті органи, котрі не омиваються кров'ю і містяться поза системою терморегуляції, зокрема кришталик ока. Користування мобільним телефоном понад одну годину на день помітно погіршує зір, а також слух. Десять хвилин розмови підвищують на чотири градуси температуру мозку, що веде до погіршення розумових здібностей (як у випадку з американськими охоронцями порядку).
Усі, мабуть, чули або читали, що недавно на Полтавщині трапилась автомобільна катастрофа через те, що хлопець-пасажир під час грози розмовляв по мобільному телефону. Про попередження небезпеки при використанні «мобілок» під час грози першими заявили британські медики. Вони попереджують: мобільний телефон не тільки підвищує ризик удару блискавки, а й посилює ушкодження від цього внутрішніх органів та тяжкість травм. Тому не можна в грозу носити мобільний телефон у кишені. З цієї ж причини користування портативним плеером під час грози теж може закінчитись дуже сумно.
А ось — кричущий приклад безвідповідальності. Біля самої школи села Тростянець в Ічнянському районі на Чернігівщині розміщено ретранслятор. Не кажучи вже про учнів, навіть літні люди скаржаться на болі голови, сонливість і млявість.
Не меншої шкоди здоров'ю молодих людей завдають плеєри із затичками у вухах. Навіть погляд стає тупим, а обличчя набуває мертвотного вигляду. Молодь добровільно наражається на дію сильних магнітних бур. Наслідки можуть бути невтішні...
Михайло КУРДЮК.
[/spoiler]
Невже наслідки НТР можуть стати такі жахливі для людства?
Чи справдиться прогноз Астралійського інституту здоров’я про загибель третини населення планети від мобільних телефонів вже через 20 років?
Про ці та інші питання, пов’язані із впливом на здоров’я мобільних терміналів прохання говорити в даній темі.
Ковальчук_Олександр Дата: Вт, 04.08.2009, 23:22 | Повідомлення № 16
Ветеран спілкування
Нагороди: 17
Рейтинг: 192
У мого Samsung D820 SAR 0.7!
microsoft Дата: Ср, 05.08.2009, 01:15 | Повідомлення № 17
Я тут недавно...
Нагороди: 0
Рейтинг: 9
А чи потрібен мобільний цілодобово? Чи не є шкідливою звичка декілька годин на день говорити по ньому? Як жили люди 10 років назад без мобільних?
oksanka120 Дата: Ср, 05.08.2009, 14:57 | Повідомлення № 18
Неординарна вчителька
Нагороди: 5
Рейтинг: 29
Quote (microsoft)
А чи потрібен мобільний цілодобово? Чи не є шкідливою звичка декілька годин на день говорити по ньому? Як жили люди 10 років назад без мобільних?

Потрібен однозначно! Економить нам багато часу, і не тільки. А декілька годин говорити це справа кожного, я наприклад найбільше за добу розмовляю 30 хвилин. А для тих хто любить побазікати пару годин є стаціонарні телефони, доречі, по яких 10 років тому і розмовляли по три та 5 годин.
sgrecords Дата: Ср, 21.10.2009, 09:42 | Повідомлення № 19
Активний учасник
Нагороди: 2
Рейтинг: 59
Колеги, поставив питання про використання мобільних на заняттях у комп. класі. Вимагаю щоб мобільні не лежали на столі, були переведені в режим вібро. Але просто сказати НЕМОЖНА без пояснень це не те. Хто знає чому конкретно не можна використовувати мобільники в комп.класі, крім того що це заважає безпосередньо вести заняття ? Чи це казки всім відомого д. Панаса ?
Ktara Дата: Ср, 21.10.2009, 10:09 | Повідомлення № 20
Перспективна вчителька
Нагороди: 36
Рейтинг: 285
Є наказ МОНу про заборону використання мобільних телефонів
Ktara Дата: Ср, 21.10.2009, 10:18 | Повідомлення № 21
Перспективна вчителька
Заборонити з 1 вересня 2007 року використання мобільних телефонів у загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладах усіма учасниками навчально-виховного процесу під час проведення навчальних занять.

НАКАЗ || м. Київ || № 420 від 24.05.2007 На виконання рішення колегій Міністерства освіти і науки України, Міністерства внутрішніх справ України, Міністерства України у справах сім'ї, молоді та спорту від 27 квітня 2007 року та з метою підвищення рівня організації навчально-виховного процесу

НАКАЗУЮ:

Ktara Дата: Ср, 21.10.2009, 10:29 | Повідомлення № 22
Перспективна вчителька
В мене студенти на парі вимикають мобільні (переводять у режим вібро або без звуку) і знаходяться в сумочках, карманах. Із наказом їх ознайомлює куратор групи на першому занятті, а сам надрукований наказ висить на дошці оголошень. Тому проблем майже немає (на першому курсі 1-2 чоловіки з групи перевіряють що буде, якщо спрацює телефон). В такому випадку прошу покласти мені телефон на стіл, попередньо його вимкнувши і підписавши на листку - прізвище, номер групи. На запитання "А що буде?" відповідаю "Що в зв'язку з порушенням наказу телефон віддам директору, а той - батькам. Після пари довго вибачаються і клянуться що більше не поівториться, тому віддаю студенту. Повторень порушення немає :)
За весь час був тільки 1 випадок коли телефон дійсно віддала директору і пару разів. коли віддавала куратору (при повторному порушенні)
sgrecords Дата: Ср, 21.10.2009, 14:49 | Повідомлення № 23
Активний учасник
Тобто іншої аргументації крім Наказу немає? А прямий вплив мобільника на робоу ПК чи навпаки доведений, чи це тільки неперевірені слухи?
mouse Дата: Ср, 21.10.2009, 15:53 | Повідомлення № 24
Ветеран спілкування
Нагороди: 4
Рейтинг: 62
Не знаю, чи э офіційні дослідження, але мав такий досвід.
Коли телефон знаходився біля системного блоку, екран час від часу включався, ніби я натискав кнопочку.
Біля мишки телефон творить дива. Особливо коли передаються дані: то прокручується документ, то мишка кудись забіжить.
Ktara Дата: Чт, 22.10.2009, 08:20 | Повідомлення № 25
Перспективна вчителька
Екран монітора нат мобільник реагує 100%. особливо коли має прийти смс, так монітор знає про це раніше :)
Скільки учням не пояснюй що це впливає на компи, на їх здоров'я - їм, по-моєму. все паралельно. Для наших студентів вистачає наказу. Поодинокі випадки - не є проблемою, вирішується все швидко. Спрацьовує взаємодія учитель-куратор-батьки
Andrey123q Дата: Сб, 31.10.2009, 15:56 | Повідомлення № 26
Досвідчений учасник
Нагороди: 3
Рейтинг: 84
У меня на мобильный реагируют колонки.

Интересно тут вообще найдется человек, который не пользуется мобильным, по крайней мере не имеет его?
Один точно, это я. У меня мобильного нет. Пользуюсь крайне редко, либо моб отца либо брата, когда мне звонят или нужно отправить смс. Звоню на мобильные с домашнего. На работе конечно достали немного, почему нет, и что им не удобно.

Відредаговано: Andrey123q - Сб, 31.10.2009, 16:28
sgrecords Дата: Сб, 31.10.2009, 17:02 | Повідомлення № 27
Активний учасник
Quote (Andrey123q)
У меня мобильного нет.

Похвально! Вот уж чем можно сейчас отличаться от других :)
mouse Дата: Нд, 08.11.2009, 00:31 | Повідомлення № 28
Ветеран спілкування
Нагороди: 4
Рейтинг: 62
Бачив відео. Правда чи ні?
Є жменька попкорна на столі. Радіально від неї розкладені телефони, штук 9. На них постійно дзвонять. Через кілька хвилин попкорн починає "стріляти" - треба розуміти, залишилось лише посолити.
Можливо хтось проводив такий дослід?
:?
vitali4 Дата: Ср, 11.11.2009, 09:45 | Повідомлення № 29
Часто заходить...
Нагороди: 0
Рейтинг: 5
mouse.
Цікавий винахід. Може на перерві зібрати купу мобілок у колег чи учнів та розігрівати собі обід як у мікрохвильовці. :$
Oxana_cher Дата: Сб, 14.11.2009, 00:31 | Повідомлення № 30
Місцева кадра
Рейтинг: 44
Quote (sgrecords)
Тобто іншої аргументації крім Наказу немає? А прямий вплив мобільника на робоу ПК чи навпаки доведений, чи це тільки неперевірені слухи?

Вплив вже давно доведений, але ЗМІ особливо це не розголошується, мобільні оператори тримають журналістів за руки.
Єдина країна світу, де ситуація з мобілками контролюється на рівні государства, це Швеція. У цій країні існує єдиний національний оператор стільникового зв'язку. Всі решта є лише його філією і використовують ті ж самі базові станції, лише сімки різні у телефонах. Тому у Швеції не стоїть у кожному селі 4 БС, а одна. Вже в 4 рази менша шкода здоров"ю Шведів. Крім того усі тарифні плани передбачають санітарні норми телефонних розмов (не більше 20 хв. на добу і не більше 3 хвилин безперервно). Наприклад, перша хвилина на день безкоштовна, друга 0,1 долара, третя 0,5. Причому після 3 хвилин впідряд - вибиває. Якщо хтось перебирає 20 хв. на добу (враховуються і вхідні і вихідні дзвінки), то приходить повідомлення, у якому детально розписано про шкоду мобілок для здоров'я. А з цього моменту встановлюється тариф 10 доларів за хвилину. І після кожної хвилини вибиває і приходить СМС-попередження. Для бізнес клієнтів створені спеціальні телефони "Еріксон" з віддаленими передаючими пристроями з буферною лінією на безпечній частоті 180 Мгц).
Журнал "Gratis mobil kommunikation" №1 2008, Швеция. Перевод газеты "Черновцы-ситти"
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.10 Комп’ютер і здоров’я » Мобільний телефон і здоров’я (Наскільки шкідливий вплив "мобілок" на здоров’я людини?)
Сторінка 2 з 4«1234»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.