Сб, 26.09.2020, 23:10
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Модератор форуму: НІКОЛЯ, Ktara, Bandalak, volevikt  
Форум інформатиків » РОЗДІЛ ІІІ: МЕТОДИКА, ЗАСОБИ ВИКЛАДАННЯ ІНФОРМАТИКИ » 3.5 Обговорення програм з інформатики (нова 11-річка) » Обговорюємо проект нових програм з інформатики (Нові програми для 12-річної школи з інформатики)
Обговорюємо проект нових програм з інформатики
Ковшун Дата: Пн, 24.12.2007, 21:07 | Повідомлення № 1
Досвідчений учасник
Нагороди: 1
Рейтинг: 25
Шановні колеги!!!
МОНУ опублікувало новий проект ПРОГРАМ З ІНФОРМАТИКИ ДЛЯ 12-ти РІЧНОЇ ШКОЛИ.
Тож давайте уважно ознайомимось з текстом програм, які пропонуються і висловимо свої враження.
Архів даного проекту можна завантажити звідси: http://www.info-privat.at.ua/load/0-0-0-17-20 (280 Кб).

Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

Відредаговано: WWW - Ср, 04.06.2008, 01:43
filnick Дата: Вт, 11.08.2009, 15:44 | Повідомлення № 76
Мудрий вчитель
Нагороди: 7
Рейтинг: 124
Quote (Newbie)
якщо школа прийняла рішення про впровадження такого профілю

На жаль, таких профілів не багато. Я б сказав, всього один.
Ковшун Дата: Вт, 11.08.2009, 17:33 | Повідомлення № 77
Досвідчений учасник
Quote (Newbie)
дик це ж прописано в навчальному плані, вони апріорі "належать" інформатиці, якщо школа прийняла рішення про впровадження такого профілю

Вибрали технологічний профіль і вивчають АВТОСПРАВУ!
Ось і весь "дик".
Newbie Дата: Ср, 12.08.2009, 20:10 | Повідомлення № 78
Хелпер
Нагороди: 9
Рейтинг: 91
Quote (Ковшун)
Вибрали технологічний профіль і вивчають АВТОСПРАВУ!

ну, бачили очі, що вибирали, тепер їжте, хоч повилазьте :)
у нас вибрали технологічний напрям, інформаційно-технологічний профіль, і ніхто на години інформатики не зазіхає :) правда іноземці трохи кіпішували, що їм другу іноземну нема куди втулити, але зрештою зрозуміли, що якщо вибрали такий профіль, то нема чого рівнятись на години, які є у філологічному профілі (для батьків, до речі, в нас це найскладніший вибір, бо і інформатика, і іноземна у нас досить сильні. "маси" навіть висловлюють ідею створення інформатично-філологічного профілю :) )
TanyaRadchuk86 Дата: Нд, 06.09.2009, 00:26 | Повідомлення № 79
Новий користувач
Нагороди: 0
Рейтинг: 0
Допоможіть, мені будь-ласка! В цьому році я вперше викладаю інформатику. мені потрібні календарні плани, я знайшла,але вагаюся вони це чи ні.В 9 класі - 1 год. , в10- 2 год, в 11 - 2 год., + варіативна 10 - 6 год, в 11 - 5 год
koljada Дата: Нд, 06.09.2009, 02:08 | Повідомлення № 80
Часто заходить...
Рейтинг: 10
Новий навчальний стартував, а в 9 класі жодного відручника. Віртуалізація суцільна. Палці можна звихнути з такою доступністю якісної освіти.
syajhvfnbrf Дата: Ср, 16.09.2009, 16:58 | Повідомлення № 81
Новий користувач
Рейтинг: 0
Ба, та навіть на вивчення інформатики з 9-го класу 12-ти річної освіти наші "Головні економісти" не виділяють годин - криза бачите. Я так розумію: в 9-их класах на вивчення інформатки відводиться одна година, але клас повинен ділитися на групи, бо на кожному уроці учень має працювати за комп'ютером. У школі, де я працюю, виділили 1,5 год. для вчителя, але 1 год. інформатики для учнів. Як цей парадокс запровадити в життя?! Прошу, колеги, разповісти, як у вас походить процес вивчення інформатики у 9-их класах?
filnick Дата: Ср, 16.09.2009, 18:52 | Повідомлення № 82
Мудрий вчитель
Нагороди: 7
Рейтинг: 124
Quote (syajhvfnbrf)
У школі, де я працюю, виділили 1,5 год. для вчителя, але 1 год. інформатики для учнів.

Уточніть, з ким і як вчитель проводить 0,5 години.
Якщо цих пів-години виділено з варіативної частини, то Ви проводите по два уроки в одному семестрі, і по одному в іншому (або по два уроки одного тижня, по одному уроку - іншого тижня). Поділ на групи не вписується у навчальний план - ні у інваріантну, ні у варіативну частину. Він вказується у додаткових годинах в тарифікаційному списку для школи (там є пункт - додаткові години за рахунок поділу класу).

Відредаговано: filnick - Ср, 16.09.2009, 18:59
Ковшун Дата: Ср, 16.09.2009, 19:03 | Повідомлення № 83
Досвідчений учасник
Quote (syajhvfnbrf)
Прошу, колеги, разповісти, як у вас походить процес вивчення інформатики у 9-их класах?

Згідно програми МОНУ. ;)

Quote (syajhvfnbrf)
Я так розумію: в 9-их класах на вивчення інформатки відводиться одна година, але клас повинен ділитися на групи, бо на кожному уроці учень має працювати за комп'ютером.

Правильно розумієте.
Якщо в класі 16 і більше учнів, то під час проведення уроку інформатики він ділиться на групи.
У кожній групі 1 година на тиждень.
Якщо такий поділ здійснено, то в 9 класі маєте 2 години.
offside Дата: Пт, 18.09.2009, 12:50 | Повідомлення № 84
Тут живе...
Рейтинг: 9
Вибачте якщо не в цю тему пишу. Допоможіть знайти спецкурс або лекційний курс з інформатики 1 година на тиждень для 9 класу
russo Дата: Пт, 18.09.2009, 19:40 | Повідомлення № 85
Тут живе...
Рейтинг: 35
Допоможіть знайти спецкурс або лекційний курс з інформатики 1 година на тиждень для 9 класу

Є спецкурс "Основи візуального програмування". Вивчається Visual Basic. 1 год на тижднь. Можна вивчати в 9 класі. А також ще 4 спецкурса. Перелік є в програмі для 9 класу.
offside Дата: Пн, 21.09.2009, 09:17 | Повідомлення № 86
Тут живе...
Рейтинг: 9
Quote (russo)
Є спецкурс "Основи візуального програмування". Вивчається Visual Basic. 1 год на тижднь. Можна вивчати в 9 класі. А також ще 4 спецкурса. Перелік є в програмі для 9 класу.

Підкажіть будь ласка де взяти в електронному вигляді
Ковшун Дата: Пн, 21.09.2009, 10:25 | Повідомлення № 87
Досвідчений учасник
Quote (offside)
Допоможіть знайти спецкурс або лекційний курс з інформатики 1 година на тиждень для 9 класу

Можна вивчати "Основи Інтернету"
Є програма для цього. Автор її І.О.Завадський.
Зверніться у видавництво "Аспект" http://www.aspekt-edu.kiev.ua там повинен вийти з друку посібник "Основи Інтернету".
ceti Дата: Сб, 28.08.2010, 16:16 | Повідомлення № 88
Я тут недавно...
Рейтинг: 1
ШАНОВНІ КОЛЕГИ!!!! ДОПОМОЖІТЬ!
Наша адміністрація школи вирішила в цьому році зробити інформаційно-технологічний профіль. можливо у когось вже є тикий профіль?
мені хочаб календарне планування знайти!
dpi Дата: Сб, 28.08.2010, 16:23 | Повідомлення № 89
Досвідчений вчитель
Рейтинг: 39
Quote (ceti)
ШАНОВНІ КОЛЕГИ!!!! ДОПОМОЖІТЬ!

Сочувствую.
4 года работали по этому профилю. И вот убедил всех, что результаты не снижу, если его не будет. И свершилось. В 10-м осталось 4 часа но профиль убрали!
swetikccc Дата: Пн, 13.09.2010, 08:22 | Повідомлення № 90
Ветеран спілкування
Нагороди: 31
Рейтинг: 387
Круглий стіл авторів підручників
Пани чубляться – в селян лоби тріщать.

Додано (13.09.2010, 08:22)
---------------------------------------------

Quote (Глинський__Ярослав)
В мене є така пропозиція: чому б для 11 класу не створити один підручник, де рівень стандарту був би частковим випадком академічного рівня? Чому такі теми як електронні таблиці і бази даних учні рівня стандарту (читай гуманітарії) мають вчити в однаковому обсязі з учнями академічного рівня?

Фізико-математичний профіль - гуманітарії. )))))

Форум інформатиків » РОЗДІЛ ІІІ: МЕТОДИКА, ЗАСОБИ ВИКЛАДАННЯ ІНФОРМАТИКИ » 3.5 Обговорення програм з інформатики (нова 11-річка) » Обговорюємо проект нових програм з інформатики (Нові програми для 12-річної школи з інформатики)
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2020.